90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

speddy
18. jan 2013

@mariana242 ako si to pamätám, tak to bola jediná dieta, pri ktorej som nebola hladná, a mohla som jesť chlieb a sladkosti, tak len pekne začni dnes a žiadne sucháre a čaje, Na obed si urobíš nejaké to mäsko so šalátikom a hlad bude fuč a aj kilečka pôjdu dole. Ak chceš schudnúť čo najviac tak skús aj trošku pocvičiť, ja dnes začínam aj s cvičením podľa Jillian Michaels, tak sa pridaj.

speddy
18. jan 2013

@dasa0402 No prvý krát odcvičené, leje sa zo mňa ako keby som behala maratón, no zistila som, že moja kondička je v keli, mala som problém všetko poctivo odcvičiť, dokonca aj také poskakavanie ako so švihadlom som zvládala len tak tak, uvidím ako to pôjde zajtra, možno skúsim aj večer ak sa k tomu dokopem. Dúfam, že popri tejto diete budem vládať aj cvičiť, no uvidíme ako to pôjde ďalej, Ako dlho už držíš túto dietu?

cutty
18. jan 2013

@lucky14 Ahoj , balhozelam, nahodou krasny ubytok 🙂 Ja tiez veceriam az takto neskôr okolo 19:00 a niekedy aj o 20:00 ked nestiham. A myslim,ze to nie je taky problem. Ked ti to takto pojde aj dalej zachvilu si stihlucka ako prutik 😀 Na fotke vôbec nevyzeras zeby si mala nejaku velku nadvahu 🙂

lucky14
18. jan 2013

@cutty ahojky. Dakujem a aj ja dufam ze mi to pojde takto dalej. Moja zlata to je len uhol v akeho je foto brana. Kil mam viac nez dost stale. Takze este tych 15kg chcem dat dolu. Tebe sa ako dari? Aj sa vazis ci uspesne odolavas? Ja teraz skusim vydrzat az po dalsich vitaminoch. 😀

cutty
18. jan 2013

@lucky14 Tak ja by som potrebovala idealne takych 20 dat este dolu 😠 Ale nevzdavam sa. Tak nevydrzala som a po vcerajsich vitaminoch som sa dnes zvazila a bola som prekvapena ze aj napriek tym mojim prehreskom zislo zase nieco dolu 😀 Takze uz mam dole celkovo takmer 14 kg. A skusim sa vazit po kazdom vitaminovom dni . Ja som tiez ten pripad, ze potrebujem kvôli motivacii vidiet ze to ide dolu.

mariana242
18. jan 2013

@speddy no ja uz som ju drzala a som dala 20kg dole stiahla som si aj to cvicenie len mam problem s krizami teraz tak nechcem na pohotovosti skoncit jak pred tyzdnom :/

lucky14
18. jan 2013

@cutty To je fantasticke!!! 14kg je uzasne!!! Si sikula!!! Takze dohodnute sme. Po kazdom vitaminovom sa vazime. 😉

cutty
18. jan 2013

Tak ja uz som naobedovana a bola to mnamka ! Ako keby som ani nebola na diete 😀 Stihla som uz vypit skoro 2 litre vody takze uz sa lepsim aj v pitnom rezime. Snad to uz dnes nepokaslem 😉

zuzx
18. jan 2013

Ja som uz naobedovana teda, mala som pecene kuracie stehno so zeleninou, dobre to bolo, ale malicko, zjedla by som este jedno take. Bohuzial, zavodna jedalen.
Vonku to vyzera na koniec sveta, uz teraz som v panike ako pojdem domov.

zujka2
18. jan 2013

ahojte dievčatá. už dlho som nenakukla. ja som nejak nenabehla poriadne na druhý level a Vianoce ma rozhodili a jem čo ma napadne, kedy chcem. ale musím sa priznať, že váhu si držím 🙂 takže bojujte, stojí to zato . držím vám palce!

lucky14
18. jan 2013

@zujka2 jej. Ahooooooj. Super ze si drzis vahu. Tesim sa. Boj s kilami si uz vyhrala!!! 😀

zujka2
18. jan 2013

@lucky14 to mi príde ako alkoholizmus. stačí jeden chybný krok a som späť 😀

speddy
18. jan 2013

@mariana242 ahoj tak to radšej neriskuj, keď budeš na tom lepšie tak si potom zacvičíš. Ja som túto dietu držala asi 5 - 6 rokov dozadu a podarilo sa mi schudnúť 18kg no je pravda, že som skončila asi po 2 mesiacoch, lebo to som ostala znova tehotná a nechcela som nič riskovať. No ale počas kojenia som nabrala všetko naspäť, malého som prestala kojiť keď mal 2 roky a od vtedy sa mi nedarí zhodiť, takže som vytiahla knihy a rozhodla sa, že sa do toho pustím znova.

lucky14
18. jan 2013

@zujka2 ved to. Najlepsie si to ustrazit. 😀

dasa0402
18. jan 2013

@speddy no ja som si to nechala na vecer tak uvidim ako budem vladat ja 🙂 mna o chvilu 22.1 caka prva voda tak som zvedava aky bude ubytok no zatial nic moc 😒 ale verim ze sa to rozbehne 🙂 a ty ako si na tom

speddy
18. jan 2013

@dasa0402 No ja som začala len dnes takže budem informovať, hore som písala, že keď som ju držala prvý krát tak sa mi podarilo za 2 mesiace schudnúť 18kg tak uvidíme ako to pôjde tentoraz

mariana242
18. jan 2013

@speddy tak drzim palce nech vydrzime

zuzu1104
18. jan 2013

@zujka2 čauko moja, super, že to takto perfektne zvládaš, aj keď nedržíš, si proste jednička🙂

dasa0402
18. jan 2013

@speddy tak to je super ubytok 🙂

zuzx
18. jan 2013

Tak pred hodinou som mala super veceru - urobila som si sojove maso na cibulke a k tomu kopec zeleniny - cervena kapusta, cerstve uhorky a mrkva. Bolo to uplne paradne a som poriadne napratana. Manzel si dal tiez, len mal k tomu navyse tatarsku 🙂 Som mu zavidela, ale ja sa ovladam 🙂

xaga
18. jan 2013

ahojte...vie mi niekto poradit co varit v den skrobov ? Dakujem za rady

zuzka3
18. jan 2013

@xaga hocijaku polievku zeleninovu so zemiakmi, kapustovu polievku bez masa 😀, zeleninove rizoto, zemiaky pecene s nejakou zeleninou, varene zemiaky so salatom.

ketrinn
18. jan 2013

@kacenka1983007 katuš aky maš den v utorok? začnem aj ja dostala som takže snaženie bolo nanič necham tomu volny priebeh 🙂 aspon na mesiac chcem byt na dietke alebo dovtedy kym nezistim ze som v tom🙂ale určite mesiac budem dietovat 🙂aspon ak nie viac 😉

speddy
18. jan 2013

Mám za sebou prvý deň, a som sama so seba prekvapená, na obed a večeru som si urobila šalátik s grilovaným kuracím mäskom, a hlad sa vôbec nedostavil, myslela som si, že prvý deň to bude trošku problém, ale som rada, že to ide tak hladko. Som zvedavá ako dopadne prvý ovocný deň, tam asi bude väčší problém, no uvidíme.

speddy
18. jan 2013

@zuzx ako pripravuješ sojove mäso, dnes som ho kúpila v obchode, ale ešte som ho nevarila. Kúpila som nejaký granulát, mali tam aj kúsky len som sa nevedela rozhodnúť, poraď čo je lepšie

xaga
18. jan 2013

@zuzka3 dakujem 🙂

zujka2
18. jan 2013

@zuzu1104 no ale musím sa nakopnúť. lebo tých 5 kg musím dať ešte dole 😢 ty si už koľko schudla?

lucky14
18. jan 2013

@zuzx ahoj. Aj ja budem rada ak napises ako pripravujes to sojove maso. Vdaka. 🙂

lucky14
18. jan 2013

Ahojte. Tak dnes zatial uspesne za mnou. Na ranajky som mala 2 mandarinky, na obed jogurt, polovicku neudenej parenice, krajec chleba, rajciny a zel. vyvar, a na vecer usom mala cottage syr s lyzicou dzemu. Viem asi nie super kombinacia ale nevedela som co jest. Nemala som na nic chut. Prajem krasny vecer. 😀

zuzu1104
18. jan 2013

@zujka2 ja 10 kg a ešte by som takých 5-7 kg schudla