90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
10. nov 2009

jáj, no jasné, ja dávam vanil. cukor, ale troška práškového.... aj masla trocha.. alebo olej.. kedy ako... 😉

zuzanat
10. nov 2009

ahojte, ja dnes asi vynecham veceru alebo co, lebo som mala asi pred hodinou kavu, skor som nestihla...boli sme so synom u urologa 😝 a akosi nemam hlad, mozno si dam neskor jablko. ale ako sa poznam, chyti ma to vecer pri tv 😅

ivella
10. nov 2009

babulky,konecne sa tu zase chudne 😀 😀
ja som dnes 100% a som na seba hned patricne hrda(sice na druhej strane som faaakt hladna) 😒 ale za cely den som mala dve hrusky a jedno jablko,aj to mi polovicu zjedol krpaty..
no dnes bolo huste pocasie,zo skolky som dosla ako vodnik 😨
zuzanat,to sa nehambis to tu vobec pisat svoje miery?asi si necitala par stranok dozadu ako som na tom ja,ze?? 😀
ked som isla rodit,som mala presne na kilo raz tolko co ty a v porodke ostalo len 8kil..
adamko,no musis zacat vypekat,susede pod nos strkat,trosku ju vypast aby mohla veselo chudnut s nami 😀 😀 😝
a inak ti zavidim tu novu obyvku,ja neskutocne rada stahujem nabytok a veci s tym spojene,vzdy aj mala zmena v byte potesiii,,,no my uz vsetko hotove,tak ja pokukujem pre istotu po novom byte 😀

antdem
11. nov 2009

dobré ránko. Včera som bola poslušná. Za celý deň 3 kávy a 2,5 l čaju. Nič viac fakt. Dúfam, že som ten víkend dohnala. Dnes si dám vitamíny.

chamuda
11. nov 2009

Ivella- dobre si pochopila len cestujem,zasluzim si. som nechala pracu akurat po statniciach a cestujem s frajerom 7 mesiacov. v january sa uz vraciame. mam 31 rokov a dieta -urcite snad o rok max o 2 🙂 len mam cesrstveho frajera tak sa neponahlam, sa mi rozpadol dlhy vztah,ale uz je dobre. No a odkedy cestujeme som dost pribrala ale uz to ide dole 🙂

Baby ma niekto knihu dalsich 90 dni?? asi si ju kupim a budem pokracovat. Inac od dnes skusim 2 tyzdne zmenit trosku dietu tym ze vecer nebudem jest mensie davky ale len salat-teda zeleninu, ak vyzdrzim-uvidime.

Antedem- neviem ci je dobre ze nic nejes...to si mala aky den ze len kavy?
Idem si uvarit kus-kus a 1 paradajka na to-mnam. 😉 Zajtra ovocny den uz mam nakupeny papaj a honey melon 🙂)
Ake caje pijete??

ivella
11. nov 2009

chamuda,parada,nech ti vztah vyjde a dieta v pohodicke,ja som otehotnela asi po 4rande 😀 a to som s byvalym 5rokov snazila o bejby(keby som vedela ze staci vymenit chlapa 😀 )..
ja dakde mam tu pokracovacku,pohladam a poslem cez mail..inak sa mi zda dievcata ze niektore asi nemate dietku a tipujete--neviem kto sa to uz pytal na celozrnne rozky...kto chce napiste,posleme 😉 😉 😉
antdem,ak si chces semtam dat vodovy pomimo,daj miesto vitaminov,alebo tesne den po a pokracuj,,ja som to tak robila,,,lebo neviem ci ked das po vode vitaminy,ci sa nieco nenarusi..z mojho pohladu nie,,,no to ja len tak(aby som sa urobila muuudrou 😀 😀 😀 )
inak citali ste to ze sa cez vodu ma pit len voda a nie caj?ja az vcera..

antdem
11. nov 2009

chamuda-ja som to mala pomimo, mali byť UH, ale hreškovala som, tak som mala čaje a kavu. Viem, že to nie je dobré, ale ja už nato kašlem. Vydržala som.
Ivella-máš pravdu, má sa piť len voda cez vodový deň. Či sa to naruší-neviem, aj tak som už narušila. Ale znova nabehnem na režim.

antdem
11. nov 2009

ja pijem čaje - žihľavový, medovku, klember čaje-očisťujúci organizmus, spaľovač tuku, dovidenia celulitída. Striedam to, podľa toho na čo mám chuť. Inak z toho žihľavového mi moc dobre nie je.

ivella
11. nov 2009

ja tiez klember-spalovac tuku-to je te puerh,potom regulactiv max a niekedy zeleny a moji chlapi len sladke granulove-brrr
ja mam dnes bielkoviny a tusim prvykrat nemam chut na maso..tak uvidime co vymyslim,zatim sa mi nechce hybat mozgom 😀

krasulka
11. nov 2009

Dobre raanko,

Ja po vcera kraasa, vecer som zjedla tie buchty a cokoladu uz som si nedala, lebo osmmala krasny sladky pocit v ustach mnam 😎

Ja uz banujem ze som nemala prve skorej, teraz uz mohla mat mala napr. dva roky a mola som byt zasa tehu.

Chamuda, nech to vyjde s novou laskou, to je super ze si takto cestujete 😵 😵 😵

Ja pijem vacsinou puert, a medovku, zihlavovy uz nepijem po nom mi vzdy velmi vytravilo a to pocas diety nerobi dobrotu pit caj po ktorom som hladna 😅

ivella
11. nov 2009

tak zase vyhralo maso,mam len jedno vajco a to by mi bolo malo a jogurty same cokoladove...
teraz mi kamoska vravela o tom caji lietajuca lastovicka,,skusala ste ho niektora?

zuzkad
11. nov 2009

Pekny dnik prajem, aj ked u nas este stale od vcera prsi ☹ ☹ hrozneeee...lebo nemozem ist ani von s malym ☹ ☹ ☹

ivella na tmave pecivo som sa pytala ja...lebo som sa o tom moc nedocitala...alebo som to prebehla nejak 😖 😖 nevedela som na 100% kedy mozem a kedy nie tmave pecivo ..k bielkovinam ano a tusim aj k skrobom...ale potom tusim uz nie..

ja som doranajkovala nastruhane jablko a budem pokracovat v dobrej chuti krasullky a dam si buchty... 😉 😉

som sa potesila, ze dnes je den kedy si dam sladke mnaaaaaaaaaaam 😝 😝 teda zakusok 😉 😉 😉

bea44
11. nov 2009

krasulka o 9,15 dodre ránko 😀 , ja som ho mala o 6,00. ☹ . ale ved ty si na materskej, prepač zabudla som 😀 😀 😀 😀 . ja na rozdiel od vás v noci spinkam 😀 😀 😀 .

chamuda: super, nečakaj dlho, aby si si to potom nerozmyslela. podla mna maju mat deti ženy kym su mlade. aspon tak je to podla prírody. Mna mala mama na 36 a brata na 38 a už potom nemali na nič cas a ani chut. Mi najmenší sme to pocítili /jednoducho boli uz starší/ . ale odbočila som od temy. 😀 😀 ,

Tu sa chudne a nie moralizuje 🙂 . Takže ja včera ok! / 100%/ a dnes mam cestoviny so zeleninou, zatial sa mi neprejedli. ale večer si dam asi pagač miesto sladkého. / inač tie buchty su super napad, určite skúsim/ 😝

Ja tiež pijem pu ert a aj ine sená / myslim bylinky/. striedam a žihlavu tiež akosi nemožem. radšej harmanček a prasličku.
Ivela: ak ti chuti jablko so škoricou / lebo aj mne/ skus potom este limetku, tiž sa celkom dá. dobre vonia.
ja striedam. a jasné ze po 90 ideme dalej 90. 😎

bea44
11. nov 2009

Ivela: ja som pila tu lietajucu lastovičku, asi 3-4 krabice.
ale ani deko dole. akurát som behala / aj 3 x denne / na velku.
si myslim že je to skor o prečistení organizmu,ale možno na teba bude mat inakši učinok.
Bacha su dva druhy. ten orig. činsky bol silnejší. a kupovala som ho v lekárni/ cca 6-7 Eur/

adamko05
11. nov 2009

AHOJTE.... KRASAVICE 😵 😵 😵 😵

... ja idem včera uplne super, na 100%... tak som rada... dnes zatiaľ iba o čajíkoch a jednej kávičke... ja pijem čaje, aké pridu... zihlavový, všetky možné ovocné od Teekanee... na chudnutie veru nemám žiaden, musím sa po dákom dnes pozriet, až pôjdeme do mesta.... a potom sem-tam citronova voda, ale to fakt som mala asi 3-4krát.....

tak ja som vodový den nezvládla... ja som pila iba CAJ... ☹... vodu eee... ale ja by som o vode teraz v zime nemohla byt...

na obed mám šošovicu so zemiakmi a veru, dám si aj rožka kusok, mám biely, tak si dám iba polovicu... dnes kupim v Tescu do zásoby čierne pečivo, hodím do mrazáka... nech mám po ruke, ked príde chut 😉

a rozoberali ste deti, kedy a či..??

ja som rada, že mám deti tak, ako mám... aj vekový rozdiel je zatiaľ OK, javí sa, že to bola dobrá volba... deti maju medzi sebou rozdiel bez 3 týždnov PRESNE 4 roky.... a tak som to dáko chcela... bo do 5 sa mi to zdá OK, nad 5 už mi príde, že su to dvaja jedináčikovia.. (ja som bola, brat je mladší o viac jak 6 rokov)... tak som to tak nechcela... ako deti sme k sebe nemali blízko, teraz, v dospelosti sa to už dá, ale aj tak su tam sem-tam veeeľké rozdiely názorové 😉

bea... a smiem byt osobná, ty nemáš detičky?

zuzkad
11. nov 2009

bea a mas nejaky fajn recept na cestoviny so zeleninou ? Ja totiz moc cestoviny nemusim a nejak sa mi do toho nechce...preto spekulujem s buchtami atd 🙂 🙂

ako tak citam, zistila som, ze ja som len na vode, ziadne caje nemam ☹ ☹ ale ja som 90dnovka - zaciatocnicka 😀 😀 cize sa len uciiiim 😉 😉 😉 a kazdu radu od vas s otvorenou narucou prijimam 😉 😉 😉 😉

ivella
11. nov 2009

no babeny,ja som sa zatim zabudla najest,tak som sa zapozerala do zufalych manzeliek-uz tretiu cast za sebou kukam na nete,maly spal cez dve hodky 🙂 ..ale teraz idem na to
a totalne mi robite s buchtami ale aj s makovymi slizami chuteeee,takze sa tesim na uh 😀
len zajtra som u nasich,dufam ze mi mama upecie zemiaciky alebo cosi 😵
bea,neboj,aj my skolkari musime rano vstavat aby sme co najskor odpratali podaktore deturence het z domu a potom vegeeeeet 😀 😀 😀

antdem
11. nov 2009

S tými deťmi: ja som tiež rada, že mám 2 a ten vekový rozdiel(11 rokov) to sa zatial ukazuje ako super. Väčšia je už samostatná, zabaví menšiu a malá ju zbožňuje. Keď je žena staršia, tak si viac užije materstvo, zasa keď je jedno za druhým, tak je tá žena uťahaná....

bea44
11. nov 2009

Adamko: nie nemam / najprv to neslo boli problemy, potom rozvod, a chlapov som nemoha ani citit / averzia/
potom nebol vhodny darca spermii 😀 😀 . a teraz so si už zvykla 😲 /a pomahala som s detmi surodencom,takže ako keby boli/ 😉
ved som minule pisala, že čo ru ja stara baba medzi vami robím/ deti moje/. 😨 No predsa C H U D N E M 😝
Zuzkad: skus toto, mne velmi chuti:
troska oleja, cibulka,cesnak, mlada tekvica / alebo cuketa/ paprika, paradajky

všetko postupne podusit na oleji / najprv papriku , cuketu a nakoniec paradajky/a cesnak
ochutim bazalkou alebo provensalskym korenim/ mozes aj cili ak chceš/

cestoviny - ja davam tie penne / ja to volam že sekane potrubie/

miesto cukety som naposledy pridala šampiony / bolo OK/

adamko05
11. nov 2009

obedík za mnou... dobre padol.... 🙂

deti sa tu ešte jašia, dufam, že pospia chvíľlku tak o 15-20 min. pôjdem uspat krpatého, doobeda tomu vela nedal....

a poobede ideme to TN, starší potrebuje topánočky... inak, dnes je už Ok, žiadna teplota... tak dufam, že to bola včera iba dáka náhoda jedno dnová 🙂... ale nechám ho doma asi zo škôlky do konca týždna... aj tak sa mi v takomto počasí nechce o 8mej trepat von.. (a to mám škôlku pod oknami.. cca 30 metrov 😀 😀 😀 )

ja sa tešim na zajtra, urobím si tie svoje fliačky kapustové a možno ešte večer dnes upečiem kysnutý makový závin, manželovi do práce, detom na ranajky a ja budem mat zajtra večeru... alebo, bábovku by som si dala... 😝 😝 no uvidím, čo a kedy stihnem 😉

bea... a žiadna stará baba.... mladá kočica a ešte aj sexica z teba bude 😉

zuzkad
11. nov 2009

bea mnaaam dakujem za tip 😉 😉 😉

ja som sa este k obedu nedostala, klasika....maly vstal, tak sa hrame na deke, teda uz sme sa dohrali, lebo nebavi ho dlho byt na brusku, kedze sa este nevie posuvat...tak aj 100 hraciek na deke nie su zaujimave po case..idem sa naobedovat teda uz, lebo tooolko tu pisete o jedle, ze som az hlad dostala 😉 😉 😉 ja si dam uz aj k obedu parene buchty,...s kludom, lebo vecer ma caka bodyforming..ja sa aspon presviedcam, ze to cvicenie mi pomoze vyhodit to von z tela 😀 😀 😀

antdem
11. nov 2009

vy tu o buchtách, fliačkoch a ja mám od rána 3. jablko 😝 .

ivella
11. nov 2009

dievcata ja vypinam,tak zase vecer...inak som prejedena,bolo to chutne,,,masko a zapecena zeleninka 😅
bea,skoda ze byvas aaaaz v kosiciach,inak by som ti supla moje deti pravidelne--nech nevyjdes z cviku 😅
tak tebe sa musi dobre chudnut,ked nedojedas po nikom 😉 a tych peneziiii co usetriiiiis 🙂 🙂 🙂

krasulka
11. nov 2009

CAfte zeny, ja som zjedl apolku mensieho melona a teraz pijem kavu, to bude amerika na weecku 😀 😀 😀

zuzkad
11. nov 2009

booze nech uz prestane prsat, lebo by som prespala cele dni, nemozem ist ani von, nechce sa mi potom nic 😝 😝 uz som na nervy 😠 😠 a ja mam naozaj rada prechadzky vonku s malym ☹

od kial mate melony ?? Krasulka ja mam pocit, ze zijes niekde daaaleko v exotike...ked mas slniecko cely den, papas melony 😅 😅 😅 😅

krasulka
11. nov 2009

zuzka vyssie som ti pisala ze som v Irsku, to nieje exotika ani z daleka ale melony su na pultoch celorocne 🙂

A melon je fakt super pocas vitaminoveho dna lebo cloveka zasyti 🙂

Ja osm bola s malou vonku aj v obchode zajtra budem drahemu robit vyprazany karfiol, a sebe kuracie masko s tou dusenou kapustou co robila Adamko 😵 😵 😵

Ale pekna kosa je aj tu a uz aj leje, a rano bola namraza na autach

zuzkad
11. nov 2009

jaaaj tak to som krasullka nejak prehliadla 😎 😎 slepa som 😀 😀 nooo taky melonik by som si aj ja dala strasneeee 😝 😝 ale na zajtra mam kupeny ananas, hurmikaki, hrozno, jablka...spravim si ovocnu stavu mnaaaam 😝 😝 😝

noo utekam ja na bodyforming...aj ked som od obeda stale nejaka plna a citim tazobu na zaludku 😝 😝 chuda ma teraz soky, lebo doposial som jedla uuuplne nepravidelne a zrazu soook pravidelne jem a este k tomu zdravo aaa dava mi to teraz pocitovat 😝 😝 😝

ivella
11. nov 2009

no babule nez som nasla temu,normalne som sa spotila 😀 😀
mne je tiez tazko,asi moc masa som zhltla..no nosim maleho na rukach bo starsi buva,tak to vychodim 😅
zajtra sa ozvem asi az vecer,u nasich nebude kedy---tak dufam nezhresiim 😉

zuzkad
11. nov 2009

tak sa hlasim spat...zmordovana, spotena..unavena z bodyformingu 😝 😝 😝 ...dava nam cvicitelka zabrat, ale na moje mega brucho, boky ...zadok a vsetkooo to je len dobre 😉 😉 😉

vecer som dostala strasnuuu chut na podusenu paradajku, papriku, cibulku...a k tomu som si dala kolienka a normalne som si strasneee pochutnala 😅 😅 ja sa normalne naucim papat nove veci pri tejto diete 🙂 🙂

ivella
11. nov 2009

zuzka,zaavidim ze robis nieco pre seba taketo,mna kamosky volaju aj na aerobick,do posilky..no ale hambim sa jak...