90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

petta87
13. máj 2014

kočandy dajte nejake pekne navrhy na zajtrajsi bielkovinovy den 🙂

lovacka
13. máj 2014

ahojte,
tak ja mam uz dojedeny obedik 🙂uz som bola aj hladna riadne. Mala som pecene zemiaciky a k tomu zeleninova omacka od soboty k cestovine co bola. Len netusim co na zajtra si mam urobit. Este aj ovocie by mi trebalo nejake ist nakupit lebo uz dochadza a okrem pomarancov nic ine nemam.a ja som zavisla na bananoch 😀
aj paradajky by mi nejake trebalo a salat ..musim skocit kupit dnes poobede nieco nech mam co papat.
Aj karfiol musim kupit na polievocku vo vitaminovy den 🙂
jaj keby sa mi tak chcelo jak sa mi nic nechce a to este pol dna pred nami v robote

lovacka
13. máj 2014

@petta87 sak toto toto...aspon ze pri Jill sa zo mna leje jak z krhle 😀

jeinabe
13. máj 2014

@klaudia84 Ahoj....ja robím 12 hod. nočné.....normálne fungujem tak, že keď mám vitamíny, tak si vezmem ovocie do nočnej a zjem ešte do 20ej...a v iné dni sa najem ešte doma a v robote jem slnečnicu, alebo tekvicové jadierká.... 😉 ...a urobím si bylinkový čaj....ja som ani mimo diéty v nočnej nejedla, vždy len nejaký jogurt...a na začiatku diéty som si nosila aj zeleninový šalát.... 😉

jeinabe
13. máj 2014

@matamisi keď je 14.5. spln, tak si myslím, že zajtra ráno by si mala začať..... 😉

jeinabe
13. máj 2014

@petta87 pozri našu kuchársku knihu..... 😉

jeinabe
13. máj 2014

@lovacka ja som konečne bola dnes na väčší nákup a nakúpila som si tiež potraviny do zásoby ... 😎 ...človek musí dopredu rozmýšľať čo bude variť a či vlastne budem mať na to aj práve chuť.... 😀 ...dnes som mala tiež faaajny bielkovinový obedík..... 😝

slavka86
13. máj 2014

@petta87 grilovany camembert so salatom a celizrnnym pecivom. Ja a aj moj muz sa toho nevieme dojest.

slavka86
13. máj 2014

Baby, dnes som zistila, ze som presvihla vodu. Mala byt v pondelok. Mam si ju dat zajtra alebo uz pokracovat bez vody?

jeinabe
13. máj 2014

@slavka86 Daj si ju hned po vitaminoch...

slavka86
13. máj 2014

@jeinabe dakujem ;)

jeinabe
13. máj 2014

@slavka86 A potom si to mozes vyratat tak,ze v druhom mesiaci si das vodu skor, aby ti sedelo tych 90 dni...ja som mala v prvy mesiac skor vodu a teraz ju budem mat az po 31 dnoch a nie po 29. 😎

slavka86
13. máj 2014

@jeinabe aha, fajn napad 🙂 musom si dat velky vykricnik do kalendara, aby som opat nezabudla :D

klaudia84
13. máj 2014

@petta87 ahoj,mozme zacat spolu.tesim sa 🙂

lydka84
13. máj 2014

@misena741 zacala som cvicit v nedelu snad toto tiez pomoze ,,,,,,

lydka84
13. máj 2014

@petta87 drim prsteky urcite vydrziiiis 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
13. máj 2014

ahojte dievcence...ja mam docvicene 🙂 aj obedik na zajtra navareny 🙂 robila som si cinsku zeleninu a k tomu budem mat tortilla wraps 🙂 normalne sa tesim.dala som si tam este jednu tekvicu a kopu cinskeho korenia a je to desne stiplave 😀 😀 😀
sa tesim tomu cviceniu...a som rada ze som sa k vam pridala.buduci tyzden koncim prvu etapu 😅 ani neviem ako to zbehlo
uvidime aky b 😅 de vysledok

lydka84
13. máj 2014

@lovacka aj my sme radi ze si sa pridala a drzis sa aj v dietke aj cviceni 😉

lovacka
13. máj 2014

@lydka84 dakujem moja ono bez vas by to neslo....ale chcem ist dalej chcem do augusta vydrzat ak sa bude dat a hlavne cvicit aby som vydrzala.inac baby kazdy mi hovori ze nemam zadok 😕 dufam ze budem chudnut hlavne z brucha

lydka84
13. máj 2014

@lovacka veru s tym suhlasim, tato podpora tu je super, ide to ked clovek vie ze v tom nie je sam .......tak nepotesim ta ale budes chudnut z tamat z kade sa telu bude chciet.... 😖 😖 😖 😖 😖 neda sa to ovplyvnit 😝

matamisi
13. máj 2014

@misena741 neviem ci pomaha,ale vsade sa pise,ze na spln.a nov by sa malapit len voda na ocistu....tak mozno zajtra si dam vodu,alebo pri velmi velkom hlade ovocny....
A od stvrtka idem na macingovu plus jill budem cvicit...

lydka84
13. máj 2014

@matamisi s tym splnom je to tak ze : do splnu telo nabera kila, cize ak si das vodu nepriberies, nebudes mat z coho...a po splne sa lahsie chudne tym ze si das vodu podu kila zo zasob viac dole .... takze dobre je jedno aj druhe, tvrdi sa ze ten den ked je spln mas mat ocistu ...zas ine clanky tvrdia ze az od tej chvile splnu je dobre ocistit sa , kedze telo sa lepsie a lahsie cisti po splne ..... v oboch je kus pravdy 🙂

petta87
14. máj 2014

baby otazka môzem si dat dnes Kurča na jablkách, ryža, kompót samozrejme ryzu si nedam ale dam si zeleninu hadam mi tak daju . idem s kamoskou na obed a tak ze by som si dala ale bez ryze

slavka86
14. máj 2014

Cauko, dnes mam vitaminy a zajtra hladovku. Len netusim co budem dnes jest kedze som chcela ist do obchodu, ale vonku neskutocne fuci, tak velmi s dvoma malymi prckami nechcem behat po vonku v tom VKV. Vcera ma mazel velmi potesil, kef povedal, ze vidno, ze dom schudla. Ale priznam sa, ze porusujem, lebo neviem oddolat pokusebiu, ked servirujem detom fajne jedlo, ale zas nwzjem toho tolko ako predtym. Len dokopat sa viac cvucit a bolo by to lepsie. Konecne som vosla di starsich rifli ale pupek furt trci, to ma hnevaa najviac. Zaberalo mi cvicenie so slim belly, ale dost to stoji. Vy ako?

jeinabe
14. máj 2014

@slavka86 Veď to dojedanie za našimi deťmi je najhoršia vec... 😝 .......ja sa tiež veľmi premáham, keď mu dávam niečo sladké, dakedy aj keď mu dávam len chlieb s maslom, tak by som ho hneď zjedla.... 😉 ...ale už si dávam pozor.....v poslednom čase mám pocit, že jem aj viac ovocia ako treba.....o 9 dní mám druhú vodu, tak som zvedavá...strašne to rýchlo letí....mňa najhoršie hnevá, že som schudla na prsiach 😒 ....tam by mi trebalo ešte pribrať 😀 😀 😀 ....

jeinabe
14. máj 2014

@petta87 Myslím, že bez ryže by to aj šlo.... 😉 , samozrejme pokiaľ máš bielkovinový deň..... 😉

petta87
14. máj 2014

@jeinabe ano bielkovinovy mam dnes. tak teda môzem ? ci si kkupim nejaky cottage cheese?

matamisi
14. máj 2014

ahojte ...tak na dnes odcvicena hodinka 😵 hned sa lepsie citim.... 🙂 a zachvilu ide mm varit tak som zvedava ci odolam a budem len na vode, 😲 😀

lovacka
14. máj 2014

ahojte,
ja som prave dotlacila svoj obedik 🙂mala som cinu a tortily juj ale som ani vsetko nezjedla a som riadne napraskana 😅
dnes som si dala suknu a mam ju az na bedrach 😀 ale tak lepsie ako mat ju na kolenach a vysie ani cm 😀 😀 😀
na veceru netusim co si dam este ale asi trosku salatu a nejaky kolacik k tomu mam z listkoveho cesta tak to by mohlo byt co poviete 🙂

matamisi
14. máj 2014

ach jaj tak dnesny den poruseny...morcacie mesko so salatikom mam uz v bruchu 😝 🤐