90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
24. feb 2010

luci... by boli inak slepí, keby si nevšimli

rátaš kalorie....??? hod do IP, až budeš mat čas, dake info 😉 , diky

kika86
24. feb 2010

Ahojte kočky, rada by som sa k vam pridala, lebo uz si pripadam ako velryba 😒

Pred porodom som mala 70kg (ale nevyzerala som na to), a po porode cez 80kg... Dala som sa na "chudnutie" ale tou zlou cestou...A to, ze som jedla raz za den a teraz to je uz strasne... Mam 85kg, pripadam si moc siroka a ked som si pred par dnami vyskusala rifle, ktore som nemala dlhsiu dobu na sebe, tak mi bolo az do placu ☹
Co sa tyka sportu, nic extra okrem prechadzok nerobim... Akurat korculujem,aj ked uz rok som na korculiach nestala...
Mohli by ste mi poradit ako dat tie nadbytocne kila dole?

Dakujem za vsetky rady! 😉

ejbyk
24. feb 2010

ahoj kika...vitaj u nas. ja sice nie som teraz moc kompetenta pisat, nakolko som v poslednej dobre hriesnica hiresna a nedavam si pozor na to co zhltnem...no tato dieta je jedina z mnoha s ktorou to fakt ze ide.
mas idealnu vahu na to ze prave pomocou tejto dietky sa ti to podari.
ak nemas knihu 90 dnovej posli do IP email alebo napis na plochu a ja ti ju poslem do mailu. kniha je odrazovim mostikom k tomu aby si sa rozbehla...povie ti co ako ukaze zakladne pravidla a potom uz len veselo kombinujes a jes vlastne co ti sili stacia len v spravnom potravinovom poradi a kus zdravsie.
zaklasom je system!!! toto bolo u mna top...vedela som ake potraviny, kedy, chystam si stravu a ide to fajn.
...ako som uz pisala teraz viaznem...mam nejake hlupe obdobie a tak som sa trocha pozabudla.
..ja potrebujem zhodit len par kg. uz sa mi podarilo 4! a je to super pocit. baby tu ale krasne zhodili aj kg aj cm!!!
prid nas tu obcas pozriet...ako ja hovorim konik je hnaci motor a nie len moj!

zuza80
24. feb 2010

ahojte všetci. Tak som dnes začala, ale moc sa nedarí. ráno bola kávička a banán, ale po 11 hod. bol velký hlad, tak som zjedla celoz.rohlík s maslom. budem si musiet dat menšiu porciu obeda.
kika- ja ked som ju držala prvý krát, som bola na tom rovnako: váha 83-84 a po mesiaci som mala dole 9 kg. potom to už išlo velmi pomaly, ale už bolo aj viac prehreškov, ale stále mám -10 kg. takže teraz začínam s váhou 73, aj ked už som bola aj na 69, svojou pažravostou som sa zasa dopracovala na toto číslo. tak pod do toho, ja mám dnes prvý den.

kika86
24. feb 2010

Zuzka, aj keby som mala aj 5kg dole, bola by som spokojnejsia...
Ja si dam obcas rano kavu, cely den skoro nic nejem a az okolo 17-tej sa prvykrat donutim nieco zjest (teda skor manzel ma donuti), cez den mi nejak nechuti jest. Potom vecer si nieco dam a vysledok je viac nez jasny 😔

janicca
24. feb 2010

tak prišla som vás kuknuť trošku sa nabudiť ale zatial sa mi darí a som so sebou spokojná...neviem čí to je ale mne sa zdá že mi zo celkom dobre ide dnes som skúšal rifle čo som nezapla a sa mi zda že ešte chvíľu a budu nositeľné a to je len 7 deň ale začínam sa cítiť lepšie tak to je u mňa prvoradé ...... 😉 držím vám všetkím palce do ďalšieho boja s kg...... 😉 ))))

ejbyk
24. feb 2010

...chyba kika ze nejedávas takmer vobec! telo sa nabaluje, uklada si do zasob, pribera. a odkial cerpas energiu ked takmer nic nezlupnes?!
naozaj odporucam 90 dnovku. 5 kg mas dole max za 3 tyzdne...Pekne sa tu zhaduzje a zenie ta to v pred

kika86
24. feb 2010

ejbyk, rano ked vstanem dam si kavu a to je tak vsetko...doobeda sa hram s dcerou, ked spi tak sa ucim alebo upratujem, kym vsetko doma porobim, tak sa aj Laura zobudi a ideme von. A ked uz prideme domov, tak uz ma chyta vlci hlad, zjem asi tak krajec chleba alebo obcas nejake jedlo, co ostalo z predchadzajuceho dna a neskor este jogurt. Jedine tak v nedelu sa naobedujem normalne a potom zas len vecer nieco lahke zjem. Doobeda nedokazem nic zjest, lebo potom sa nevladzem ani hybat. Neviem do seba dat ani kusok rohlika, skratka vobec nic. Sama viem, ze robim tym velku chybu 😔 Co sa tyka sladkeho, zjem akurat tak jednu horalku za tyzden.

zuzanaca
24. feb 2010

ejbyk....aj mňa by si nahovorila na tú diétu 😀 😀 😀........ja dnes 36. deň 😉........mám ovocný a je to super, nemusím nič variť a mám zo seba dobrý pocit, že dnešným dňom zase niečo schudnem! 😉

kika.....pre teba je tá diéta ako stvorená.....ty nebudeš mať problém "hladovať" ráno, lebo papať sa môže až po 12:00 obed a potom až večera 😉. Daj sa na to, stojí to za to!!!!! 😀 😀 😀

janicca......zo začiatku to ideeeeeeeeee 😉 a ty ideeeeeeš ďaleeeeeeeeeeej 😀

ejbyk
24. feb 2010

kika...myslim ze musis nabrat stravovaci system. ranajky su pri 90-tke fajn...vzdy rano len ovocko! to zvladnes...to je tak akoby ani nebolo a ked nie si naucena uz na rano sa prejedat, na toto si zvyknes...U teba to v podstate vidim tak, ze musis zacat viac jest aby si chudla 😀 , to je super, to aj ja chcem 😀 ... a ak mas rada zeleninu tak mas z polovice uz vyhraté 😉

ejbyk
24. feb 2010

zuzanaca...teba tu registrujem...no pekne pekne 36. hrdinský deň. ja mam fú teraz uz presne neviem...nemem tu svoj debilnicek kde si to vsetko znacim (som ho teraz smarila ani neviem kde, bo hresim jak splasena) ale tusim uz 45 den. ! kazdy novy den sa snazim pokracovat a zacat odznova...a akosi...skutek utek!
a neberte si priklad..ja sa k vam chudlky coskoro pridam a nastartujem, lebo je to jedna z najsuper diet.

co vam najviac chuti v chudnucom rezime...teda LIGHT???: ja ryza a dusena zelenina od nasich vietnamcov v meste!!! jahaaaaaaj to ja mozem

kika86
24. feb 2010

Od zajtrajsieho rana teda idem na to 🙂 Dufam, ze sa mi podari aspon co to zhodit. Musim si nastudovat co a ako... A take veci ako su napriklad neslane tycinky sa mozu? 😕 Alebo take vobec?

ejbyk
24. feb 2010

co su neslane tyčinky? ake tu to? no urcite sa nemoze...ale keby si nevydrzala...tak no jednu...alebo teda dve ok a nikomu nehovor, teda akoby sa nestalo 😀 alebo v UH deň ku kolaciku na vecer, alebo namiesto...neviem. baby mozno upresnia.
ja mam strasne rada tycinkove pracliky joooj...

kika86
24. feb 2010

ejbyk, to su take co mozu aj male deti 😅 su uplne bez soli.

lucijja
24. feb 2010

tycinky z nekysnuteho cesta, pripadne ine drobne pecivo z nekysnuteho cesta sa moze v UH den. 😉

janicca
24. feb 2010

zuzanaca super ide to len tie raňajky to ovocie nie je nič moc tak to trošku porušujem ale to vôbec nevadí ....

lucija tak klobuk dole tebe to naozaj ide super ináč sa mi páči tá kalkulačka na počítenie KJ je to úplne súper ako si tam môžeš zostaviť jedálníček ja som to skúšala že čo by som si dala za starých čias a hneď 15 000 kj .... 😀 😀 😀

lucijja
24. feb 2010

janicca: hehehe, ja som spravila to iste a vyslo mi okolo 22000... 😀 😀 😀 A na vahu podstatne menej stravy ako jem teraz pri 6500... 😀

janicca
24. feb 2010

lucija no vidíš aké sme boli nenažraté ....... 😀 😀 no ty už máš vyhraté ale mňa ten boj ešte len čaká no tešíííííííím sa ........ 😉

lucijja
24. feb 2010

och, no vyhrate este nie, ale uz som v tom aspon zabehnuta a hlavne uz nikam neponahlam. Som vdacna ze mam tolko kolko mam, lebo posledne roky som sa drzala okolo 80tky, takze pan Boh zaplat. 😀

domyyy
24. feb 2010

kika...vitaj 🙂 poznáme sa z PMM 🙂

ninny
24. feb 2010

ahojte 🙂

nestíham Vás čítať dozadu, tak sa spýtam.. je tu niekto kto v najbližšej dobe začína alebo nedávno začal s touto diétou? Ja práve študujem čo a ako a od zajtra by som chcela začať... pridá sa niekto? 🙂

kika86
24. feb 2010

Dakujem Domyyy 😉 A co ty tu v tejto teme? 😕 🙂

domyyy
24. feb 2010

kika...musím schudnúť 😅 už mi zostáva len 5 a pól týždňa 😅 🙂 držím ti palce! 😉 😵

lucijja
24. feb 2010

ninny: myslim ze kika86 pisala ze od zajtra zacina. 😉

zuza80
24. feb 2010

ninny- ja som začala dnes. jedla som to čo sa može, ale dala som si aj maso aj mliečne výrobky a to sa nesmie kombinovat. no neva, ved aj zajtra je den. a večer idem cvičit, konečne...

blazka24
24. feb 2010

zuzi ahoj takže predsa si len začala - to je základ........

niny neboj pôjde to pomaly, len netreba preháňať......

tak ja dnes som robila tie placky z múky a veru podarili sa ale jaká som ja ťava? čítam recept a všetky ingrediencie som dala a zrazu čítam Ďalej že kečup alebo pretlak na upečené placky, skoro ma ohlo ja som to šlahla do masy na pečenie 😉 ale spapala som, dala som len jednu lyžičku kečupu 😎

robila som aj rajčinovú polievku pre muža a dala som si veru dva krát za sebou 😒

ozaj chcem sa spýtať, môže sa piť len zeleninový vývar alebo takto aj polievky môžem? a na desiatu okrem ovocia aj nejakú výživu alebo niečo iné????

ninny
24. feb 2010

zuzu, držím prsty.. tebe i sebe, dúfam, že sa zadarí 🙂

blazka, diky 🙂

baby, nemáte niektorá náhodou túto diétu v .pdf alebo naskenovaný original?

lucijja
24. feb 2010

ninny ja ju mam vo worde. Hod mail do Ip a poslem. 🙂

domyyy
24. feb 2010

držím palce všetkým 😵 idem dobrú 😉

lilly21
24. feb 2010

PMM sastahuju 😀 😀 ja som vydrzala len januar, dala som -5, ale teraz sa uz neviem prinutit...musiiiiiiiiiiim