90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

himym
21. sep 2011

@jania023 Prepáč, že sa sem motám, ale podľa mňa len treba zmeniť farbu písma, alebo pozadie štvorčeka, na ktorom bude vidno biele písmo. Tiež sa od pondelka chystám na túto diétu, aj som si pozerala tabuľku, ale ešte som si nezapísala do nej údaje. A mala som ten istý problém, že mi to nechcelo ísť. Snáď to je tá istá chyba a už pôjde 🙂

karolinka25
21. sep 2011

@kika25 dakujem, neviem ci som bola prisna, ale nejako to chvalbohu zafungovalo 🙂 len moje hormony su z toho trocha mimo 🙂

perla200
22. sep 2011

@jania023 tabulka je na strane 815 tusím a stačí len kliknút do nej a písať

jania023
22. sep 2011

@perla200
@himym dakujem uz som zapisana 😀

kaul
22. sep 2011

dievcata, dnes mam 53 den a od vodnika som sa nevazila, citim sa vsak tak naduto ako nidky... dokonca mam pocit, ze som pribrala spat, ale odvazim sa az v utorok po druhom vodnikovy... ked som za ten mesiac pribrala,tak ma asi slahne ...

karolinka25
22. sep 2011

@kaul drzim palce nech je to co najkrajsie ciselko 🙂 ... ja som sa do prveho vodnika drzala ukazkovo, ale teraz ... neviem sa znovu nakopnut, rano vstavam taka odhodlana, ze dnes ziadny prehresok a nakoniec zasa z toho nic...ako si prekonala taketo krizy?

kaul
22. sep 2011

@karolinka25 ja som po prvej vode a zisteni, ze mam - 7 kil popustila katastrofalne. za jeden tyzden som päť dni jedla...co jedla, ZRALA SOM co prislo. Bolo to hrozne... ale teraz neviem ako, zase sa kontrolujem. Ale tých pat dni, tie lutujem .... bolo to zlyhanie na plnej ciare ☹ Chcela som zacat aj cvicit, ale k tomu sa neviem nijako prinutit. No zacala u nas zumba, tak uvidim co da posledny mesiac...

karolinka25
23. sep 2011

@kaul mne sa podrilo 9 do vodnika, a od radosti tiez neviem co so sebou ☹ dufam ze aj mne sa v tej hlave trocha rozvidnie a budem schopna pokracovat, zasa sa mi raz potvrdilo, ze vsetko je v hlave....inak zumba je super, mne sa paci take disko trisko aspon pre mna kedze mam doma dve male deti a vonku som nebola ani nepamatam 🙂 ...kedy sa vazis?

kika25
23. sep 2011

baby kde ste? Ci uz spite aby ste nejedli? 😉

jania023
26. sep 2011

@kika25 ahoj tak ako sa drzis?aky mas zatial ubytok? 😀 ja zatial minus 1 a pol kyla nic moc 😠

nikulqa
26. sep 2011

ahojte moze mi niekto poslat tuto dietku na mail? nikulqa@post.sk,dakujem pekne

kika25
26. sep 2011

@jania023 aj ja kilo a pol dole, sem tam bol nejaky prehresok tak som spokojna,ved to je len prvy tyzden dietky 😉
A zacala som aj cvicit, 2x do tyzdna...

jania023
26. sep 2011

@kika25 aj ja sem tam taky prehresok ale ved nemusim ju nejak extra dodrziavat lebo ja chcem schudnut est t5kg co nieje nejak extra

himym
26. sep 2011

@nikulqa http://www.ulozto.cz/9797292/90-dnova-rozlisova... stiahni si to odtiaľ. Ja to mám aj v pc, ale kedže to má až 37MB, nezmestí sa mi to do prílohy na mail 🙂

himym
26. sep 2011

ahojte baby, dnes sa k vám pridávam 🙂 mám za sebou prvý deň, zapísala som sa aj do tabuľky. Dúfam, že to pôjde ako po masle 🙂 Držím všetkým prsty

nikulqa
26. sep 2011

@himym dakujem pekne 😉

karolinka25
27. sep 2011

prave som si precitala tabulku a zistila som, ze som najvacsia buchata v hisotrii tabulky fuuuu

karolinka25
27. sep 2011

@kaul ako si na tom po vodnikovi?

himym
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tibinka22
27. sep 2011

@himym aj ozujskova ked uz ideme vymenovavat....

jania023
27. sep 2011

tak chudnem chudnem ale tazkoooo,uz nech som chudaaaa 😀 lebo by som zjedla aj slona keby bol namoceny v cokolade 😀

himym
27. sep 2011

@tibinka22 nemyslela som, že ťa to urazí, prepáč....... ☹

kaul
27. sep 2011

@karolinka25 och... vodnik je dnes a strasne ma zase boli hlava. a to som vypila hadam 4 litre vody. Aj vas tak boli leben ked mate vodu???? zajtra sa vazim, tak mi drzte palce ...

tibinka22
27. sep 2011

@himym Naozaj sa nehnevám, to len bola moja reakcia taká spontánna 😵 😵 😵

karolinka25
27. sep 2011

@kaul myslim, ze si mozeme kludne tykat 🙂 ... ja ta obdivujem, ze to vydrzis, ja som prveho vodnika odflakla, vlastne som skoro nic nejedla ale ani nepila, lebo mala bola prvy den v skolke a ja som bola z toho uplne mimo 🙂 ..co sa tyka tej hlavy, mna bolieva dost casto ako drzim dietu, neviem cim to je ....zajtra ti drzim paluchy 🙂 ...cakam infosku 🙂 ....nech mam motivaciu

karolinka25
27. sep 2011

@tibinka22 ... a zabijeme sa ked sme pekne 🙂

tibinka22
27. sep 2011

@karolinka25 ze, aj ja vravim 😀 😀 😀 no ale Tebe sa dari drzat tuto dietu mne vobec, ale tak starsne chcem ☹

kaul
28. sep 2011

@karolinka25 tak a je to tu. Vaha dnes ukazala celkovo -10 kg. No ja som spokojna, vzhladom na to ako som to tento mesiac flakala tak aj tie tri kila su dobre.... Ty si na tom ako?

karolinka25
28. sep 2011

@kaul gratulujem perfektne....ja tiez flakam jedna radost 😅 ....ale dolezite je ze to ide aj tak pomalicky dolu, ja som zatial nejakych 10,5 dola dolu, ale musim zamakat lebo som dnes videla fantasticku bundu ale este nejakych 5 musi ist dolu aby som v nej nevyzerala ako safalatka 🙂