90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
23. okt 2014

@vercatore mne pomahal caj stihla a fit 😉

vercatore
23. okt 2014

@lydka84 jejda ale dnes sa drzim som skoro na 80percent dodrzala vitaminovi den a plus cvicenie 😀

lydka84
23. okt 2014

@vercatore sikovnica

22janulienka22
25. okt 2014

baby, môžem cez škroby použiť trocha múky? chcem robiť placky zemiakovo kalerábové, vždy som tam dávala vajíčko, ale teraz nemôžem, tak neviem, čo tam dať, aby to držalo pokope 🙂

lydka84
25. okt 2014

@22janulienka22 nemozes 😉 zemiakovy skrob si kup ten do placiek pouzivam na zahustovanie 🙂 skrob sa ti spoji s vodou z kalerabu a zemiakov a bude ti to drzat pokope

jaruska74
25. okt 2014

ahojte od maja do augusta som drzala 90 dnovu a pekne som schudla vyse 10kil ale este by to chcelo...myslite ze ked teraz zacnem zas zase to pojde rovnako pekne dole?

lydka84
26. okt 2014

@jaruska74 ak budes drzat poctivo tak urcite pojde 😉

jaruska74
26. okt 2014

@lydka84 davam si limit do vianoc....musim to dat 🙂

lydka84
26. okt 2014

@jaruska74a uz si zacala??

lydka84
28. okt 2014

@kattulienka
@marycv
@bluen
@aduss
@stellina1982
@monique02
@moncacko123
@andrea1516
@sisa1971
@catherrine
@vercatore
@marinka58
@demonika11
@22janulienka22
@camie
@majoska
@zuzka2010
@marcela1702
@choco33
@jarabicka
@barbadossa
@angelika23
@kochanka
@jaruska74

ahojte , no ako babenky? držíme dietku či flákame ??? 😀 😀 😀 😀 😀 nejako je to mrtvo, ani receptíky v nasej kucharskej knihe nepribudaju ... co sa deje?? kde ste???
sup sup, kazda nieco pridat nech vieme co variť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

preposielam link, keby ste nahodou nevedeli kam 😎 😎 😎 😎
https://www.modrykonik.sk/group/5470/

lydka84
28. okt 2014

@misena741
@matamisi
@lovacka
a co vy tri moje stalice, ako sa vam vodi? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

stellina1982
28. okt 2014

baby ja som taka krava, flakacka! som na seba nasrata,,,a jasne chyta ma depka samej so seba...neviem sa nejak poriadne nakopnut...a co by nakopnut este ano, ale VYDRZAT! vydrzim den dva a potom zas...uz neviem co mam robit , ako mam zacat a vydrzat ..uz som dietu drzala, nieje to narocne , mala som prehlad co jem co budem varit a podobne, ale teraz sa nachadzam neviem v nejakom divnom psychickom rozpolozeni...som smutna - i ked nemam ziadny velky dovod , a strasne len analyzujem samu seba a svoje tlste brucho...pomozte mi ako sa nakopnut, ako vydrzat ? mam pocit ze stale hladam vyhovorky a dovody ze preco porusit,alebo preco si dat sladkost a pod...som nestatna sama zo seba☹

kochanka
28. okt 2014

ja sa snažím zatial to bude zajtra osmy den len som sa snažila zo začiatku aj vela piť ale už tekutiny flakam a zase pijem málo

jaruska74
28. okt 2014

drzim 🙂 zajtra treti den.....do vianoc chcem vydrzat

lydka84
28. okt 2014

@stellina1982 ahoj skus si dat nejaky ciel a hlavne realny, ja som zacala vcera odznovu, (kedze som jedla 5 cez 10 a tony ale fakt tony sladkeho) ak chces pridaj s aku mne, budeme sa spolu tahat ..ja som si povedala ze do vianoc musim mat pod 80 kil nech sa deje co sa deje...a vo februari mame ples a chcem tam byt kocka ... a pomaly to pojde...ja mam problem so sladkym, takze tiez dost bojujem .... a cim ty porusujes?

lydka84
28. okt 2014

@jaruska74 sme rovnako, tiez som v pondelok zacala 😉

lydka84
28. okt 2014

@kochanka postav si pred seba rano flasu s vodou a stale maj naliaty pohar a pojde to 😉

jaruska74
28. okt 2014

@lydka84 do vianoc dame kolko? - 5 kil, ci viac?

lydka84
28. okt 2014

@jaruska74 no ja mam v plane 10 kil do vianoc zhodit , 2 voda vychadza na 23.12.2014 to musi ist 10 kil, teda aspon z mojej vahy urcite

jaruska74
28. okt 2014

@lydka84 aj jaa chcem 10 , tiez chcem ist pod 80....🙂

lydka84
28. okt 2014

@jaruska74 to do vianoc urcite dame 😉 len treba omedzit pecivo a sladke ... a idealne total bez prehreskov, ja este musim prestat pit kavu so sojovym mliekom...moja droga ......

jaruska74
28. okt 2014

@lydka84 ja musim zvysit vodu aspon na 2 litre a obmedzit prehresky. ja som pri svojej prvej 90 dnovke najviac schudla prvych 50 dni potom uz len malicko

angelika23
28. okt 2014

ja sa držím , zatial , ,cvičím každý deň okrem soboty nedele to sme nikdy neni doma chodime ke svokre , zajtra mam uhlohydranty dam si placky 🙂

lydka84
28. okt 2014

@jaruska74 a kolko si vtedy schudla? ja som od januara do aprila sla dole okolo 13,g kh dajme tomu 11 kil tuk zvytok bola voda

lydka84
28. okt 2014

@angelika23 no super a co cvicis? , ktory to mas den?

jaruska74
28. okt 2014

@lydka84 ja som po porode schudla kus , ale 90 dnovkou tiez 13 ale 3 som naspat ....maly bude mat v januar 1rok 🙂

lydka84
28. okt 2014

@jaruska74 tak ja mam naspat 10 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 pre mna je asi chudnutie fakt nekonency pribeh ..... uz roky sa trapim ......

stellina1982
28. okt 2014

@lydka84 ja nemam problem doobeda, este obed v pohode, ale vecer ked mala zaspi tak potom pred tv pri konovi sladke teraz som prave dozrala sojovu tycinku, a sa ukludnujem ze bez lepku 🙂 a to kazdy vecer je takto, alebo ked pride chlap vecer domov, a donesie cesrtve rozky dnes som zjedla dva a mama mi doniesla vynikajucu pomazanku, a zákusok, no tak som si dala tiez...ale mama nastastie nehcodi ku mne kazdy den🙂 inak konec 😀 mozem zacat od zajtra s tebou, ja som schudla za dva mesiace 10kg bolo to v pohode,mala som ciel ze musim vazit tolko kolko pred tehu kym bude mat mala rok, podarilo sa mi ,kedze pocas tehu som pribrala 33kg, ale do roka som ich dala dole, no teraz ma mala 18 kg a ja som pribrala spät 8kg a ide ma porazit...medzi tym sme sa stahovali do domu takze bolo co treba robit pocas dna a po veceroch som zrala,bola dovolenka tak zase sa jedlo a furt volake oslavy, a zrazu som nejak upustila a zcala jest...a teraz som si povedala ze do vianoce chcem schudnut spät 10kg, a hovorim si to takto uz od septembra a uz je konec oktobra a ja stale zacinam a hned aj vecer koncim a takto to ide dookola...mam depky, mam strasne vela peknych kabatov, bundiciek ktore vôbec nezapnem...je mi do placu, chyta ma stres panika a neviem ako do riti zacat! a este ked schudla tak som po veceroch vela hackovala , volala som to ze hackovacia dieta, len teraz stiham aj hackovat aj zrat 😀

jaruska74
28. okt 2014

@stellina1982 pod ideme dat do vianoc 10 kg dole 🙂

stellina1982
28. okt 2014

@jaruska74 vsak pome 😀 akurát rozmyslam ze co budem zajtra varit🙂 a chlap ze pome do restiky na obed...no co teraz nepojdem ci jako🙂🙂 ale vsak da sa aj v restike prestravovat ...kedy si zacala ? ci zacnem hned od teraz ? lebo uz mam hriesne myslienky ze co si dam...este mi dost pomahali tekvicove a slnecnicove semienka po veceroch pre tv...