90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn ja som bola tiež ďaleko v obchode, ale na aute tak to je nič 🙂 🙂 a dala som si melonik mňam 😵 😵 teraz si idem robiť rybku-tresku na pare 😉

miskakyska
23. júl 2012

Dobrúúú chuť..vyzerá to výýborne a ešte lepšie to určite chutí
@ketrinn

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy no melonik by som si aj ja dala ale u nas v obchode nemali ziadne ovocie len baban a jablko takze zajtra dam asi broskine z kompotu🙂 alebo zas paradajky tie mali,auto nemam ,musim milacika cakat kym dojde z prace v stvrtok potom pojdeme do mesta nakupit🙂

ketrinn
23. júl 2012

@miskakyska a vies ze je to mnamka? skus ja som pouzila zavarane podpnicky v soli biele ale mozes pouzit aj hriby alebo sampiony aj tak to bude mnamka🙂dnes som rano stala na vahu a konecne 200g dole tak sa tesim ze to klesa dufam ze este bude🙂

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn mňaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 to vyzerá skvele! 😵 aj ja si to zajtra urobím 🙂 ďakujem za inšpiráciu 🙂 🙂

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy rado sa stalo🙂 😉 zajtra sa chystam spagety z fazulkou v paradajkovom pretlakua bazalka tu tisnem vsade kde sa da xxi ,vecera asi vajecne venceky nemam nic sladke a piect sa mi nechce xi

lucky14
23. júl 2012

@ketrinn Vyzera to uzasne. Ja nepapam hriby ale urcite si to urobim napr. s hraskom. Viem ze kukurica by sa nemala tak dufam ze hrasok sa moze. 😉

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn aj ja milujem bazalku, mňam 😵

ja som len teraz obedovala 🤐 tak dnes už asi nič nejem 🙂 urobila som si tú rybku na pare s citronom, mňam 😵

ketrinn
23. júl 2012

@lucky14 ja by som smelo dala s tym hraskom 🙂 ved to je zelenina ked je este cerstvy ako aj kukurica podla mna ,ked je suseny hrach ,fazula ,sosovica je sacharid🙂 neviem ci to je aj v nasej diete ale ja to berem tak proste cerstve je este zelenina 😉 moze byt dobra aj z brokolicou abo mrkvou,len zaklad vela cibulky a udusit ju len na troske bujona ale mozes aj na oleji ale ja dusim na zelen bujone podlejem cibulku a udusim pridam bazalku ,huby a este raz predusim dam aj stipku rasce🙂 soli ,vegetky no nemohla som sa dnes dojest take to bolo mnam 🙂

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy co tak neskoro nestihas sa napapat? xi,aspon viac zhodis ,len sa drz do vecera kym pojdes hajat 😉

lucky14
23. júl 2012

@ketrinn No poviem Ti ta porcia co si odfotila na obed bola velmi malinka a teraz mas este menej? Asi preto sa Ti tak super darilo chudnut. Ja by som zozrala dva krat tolko. Musim scvrknut zaludok. 😀

ketrinn
23. júl 2012

@lucky14 to je velky tanier xixi ako pizzovy preto sa ti zda ze je to malo 200g urcite 😉 a na modrom tanieri tak nechuti ,jedlo by sa malo podavat na modrom tanieri ,lebo ten brzdi apetit 😀 😀 😀

lucky14
23. júl 2012

@ketrinn Takze musis asi nejake modre kupit. Myslis ze to funguje? ha ha ha 😉

ketrinn
23. júl 2012

@lucky14 neviem ale asi ano lebo ked papam tak vzdy z tohto taniera a mam vzdy dost a na bielom si musim ist prilozit ,tak cosi pravdy asi na tom je🙂 ja mam celu sadu mam kuchyn v modrozelenej farbe 🙂

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn nevedela som robiť s tým parným hrncom lebo som stratila návod k nemu tak mi dlho trvalo kým som na to prišla 😅 a ty si si ozaj malú porciu dala, ja by som si tiež dala raz toľko 😉 do tej zemiakovej kaši si dala aj maslo alebo mlieko? 😉

domyyy
23. júl 2012

baby ja jem len z modrých a jem veľa 😀 😀 😀

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy do kase som dala len sol a zeleninovy vyvar len tolko aby som urobila stoho kasu -pozor nepresol najprv vyvar a nakoniec dosalaj !,ja dnes na vahu stala ranoa dole 200g konecne! sa vaha zacala hnut🙂 teraz to pojde myslim 😲

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn ja si žiadne jedlo nesolím tak to problém nebude, ok moja.... tak tam dám vývar 🙂 a gratulujem, že sa to konečne pohlo, to je supeeeeeeeeeer 😵

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy kdeze malu tie taniere velke maju priemer az 28cm 😀 😀 😀 preto sa vam zda ze je to malo 😉

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy aky mas ten hrniec daky zo sady z dierkami? lebo ja som dostala sadu za 100e a neviem naco su take je co xixi

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn a už sa mi zdá veľký 😀 ty máš asi tlakové hrnce ja mám toto 😉

domyyy
23. júl 2012

jaj baby ja zajtra asi aj umrem pri hrncoch 😀 😀 😀 príde mi rodinka z dovolenky tak im idem robiť slepačiu polievku, pečené kura, ryža, rezne, zemiaková kaša, piškotova torta a pizza rožky 😀 😀 😀 😀 😀 a to musím ešte sebe urobiť obed 😅

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy aha to je vsetko na pare ,to je spravne bez tuku 😉 ja mam obycajne nerez ci čo to je ale je tam vela veci co neviem na co je 😀 😀

domyyy
23. júl 2012

@ketrinn ty máš určite tie tlakové, sú super!!!! 😵 aj ja si ich raz kúpim 😉 keď budú na také veci peniaze 🙂

kacena24
23. júl 2012

@domyyy ani za 65 by som nenadávala 😀

kacena24
23. júl 2012

@domyyy uf moja,budeš mať čo robiť ovládnuť sa,ale žiaden strach,ty to dáš 😉

mijadave
23. júl 2012

@lucky14 moja, ja som mavala 49kg, no potom som pribrala na 55kg a ta vaha mi sedela, pri nej som nebola stihlunka, no citila som sa dobre 😉 este by som sa tak rada citila 😉
@domyyy 😉 ja som tiez stastna, ze som zo 73 zisla pekne dole, no este to nie je ono 😉
@miskakyska jeeeej, super, no vidis, ja porusujem skoro kazdy den a vaha tiez stoji, no ani sa necudujem 😒
@ketrinn aj ja mam teraz problem neporusovat, presne, kde su tie casy, ked som to poctivo drzala, no zajtra mam ovocie, uz som sa zasobila, tak zajtra len melonik, hrozno, zeleninova polievocka, kalerabik, pripadne este mrkva 😉 k tomu dzus z cerstvych pomarancov 😉 dufam, ze vydrzim 😉 inak Tvoj obedid vyzera dobreeeeeee 😉 co sa tyka hrasku, ak je zeleny, je to zeleninka, ak je suseny zlty, tak su to skroby... kukurica patri ku skrobom, no ja si ju aj tak dam obcas ako zeleninovu veceru na vitaminy - klasok na veceru 😉

andrejjka
23. júl 2012

Ahojte baby, ja som tu novacik, kedze vaha sa nepohne dole ani o deko, odkedy som prestala dojcit (resp. zacala prikrmovat), tak dufaj, ze to pojde. Sice je moja vaha v normale, no ja chcem nosit oblecenie pred otehotnenim. Ako vam to ide? A AKO PRE PANAJANA SA DA VYDRZAT CELY DEN LEN NA OVOCI??? Ja som to dnes skusila, no bez barlicky kava s mliekom by som asi umrela. Ci?

mijadave
23. júl 2012

@andrejjka ahoj, vitaj 😉 moja, aj ja som sa toho bala, no da sa to... a to som bola riadny zavislak na cokolade... 😉 som bola sama zo seba prekvapena, ale da sa to... ja sa najem ovocia tolko, kym som hladna, neriesim mnozstvo, preto mi to ide dole pomalsie, no nejdem to riesit.... rano strapec hrozna, na desiatu jablko, obed zeleninova polievka, potom bud mrkva alebo kalerab, olovrat zas nejake ovocie a vecer oriesky alebo zas ovocie alebo zelenina... ver mi, da sa to.. mozno prvy bude tazky, ale potom to uz pojde... ja som sa bala vodoveho dna ako cert kriza, no tiez sa to da... dost vela je to aj o hlave... v hlave mam skor hlad ako v zaludku, len pocit, ze ved je 12.00, uz by som mala jest, je obed.. 😀

lucky14
23. júl 2012

@mijadave Isto to zvladnes. Uz si skoro tam. Je pravda cim je clovek blizsie k cielu tym sa mu zda vzdialenejsi ale isto to das. Ved mas za sebou uzasny uspech. 😀