90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lilina86
15. jan 2014

chcem držat tuto dietku s vami,som tu nová 🙂

mamami3
15. jan 2014

@lenka1408 ten posuch peciem na 200 st. A cca 20 minut, riadim da farbou. A aby bol makky, treba ho pokropit vodou hned po vytiahnuti a potom prikryt utierkou a tak nechat vychladnut.

ketrinn
15. jan 2014

@lilina86 no čau napiš lidke ona ti da lajky na tabulku 😉

lydka84
15. jan 2014

@lilina86
vitaj, zakladne info najdes na strane 1544 , prvy prispevok odomna .....

lilina86
15. jan 2014

@lydka84 ok ďakujem

lydka84
15. jan 2014

@lilina86
ak nieco potrebujes vediet kludne sa pytaj rada vysvetlim

1veroncek1
15. jan 2014

@zuzka3 jamam take ze sa daju aj iba horucou vodou zaliat a chuti to super tak dakujem lebo som nevedela a uz dlho mam na to chut a dufam ze si namiesto torty vecernej mozem dat juhuuuu 🙂

1veroncek1
15. jan 2014

@ketrinn wow ten gulas vyzera perfektne dokonca aj moj priatel ktory je masovy povedal ze hmm to by som si aj ja dal tak oprosim receptik dakujem

1veroncek1
15. jan 2014

@lenka1408 ja si myslim ze normalne biely jogurt ked si das nizkotucny velky na obed s celozrnnym pecivom a potom normalne vyvar ze by ta tzo aj zasytit malo a neni toho nejak extra vela, co myslis...

1veroncek1
15. jan 2014

@perla200 jasne, mozes, a nemas sa na seba hnevat za prehresok a zacat novy den s usmevom &🙂

lenka1408
15. jan 2014

@andrea1516
@veroncek1
Tak nakoniec sme dospeli k tomu, že by sa mohol zjesť jeden veľký nízkotučný jogurt s celozrnným pečivom a za tým vývar. to by bohate stačilo. len najhoršie na tom je, že mne moc biely nízkotučný nechutí a pečivo chcem úplne vylúčiť (že by sa vtedy malo viac schudnúť), tak uvidím, možno raz začas. ja som si robievala biely jogurt s medom a mletými mandľami, ale neviem, či by sa to mohlo.....
inak zajtra mám UH, na obed si dám asi rascový posúch (mám ešte v mraziaku) a večer ešte neviem, dajte nejaký typ, čo máte v pláne vy? papá

lenka1408
15. jan 2014

@mamami3
ďakujem ti, ja som ho tiež pokropila vodou a prikryla utierkou, tak neviem prečo som ho mala taký tuhší. Ja som ho piekla ale na 220 a približne 45 minút, môže to byť tým, že som ho tam nechala dlho. nevadí, zajtra ho ale ešte dojem taký aký je (zostala mi polovica, tak som ju dala do mraziaka) a nabudúce skúsim podľa teba.

majkapetrisova
15. jan 2014

zajtra mám vitamínový deň 🙂 pripravená výživa a ovocie 🙂 v práci sa bude fajne pracovať :P

ketrinn
16. jan 2014

@1veroncek1 https://www.modrykonik.sk/group/5470/ tu je v tejto knižke najdeš ho pod" škroby "hlavne daj velku tu cibulu 🙂a gulašovu zmes🙂mne chutil a doalaj až na koniec ono to bude zo začiatku sladšie stej mrkvy tak potom na koniec dochutiš solou a tak.

ketrinn
16. jan 2014

akurat miesim na parene buchty a bagetky na obed🙂

ketrinn
16. jan 2014

@lilina86 čo budeš mat dnes?

perla200
16. jan 2014

@lydka84 ano mala som mat UHT ale dala som si škroby, lebo by som na cestoviny musela čakať a nemohla som kvoli práci.... tak rozmyslala som či porušiť cyklus a dat si dnes cestoviny alebo ovocie - to by malo podla poradia ist

2momo2
16. jan 2014

Ahojte baby! ja som mala vitamínový deň včera - bol to 8.deň a celkom kríza - ani nie že by som bola hladná, ale mala som chuť na všetko možné, len nie na to čo treba. Ale neporušila som .

Mám ale otázku - to sójové mlieko používate v hociktorý deň? napr. aj cez Škroby, alebo uhľohydráty?

Ďakujem.

dulkagabulka
16. jan 2014

@perla200 ak si porušila, pokračuj takým dnom, ktorý nasleduje podla diety

perla200
16. jan 2014

@dulkagabulka tiež si myslím...d.akujem

ketrinn
16. jan 2014

@2momo2 do kavičky každy den a každa ma na soju iny nazor ale ja ju davam k škrobom ale nieje problem použila by som aj v uhlohydraty na halušky z mliekom alebo mrvanky🙂 vločky z mliekom a tak, ale len mliečko .

ketrinn
16. jan 2014

bagetky hotove🙂

ketrinn
16. jan 2014

večera🙂 bezvaječne buchty na pare

ketrinn
16. jan 2014
aduss
16. jan 2014

@ketrinn môžes dat receptik? 🙂 to by som mohla aj na obed vsak?

aduss
16. jan 2014

baby, takze od zajtra s vami znova zacinam..dneska som bola u toho lekara a ze su to akesi rozhadzane hormony, napichal mi nejake injekcie..no a tak..takze tesim sa, ze aspon nabehnem na dietu

ketrinn
16. jan 2014

@aduss už som pridala do knihy🙂 ja to budem mat navečeru čokoladu si nedam preto toho gramka je tam viac xixi

majkapetrisova
16. jan 2014

kedy ste sa 1x vážili? :D

aduss
16. jan 2014

@ketrinn super, dakujem, pozrem si, vyzera to velmi dobre 🙂

ketrinn
16. jan 2014

@aduss a aj chutia super ani to vajičko tam nechyba🙂