90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisab
11. feb 2013

@zujka2 ahoj, videla som ta aj v inej teme, aj ja som tam 😉

adamko05
11. feb 2013

ahojte
dnes mám UH... tak v pohode... ráno banán, obed fliačky s kapustou a dva cesnakové k tomu (kolegyna nechcela, čo som jej priniesla 😀 ) a na večeru torta a ešte aj dva cesnaké... tie už nemuseli byť, ale čo už... je to v rámci normy, len som šla už prasknúť 😝 😝
vo fitku bolo super, tento týždeň mi to vychádza už až na piatok, inak poobede stále niečo mám... nevadí, tak pôjdem v piatok.. ostatné dni sa skúsim potraápiť doma
ešte aj teraz idem skočiť na rotanu na chvíľku
na zajtra na obed mám zeleninovú polievku.... ráno asi výživa... a večera neviem, nejaké suché ovocie, možno pomaranč.... poriešim za pochodu

ivka2903
11. feb 2013

baby, takže dnešný deň zvládnutý 100%ne 🙂 Zemiakové placky boli úžasné, tak skvele som si na nich pochutila.. a zajtra môj obľúbený UH deň 🙂 Takže budú určite cestoviny, tie zbožňujem.. len sa neviem rozhodnúť medzi špagetami a fliačkami s kapustou.. ale dám tiež asi tie fliačky, lebo špagety som mala minulý kolotoč.. 🙂 dnes ma čaká ešte cvičenie.. takže hor sa do toho 🙂 Krásny večer všetkým vám - chudulky 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

@zujka2 super si to dnes zvládla🙂 ja som dnes išla na 100%, sa teším zo seba a to som aj u kamošky na návšteve bola a boli tam samé dobroty, ale odolala som 🙂

lucky14
11. feb 2013

@zuzx presne preto ja jedavam oriesky vo vitaminove dni. Vraj niektore vitaminy z ovocia potrebuju tuky na to aby boli dobre absorbovane do tela. Takze mas za sebou dalsi uspesny den. 😀

lucky14
11. feb 2013

Chudulky tak ja dnes vitaminky zvladnute na 100%. Ja moje 2 kavy denne so sojovym mlieckom ze prehresky nepocitam. 😉 No ale chcem sa spytat. Ktore z vas jedavaju v bielkovinove dni aj pecivo ci ten krajec chleba. Ja si neviem predstavit ze by som uplne chlebik vylucila a vzdy si ho v ten den dam. Vdaka za odpovede. 🙂

zuzx
11. feb 2013

@lucky14 presne tak, konkretne vitaminy skupiny A, D, E a K 🙂

javalla
11. feb 2013

baby co to tu mate za dietu? Aj ja potrebujem schudnut a tychto 90 dni sa mi zda takych normalne normalnych popri vsetkych inych dietach, co som tu tiez citala. Citam ze dnes jete toto, zajtra mate toto, je na to nejaka tabulka co sa kedy ma jest? Ak je to na dlhsie, kludne poslite link, idem si to tu blizsie mrknut. A dik

danielaaa212
11. feb 2013

@racik som rada,ze som potesila... :D.. ja som fakt tak jedla.. ja som nikdy pri tejto diete nemala pocit,ze som hladna.. a aj tak to slo dole.. :D idem pozriet ci nemam fotky ako som vyzerla po 90 dnovke.. noo priznam sa chodievala som plavat..

lucky14
11. feb 2013

http://www.biosen.sk/chia-semienka-bio-300g-p-1...
Babulky skuste sa pozriet sem a povedat mi co si o tom myslite. Dakovala!!! 😀

zujka2
11. feb 2013

@sisab v akej téme? 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

@lucky14 super moja, teším sa z Teba 🙂 ja jedávam v bielkovinové dni chlebík skoro vždy .)

zujka2
11. feb 2013

@zuzu1104 super, zuzka. to je fajne. ja som teda úplne neodolala. ale nevadí. zajtra dám polievočku a bude to ako má byť 🙂

lucky14
11. feb 2013

@danielaaa212 jej som rada ze si tu. Chcela by som sa spytat ci si jedavala v bielkovinove dni chlebik. Vdaka. 😀 A tesim sa na fotky. 😀

lucky14
11. feb 2013

@zuzu1104 ved aj ja z Teba. Na navsteve ..... a odolala si...tomu sa naozaj hovori odhodlanie vydrzat!!!! 😀

zuzu1104
11. feb 2013

@zujka2 a akú budeš variť?

lucky14
11. feb 2013

@zuzx presne.... presne stara znama DEKA!!! 😉

zujka2
11. feb 2013

@zuzu1104 už mám, zeleninovú ( aj fazuľka a zemiaky). už sa teším. je veľmi dobrá!

zujka2
11. feb 2013

@zuzu1104 dávame tam fazuľku v konzerve, s takým nálevom.

danielaaa212
11. feb 2013

zmena po drzani diety a pridani trosku plavania :D... podotykam , znova to nieje pravda.. som po porode tri mesiace :D, ale chcem sa tam dopracova t;)

ivka2903
11. feb 2013

@lucky14 moja,ja jedavam pecivo aj v bielkovinovy a aj v skrobovy den..cerstve pecivo milujem a nevzdam sa ho,ked ho mozem jest.. 😉

zuzu1104
11. feb 2013

@zujka2 no vidíš, také som ešte neskúšala, ja keď varím fazuľu, tak dávam normálnu. Ja som si v UH deň ešte nikdy nevarila polievku, bojím sa, žeby ma nezasýtila

lucky14
11. feb 2013

@danielaaa212 uzasny vysledok. Super motivacia pre nas!!!! Vdaka. 😀 A uz si to dala raz das to znovu ked budes na to pripravena. 🙂

zuzka3
11. feb 2013

Ahojte dievcata, po dlhsej dobe sa opat zapajam. Minuly tyzden bola cista katastrofa, najskor angina, do toho ma chytili zuby, nadcha a tak som jedla aj vselico,aj nic... Paradoxne mam pocit, ze som mensia. Ale v sobotu prisli moje opozdene dni, takze uvidim po nich ako som na tom. Mam novy zavazok, ze sa budem vazit len 1x za tyzden. Lebo potom som zbytocne rozladena 😀 inak vcera aj dnes na 100% 😉

lucky14
11. feb 2013

@zujka2 presne to mna napadlo Zuzi ci Ta polievka zasyti. JA milujem polievky ale zo skusenosti po takych 2-3 hodinkach som znovu vyhladovana. 😒

zujka2
11. feb 2013

@zuzu1104 táto je veľmi hustá. takže je dosť sýta. veľa zemiakov a tá konzerva ( fazuľka v paradajkovej omáčke) a je naozaj veľmi dobrá. juuj, ja sa tak teším na zajtra. idem do postele trochu čítať a už sa pripravovať na jedlo 😀 zajtra držím palce, písnem.

zujka2
11. feb 2013

@lucky14 tak to si dám menšie porcie. a viac krát. a oklame ma to 😉

klemberka
11. feb 2013

@lucky14 Ahoj, ja som mala jeden krajec chleba počas tejto "diéty" prvýkrát v posledný bielkovinový deň, inak mi vôbec nechýbal, ale to už som bola fakt že hladná a hlavne som mala svoje dni, takže som bola rozožraná 😀 Zajtra mám znova bielkoviny, ale chlebík si určite už nedám, pokiaľ ma neprepadne zas vlčí hlad 😀 Pečivo mi nejak vôbec nechýba... 🙂

danielaaa212
11. feb 2013

@lucky14 pre nic ine som to tu nedala.. ja sa nezvyknem pretrcat.. :D.. neviem presne datumy fotiek.. viem len ze sli chronologicky... a naozaj ja mozem povedat.. ze som z 97 kil sla na 81 aaaa bola som nesmierne spokojna, stastna... a nebola som hladna :D.. podotykam.. ze som zhresila ked to slo :D pila som fakt kavu s mliekom... ako som pisala.. jedla som velke porcie obednajsie.. pila vela vody.. a chodievala aj plavat obcas.. chcem ale upozornit.. ze som dala dole s 90dnovkou za 60 dni 11 kil s tym,ze som nedodrziavala presne recepty.. iba som si strazila potraviny... s tym,ze som dodrzala vodovy den, s tym,ze prvy den sa maju jest bud zelenina s masom a rybami, alebo zelenina s mliecnymi :D.. ja som jedla vsetko dokopy.. cize masko na nivovej omacke.. so zeleninou.. parada :D.. aaa ked som mala chut na sladke prenesmiernu.. kupila som si sojove rezy.. vraj su dovolene v delenej strave.. tak som si to zobrala za svoje :D. a pisem vela... :D a rozmyslam co som tym chcela povedat... toooo ze ked ste po porode ide to tazsie. uz piaty tyzden sa stravujem podla zasad 90 dnovky.. aj ked nedodrzujem presne sled dni... ale neporusujem pravidla potravin v dany den... zhodila som len 3.5 kil za 5 tyzdnov.. no nevadi... aj tak vidim rozdiel ;). takzeee drzim paluchy .. zvladnete to ..

lucky14
11. feb 2013

@klemberka Ty sa mas. Ja pecivo milujem. Hlavne celozrnny chlebik. Mnam. 🙂