90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenka1408
26. feb 2014

@lydka84
Ahojte kočky, je to pravda, že sem už moc nepíšem, ale za to si vás skoro každý deň čítam. No ja sa už medzi vás nehodím. Ale veľmi ma to teší, že si mi napísala. Ide vám to super a až mi je ľúto, že som to nemohla dotiahnút do konca s vami. Ale po pôrode idem na to isto. Len škoda, že už nebudem chudnúť s vami ale sama. To bude horšie. No a inak býva mi hrozne zle, takže stravujem sa ako sa mi dá. Niekedy dostanem do seba len piškóty. Pri prvom tehu mi takto zle nebolo. Takže dieta je úplne mimo. Veď potom si to vynahradím, budem na sebe riadne pracovať. Veľmi sa teším na vaše ďaľšie výsledky, ste super všetky, kilá vám idú pekne dole. Len tak ďalej. Majte sa pekne a držte sa. Papa

lydka84
26. feb 2014

@lenka1408 ty si stale naša a stále naša ostaneš 😉 drz sa a hlavne uzivaj si tehu .... na dietku mas casua casu a ver mi ze pojdeme s tebou dalej hoc budeme na udrziavacke ale budeme s tebooouuuuu 😀 😀 😀

komisakpd
26. feb 2014

@lydka84 uz chapem to mlieko...

hej citala osm ze sladkosti len katdy 4 den☹

baby kedy ste videli prve zmeny? po prvom vodovom dni?

lydka84
26. feb 2014

@komisakpd ja na vahe hned po prvom tyzdni kedze som sa odvodnila dostatocne a na cm po prvom vodovom dni .... ale pocas celeho mesiaca som uz videla ako sa mi zmacsuje oblecenie....vlastne ja som sa zacala scvrkavat 😀 😀 😀 😀 😀

cutty
26. feb 2014

Tak ja som akasi deprimovana :( Nejak mi ta vaha stoji, vobec nejde dolu,nevravim,ze davam kazdy den na 100% ale ...cvcim jillian kazdy den,cm sa pohli smerim dolu ale vaha ani za nic :( Neviem ci si moje telo uz tak zvyklo na tu 90dnovku ze na nu uz prestalo reagovat alebo neviem. ( drzim ju s prestavkami mensimi asi rok ) Chcem dat dole este aspon 10kg.

lydka84
26. feb 2014

@cutty hlavu hore to je kvoli cviceniu, naberas svalovinu a svaly su 3x tazsie ako tuk ,,,,cize je normalne ze cm klesaju a vaha nie ... dokonca vaha moze zacat aj stupat ,,,,,, 😉 😉

cutty
26. feb 2014

@lydka84 ja viem ale zeby za vyse dva tyzdne nic ? Uz som sa potesila ked mi zislo 0,5kg dole ze snad sa to uz rozhybe a na druhy den bolo to 0,5kg nazad a takto sa stale tocim dokolecka,par gramov dole a potom nazad hore :(

lydka84
26. feb 2014

@cutty voda ti moze urobit aj 1,5 kg tyzdenne a toto je dovod preco sa treba vazit raz za 29 dni aby nas to nedemotivovalo
a pridavam narozne zobrazenie co sa deje ked sa cviciii 😉

cutty
26. feb 2014

@lydka84 ja uz som si tolkokrat povedala,ze kaslem na to a nebudem sa vazit a potom to nevydrzim,povazim sa a zase hlava v smutku. Musim s tym prestat a vazit sa po dlhsom casovom odstupe. Asi som na to az prilis sustredena a aj psychika robi pri chudnuti svoje

lydka84
26. feb 2014

@cutty ja osm sa v lete vazila po kazdom druhom ovocnom dni ...cize kazdy 8 den, skus to tak 😉
a mas pravdu psychika robi velmi vela ..... podla mna na tom to cele stoji, musis byt v pohode aby to slo tak hlavu hore 🙂

komisakpd
26. feb 2014

@lydka84 vdaka...musim sa prinutiti pit viac vody, lebo to mi nejde

lydka84
26. feb 2014

@komisakpd najlepsie je mat stale plny pohar alebo flasu s vodou na stole to ta potom podvedomie nuti pit 😉

beani
26. feb 2014

lydka84 dakujem mile ze si si spomenula 🙂 Ja som dala dole 6kg za prve tri tyzdne, potom som musela ale vynechat ovocne dni kedze som plne dojcila 5 mesacnu dcerku a zacala sa mi v noci castejsie budit,mala som obavu aby som nestratila mlieko, no a potom pre zmenu ochoreli deti tak i my s muzom a dieta isla do cuda 😒 nestihala som a ani energiu som nemala zvlast varit. Ale aspon tych 6 kg zislo 🙂 Uz mam nakupene, nechystane potraviny a od zajtra znova plnou parou vpred. Kedze mala uz okrem materskeho mlieka papa aj prikrmi tak v tom problem by uz byt nemal a dufam ze sa zbavim este tych 13 prebytocnych kil 🙂

majkushka
27. feb 2014

@lydka84 dakujem mam brezovy cukor ten ma najnižši glikemicky index (:

lydka84
27. feb 2014

@majkushka tak skus s nim , osobne ho nepoznam ... 😉

lydka84
27. feb 2014

@beani ahoj no ja som vemi rada ze si sa ozvala a aj tomu ze to doho ides s nami opat ...budeme skoro rovnako sice mi dnes mame vitaminy a zajtra vodu ale zaciname treti mesiac ...takze zase zaciatok niecoho ...takd drzim palceky a dufam, ze nas budes informobvat ako sa ti dari 😉

boldy
27. feb 2014

@lydka84 dakujem, zatial stoji, tak caka kedy sa pohne 🙂

mirkapramukova
27. feb 2014

@lydka84 uz nic nezabera.Ano bola som pred menzesom a aj pocas mam chute.Dnes mi skoncili tak uvydime co dalej.Ale nevzdavam.Ale zas musim povedat,ze ked vydim ovocie ...hocjake ...tak sa mi uz dviha zaludok.Neviem preco mam taky odpor. ☹ A dnes mam ovocny tak som nic neranajkovala a idem si spravit brokolicovu polievku tak ju budem jest do vecera.A asi aj nejaky salat si spravim.Dufam ze ziadne chute na mna nedojdu

mirkapramukova
27. feb 2014

@cutty nevaz sa vobec lebo ta to bude demotivovat.a uvydis ked sa pomeras,tak to ta potesi.Ja tiez cvicim a kg stoja.A vo fitku mi vraveli ,ze mozem ist aj o niekolko kil hore,ale cm pojdu dole.Tak hlavu hore a vahu odloz 😉

lovacka
27. feb 2014

Ahojte kocky,

tak ja mam dnes bielkovinovy den a nakoniec som si veru robila spenatik s volskym okom.
Tak teraz obedujem a citam co ste popisali. Ja som sa niekolkrat odhodlavala a nikdy nie s uspechom posledne mesiace ale teraz som si povedala ze bud alebo.
Takze som zacala v nedelu a kazdy den poctivo aj cvicim. Len dufam ze tych mojich 85kg sa nepremeni vsetko na svaly ale ten tuk sa aj spali 😀stacilo by mi aby som mala 60ks svalov 😀 😀 😀
najhorsie je u mna to ze veceram dost neskoro najradsej by som uz po 5 nejedla ale domov z rpace chodievam aj o 8 a ked mam ovocny den a jem ovocie na obed a potom do vecera do 8 nic tak umieram od hladu. a to este potom cvicim a tak utekam do sprchy hned a do postele lebo mi az zviera zaludok. verim ze si za par dni zaludok zvykne na mensie mnozstvo jedla ale aj napr ked som uz hladna a sa najem citim sa plno ale zaroven mam pocit akoby som ani nejedla. hlavne vcera ked bolo to ovocie.
dufam ze dnes dojdem domov skor.mam dost halvne tym ze som v robote tak dlho kua

dotlacila som spenat ale mala som teda co robit 😅

lydka84
27. feb 2014

@boldy urcite skoro neboj sa 😉

lydka84
27. feb 2014

@mirkapramukova zeleninu mozes takze pohoda ja som mala tiez na obed zeleninovy salat dnes 😉

matamisi
27. feb 2014

Ahojte...ja som si spravila ovocny salat posipany skoricou a mandlamii-annanas,hruska,mandarinka a jahody😉 a zajtra voda🙂 a na sobotu sa velmi tesim...konecne sa odvazim🙂

lydka84
27. feb 2014

@lovacka casom sa zaludok stiahne a budes papat menej a menej ...a na vitaminovy den mozes papat kazde 2 hodiny takze jablcko do ruky a ideees 😀 😀 😀 😀 😀 ziadne hladovanie ..aby telo neukladalo aj to malo co spapas

lydka84
27. feb 2014

@matamisi ahoj ja som bola na skoleni ze obed rezen a zemiakova kasa ale spravili mi zeleninovy salat aj ked tam dali kusok syra....co uz .....a veru zajtra voda vodicka a v sobotu velke vazenie.....som velmi zvedava ako to dopadneeeeee

lydka84
27. feb 2014

ahojte davam do pozornosti tuto stranku, da sa tam najst vela zaujimavych informacii, inspiracii a typov na zdrave stravovanie .....jasne nie je to podla pravidiel 90DD ale ked to skoncime da sa tym drzat ....a uz aj pri nasej dietke sa da na to mysliet 😉
http://vysetrenie.zoznam.sk/se/1000650/Vyziva-a...

lovacka
27. feb 2014

Ahojte,

poradte co si dat na veceru...este som v praci cize to co na obed som mala nie je mozne lebo to mam doma...mam ovocie alebo salat si objednat? ak som mala vajicko na obed mozem si dat syr na veceru?

dikeska

lydka84
27. feb 2014

@lovacka nemalo by sa, vecera by mala byt 1/2 obeda ale ak mas zhresit inym jedlom zakazanym v tento den tak si radsej daj ........... su baby ktore bezne jedia na obed nieco ine ako na veceru a aj tak chudnu aj ked pomenej .....takze daj si na co mas chut respektive ake su moznosti ....ale nic nepokazis ani zeleninou alebo malo sladkym ovocim v krajnej nudzi mne sa stalo asi 3 krat ze som si dala iny obedik a inu veceru pokial to nie je pravidlom tak je to v pohode

lovacka
27. feb 2014

@lydka84 ani ak si dam salat s vajickom?ze ta bielkovina bude dodrzana?ani vtedy to nie je dobre?musi byt vyslovene spenat a vajicko ako na obed?

lydka84
27. feb 2014

@lovacka zelenina a vajicko je uplne super ak si na obed mala tiez vajicko 😉 😉 😉 😉