90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn to ja som bola vcera strasne hladna....radsej som si sla lahnut,inak by som nieco schmatla vecer 😀

ketrinn
14. júl 2012

@kacena24 ved ja som vcera prehnala co sa dalo ta vola nieje teraz taka pevna ako pred tou prvou xix ale budem sa snažit 😉

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn ona sa vráti,ani moja nebola a teraz som prekvapila samu seba aka som disciplinovana 🙂 dnes som si dala pauzu bo dietka skoncila a od zajtra s nou zacinam znovu 😉

ketrinn
14. júl 2012

@kacena24 takze ideš zas na tu mliečnu od začiatku? alebo na tu našu?

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn ešte na mliečnu....už som si na ňu zvykla 🙂

ketrinn
14. júl 2012

@kacena24 držim palce🙂 každemu vyhovuje nieco ine takže dochudnutia 😵

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn presne 🙂 aj ja tebe 🙂

miskakyska
14. júl 2012

@ketrinn je to teraz také o ničom aj u mňa... teraz držím pokračovaciu č.2 žer,čo nezožerie Teba,ochch mamooo ..
@kacena24 ten čas rano o siedmej sa dá aj posunúť a začať napr.o osmej?

kacena24
14. júl 2012

@miskakyska jasne da sa....ja ked som napr nestihla o siedmej,tak som vydrzala do desiatej,ale na forach som citala,ze si to baby dali od osmej a potom pokracovali o jedenastej,druhej,piatej a osmej

ketrinn
14. júl 2012

@kacena24 moja ja dnes na mlieku 😀 😀 prdim prdim a prdim 😀 😀 keby som skrkla zapalku tak vyletime do vzduchu xixi aj ty si tak mala? ked si mala mliečko?

ketrinn
14. júl 2012

@miskakyska ja som vcera žrala ,dnes mam bielkoviny ale za trest som si dala len kazde 3hodky 2dl mlieka az do piatej a nič viac hladna niesom ale ten smrad 😝 prdim ako o preteky je to normalne,?

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn hahaha 🙂 zlatá 🙂) nie mňa zase dosť preháňa :D a predtým mám riadne kŕče :D a pak už dobre 🙂

miskakyska
14. júl 2012

@ketrinn 😀DD ty si prípad

ketrinn
14. júl 2012

@miskakyska 😀 😀 😀

ketrinn
14. júl 2012

@kacena24 este ,že nemam manžela doma xixi by ma hnal 😀 😀 vsade mam otvorene okna neh sa vetra 😀 😀

miskakyska
14. júl 2012

@ketrinn tak to sme dve,čo vetráme :o) ale my maľujeme,ne.rdíme hehe

ketrinn
14. júl 2012

@miskakyska nemalovali ste minule, či to ina malovala, ?

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn 😀 ešteže nie je ta zima,čé bolo včera 😀 to by ste naobliekani museli chodiť

ketrinn
14. júl 2012

@kacena24 ved to mas pravdu ale u nas fuka tak je dobre 😀 vyzera to aj na daždik ale uvidime .idem lahnut ,som akasi ustata treba riadit a ja akosi nevladzem 😔

kacena24
14. júl 2012

@ketrinn aj ja som dnes unavená,asi to bude tým počasím

kiityii
14. júl 2012

kocky,chcem sa spytat..tatoq dieta je vhodna aj pre nas maminy,co kojime?ja len cisto kojim a nechcem prist o mlieko,ale chcela by som dat par kil dole☹

miskakyska
14. júl 2012

@ketrinn asi iná maľovala :o) teraz by sekla tá horúčava..zle to schne,je akosi vlhko

domyyy
14. júl 2012

ďakujem kočky, som happy, že to ide dole tak rýchlo, ale idem z vysokej váhy tak preto asi.... v utorok mám vodu, už teraz sa bojím 😅 a dnes škroby....ryžu som si dala.... tento týždeň moc porušujem, ktovie či sa váha vôbec pohne....

zoya1
14. júl 2012

Zdravím všetky chudnúce kočeny. Tak ja som už týždeň po diétke - nedodržujem nič 😝 😝 😝 Bola som 5 dní na školení z práce (Zemplínska Šírava) a tam sme jedli piate cez deviate. Straaaaašne sa teším, lebo na váhe sa to zatiaľ neodzrkadlilo - dokonca sem tam mám ešte o kilo menej 😀 😀 😀 Od 1. septembra začínam nových 90 DD potrebujem zhodiť ešte ďalších 15 kg 😎 😎 😎
@sajmonkaf Nádhera zhodiť 18 kg tak toto je fakt suuuuuuuuper. Tíško závidím. 😉 😉 😉

babylux
14. júl 2012

ja som to dnes riadne posrala,dala som si syr s hranolkami.mam dostat menzes a vtedy mam strasne pazrave dni.strasne,ale rozmysam,ze skusim tu mliecnu.mne tie kila idu strasne pomali dole.

sajmonkaf
14. júl 2012

@zoya1 no zatial neni čo zavidiet,ja asi keby som porusovala,tak asi by kila isli hned hore,ako to prosim ta robis,že tebe nič nepribudne ak si tak dobrajes vsetko mozne???

sajmonkaf
15. júl 2012

Ahojte,tak dnes ovocie,nachystala som si melon,marhule,ríbezle,tak dufam,že odolam pokušeniam,lebo mi je nejako smutno,rano som vyprevadila syna do tábora a doma je zrazu také ticho.... 😉 ešteže je tu ešte druhý čertík 😀 😀

kacena24
15. júl 2012

@babylux aj mne to slo 90dnovou velmi pomaly....a teraz sa to rozbehlo...dnes som zacala mliecnu druhykrat 🙂

ketrinn
15. júl 2012

@zoya1 to je dobre ked nenabehuju ja som drzala len mesiac a 3 mesiace som jedla normal aj ranajky a nepribudli kila 😉 ale potrebujem este 5 kg dole aby som sa dostala aspon na vel 40 to mi bude stacit ,len akosi nemam pevnu volu stale porusujem 😒 zajtra manzelik ide do prace tak zas to pojde lepsie lebo nemusim vela varit 😉

ketrinn
15. júl 2012

@miskakyska no co moja vymalovane?