90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
4. aug 2012

@dena10 Dobre ranko a krasny den a vela pevnej vole. Dnes zacinas!!! Vitaj v klube! 😉

lucky14
4. aug 2012

Dobre ranko vsetkym. Dnes mam skorby tak uz sa tesim na pecene nove zemiacky so salatickom. Stale som neprisla na chut bielkovinovemu dnu.....Este ze je len raz za 4 dni. 🙂

poki10
4. aug 2012

@lucky14 vies nad cim som rozmyslala? ze aj spenat ked si ho das s vajickom a cesnakom + trochu mlieka donho, na cibulke urobit, by mohol byt bielkovinovy pokrm 🙂 lebo mlieko - bielkovina 🙂 takisto aj ta tekvica, ako hovorila ketrin tusim, nastruhat do nej syra...mnaaam 🙂

lucky14
4. aug 2012

@poki10 To isto ano ale neviem ci mozes aj vajcia aj mliecko....myslim ze je to jedno alebo druhe....ale nie som si ista....a co vaha klesla? U mna dnes neukazala vaha menej dufam ze zajtra. 😉 Uz si zacala skakat na svihadle?

miskakyska
4. aug 2012

@lucky14 treba sa vážiť iba po vodovom dni,nie každý deň...

poki10
4. aug 2012

@lucky14 no bud mliecko alebo vajicka. jedno alebo druhe. ale tak co uz. tak jedine iba taky sam spenat ☹

lucky14
4. aug 2012

@miskakyska ...no ja viem ale som straaaaasne nedockava....Ty si to vydrzala? Akoooo? Co si niekde zamkla vahu???
😉

lucky14
4. aug 2012

@poki10 Tak si ho uvar s mlieckom a zabudni na vajicka nastruhaj si trosku syra a mas to......nech to ma nejaku chut. 😉

tina1711
4. aug 2012

@dena10 to trvalo rok kym som sa vzchopila k niecomu fakt to trvalo dlho lebo raz som vela jedla od stresov potom som sa uvedomila ze halo neoblecies ziadne gate a tak teraz som si povedala ze staci chcem povodnu vahu zacala som behavat kazdy den svihadlo a brusaky a vlastne tato dietka

tina1711
4. aug 2012

@lucky14 dobre ranko aj ja mam dnes nove zemiaciky ale nepecene lebo nemam ruru 😀DDDD len s vnatkou

kacena24
4. aug 2012

ahojte...ja dnes na škrobový deň robím cesnakovú polievočku so zemiačikmi 😉

miskakyska
4. aug 2012

@lucky14 som ju odpratala preč :o)

kacena24
4. aug 2012

mne zišlo za 5 dní 2,7kg 🙂

lucky14
4. aug 2012

@kacena24 Uuuuuuzasne!!!! 😀

sajmonkaf
4. aug 2012

Ahojte babenky,tak vobec na Vas nemam cas....včera som absolvovala prvu vodu v pokracovacej,a vaha sa pohla,takže za 25 dni dole dalšie 2 kilecka....celkovy ubytok 20 kg.Joj,keby to tak islo aj dalej.....musela som si nakupit nove veci,lebo všetko na mne visi,obleciem uz velkost 40!!!Len to brucho ma špatí,kupovala som si šaty na svadbu,ale vyriešia to stahovacie nohavičky 😀 😀 😀 .čo už,hlavne nech už nepriberiem.možno keby som trolinku menej porušovala,tak ešte nejake kilo by ubudlo,nevadi.vidim tu plno nových kočiek,tak vam všetkym drzim prsty,aby ste sa nevzdavali,je to skvely pocit,aspon pre mna 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
4. aug 2012

@ketrinn kati,nevzdavaj to,ja cely mesiac nic a teraz po vode -2kg!

miskakyska
4. aug 2012

@sajmonkaf veď som dumala,čo je z Tebou,kade sa flákaš,že sa tu tak dlho neukážeš....ja Ťa obdivujeeeem!!!

sajmonkaf
4. aug 2012

@miskakyska prazdninujem u nasich a tam nie je na počitac cas....

ketrinn
4. aug 2012

@sajmonkaf joj ja som si dala aj vodovy minule a nic vaha stoji 😒 dalsi mam tusim 7 o tri dni a uvidim uz som stoho nestastna 😨 ved keby som sa prezierala nepoviem pol slova ale jasne ze porusim ale nie velmi asi to fakt ide tymi hormonmi mam teraz nizku hodnotu 17 idem na lieky aby mi pridal🙂 mozno preto to stoji,radsej sa ani nevazim odvazim sa az po vodovom aby som zas nebola sklamana 😉 ten prvy vodovy som dala len tak lebo som bola po hodach a tam som toho viac pojedla 🙂

kacena24
4. aug 2012

no dnes ťažký deň.....oslava....bože čo všetko dobré tam bolo....kopec papania,potom štrúdla,torta,zákusok,slane paličky,ale vydržané 😉 čo človek nedokáže,keď sa zatne 🙂 🙂 🙂

lucky14
4. aug 2012

@miskakyska A Tvoja profilova fotecka tiez zmyzla? Si chcela byt ako my ostatne? Precoooo? Vy ste tu stalice! 🙂

lucky14
4. aug 2012

@kacena24 Uzasne si to zvladla Kati takze velikansky potlesk )( 🙂 )( 🙂 )( 🙂 )( ! Si proste super! 😀

kacena24
4. aug 2012

@lucky14 presne ako ty moja 😉 ďakujem 🙂

lucky14
4. aug 2012

@sajmonkaf Ahoj. Uzasne! Dalsie 2 kilecka dolu! 😀 20tka je skvela! Blahozelam! 😀 😀 😀

miskakyska
4. aug 2012

@lucky14 aby som nevyčnievala z davu 🙂

lucky14
4. aug 2012

@miskakyska 😀 😀 😀

kacena24
4. aug 2012

@miskakyska a ja že kto si 😀 už viem 🙂

poki10
4. aug 2012

ahojte koceny. tak, uz mam svihadloooo 🙂 od pondelka skacem 🙂 🙂 🙂
dnes na obed kuraci steak a kopec zeleniny. na veceru len taky kusok kuraciny, aby som sa nezblaznila od hladu, to uz bolo po osmej vecer, nestihala som dnes vobec jest ☹ tak len vodu som pila.

sajmonkaf
4. aug 2012

@lucky14 dakujem 😉

sotia
4. aug 2012

@miskakyska Ty opica, kde je foto?