90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzantica
23. feb 2013

@adamko05 Tak napr. V ovocný deň o desiatej večer mäsovú pizzu..o polnoci kebab v žemly ale to už neviem v aký deň to bolo...a podobne..

klemberka
23. feb 2013

Ja som dnes na UH, na obed som si spravila takú čínsku gebuzinu, akože s tými ich "nudlami" a urobila som k tomu takú omáčku, že tam boli aj bambusové výhonky a podobné somariny, no bolo to dobré a dokonca mi z toho veľa zjedol aj malý, tak sa čudujem, že dnešný experiment celkom vyšiel 😀 ešte zostalo aj na večeru, ale neviem či si to dám, predsa len, keď je povolená sladkosť, netreba premrhať šance... 😀 😝

zuzx
23. feb 2013

@ivka2903 ivka, pozri v tom linku trosku nizsie, tam je odkaz na dalsich 90 dni 🙂

zuzx
23. feb 2013

Ja mam akurat za sebou obed, vsetci okrem ocina a mojho manzela sme chori, tak ocino varil madarsky gulas. Ale ani som sa nemusela prekonavat, nemala som chut a dala som si len banan. Konecne sa nutim pit aj vela caju.

adamko05
23. feb 2013

baby, myslíte. že keby zajtra cez vitamínový deň skúsim urobiť zelerove hranolky, bolo by to veľké "fo - pa"?? som uplne zabudla, že som si kupila zeler ešte min. víkend

cutty
23. feb 2013

Tak ahojte, po tyzdni doma 🙂 Vo stvrtok som mala podla planu vodny den a celkom som to zvlala, no povazit som sa mohla az vcera ked sme dosli domov 🙂 Takze od 1.11.2012 mam dole celkovo takmer 17 kg a miery : pas cez pupok - 10cm, boky - 16 cm, stehna - 10 cm, obvod hrudnika -7 cm a obvod lytka - 3cm. Pokracujem alej, dnes mam UH, na obed som si dala lekvarove pirohy 😉

cutty
23. feb 2013

@adamko05 Ja si ich niekedy robievam v tento den 😉

zuzx
23. feb 2013

@cutty wow, tak to musi byt z teba celkom novy clovek! Parada!

dzantica
23. feb 2013

@cutty gratulujem 🙂 krásne výsledky.. Sme na tom podobne, len ja som skôr začínala (20.08.2012).. 🙂

adamko05
23. feb 2013

@cutty no tak skusim aj ja.... ešte som ich nikdy nejedla... ked tak, kapusta to istí 😀

adamko05
23. feb 2013

@cutty toto pred a teraz, nemáš... užasný výsledok... a ako dlho už držíš.. ufff 🙂

dzantica
23. feb 2013

@ivka2903 gratulujem ti krásnymn výsledkom...len teraz si čítam staršie príspevky z rána..ale po mesiaci 9 kg dole super..ja som po prvom mesiaci dala dole 7 kg, obvod pása -3cm, obvod bokov -6cm, obvod hrudníka -4cm, obvod nadlaktia -5cm, obvod stehien -3cm...ďalší mesiac som zhodila 4kg, potom ďalší 3kg..a tak ďalej...už to išlo pomaly potom..ja som si to predĺžila..už je tomu pol roka a zatiaľ -19kg

ivka2903
23. feb 2013

@dzantica wau!!To je super, si moja dalšia motivácia 🙂 fakt krásne výsledky.. ja sa takto chcem stravovať už normálne, fakt mi to vyhovuje a veľmi mi chutí jedlo.. netvrdím, že nerobím a nebudem robiť prehrešky.. jasné, že ano, ale budem sa snažiť dodržiavať.. dnes som si na vyrovnavaka dala čokoládu a to mám bielkoviny.. 🙂 a čo? dobila som energiu a ako mi je dobre.. 🙂

lilly07
23. feb 2013

@lucky14 budem musieť niečo také vymyslieť, lebo som ako starena... aj keď už nie som najmladšia, som bola zvyknutá už nejaký čas, že mám vrásky vyplnené 😀 😀

lilly07
23. feb 2013

@adamko05 v podstate mi chutí všetko, ale je mi potom z toho zle, lebo to jem bez prílohy iba so zeleninou a mám pocit, ze sa zaludol neviem s tým nejako zmieriť 😀

lilly07
23. feb 2013

inak dnes mám slávny mäsový deň, urobila som kapustnicu, robím takú bez zemiakov, nezahustujem... taká klasika, plná klobásy, údeného, kapusty... Dala som si tanier, samozrejme bez klobasy a udeneho, uz som bola na wc asi sto krát, mám pocit, ze zo mna vysla aj vianocna ryba... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu1104
23. feb 2013

@cutty moja, to sú senzačné čísla, blahoželám 🙂
@lucka14 moja moc si to neužívam, je mi hrozne nevoľno, takže nemám chuť vôbec jesť :(

dzantica
23. feb 2013

@ivka2903 tak to ma teší a držím ti palčeky, aby tie kilečká išli dole... aký je tvoj cieľ???

ivka2903
23. feb 2013

@dzantica ja idem na 65kg.. takže musím zhodiť ešte raz toľko, kolko som dala teraz 🙂 ale ak by sa mi podarilo zhodiť viac, hnevať sa určite nebudem.. a to, že zhodím menej ani nepripušťam, lebo budem na 90 DD dovtedy, pokým to nedosiahnem.. 😎

dzantica
23. feb 2013

@ivka2903 tak treba..pevne si ísť za svojim cieľom a ono to pôjde.. Aj cvičíš popri tom?

lucky14
23. feb 2013

@zuzu1104 ach to ma mrzi. Asi Ti nejake jedlo nesadlo alebo???? 😉 zeby baby????

lucky14
23. feb 2013

@dzantica mas moj velky obdiv. Ako krasne si ides za svojim cielom uz taku dlhu dobu. Uz si velmi blizko ciela. Ja byt Tebou dam si par dni normalneho stravovania mozno aj tyzden a potom pokracuj v original 90DD nie pokracovaciu. Myslim ze pokracovacia je skor na udrzanie si vahy nie schudnutie. Tym ze si tyzden doprajes si resetnes metabolizmus a kila pojdu dolu lahsie. 🙂 Co sa mna tyka ja uz chudnem od juna minuleho roku zacala som Dukanom potom par dni 90DD potom kapustova polievka potom ratanie kalorii medzi tym vsetkym obzerstvo a hladovky .... proste cele zle. Tak ale mam o 13kil menej ako ked som vtedy zacala. A na 90DD som od 2.1. ale priznam sa poctivo bez prehreskov som isla len 2 tyzdne a potom prisli oslavy jedna za druhou a porusovanie a akosi sa neviem nakopnut ist na 100% dlhsie ako 3-4dni. Ale pomalicky kila pojdu dolu...v to verim. Este musim dat dolu min. 10 kil ale najradsej 15. 😀 😀 😀

lucky14
23. feb 2013

@cutty 😀 krasna pani to su uzasneeeee vysledky!!!!! Velikanska gratulacia. Ved Ty uz musis byt skoro v cieli. Ci??? 😀

lucky14
23. feb 2013

@adamko05 kludne si ich urob a aj si daj par orestovanych slnecnicovych semienok k tomu a budes mat mnamku. Ale asi skor na obed ako na veceru. Kalorie pocas dna spalis a pochutis si. 🙂

ivka2903
23. feb 2013

@dzantica no cvičila som, ale posledný týždeň necvičím, nebolo kedy, boli sme stále preč, lebo mm mal dovolenku a teraz som nejaká zlenivetá 🙂

zuzu1104
23. feb 2013

@lucky14 och moja neviem, ale mám neskutočnú nevoľnosť, celý deň, vlastne už niekoľko dní, ale nechcem predbiehať. Všetko čo zjem by som najradšej dostala zo seba von. Môže to byť aj tým nedostatkom železa, že mám také zlé stavy. Skutočne neviem, čo sa deje. Ale zajtra si dám už len ovocie, aby mi nebolo tak zle a od pondelka začnem opäť bielkovinami a pôjdem poctivo. Katulka ma riadne nakopla, ma neskutočné výsledky. Ja už idem asi preto tak pomaly, lebo už mi do úplného cieľa chýba len nejakých 8 kg.

adamko05
23. feb 2013

@lucky14 ak ich budem robiť, isto na obed 😉
a dnes troška úlet... mali sme návštevu, tak bol aj nejaký alkohol 😅 a na večeu vyhrali cesnakové (vymenili si miesto v mrazáku s buchtami, čo zostali 😀 )... ale za tým som dala jeden šunkový toust... ale pekne, vedome... bez výčitiek... šak čo... zajtra dám vitamíny...
MM povedal, že si dajú zeleninovú polievku radšej, ako vývar... tak sebe odoberiem bez zásmašky a im zahustím.. a k tomu tie zelerové hranolky... hm... hádam prežijem 😀 ... a mám v zásobe aj presnidávky, tak som odhodlaná zajtra neporušiť, ked dnes som troška..
a nechce s ami ani cvičiť, snád zajtra, ked nie... posilka to istí v pondelok 😉

adamko05
23. feb 2013

je na "kočku", že sa celý víkend nikam nedostaneme, lebo starší syn je chorý 😒

lucky14
23. feb 2013

@zuzu1104 no Zuzka ja som to tiez tak mala. Cely den som mal zaludok ako na lodi. Cely prvy trimester. A potom ako keby utal doslova na den a bolo to prec. Ja som chodila s v praci s takymi naramkami na morsku nemoc aby si nikto nic nevsimol a vobec mi nechutilo jest. Mko mas mat kedy??? 😉

lucky14
23. feb 2013

Tak moje zlate vcera som sa cely vecer premahala a pizzi odolala....ale dnes cele zle. Piekla som tu babovku prvy krat v zivote som si dala kusok vsak ma to nemohlo zabit len malicky kusok ...ale potom ta pizza ma stale matala tak som si ju kocky dala. Bozinku aka bola uzasna....uplne stala za to!!! Zajtra znovu na 100% aj ked mam mat UH neviem ci nedam radsej vitaminky. 😉