90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
28. apr 2011

@st2 inak už tu bolo - začala kočka držať diétku a bum - tehu 😵 Je to zdravá strava 😉 držím palce.

dajna11
28. apr 2011

@suezana aj ja som už minule pozerala.....ako ritisko má riadnu.....ako ja 😉 😉 😉 😉 .....ale ked si dá suknu po kolená tak nohy vyzeraju chudučké

suezana
28. apr 2011

@dajna11 a stehniská ako ja, ale tie elasťáky 😕 aj v teplákoch to vyzerá dosť 😅

suezana
28. apr 2011

Teda, ale hlavne, že tyč ju udrží 😀 😀 😀 😀 😀 🤐

dajna11
28. apr 2011

@suezana no aj v teplákoch som si to všimla...pred týždnami.....inak aj ja tak nosím sukne po kolená a aj nohavice,lebo lýtka mám tenučké...tak to aspon to hrozné zakryje🙂.....a tak tyč by udržala aj mna...tá čo sme na telocviku po nej šplhali...tá je dosť hrubá🙂))))ňň

suezana
28. apr 2011

@dajna11 😉 jasné treba zakryť nedostatky a ukázať to pekné 😎
... ja mám hlad... je mi blbo od kávy a nemám doma žiadne ovocko 😝

dajna11
28. apr 2011

@suezana ja mám doma moooooooooooooooooooooc zeleniny ,aj mužík bol rábo nakupiť na trhu a aj dosť ovocia....dnes mám vitamínový

tutifruti
28. apr 2011

Ahojt žienky... tak som sa dnes vážila a mám +0,5kg....a to som nemala žiadny prehrešok..... 😠 ta to co?

dajna11
28. apr 2011

@tutifruti ta to že ja počas dna mám hocikedy kilo hore,ráno na lačno je preč,potom znovu na mne a tak dokola.

tutifruti
28. apr 2011

😠 😠 😠 😠 Som sa tešila, že mám 2kg dole a prd... 😠

dajna11
28. apr 2011

@tutifruti ale neber si to tak...u mna je tá váha tiež všelijaká.jeden den mám super a druhý zasa viacej. ale ked idem na dobrú velkú potrebu 😉 😉 tak skoro kilo dole 😒 😒

kika25
28. apr 2011

zajtra by som mala mat 1. vodovy den ale po sviatkoch mam v poradi dni trochu chaos tak si ho dam asi radsej az nabuduci tyzden...inak cez sviatky som pribrala 1.5kg 😒 ☹ ☹ ☹ a to som ani az tak vela nejedla,len nezdravo 😢

kika25
28. apr 2011

ale stale som aj tak -2.5kg tak hadam sa nakopnem a pokracujem dalej 😉

tutifruti
28. apr 2011

@dajna11 😀 😀 😀

adamko05
28. apr 2011

ahojte
len sa hlásim, že sa snažím bojovat... včera bielkoviny celkom OK, až na kusok čokolady... a dnes škroby, zatiaľ OK... no uvidíme... snad sa v pondelok odvážim odvážiť... budem rada, ked to bude okolo 62-63 stále 😀
prave som dochrumkala zemiačky, ešte to zapijem vyvarom a môžešm isť čosi aj robiť... kedže som už dofrčala z práce

tak sa tu majte

ked malí pospia, asi ideme sadiť svokre zemiaky, tak budem mať aj telocvik 😉

llumka
28. apr 2011

ahojte,tak vcera 98% som spokojna, dnes zatial som sto percenta, na obed som mala cestovinky s olivami a cesnakom, taka bola vynikajuca, ale som mala obrovsku porciu 😅
idem si dat kavu

suezana
28. apr 2011

@tutifruti no napr. na mojej váhe sa uvádza odchýlka pri vážení +- 2 kg 😕 😉
ja dnes zapekaný karfiol so syrom na obed aj na večeru, ale už by som si niečo dala ☹ 🤐

cessy
28. apr 2011

@llumka ja som mala presne to iste co ty.....nasla som to v tych receptoch co si dala link, tiez som si dala asi trosku viac, aleod teraz vobec necitim hlad 🙂

llumka
28. apr 2011

a je po veceri ☹ , dala som krupicovu kasu s malym, zase som mala maxi porciu 😠
idem piect tortu tak sa mi nechceee 🙄

cessy
28. apr 2011

@llumka ja som si dala na veceru 2 vianocne medovnicky, nie ze by sme ich maly este od vianoc, ale ja ich malemu pekavam namiesto brumikov a kadejakych sprostosti 😵

ja uz mam napecene, aj naplnene, len potiahnut a kvetinky, postavicky polepit

cessy
28. apr 2011

ako casto sa vazite??? 😕 az po tom ocistnom vodovom dni???? 😕 to asi nevydrzim 🤐 😕 🤐

mimika4408
28. apr 2011

@cessy nie je dobre moc casto...berie to motivaciu ked ti nahodou nieco skoci hore 😒 , ale ked uz chces tak odporucam po vitaminoch a rano po wc a nalacno 😉

cessy
28. apr 2011

@mimika4408 lebo ja by som sa najradsej vazila hned na druhy den ako zacnem dietu 🤐 , ale v poslednej dobe mavam rano take fofri ze na vazenie ani nemyslim

cessy
28. apr 2011

@mimika4408 takte zajtra mam vitaminovy a sobotu rano sa odvazim, som zvedava ci tato dietka funguje aj na mna 🙂

mimika4408
28. apr 2011

@cessy musi fungovat 😉

cessy
28. apr 2011

@mimika4408 😉

dajna11
28. apr 2011

ahojte,vyskákaná,unavená.....spokojná 😉

mimika4408
28. apr 2011

@dajna11 co bol sex??? 😲 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
28. apr 2011

@mimika4408 bodaj by 😉 😉 ....nie bola som cvičiť....

mimika4408
28. apr 2011

@dajna11 😉 😉 😉 tak sup sup, nech ide teraz aj mm precvicovat 🙂