90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
1. aug 2009

no ja chudem tri tyzdne, zatial dole 5 kilov, mne tie ovocne dni davaju zabrat, kedze velmi nie som na sladke, ale tak vydrzim.........

duja
1. aug 2009

ahojky baby ja som len dllho nemala cas, ale prispievam 🙂)..V stredu mam druhy vodny den.. Ja drzim tuto dietu i s prestavkou..Prvy vodny den bol v juni..Tam som mala minus 6,5 sa mi zda.. A potom narodky a dovolenka atd atd.. tak po tychto akciach som zacala druhe kolo.. doteraz mam 10 kg minus.. Este mam 3 tyzdne do braskovej svadby a tie musim da dole, tak najvyssi cas zacat makat..Cez svadbu a dalsiu dovolenku bude dalsia prestavka a 2 septembra pojdem na 3 kolo teeda poslednych 29 dni..
Prajem vam vela stastia v chudnuti 🙂

kubkovka
1. aug 2009

ahoj duja, no teda, si si to dobre vymyslela, ze prestavky, to by ma nenapadlo........ale ako vidim, tak ti to v chudnuti nebrani a zivot nie je len o nejakom odriekani, takze treba si ho trosku aj uzit...no mna zajtra caka ovocny den, co je pre mna dost velka skuska a v piatok prvy vodny den, tak to som zvedava, mas nejake triky ako to vydrzat?

duja
1. aug 2009

Ahojky Kubkovka 🙂No na 100 percent nieco dodrzat, co sa tyka stravovania sa neda..Aspon u mna nie..A zasa ked si nejaky ten tyzden oddychnes od toho tak sa ti znova lepsie nabieha na zastaraly system..
Ja mam zajtra opekane zemiacky s cibulkou 🙂..Sa tesim..Dneska boli bielkoviny..A vcera som omylov nahodou nemala chut na ovocie tak som nejedla nic, zato vydatne pila tak som si spravila vodny den 🙂)..Vydrzat sa to da..Len treba trochu snahy..Aspon u mna..Na ovocne dni sa ja hroozne tesim..To si teraz kupim melon.:A v tom by som aj ja spala 🙂)Alebo nektarinky ci broskyne..
Do toho chodim este walkovat na cca 1 hodku 3 x do tyzdna..A nejako to ide klop klop..
Dnes som pozerala v diari, kde si znacim vahu ako to pekne odbudlo..Ale ked som sa uz zatla, tak nepopustim a idem dalej 🙂
Drzim ti prsty Kubkovka, nech ti to dobre dopadne

kubkovka
1. aug 2009

ahoj duja, no ja som zas taka, ze ked viem co mozem jest a kedy, tak sa mi to v podstate lahko dodrziava, ale ked som nevedela co mozem, co nie, tak som dlho nevydrzala s nejakym predsavzatim, ale tak inspiruje ma, ze si uz obleciem aj veci pred porodom

duja
1. aug 2009

Jeej tak to ma tesi 🙂)Vidis a ani to nie je zlozite a hlavne nepocitujes hlad 🙂)

kubkovka
1. aug 2009

no hlad prave teraz pocitujem, pre mna su najhorsie noci, ale kedze som dnes nemala cez den cas upratovat, lebo mala si vyzadovala pozornost, idu jej totizto zubky, tak to musim dohnat teraz

duja
1. aug 2009

Uff tak ten hlad zahas vodou..Mne to pomala..Normalne z vodovodu si naberiem a pijem..Nech sa teda malinkej zubky rychlo prerezu, nech mate pokoj 🙂

kubkovka
2. aug 2009

no dakujem, uz to vcelku ide..........no tak zatial ovocny den vcelku fajn, uvidim ako vecer...........a vy baby ako pokracujete?

schonika
2. aug 2009

no ja som mala vcera ovocny a vydrzala som ho uplne bez prehresku, dnes si robim na obed kuracie prsia len tak trosku okorenene na kvapke olivoveho oleja sa tesim uz na to 🙂 od zajtra planujem fitko.. nejaky aerobick asi to je moje 🙂 a mozno dnes vezmem psa a pojdeme behat

duja
2. aug 2009

Som rada baby, ze ste ovocny den prezili v pohode 🙂 Ja uz zapekam zemiacky s cibulkou v rure a naramne sa tesim na obedik🙂. Vybehla by som i von ale ked tu furt prsi :(..No dufam, ze od zajtra sa bude dat zasa sportovat 🙂

schonika
2. aug 2009

duja , odkialze si??? u nas je teda fest teplo,slnko prazi az moc... inak ja tiez chudnem lebo idem na svadbu :D neoblecem si saty ktore som si kupila tak mam motivaciu 🙂

duja
2. aug 2009

schonika, ja zijem v nemecku v dusseldorfe 🙂..a inak aj moje saty su pre mna motivacia, hehe.. pred 2 txznami som sa do nich uz vpratala, ale este treba dovylepsovat 🙂.a ty si odkial?

belllaa
2. aug 2009

no caute ! ja som na 13 dni aj ked zaciatok bol vselijaky skor nebol ako bol potom to islo velmi pekne ale vcera som bola na velkej oslave kde som zjedla vsetko co mali 🙂 ale to som aj planovala ako malu odmenu no je mi dost zle teraz z toho jedla tak to lutujem a od zajtra pokracujem akoby nic skrobovym dnom 🙂 inak za ten cas nejake 4 kg minus no musim sa zbavit toho co mam momentalne v brusku 🙂 tak drzim vam palce , mna dovolnka este len caka aj ked oslavu uz mam za sebou 🙂

kubkovka
3. aug 2009

no ahojte, ja som vcerajsi vitaminovy den prezila v pohode, aj ked na obed som mala kyslu kapustu, pretoze ja cely den na sladkom nevydrzim.......ja sice na ziadnu svadbu nejdem, ale aj tak sa chcem zmestit do veci, ktore som nosila pred porodom........dnes mam gulas, tak uz sa tesim a co dobre mate vy?

pog
3. aug 2009

Ahoj holky, tak jsem to u vás trochu pročetla a ta dieta se mi zdá docela dobrá, ráda bych ji zkusila, nemohla by jste mi některá poslat text té knihy? někde jsem to tu četla, že jste si ji mezi sebou posílaly. Já bych potřebovala shodit aspoň 15 kilo, jsem 4 měsíce po porodu, přibrala jsem 16 kilo a ty jsem hned po porodu do 14 dnů měla dole. Ještě mám dvouletého syna a před těhotenstvím jsem hodně nabrala díky zdravotním problémům a ty kila nejdou dolů.

kubkovka
3. aug 2009

ahoj pog, poslem ti na mail to, co som nasla na nete, snad to pomoze, je to z tej knihy

kubkovka
3. aug 2009

pog, len musis mi napisat svoj mail, kde ti to mam poslat

pog
3. aug 2009

moje adresa pog@seznam.cz , dekuji moc

kubkovka
4. aug 2009

Pog, tak som ti to poslala, snad to pomoze a keby nieco, tak sa ozvi, tu ti snad poradime........

kubkovka
4. aug 2009

Dobre ranko dievcata, tak ako vam to ide s chudnutim? Ja mam v piatok prvy vodny den, tak som zvedava, ci to zvladnem

sloto
4. aug 2009

drzi tu niekto tuto dietu aj pri kojeni?

rebikatka
4. aug 2009

ahoj babky..ja som zvladla boj s tou 90 dnovou dietou len mesiac,ale stalo to zato.Schudla som 12 kil a potom to uz islo akosi samo dole,takze mam 18 kil dole

rebikatka
4. aug 2009

Ozaj zabudla som,ze ja som ani jeden vodny den nezvladla..uz pri predstave,ze budem pit iba vodu som sa najedla..takze vodny den bol cokoladovy

kubkovka
4. aug 2009

sloto, ja sice uz nekojim, ale myslim si, ze by to nemalo vadit, pretoze prijmas vsetky potraviny, ovocie, zelenina, zemiaky, ryza, maso, sladkost
rebikatka, tak to je fajn, to gratulujem, ja budem mat mesiac teraz v piatok, snad ten vodovy den vydrzim a ak nie, svet sa nezruti

duja
4. aug 2009

Ahojte Babyy ja som tu par dni nebola, nebolo casu ;o)..Aale uz prispievam, dneska mam ovocny teda vitaminovy den a zajtra voda ;o))Uz sa tesim a dufam, ze to zvladam..PRvu vodu co som mala v juni som nejako bez problemov zvladla..Zajtra bude tazk den v praci to mi je uz teraz jasne a vecer som si dala 2 km prechadzku do solarka..Tak zamestnana budem..Teda uvidime ;o))

kubkovka
4. aug 2009

ahoj duja, ja som o den pozadu, ja mam ovocny den vo stvrtok a vodny v piatok, ale tak snad sa mi to podari, uvidim, este som nieco take neskusala.........ja dokazem nejest, len nesmiem vediet, ze nemozem jest, to ma potom just laka

duja
4. aug 2009

Ahojky Kubkovka, neboj sa zvladas 🙂..Nie je to az take hrozne, no ja som sa rozhodla, ze budem zobat do cerveneho melona..Nepokazim tym skoro nic 🙂)Taak sa nechajme prekvapit co ukaze vo stvrtok rano moja vaha, hehe a na tvoju sa teda v sobotu rano tesim 🙂)

kubkovka
4. aug 2009

no tak ja dufam, ze to bude za ten mesiac aspon tych 7 kilov dole, to by bolo uzasne a jasnacka, ze ja som zvedava ako to ide tebe, lebo ked clovek cita tie uspechy u inych, tak ho to povzbudi, teda ja hovorim za seba, pre mna je to inspiracia

duja
5. aug 2009

Juuj, ze dakujem ti krasne..Dnes boli v praci behacky, tak som zhresit ani len nepomyslela 🙂)..drzala som sa melona ako kliest 🙂)..A aby som teraz nieco nevysrstila tak idem vonku 🙂do solarka a tak 🙂..Taak prijemne chudnutie prajem vsetkym paaa