90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martina020202
10. jan 2012

@cessy cauko cauko ja som tiez mala vcera rozlietany den vecer som tu na chvilu bola ale nebolo nikoho tak som to vzdala vcerajsi den som celkom uspesne vzdala doobeda ovocie poobede som si navarila tukozrutsku polievku a to som vyjedala 🙂 no a dnes bielkoviny na rano ako kazdy den odstaveny grep ktorý mi mm poctivo kazde rano pripravuje a mandarinka na desiatu hruska a na obed som si zobrala do prace len jablko a konzervu tuniaka a ked pridem domov chystam sa na madarsky gulas mnam taky pikos mam taku chut na mäso ze mi vobec nebude vadit ze nemam k nemu knedel 🙂

kika25
10. jan 2012

@cessy super pekne idu kilecka dole, na zaciatku asi najrychlejsie, potom sa to spomali,len netreba polavit...ja len zacinam a uprimne povedane doobedie som bola dost hladna, nezyknem "ficat" len na ovoci...snad si casom zvyknem...

rebeka1977
10. jan 2012

Ahojte, pisem rychlo z prace...dnes som mala zemiaky na pare s grilovanou zeleninkou.. objednavala som si to z restiky, doviezli do firmy, sice som si povodne vyberala z dvoch priloh / zemiaky + gril. zeleninka/ no vraj dve prilohy mi nedovezu, je to lacne, musela som si zobrat salat z grilovanej zeleniky...neva, aspon mi ostalo aj na veceru. Zajtra bude mozno aj pizza...alebo doma urobim cestovinky s omackou a zoberiem do prace, bo takto s tym objednavanim sa zruinujem.....

1lubika
10. jan 2012

ovocno-zelenina - neviem, či to zvládnem do večera, som tak trochu hladná, a práveže ovocie mi nejde už ani na chuť. Neviem čo si dám na večeru. Vypila som už asi hektolitre vody a čajov. ☹ 😢 Ešte dákych 5 hodín a idem spať. 😔 Dnes pôjdem pravdepodobne rýchlo - ako kojenec 😔 Už sa teším na zajtra - mäsko .....jupí .... 😝

1lubika
10. jan 2012

@kika25 asi máme rovnaký cyklus stravovania. Tak nie si sama, čo si hladná. Súcitím s tebou 😖 😲 Vydržme to a možno budeme prekvapené 😵 😵

cessy
10. jan 2012

ahojte, tak dnesok som zatial zvladla celkom fain, na ranajky 1 mandarinka, na obed rukolovy salat s grilovanou zeleninou a syrom +4opecene bagetky, ale dala som si len 1. 😵 , mnaaaaam tak som si na tom pochutila 😝

na veceru si dam zo 2 platky syra 🤐 a voda, sama voda 🤐 🤐

cessy
10. jan 2012

@kika25 ano presne zo zaciatku idu kila pekne dole, ved uvidime ako to pojde dalej, len vydrzat

cessy
10. jan 2012

@1lubika ano ano, dobre si to napisala.....a je to pravda.
chcela by som dat dole tak 7-10 kg, kolko pojde. a dnes som si kupila tu druhu cast pokracovanie 90 dnovej, lebo mam to len v pc a taka verzia mi moc nevyhovuje 😕

cessy
10. jan 2012

@martina020202 zajtra dame tu falosnu jaternicu????

veronka2008
10. jan 2012

takže ja dnes škroby ranajky banan a pol mandarinky, kava neviem sa nejako rano prinutiť piť vodu, doobedu v praci 1 l čaju + mineralka, obed šošovica + cerealna kaiserka+ vyvar, večera neostalo už zo šošovice tak som urobila pečene zemiačky na olivovom oleji+ zeleninovy šalatik, pochutila si cela rodinka 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉
zajtra uhl, už mam nachystane cestovinky s omačkou do prace a na večeru uvidim a vy ako ???? 😎 😎 😎 😎 😎

veronka2008
10. jan 2012

kto ma teky isty den ako ja ???????

cessy
10. jan 2012

@borabora666 ani si sa neozvala, ako sa dari??? 😵 😵 😵

martina_uk
10. jan 2012

@veronka2008 Ajojky, ja som dnes mala taky isty den ako Ty, ranajky ovocie, obed zemiaky +vyvar, vecera zeleninovy salat s olivovym olejom. Zajtra sa chystam na lecky s kapustou alebo spagety s kecupom, uvidim ako sa mi bude chciet ale malinka miluje spagety tak asi jej ich spravim ;) ako dlho to uz drzis?

veronka2008
10. jan 2012

@martina_uk
ahoj od 1,1,2012 takže zajtra mam 11 den

martina020202
11. jan 2012

@cessy ahoj ja som si ju vcera nepripravila ty ano?ja si nemam kde ohriat jedlo v praci tak musim kombinovat tak aby sa to dalo zjest aj na studeno ale nadnes nemam nic nachystane tak ked pridem domov si ju urobim zatial do stvrtej len ovocie ☹ potom neskory obed cize veceru vynecham a ty si si ju pripravila uz?

cessy
11. jan 2012

@martina020202 ahoj, tiez som si to nerobila, lebo sa mi nechcelo a dnes idem na obed domov, tak si robim chut na zemiacky, uvarene v supke a potom ich dam na usmazenu cibulku a opeciem. nasla som takuto inspiraciu v knizke. a uz teraz slintam 🤐

na ranajky som mala banan a teraz som si dala hrozno 😅

martina020202
11. jan 2012

@cessy ja ranajky grep a susene slivky 🙂 a ake su recepty v tej dalsej pokracovacej diete uz sú inak upravene?

1lubika
11. jan 2012

ja mám dnes 5. deň. 🙂 Raňajky mandarínka, za chvíľu kávička - obed dusené mäsko na šťave bez zahustenia a k tomu zelen. šalátik a večer možno to isté, len 1/2. Po včerajšku sa teším na obed. 😝 😝
@cessy kde si zohnala 2. časť tejto diety? 😒

llumka
11. jan 2012

ahojte, pred vcerom som pekne vydrzala len na orieskoch a sus.ovocie. vcera som nestihla ranajky,na obed som objednala donasku zeleninovy salat s kuracim maskom,tak som sa tesila a nakoniec neprisla donaska,,taka som bola nahnevana a hladna,tak som sla do obchodu. mala som mozarelu,paradajky,miesane listove salaty a rozok. vecera detto bez rozku.
dnes som zobrala do prace surove zemiaky,uvarim v supke a paradajku so salatom. a ranajky vyzivka.
mamina mi slubila ze dnes uvari halusky alebo fliacky s kapustou,tak budem mat na zajtra.

cessy
11. jan 2012

@martina020202 este som ju ani nevybalila, lebo len pred par dnami som nasla prvu cast, mala som ju v taske na pc a jak som cez sviatky nechodila do prace, tak som uplne zabudla ze ju tam mam 😵 . uz som si ju chcela kupit 🤐 lebo som bola nestastna. verzia v pc mi nevyhovuje. sice je to uplne to iste........s knihou chodim aj do postele s pc nie 😕

cessy
11. jan 2012

@1lubika vcera som len nahodou zabehla do knihkupectva v OC MAX Nitra a hned mi ju panulka podala, tak som ju aj kupila. myslim ze nebude problem ju zohnat 😕 .
este som ju necitala, vobec neviem o co ide v dalsich 90 dnoch 😨 😨 😨

borabora666
11. jan 2012

@cessy ahojky cessy...no ja sa neozyvam,lebo neviem ci mam 😕 😕 😕 zdrhla som z 90dnovky na delenu stravu 😅 😅 😅 ......zosumarizovala som si minuly rok a za minuly januar som dala dole 12kg za mesiac-po prvu vodu..pak bolo viacej pokusov,ale stale som co to pribrala nazpet a celkovo za ten jeden rok som dala dole len nejakych 10kg......ked som si vzpomenula,ze v 17tke som zkusala delenu a za mesiac som dala tiez dole 12kg,ale potom som to v pohode drzala 5 rokov a nenabrala nazpet az do prveho tehotenstva.....tak som si povedala,ze to zkusim aj teraz....

cessy
11. jan 2012

@borabora666 nooo si mi tu chybala 😵 😵 😵

inak ak mam aj ja pravdu napisat, tak jedinou dietou co som do teraz schudla tak na trvalo , tak to bola delena. sice to bolo pred par rokmi ale schudla som 14kg a potom som si to drzala. takto som sa pokazila po porode, ze som pribrala a neviem sa toho zbavit

martina020202
11. jan 2012

kocky a o com je delena strava? nieje tiez o tom ze nekombinujes bielkoviny so skrobami a uhlohydratmi?este som sa nevenovala delenej strave ale mala som ju na mysli ak dokoncim tych prvych 90 dni 😵

borabora666
11. jan 2012

@cessy no aj ty?tak aspon vhes,preco som presla na delenu.a len son nevedela ci mam pisat sem do 90dnovky,ked uz ju nedrzim.ale jasne,ze dietujem a aj vas stale citam.je jedno ako kdo chudne,hlavne nech nam to ide dole;)

cessy
11. jan 2012

@martina020202 ja som ju drzala uz davno ale viem ze sa striedal masovy den a obilninovym.

borabora666
11. jan 2012

baby ja vam sem hodim tabulku tej delenej,podla ktorej som isla kedysi...aj mama s tym shodila y40kg ale ta to nekontrolovatelnym preziranim nabrala nazpet...ale ja ozaj som si to v pohodke drzala do tehotenstev..ale asi to budete muset stahnut do pc a potom si to zobrazit,tu sa to moc zvetsit neda

martina020202
11. jan 2012

@borabora666 aj ked mi ju nejde akosi stiahnut ale podla toho co tam vidim sa dost podoba 90 dnovke v principe len tam nieje ten tazky vitaminovy den a takisto sa ranajkuje normalne ze? skusim sa na nu naldit po mojich 90 dnoch chcem si trvalejsie nejak upravit stravu aby som nepriberala naspät aj ked bez sladkosti nevydrzim cely zivot 🙂

cessy
11. jan 2012

@borabora666 ano, ano presne takuto tabulku si pamatam a je tam vacsi vyber jedala ako v 90 dnovke

inak podla mna je delana strava uz aj taky zivotny styl, ani nie dieta

martina020202
11. jan 2012

@cessy my mame dnes 10 den ze?ale aj ked vaha moc neklesa stale stojim na tych 3 kilach ale oblecenie ma dnes prekvapilo ako su mi volnejsie rifle joooj a ked si predstavim kolko mam veci co milujem a uz tak dlho nenosim tak sa tesim ze mozno mam nadej si ich este raz obliect pozeram akurat saty na nete na ples ale este neobjednavam uvidime ako na tom budem vo februari teraz uz nekupujem ziadne oblecenie lebo dufam ze sa tej mojej velkosti coskoro zbavim 🙂