90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucula73
26. mar 2013

@sonia1501 a pozerala si aj včera extremne premeny?koľko tá baba schudla?mňa odvalilo o pol 11,som to vobec nedopozerala 🙂

klemberka
26. mar 2013

@dzantica ja mám problém tiež s ľavou stoličkou, ale hornou a tiež uvažujem nad vytrhnutím, aby som mala pokoj... no a včera som dopadla tak, že ma ten blbeček nezobral, lebo mi povedal, že on už má vyčasované do KONCA ROKA 😀 😀 😀 chápeš, koniec marca a on že už má objednávky do konca roka... pýtam sa ho, že a čo keď vám príde nejaký pacient s bolesťami a chce, aby ste ho ošetrili prioritne? a on že tak má smolu, ja som busy... 😀 tak nech sa strčí... ostatných som neskúšala, bolo už pol piatej poobede a to akurát všetci končia, musím sa pokukať dnes ešte na nete po nejakých zubároch niekde inde a uvidím... a som v Holandsku, ale inak pravdepodobne v tom lepšom prípade budem mať asi "len" prievan, nafúkalo mi asi aj do ucha, lebo ma strašne ucho bolelo, tak som si včera dala vatu dovnútra a bolesť pomaly ustupuje, tak neviem, snáď ani nebudem potrebovať nejakého zubára... asi mi len fakt nafúkal vietor, ale tak niet sa čo čudovať, tu fúka nonstop taký vietor, že mi vždy vlasy dvíha 😀

klemberka
26. mar 2013

@adamko05 môjmu malému sa tiež presne odlomilo z predného, ale ešte z mliečneho, to mal tretí zúbok, ešte ho ani nemal celý vonku a spadol na ústa, takže mu kúsok chýba, ale normálne to ani nie je vidno, len keď sa zadívam... ešteže si ho nevyrazil celý, trdlo malé... 😖 a s tým tvojim starším by si mala zbehnúť, veď mu nejak iba skús vysvetliť, že mu zubárka nič nebude robiť, pravdepodobne mu možno len "dolepí" tú chýbajúcu časť... ale to vás aj tak objedná... nič zlé mu s tým neurobí, nemá sa čoho báť 🙂 i keď dieťaťu do nikdy nevysvetlíš, majú strach stále 😒 ja som zvedavá, ako bude náš malý reagovať, keď pôjde prvýkrát k zubárke, lebo k normálnej doktorke sa vždy teší, uteká tam a jakmile sa ho dotkne čo len prstom, tak už vreští, naposledy ziapal po nej, že nech ho nechá, lebo je zlá 😀

sisab
26. mar 2013

@adamko05 ja som tofu asi jedla este len v zavodnej kuchyni a to teda nic moc nebolo, mozno to predsa len vyskusam
@sonia1501
@lucula73 ja som dopozerala tie extremne premeny, nakoniec ta baba skoncila na 74kg a zacinala niekde okolo 140kg, ze vraj takmer 45% povodnej hmotnosti. Rozmyslala nad tym, ze ja chcem zhodit dajme tomu 20kg a jake ceremonie okolo toho a ona takto strasne vela. Viem, ze je to dlha doba a ona ma cas len na seba, ale bolo to neuveritelne, ako sa menila pred ocami, to neboli len kila, ona bola celkom ina nakoniec, velmi silny pribeh...
mne momentalne vaha stoji, lebo necvicim, zase nejaka viroza ma obchadza a cakam Ms, dufam, ze sa potom zase pohne.
@klemberka to mi hovor o tych NL doktoroch, ked som tam ja bola a bolelo ma ucho, lebo tam furt fuci, tak som si chcela kupit usne kvapky v lekarni a odisla som odtial s nurofenom 😀 , lebo u nich kvapky do ucha nepoznaju, len do nosa...nemozes si tam kupit aspon nejake antibiotika, co by si vybrala? lebo ta bolest mi napadne pripomina zapal okostnice...teda ak ti to neprejde...

lucula73
26. mar 2013

@sisab díkes...teda,pekne sa jej to podarilo,ale bolo jej fakt dosť.........cez 140 mala,najprv som myslela,že 323kg 😀 .ale to bola tá ich váha 😉
Veru,my tu riešime 20kg........ale zas,ono sa to volá extremne prípady a verím,že tu taký extrem nie je nik 😉 😉
Ja som včera zožrala,ale doslova celú čokoládu a to bol pondelok,chcela som ísť na 100%.......a dnes ráno mrcha 😠 😠 😠 ,tak som si odpustila 😀 😝

sonia1501
26. mar 2013

@lucula73 nie, ja som bola total k.o. boli sme s detmi u doki obe su chore, tocila som sa okolo nich + kopec dom. prac, po oslave bolo co este odkladat... a moj muz pozeral nejaky boxersky film, tak som radsej isla spat, lebo som sa bala noci, co zas bude, ale nakoniec obe spali pekne az do 3rana.. potom az do 8mej, takze fajn noc.
Dojedavam este zakusky..
Ale inac dobry program, urcite pomaha nakopnut ludi, ze by sa zacali o seba viacej starat, ja budem rada, ked dam mozno 3-4kg dole, viacej potrebujem cvicit a odstranit to skarede brucho... :o/
Ty kolko potrebujes dat dole?
Ja tiez cakam kramy, dufam, ze budu... onedlho

lucula73
26. mar 2013

@sonia1501 oki,nevadí,už odpísala sisab 😉
No so mnou je to dosť zle 😀 ,ja som zhodila 10kg za dva mesiace a ešte 10 by to chcelo 😝 ..ale budem rada,ak aspoň 6-8 kg ešte do leta dám dolu......ale čím ďalej,tým viac porušujem......a netočím 4 dni,ale len tri,ovocný som po mesiaci vzdala,bo nikdy dobre nedopadol 😠 🙂 🙂

sonia1501
26. mar 2013

@lucula73 vazne? mne ovocny ide najlahsie, aspon pre seba nemusim varit.. Aj praca mi ide viacej od ruky. Ja som asi viac ako tyzden nedodrziavala, vlastne uz nejdem presne podla tejto diety, ale jem ovela menej a od cca 4poobede nejem nic, len pijem.. A ide to dole aj tak, este by to chcelo viacej cvicenia a pohybu, uz nech je vonku teplejsie...

lucula73
26. mar 2013

@sonia1501 ja som bola stále hladná cez ovocný deň.............v práci ešte ako tak,ale ako som prišla domov,tak som nevedela,čo skor do seba hodiť 😠
a koľko si už schudla?
inak viacere kočky si túto "dietu",ak sa to tak dá nazvať,prisposobili........ale hlavné je že kilá idú dole 😉 😉

nikolka2
26. mar 2013

@dzantica No jedna kocka si pocuvaj fakt ..klobuk dole 😉
Ja mam dnes ovocícko a zajtra prva voda ,,,tak pisem zajtra ako stojím s vahou ..pekny den Vam prajem 🙂

sisab
26. mar 2013

@lucula73 no neviem ja co robim zle, aj ovocny den tocim poctivo, nemala som take vykyvy, ze by som jedla hocico nepovolene cele dni a vaha svina stoji 😠

lucula73
26. mar 2013

@sisab no ani mne to nejde už tak ako prvý mesiac......tam som schudla 7kg....a druhý iba 2,5kg........ 😠
ono asi záleží aj z akej váhy človek ide....a mňa bolo až moc 😝

klemberka
26. mar 2013

@sisab zatiaľ mám tú vatu v uchu a bolesti nemám od včera absolútne žiadne, akurát o jednej v noci ma to trochu začalo bolieť, lebo som si vatu na noc vybrala, lebo sa mi zle spalo s ňou, ale dala som si brufen a znova vatu a odvtedy totálne nič... ako keby som tam nikdy nič necítila... no chválabohu... 🙂 opuch mám ešte mierny, ale zmenšuje sa... asi to bude len ten prievan, dúfajme... no kvapky ani nič iné do uší tu nekúpiš, máš pravdu, oni poznajú len do nosa na nádchu a ostatné lieky sú pre nich len ten nurofen a paracetamol, nič iné 😀 chcela som si včera kúpiť antibiotiká, že šak si nejak sama pomôžem, ale potom som rýchlo zistila, že oni ani to nepoznajú, najbližšie antibiotiká a probiotiká zoženiem v Belgicku... a hoci to nemám ďaleko, trepať sa tam isto nebudem kvôli tomu 🙄 snáď to už nejak prejde, resp. prechádza, treba len dúfať a nevyberať vatu z ucha 😀 akurát, že aj malý chce mať "biele v ušku, ako má maminka" 😀 ale to zvládneme 😉

sisab
26. mar 2013

@lucula73 no ja z vacsej vahy a oba mesiace rovnaky ubytok 5,6 a 5,7kg a odvtedy nic.ale dostala som ms tak verim ze sa teraz uz pohne.a este musim preverit v akej faze je mesiac,lebo sa mi zda ze mi to slo lepsie ked ubudal....
@klemberka tak nech ti to prejde uplne,drzim palce

aknavij
26. mar 2013

@klemberka no ja mavam tiez veeelmi casto prievan v uchu a riadne bolesti a jedine co mi zabera, vyfuknut ten prievan zapalenym kornutom z novin, to vyjde vela prievanu a vzdy sa mi ulavi.
No a inac ja som zacinala na 58kg a potrebujem zhodit tak na 50, ale nebudem sa cele tri mesiace vazit, chcem to vydrzat, lebo viem, ze keby nemam minus tolko kil kolko by som chcela, u mna by to sposobilo to, ze by som sa na to vykaslala a preto usudzujem len podla toho ako sa citim a podla oblecenia. A teda po tyzdni sa citim uzasne, ale chcem sa spytat, ked zjete svoju porciu, tak tiez sa potom citite hladnejsie ako pred jedenim? Lebo mne akoby plny tanier niecoho takehoto zdraveho vycistil zaludok a potom mam problem vydrzat do vecera. Joj a problem mam s ovocim na ranajky, ja som bola zvyknuta jest vela rano-musli, jogurt, ovocie, orechy a teraz len ovocie,aaaaach.
A este jedna otazka-zeleny hrasok z konzervy, to je zeleninka, vsak? Nie skroby?
A kam mam zaradit arabsky chliem s humusom? Do UH? No ja viem, v humuse je cicer, tak to by som asi nemala vobec, co?

adamko05
26. mar 2013

ahojte
tak, ten môj obed bol po pravde celkom jedlý.... ale je fakt, že večer sa mi nejak už "hnusila" tá zelenina... tak som vyjedla iba tofu a zeler... mrkva mi už na večeru nejak nešla...
tu tofu si nabudúce urobím s tým vajíčkom... tým nič nepokazím... šak o dva týždne mám po diete, tak si občas bielkovinky môžem aj pomiešať 😉
na zajtra som si už urobila špenát a varené zemiačky, to sa teším, lebo to viem, že si super pochutíííím.... 😝
stihla som dnes aj fitko....tak som celkom spokojná so sebou 😀

adamko05
26. mar 2013

@sonia1501 meriam iba 168 cm... a hej, mala som niečo cez 68 kg... neviem, či som až taký vozor, sú tu baby, čo dali dolu aj viac kg... ešte stále je z čoho 😝 😝

klemberka
26. mar 2013

@aknavij ja som myslela, že to sa používa len keď máš zaľahnuté v uchu, ale super, vyskúšam teda aj to, hádam mi to pomôže, len ja neviem či mi nafúkalo cez ucho, že ma bolí ten zub, alebo rovno niekde do zubu 😖 a ty keď mávaš prievan, tak ťa bolí len ucho alebo aj nejak zuby?
a čo sa týka tých tvojich otázok - mám pocit, že zelený hrášok z konzervy a teda všeobecne sa tuším podľa delenej stravy prideľuje k zelenine, tuto by mal byť (asi) škrob, fakt netuším ako ho deliť, ja ho pre istotu jedávam len cez škroby, tým nič nepokazím... a arabský chlieb určite UH a cícer by mal byť škrob, pokiaľ sa nemýlim... 🙂

klemberka
26. mar 2013

@adamko05 inak, ty si dobrá, že sa stále držíš a nemiešaš tie bielkoviny, ja som to tak robila tuším prvý mesiac a pol a potom som sa na to vykašľala a sem-tam, nie stále, ale občas pomiešam, aj dnes som napr. mala na obed omeletu so šunkou a jarnou cibuľkou a navrchu syr, čiže všetko možné dokopy 😀 a večera bola mozzarella s uhorkou a rajčinou, takže už ani nedodržujem, že čo na obed, to na večeru, lebo nie vždy mi to tak výjde... čo už... hlavná vec, že kilá idú aj tak dolu 😀 dúfajme 😠 😠 😠

aknavij
26. mar 2013

@klemberka ale kdeze, praveze to je na prievan a treba vela vela davat tych kornutov, najprv mozno nepojde nic, ale ucho sa tak nahreje a potom uvidis tie rany. No ja kolkokrat ani neviem kde som schytala prievan, ja uz som taky pacient, ze mne staci len posepkat do ucha a uz mam prievan🙂 a teda manzel je nastupeny skoro kazdy druhy tyzden s novinami, uz si susedia mozu mysliet🙂. No a velakrat ma strasne boli hlava, alebo len sanka a vobec nie ucho a ked dame noviny, tak sa nestacime cudovat kolko toho vyjde, predsa tam su tie dutiny poprepajane a dostane sa to vselikam. No a ked u vas tak fuka, tak je to mozne, jaj tam by som ja nemohla asi byt, lebo by sme ine nerobili🙂.
No a ten chclieb, viem ze UH, aj ze cicer je skrob, no ale tak co, ide to k sebe, tak maly prehresok snad neuskodi🙂.

klemberka
27. mar 2013

@aknavij tak veľmi pekne ďakujem, lebo ja už fakt neviem že či mám ísť k tomu zubárovi alebo nie, že či mi náhodou nepovie to isté, čo si myslím aj ja, že mám prievan a treba sa zbaviť len prievanu, a tak zbytočne uňho za to zaplatím 150 euro alebo si skúsiť takto ešte pomôcť sama... jedno čo viem je to, že ten zub, ktorý ma bolí, tak mám z neho vytiahnuté všetky nervy, čiže je mŕtvy a mŕtvy zub nemôže bolieť, aspoň tak mi povedala moja zubárka, ona mi vždy vraví, že tam sa môže dostať len prievan, nič iné ani kaz tam nemôže byť ani nič... tak zrejme máš pravdu, že to bude len tým, dúfajme, ja vyskúšam teda tie noviny, len sa toho trošku bojím či mi nespadne popol dovnútra do ucha alebo na vlasy a nezhorím 😀 a to mi tam má teda tak popraskať v uchu, že? ale inak ja necítim, že by som mala v ňom zaľahnuté alebo tak... mňa tam len pichá a bolí ma ten zub a tá kosť nad ním, už som z toho fakt degeš 😖 a prehrešok nikdy nikomu neuškodil, bez nich by to nebolo ono 😉

dzantica
27. mar 2013

@sonia1501 Ahoj.. Ďakujem.. 🙂 Neviem koľko som mala presne na prvej fotke.. Bolo to fotené v júny 2012 a 20.augusta 2012 som začala s diétou, to som mala vtedy 83 kg..Tak nejak tak približne som mohla mať aj v júny.. A výšku mám 167 cm..

dzantica
27. mar 2013

@klemberka Ahoj.. Tak to bude ten lepší prípad, ak máš len prievan... Zápal okostnice by ťa brutálne bolel.. A keď máš ten zub už mŕtvy, tak je pravda, že ten ťa už bolieť nemôže, iba ti mohlo nafúkať a ten prievan ťa tam bolí..Ten zubár je ozaj divný, že v marci má už vyčasované do konca roka a vôbec neráta s bolestivými prípadmi..

@nikolka2 No tak ďakujem 🙂 A čo dneska vodička??? Ako zvládaš??? Pochváľ sa nám s výsledkami.. 🙂
Ja mám dnes bielkoviny, na obed som si robila čínu.. Teraz sa chystám akurát cvičiť na trenažér..

klemberka
27. mar 2013

@dzantica ja si tiež myslím, že ten zápal tam nebude, len ten prievan, myslím, že to by som trpela viac, keby to mám zapálené... ešte dnes chcem vyskúšať tú metódu s tými horiacimi papierovými kornútami, snáď to pomôže a uľaví sa mi, lebo už ma nebaví na seba stále pozerať do zrkadla, že mám hubu jak buldog 🙄 😀

dzantica
27. mar 2013

@klemberka Ja osobne som to ešte nerobila s tými kornútami, ale počula som už veľa o tom, že to pomáha... Vyskúšaj, za to nič nedáš.. Prinajlepšom ti to len pomôže 🙂 Ja mám teraz posledý týždeň brucho stále nejaké nafúknuté, bolí ma a mám problém ísť na veľkú.. Neviem z čoho to, ale už som z toho dosť nervózna... ☹

klemberka
27. mar 2013

@dzantica ja to poznám, ale pravdupovediac, nejak ma to nenapadlo, že by mi to mohlo pomôcť... raz som tak použila metódu z lekárne, tam sa dajú kúpiť také voskové kornúty, je to bezpečné a tak, ale tu nič také nemajú, tak budem musieť skúsiť len tie z novín... a piješ veľa vody? a aj veľa teplého do žalúdka máš? myslím, že či si dávaš aj tie vývary alebo aspoň ješ často polievky? ak hej a aj tak máš s tým problém, tak si vyskúšaj kúpiť chlorellu, to je na úpravu trávenia, určite ti pomôže... ja odkedy ju užívam, tak nemám s tým problém, lebo v minulosti som mala a teraz pohoda 🙂 a ešte ti aj pomôže schudnúť 😉

dzantica
27. mar 2013

@klemberka Robím si aj vývary a počas dňa vypijem tak cca 2 litre vody.. Musím zbehnúť do lekárne a kúpim si tú chlorellu, čo si mi poradila.. A keď mi ešte pomôže aj schudnúť, neni o čom 😀 Strašne ťažko idú už tie kilá dole.. Ale hádam do leta ešte tých 6 kg dám dole..Ja už asi dva mesiace užívam jablčný ocot (vo forme tabliet) ako taký výživový doplnok popri diéte.. Obsahuje vlákninu, vitamín C a chróm.. Jedna známa mi to poradila, že pri diéte by som mala užívať, aby telu nechýbali potrebné vitamíny a že pomáha aj potláčať chuť do jedla a na sladké.. Ale to som ja počas tých dvoch mesiacov nezaregistrovala.. 😀 Práveže u mňa naopak 😀

adamko05
27. mar 2013

ahojte
práve som dovečerala... dnes mi nejak skoro vytrávilo.... 😝
mala som zemiačky so špenátom... toto by som ja mohláááááááááááá stále...

@klemberka ja som tiež občas pomiešala... nie často, ale stalo sa... ale skôr to, že na obed maso, a večer iné... ale fakt párkrát... už sa teším, že o dva týždne môžem miešať s kľudným svedomím 😀

@dzantica ja neužívam nič, ale uvažovala som, že možno by niečo nebolo zlé.... skusim mrknút ten ocot

dnes som stihla aj posilku... cekom pekne mi to vyšlo... zasa 3krát... síce nie ob den, ale každý... ale inak sa nedalo... zajtra mam dovolenkuuuuuuuu... jupííí

a na zajtra asi pekne zhreším, konečne asi urobím tie bryndzové halušky... šak v piatok si dám pekne ovocko a bude to fuč 😀

jáj, a vážila som sa až dnes, včera ráno som nestíhala... a teda, žiadny prevrat, ale aj pár gramov poteší 60,2 😝 ... takže na 59 si ešte asi počkáááám

bola som cestou domov stavená v tescu, kúpila som fakt pár veľkonočných sladkostí a skoro som odpadla pri pokladni... vedia, ako zarobiť... a kedže som brala všetko Orion, tak som si aj zaplatila 😠 😠 😠 😠

dzantica
27. mar 2013

@adamko05 Ja veru užívam..Nechcem nič podceniť..Ešte užívam aj na vlasy taký vyživový doplnok, FORCAPIL sa volá..Ten užívam už tretí mesiac..Začali mi strašne padať vlasy z diéty..Ale brutálne..V sprche som si zmývala vlasy a v ruke mi zakaždým ostávalo za hrsť vlasov..V izbe som každý večer po štyroch zbierala moje vlasy z koberca..Všade boli a to doslovne, už som bola z toho zúfalá..Ale tento Forcapil mi neuveriteľne pomohol.. Vypadne mi ešte pár vlasov, to hej..ale už je to nič oproti tomu, čo bolo predtým a nemusím každý deň oberať koberec od vlasov.. 🙂 Síce boli tie tabletky trošku drahšie, ale hlavne že pomohli a neboli to zbytočne vyhodené peniaze..Ešte si musím kúpiť jedno mesačné balenie, aby som mala využívané celé 4 mesiace ako kážu na obale 🙂 Ale inak už nič neužívam, len ten jablčný ocot, Forcapil, no a ešte antiku ale tú nerátam 😀
Juuuj, akurát som zhrešila a dala som si za tanier krupice, ale neľutujem..Naposledy som ju jedla pred cca ôsmimi mesiacmi, tak som si ju vychutnala ako nikdy..Som prižmúrila oči, veď mám dnes bielkoviny a je to z mlieka 😀 Zajtra už na 100% 🙂

adamko05
27. mar 2013

@dzantica tak ale ja nemám pocit, že by mi pdali vlasy, či lámali sa nechty (šak mám gelové 😀 )... alebo že by som bola nejaká unavená (teda unavená občas som, ale to nebude dietou)... inak, dnes už aj cítim nejak unavu v nohách... každý bez 5 km (teda dnes len 4, ale včera, aj predvčerom 5)... tuším dal zabrať... obdeň je to pre mňa ideálne...
teraz pôjdem cvičiť až v stredu ☹ ☹ (teda dúfam)... lebo v utorok už poobede niečo mám 😝
nejak ma dnes obháňa "mlsna".. ale zatiaľ som to ustála na čaji s medom 😝