90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
13. feb 2014

@mirkapramukova do 2 kil + - je to voda ..... ja som do 2 dni po vodovom dni priibrala 1,5 kg to co som za vodu dala dole takze ja ked mam + - 2 kg to vobec neriesim ak by to bolo viac to by som uz zacala riesit..... 🙂

lydka84
13. feb 2014

@matamisi inak zistovala som v praci ako to je s tym splnom a vodou takze stale na fazu mesiaca spln nov 1 stvrt a posledna stvrt sa cisti telo vtedy by sa mala pit len voda ...tak ak chces daj si vodovy den v sobotu, ja o nom asi tiez porotmyslam popripade si dam vodovo + zeleninovo polievkovy 😉

lydka84
13. feb 2014

@ketrinn nadherny vysledok co sa tyka cm mi padla sanka, wau wau wau ... sak ty si za mesiac dala dole minimalne 2 konfekcne velkosti 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ketrinn
13. feb 2014

@lydka84 noasi tak nosila som 44-46 a teraz mam oblečiem 42vel ale nie všetko🙂nohavice su mi natesno ale vrch bluzky a trička oblečiem 42v.možno do konca diety sa dostanem aj do nohavic ja mam strašne široke lytka a stehna na zatku by mi to bolo 🙂 ja som mala hlavne problem z bruchom bola som ako tehotna xixia pritom niič

lydka84
13. feb 2014

@ketrinn ale tie cm fakt aj ja chcem tolko dole z cm ...ja zas som hore risria ako dole, dole som 42-44 a hore 44-46 ...tak ybs om chcela zist na dole 40 a hore 42 a budem spokojnaaaa

ketrinn
13. feb 2014

@lydka84 verim ti ja som bola tiež prekvapena ale naši vravia že vidno hned že som schudla iže nemam bachor xixixi,ja ked chudnem tak prve v prsiach tam kde mam malo tam este scvrkne xixi ale neboj este ti pojde dole ako mne teraz mi od vody vaha stoji som zvedava kedy sa pohne:(

lydka84
13. feb 2014

@ketrinn no ja ako prve zaludok mi splasol minimalne sli dole zadok a stehna a litka asi vobec ..... no ja som den vody rano mala 86 den po vode 84,5 kg do 3 dni som mala zase 86 - zase som sa zavodnila, a konecne tento tyzden sa to pohlo ..dva tyzdne sa telo nejako normalizovalo ale ide sa dalej uz co ma tesiiii 😀 😀 😀

zazulkaa
13. feb 2014

Ahojte, tak ja dnes vitamíny, bola som na ovocí len na večeru som si uvarila rajčinovú polievku - niečo teplé sa mi žiadalo, zajtra bielkoviny už mám nachystaný šalát s rukolou s mozzarelou a celozrnné pečivo. Od vodového dňa mám stále chuť na iné veci, som taká nesvoja, tiež mám pocit, že priberám. Na váhu som sa radšej nestavala až v nedeľu chcem, aby som nebola smutná náhodou. Ako sa darí Vám?

2momo2
13. feb 2014

@zazulkaa ja mám presne to isté - od vodového dňa mám stále na niečo chuť, pritom ale hladná nie som. A dnes tiež vitamíny a rajčinová 😀

lydka84
13. feb 2014

@zazulkaa urcite smutna nebudes neboj sa 😉

lydka84
13. feb 2014

@2momo2 ako sa inak dari???

zazulkaa
13. feb 2014

@lydka84 Aj ty si písala, že ti váha tak skákala hore dole, som na tom podobne.
@2momo2 No tak to sme sa celkom zhodli 🙂
Keď som v práci na to jedlo ani moc nemyslím, skôr vymýšľam keď som doma..aj dnes mali kolegyne v práci koláče, slané tyčinky, chipsy..keď pozerám na tie vyprážané rezne...miestami mi veru tečú slinky a dala by som si .. ale potom si poviem, veď som už zachvíľku v polke cesty..

lydka84
13. feb 2014

@zazulkaa hej skakala a teraz po 2 tyzdnoch vyzera ze konecne nabrala smer cesty dole....tak snad tak aj bude pokracovat ....

zazulkaa
13. feb 2014

@lydka84 Verím, že bude..ono veľa robí aj psychika. Resp. nemyslieť tak nato či to ide, ale byť v pohode 🙂

1veroncek1
13. feb 2014

tak dnes skroby, kedze som mala neuveritelnu chut na kyslu kapustu , tak dnesne menu ranajky jablcka so skoricou, desiata cerv.grapefruit, obed segedinska polievka z kyslej kapusty a zemiakov s ciernym chlebom (takym zvlastnym , trocha nasladko chutil ) a vecera to iste a este chrumkam mrkvu miesto chipsov 🙂

lydka84
13. feb 2014

@zazulkaa to ano velka pravda je toto co si napisala neriesit to tak ze nemozemsi dat lebo drzim dietua estetolko dni dokonca ...proste brat to ako prirodzene stravovanie....

1veroncek1
13. feb 2014

@lydka84 inak aj mne uz sa pohla zase vaha smerom dolu dnes rano som mala uz o kilecko a pol menej ako rano vodove 🙂

1veroncek1
13. feb 2014

@ketrinn ja tiez tak ze jak tehotna som vyzerala, sa ma normalne aj asi tri krat uz niekto opytal...som sa hambila a teraz sa smejem ze uz aspon mam predstavu ako budem potom vyzerat 🙂

lydka84
13. feb 2014

@1veroncek1 super no vyzera ze tu 2 tyzdnovu pauzu ked vaha stoji po vode mame vacsina 😉

2momo2
13. feb 2014

@zazulkaa , lydka84 no mne sa darí tento týždeň naozaj zle. Jem normálne, ale taká som celá nesvoja, unavená, proste neviem čo od "radosti" , ani len som necvičila. Dnes som bola taká "odpálená" , že som si musela kúpiť energeťák - a určite to nie je tým, že by mi chýbal spánok .... len ma teraz napadá, či to nemôže byť zo stresu

lydka84
13. feb 2014

@2momo2 ja mam tiez divny tyzden ... strasne unavene sa citim a uz sa neviem dockat vikendu ze aspon trosku oddychnem zase

1veroncek1
13. feb 2014

@lydka84 @2momo2 aj ja uz padam na hubu baby..esteze uz je piatok zajtra a cely vikend volno...

lydka84
13. feb 2014

@1veroncek1 tak veru ja neviem co za tyzden a este k tomu sa blizi spln a po nociach neviem spat

majkapetrisova
13. feb 2014

presne tak lydka 84

lydka84
13. feb 2014

@majkapetrisova sak vahu na cele napisanu nemame takze nik nevie co ta potvora ukazuje, ale cm a pekne zmensujuce sa telicka vidi kazdyyyy 😀 😀 😀 😀

ketrinn
14. feb 2014

@1veroncek1 ved ja dam fotky na konika do osobitneho albumu len mam spred diety a teraz nemam ale dievča pride dnes domou tak ma pofoti cez vikend 🙂

evelin1986
14. feb 2014

ahojte baby,tak ja sa dnes tesim,konecne sa aj vaha rozhodla spolupracovat a od vodneho dna mam -1,4kg🙂..konecne....co ma uz tesi menej,tak som sa asi od maleho nakazila a chora som,musim teda na chvilu cvicenie odlozit...snad sa rychlo dostanem zas do formy..pekny den vam prajem🙂

cutty
14. feb 2014

Ahojte tak ja dnes bielkoviny- po vcerajsom ovoci a zelenine sa celkom tesim 😀 Viacere tu pistete,ze Vam vha stoji po prvom vodnom dni alebo skace hore dolu ja som to tiez tak mala, ze najviac zislo v prvej 30tke, potom sa to zastavilo nachvilu po druhu vodu som schudla najmenej a po druhom vodnom dni to islo zase rychlejsie dole. Som zvedava ako to bude teraz, ci bude mat este tato dietka na mna ucinok. Spolieham sa,ze ano 😀 Chcem zist dole este aspon o 10kg, 15 by bolo idealne ale aj s 10 sa uspokojim. No a idem cvicit 😀 Tak zatial sa majte 😉

matamisi
14. feb 2014

@lydka84 super tak si mi to potvrdila😉 a zajtra si davam vodny den...dufam,ze ho zvladnem a ak by som strasne bola hladna tak si upecem cviklu 😵

mirkapramukova
14. feb 2014

Ahojte zienky.asi kazda sme sa po vodnom dni stopli ☹ Ale vcera som bola vo fitku a ten chlapik co ho ma tak nam rozpraval,ze prve dva mesiace mi moze ist vaha aj hore.Tak sa nemam zlaknut.Potom,ze sa to da do pohybu.Tak vsetky zienky co cvicime hlavu hore treba vydrzat ved tuk sa nam meni na sval a ako je to zname .....Sval je tazsi ako tuk.Tak vahy odlozit a nevazit sa,ale merat sa ...to je podstatne 😀 😀 😀