90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
1. aug 2012

@mijadave o aka kočka no ni🙂 vyzeraš fajnovo 🙂

poki10
1. aug 2012

@lucky14 lenze ja som postupne po porode ziskala naspät taku postavu aku som mala predtym, aj vahou som bola na tom rovnako. teraz za posledne tri mesiace som ale nejako vykysla 😠 l
kupila som figaro horku, dam si jednu kocku vecer. aj ked ja by som si ju najradsej vobec nedala, lebo nemam rada horku cokoladu. ale v knihe pisu, ze povinne, tak povinne....

poki10
1. aug 2012

@mijadave ved je topravda, co ta budu klamat? 😉

poki10
1. aug 2012

@ketrinn a vedela si vecer zaspat? u mna ked bude na rade vodovy, tak asi umrem od hladu a vecer ani nezaspim ☹

ketrinn
1. aug 2012

@lucky14 ano euthyrox ale len mesiac a este nemam ustalenu davku lebo doktor ma objednal az v polovici augusta a operovali ma 1.juna takze mi aj hovoril ze až 3 mesiace trva kym sa upravia hormony a organizmus sa stabilizuje🙂 mozno aj preto ta vaha stoji,ved zas sa neprezieram ,ale cez vykend to bolo až moc xixi ale nie prezieranie ale jedla som malo ale az do 22.00 😒

ketrinn
1. aug 2012

@poki10 ale zaspis len maj pri sebe vodu ,ja si aj do postele berem pohar vody 😉 zvladnes neboj ja som bola nervozna ako pes ale som zvladla 🙂

poki10
1. aug 2012

@ketrinn ja budem musiet aspon celu flasku. ja som taky extremista 😀 😀 😀 😀 urcite budem hladna ako vlk a budem stale sliedit po kuchyni a po spajzi co by som jedla 😀 ty uz dlho dietujes?

keyka
1. aug 2012

Baby, len Vam chcem prispiet do tejto temy mojou skusenostou. Tuto dietu (aj jej pokracovanie) som drzala asi pred 4 rokmi. A spociatku mala veeeelky uspech, zhodila som az 30 kg. citila som sa ako novy clovek. A po uplnom skonceni som nepriberala. A potom som z nicoho nic zacala priberat az som pribrala vsetko naspat a este aj 5 kil navyse.To potom znamena po 2 rokoch od skoncenia. Skusala som drzat tu dietu aj znova, ale uz nemala taky efekt ako ta prva. Prihlasila som sa preto do jedneho centra a tam mi vysvetlili ze dieta je sice ucina a fajn ale je potrebne k nej cvicit (co som popravde nerobila) a natrvalo zmenit zivotospravu. Takze vas chcem len upozornit, aby ste sa po diete nevracali k starym navykom aj ked to bude lakave (samozrejme zhresit raz za cas nevadi ;)) a uplne zmenili zivotospravu a rozhodne mali pohyb. To je cislo jeden ;). Drzim vsetkym palce

poki10
1. aug 2012

kocky a este...do ktoreho dna patri ryza? mozem ju v skrobovy den, alebo radsej zemiaky?

lucky14
1. aug 2012

@poki10 Ahoj ryza je v skroboch aj zemiaky .......v uhlohydratovy su cestoviny a veci od cesta samozrejme bez vajec a mlieka.
😉 ...inak na tej vody sa aj ja obavam ale dufam ze dovtedy budem mat stiahnuty zaludok ze to vydrzim..... 😉

lucky14
1. aug 2012

@keyka Ahoj. Uzasny vysledok musim podotknut schudnut 30kg to stoji vela namahy. A za aky cas sa Ti to podarilo? Chcela by som sa Ta spytat ci si zacala priberat z nicoho nic ako pises alebo si zacala papat tak ako pred dietkou? Lebo ja som uz tiez drzala vsakovake diety a ked som zacala jest po skonceni normalne kila isli hore ale ked som sa stravovala ze 80%zdravo a 20% na co som mala chut vaha sa udrzala. Dakujem. 🙂

lucky14
1. aug 2012

@ketrinn Tak to isto bude tymi hormonami moja. 😒 No ja ze si papala ako keby palil lebo ja ked mam na mysli kopec jedla tak aj prejedene brucho nie ze len niekde bolo kopec jedla... 😀 😀 😀 Vazila si sa aj pred vodou aj po nej? 🙂

suezana
1. aug 2012

ahojte
môj obed - tanier špagiet s gebuzinou povolenou ( 😝 olivy, šamp, lečo)
večer ešte neviem čo
dievčatá - vody sa nebojte - je to všetko vo vašej hlave - ja išla do toho s tým, že ak mi bude zle, tak si dám niečo - mala som kúpenú 100%ananásovú šťavu - v podstate deň ubiehal a nič sa nedialo - len mi bola zima - takže tak - druhá voda tiež v pohode, až na to, že som si povedala, že si dám kávu keď príde kríza - kríza nechodila, ale blížili sa štyri hodiny, tak že dám si kávu, lebo neskôr som už nechcela - fúúúj skoro som ju vyvrátila - celá išla do umývadla - normálne sa môj žalúdok vzbúril 😀 😀 😀 😀 že čo ti šibe?? 😠 😠 😀 😀 😀
tretiu vodu som už nerobila - u mňa bol najväčší problém po vode - ten deň som akoby v hlave mala pocit, že to musím dobehnúť - a bolel ma žalúdok, takže ja vodu nedržím ani teraz - preskočím 😉

keyka
1. aug 2012

@lucky14 no ja som mala tych 90 dni (to som dala dole asi 22) a zvysnych 8 kil pocas toho pokracovania plus velmi dlho som ranajkovala iba ovocie (spolu to trvalo tak do 150 dni). Potom som sa zacala stravovat tak normlane ani nie racionalne ani nie prejedanie alebo vela mastneho..tak v pohodke..a vaha mi stala cca 2 roky... a potom som zacala priberat..ale ako hovorim, rozhodne to nebolo 80% racionalne a 20% tak normal..bolo to tak 30% racionalne a 70 normal..ale tak mastne a vyprazane som vynechavala asi dlhodobo..velmi zriedka som si take nieco dopriala aj to len na oslavach. A zacala som priberat hned ako som sa dostala v praci na dvojsmennu sluzbu (v podstate cas bol jest len do 12,00 a potom po 19,30) ale vtedy som sa snazila stravovat viac racionalnejsie a aj tak to slo hore....ale ako som pisala velmi dolezity je pohyb a ten som ja vobec nemala...cize ak by si cvicila alebo aspom uprednostnovala chodzu pred vozenim tak je podla mna vysoka sanca ze to naspat nepriberes..ja som sa napriklad ten minuly rok prihlasila do racio centra kde mi upravili stravu a kym som tam chodila ma nutili aj cvicit a dala som dole 17 kg za 4 mesiace...a kym som zostala tehotna tak som ani nepribrala...no potom som zostala tehu a musela som taku uplne racio stravu prerusit (ale rozlozenie potravin pocas dna sa snazim zachovat ako napr. ovocie jest len do 12tej atd) a zatial som nepribrala dako extremne.Mam hore 9 kg a som v 8 mesiaci, takze dufam ze na tu 17 ako som bola pred rokom sa do konca tehotenstva nedostanem ;)

suezana
1. aug 2012

dokonca aj mm si urobil vodový deň a tiež bol prekvapený - sám mi to povedal, že je to v hlave - keď sa presvedčíš, že zvládneš, tak zvládneš 😉
a to už je čo povedať na chlapa 😀 😀 😀

lucky14
1. aug 2012

@keyka Dakujem za odpoved. Urcite to ze si pribrala len kg zatial v tehu je uzasne. Ja som nabrala 16kil a to som skoro nejedla len pila mlieko. Mavala som hrozne palenie zahy. Ale bolo to po tom ako som sa kontrolovala tak 2 roky po diete takze asi preto isli kila hore. Super ze Ty si si to ustrazila. ...Co Ti odporucili v tom racio centre okrem cvicenia nejake pravidla co by mohli pomoct do buducna? 🙂

ketrinn
1. aug 2012

@lucky14 ok moja vazila stale rovnako:( ale dostala som menzes v sobotu tak som spuchnuta ako balon xixi

ketrinn
1. aug 2012

@poki10 dietovala som tusim prvy krat v februari mesiac prisne a druhy uz s porusovanim .prvy som schudla z 86 na 75kg a potom v druhy len kilo takze dokopy 11kg fajne ,potom som prestala lebo som mala problemy z zlcnikom a priprava na operaciu stitky takze som stym hodila nevydrzala som dokonca .ale aj tak som rada ze mam dole tolko ale este 5kg chcem.a potom chcem tehulkovat ak sa podari🙂len tie hormony sa musia este dat do poriadku ,17 idem na endikrinologiu a bude mi brat odbery potom sa uvidi🙂 ale po tej diete som sa stravovala normalne len som jedavala do 17.00 a nepribrala som a po operacii som zacala jest aj o 20,21,22 akosi som stale bola hladna tam sa uz vaha dvihla ale ked som zistila zas som nabehla potom na koniec jedla o 17.00 a vratila sa povodna vaha proste som schudla behom tyzdna spet na povodnu75kg a mam dodnes 🙂 ale nejde to nizsie sakra chcem aby slo !!!! potom sa bojim ze vela naberiem ked budem tehotna(ak budem🙂

ketrinn
1. aug 2012

dnes den zvladnuty tak na 2*,bola som piect na svadbu tak neake ochutnavky boli ale len stvrtka zakuska že si sa da jest xiix takze velky prehresom to nebol asi 3 som ochutnala ale nezjedla snazila som sa oddolat 🙂 od 17.00 uz iba voda a papala som obed az o 15.00,lebo sla som narychlo a nemohla som nic najst u testiny co by mi vyhovovalo tak som musela do obchodu xiix teraz este 1l vody 🙂 idem odychnut lebo ma bolia nozicky cely den na nohach pri tych zakuskoch mi dalo zabrat ,este ze nie som na sladke inac by to asi dnes nedopadlo tak dobre xixi

kacena24
1. aug 2012

pizza dnes bola výborná....a večera tiež ušla 🙂 slnečnicova tycinka a bebe keksíky 😉 no zajtrajší deň bude zaujímavý 🙂

poki10
1. aug 2012

@ketrinn tak ti drzim palce, aby ti to tehulkovanie vyslo 😉 😉 a dufam, ze kila pojdu same od seba coskoro dole 😉
baby ja som aj vcera trosku porusila dietu - boli sme na navsteve, to sa nedalo, este aby sa na mna hostitelia urazili. hoc som mala vcera iba prvy den, aj tak k obedu nikdy nejem chlieb, ani nic...no a dnes som mala rano dve jablcka a potom take rizoto so zeleninkou a rajcinami + čalamada k tomu. nevecerala som zatial nic, lebo akosi hlad neprichadza a to rizoto od obeda uz nechcem. akurat neviem, ci som to nepokaslala, lebo som teraz k veceru vypila pohar dzusu. na veceru si dam asi zopar rajcin a som vybavena...

lucky14
1. aug 2012

POMOOOOC!!!!! Prosim vas koceny ked mi nechuti nic sladke mozem si dat napr. cerealnu bagetku s rastlinnym maslom rajcinou a paprikou? Lebo to som si dala dnes na veceru namiesto torty a neviem ci som si musela dat zakusok alebo hocico od cesta na co mam chut. Ja vas kazdy den s niecim novym prekvapim ja viem ale slubujem ze ked sa mi dietka dostane do krvi uz budem skusena a nebudem tolko otravovat. 😉

mijadave
1. aug 2012

@ketrinn dakujeeeeem 😉
@poki10 😉
ja som dnes mala vysusenu pizzu 😀 a na veceru tatramelky, to bola mnamka 😉 na zajtra mam uz kupeny melonik a bude brokolicova polievocka 😉

poki10
1. aug 2012

@lucky14 v knihe tusim pisali ze ked nechces tortu, tak kus pizze. ja si myslim ze bagetkou si nic nepokazila ved je to tiez kysnute ako pizza.

@mijadave mnam mnam 🙂 ja mam zajtra pizzu. len nejak neviem co mam robit, lebo fakt sa tymto vecam (kysnutym) a tak snazim vyhybat,lebo ma z toho nafukuje. tak neviem ako to poriesim. mozno dam bublaninu s ovocim na obed aj na veceru 🙂

poki10
1. aug 2012

@lucky14 ozaj, čoko si si dala?ja mam zajtra 😉
a tiez tapam, neviem, co si mozem a nemozem dat. a dnes uz sa ciim lepsie 😉

lucky14
1. aug 2012

@poki10 No vidis to je dobry napad. Bublaninka s ovocim. No ani ja veru neviem moja. Uvidim co mi napisu este dalsie spolubojovnicky. 😉

lucky14
1. aug 2012

@poki10 Super ze dnes sa citis lepsie. No dala som si kocku 70% horkej cokolady. Kupila som si len taku uzucku ma asi 8 kociek tak mi dlho vydrzi ale nebude stara ked by som kupila normalnu velkost nikto by ju nejedol a zbytocne by zostarla. 😉 ...odporucila by som Ti ju dat si ci ju mas rada alebo nie ma vela antioxidantov a to nemoze byt pri dietke na skodu 😉

poki10
1. aug 2012

@lucky14 ja mam malinovo-ribezlovu 😉 mnaaam uz mi sliny tecu.teraz sa krmims rajcinami, ale uz mi idu hore krkom aj tie tusim 😒

lucky14
1. aug 2012

@poki10 ha ha ha. No vsetkeho vela skodi aj ked je to zdrave. Ak si este stale hladna skus inu zeleninku, napr. uhorku alebo mrkvicku. 😉

lucky14
1. aug 2012

@poki10 Inak na zajtra som si kupila velikansky melon a aj broskyne keby mi uz melon liezol na nervy 😉