90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ninimini
10. aug 2010

no hotová materská a ani jej nič nepožičaj 😀 😀 ja nechcem podvádzat ale ked moj drahý organizuje tolko výletov a návštev že ja potom nestíham papat 😀 😀 a ozaj cez ovocníčka možem 100g oriškov približne 😀 a yanni magi aj niekedy zhrešila ☹ a nevieš či si varila podla knižky 😀

yanni
10. aug 2010

@ninimini juuuuj sa som to s tym podvadzanim myslela inak. Ako chlap ked podvedie zensku. Ze namas sa dat nalanarit na celebrity, ostan nam verna. Hresit mozes, to robime aj mi 😀

No neviem ale hadam magi aj obcas zhresila, uz si nepamätam. Ale ona tu obcas kukne tak hadam napise. A podla knizky hadam ani jedna striktne nevarila. no ja napr vobec. To su tam obcas take recepty no na to nemam fakt cas. Akurat vcera som kukala, hladala nejaku inspiraciu brasakovi na bielkoviny, no to sa ma tiez stale kruti len okolo kuracich ceciek a suniek a ryby aobcas volaky hovädzi salat ci co, no dajte mi ppokoj., Ja upeciem kura v rure a je to. To sa mi nikdyx nepreje. A vcera mal napr brasko rybu a na dalsie bielkoviny som mu nakazala nech si urobi volove oko trebars so spenatoma lebo len tak s lecom a upeciem mu jednu celozrnnu zemlicku a bude. Ak ma samozrejme do piatku nieco ine nenapadne. Lebo by som sa chcela u neho aspon mesiac chleba vyvarovat. Toho epku sme sa cely zivot nakotili az az. Ako aj sivi pisala, my sme vkuse chodili po nejakyh kopcoch a to je najlepsie a najlahsie chlieb so salamou alebo sa opakalo a k tomu zase len chlieb a z toho sa pribera. ja som pocas diety takmer vobec chlieb nejedla a prvi sladkost som si dala po , mesiaví. teraz tiez chlieb a pecivo obmedzujem, najviac tak raz za tyzden daky cerstvy praclik u mna v pekarni ale inak vobec. Radsej nejem nic ako by som si mala dat hlieb. Aj ked ja dobry chlieb milujeeeeeeeeeeeeeeem.

No orieskov neviem ci je to 100g ale ja to tak za hrst. A jedze som z nich uz aj vracala co som sa ich prezrala tak len tak dobnem hlavne ked mi nieco chodi po rozume ze by som zozrala ale neviem co. Tak si chodim radsej oriesok a je hlad zahnany.

yanni
10. aug 2010

@ninimini zabudla som, no jasne ze jej nic nepoziciam a ani neukazem, a ani za cokoladu, nech si trhne. No ja sa s nou uz ani nebavim, ved na co, ta kecia len bludy 😀

sivocka
10. aug 2010

Ahojte, jooooj ja som baby truba, uz som tu mala napisanu odpoved, podla vzoru yanni....cize dost dlhu myslim.... 😵 a klikla som niekde mimo a zmizla mi, ani sa vam neodoslala........tedaaaa ☹

@yanni, nezavidim ti tu atmosferu v kancli, mat taku ropuchu pri sebe...jooooj, a sa ti divim, ze sa jej das vyprovokovat, ze si schovala to rizoto, naschval by som jej robila, nech si ten fajnovy nosisko zodere...a je to taka klasicka nemka - blondina s farbou pokozky skapateho kurata? (dopredu sa ospravedlnujem vsetkym chudnicim blondinkam v tomto fore, nepatrilo to vam... 😉 ).

ja mam pred menzesom (dnes-zajtra) no Vam poviem, riadne ma tie hormony trapia, vyhadzana som, pazravaaaaaa a aj som sa dnes odvazila a mam o kilo viac, ale citim, ze som zavodnena a nafuknuta tak dufam, ze sa to po "fernetovych dnoch" zasa vrati....uz dva dni si planujem ovocny den, ale tento predmenstruacny syndrom mi to nedovoluje.....mam chute nenormalneho charakteru....napr. hubova polievka nakyslo....no uznajte, je toto normalne????

uz sa mi coraz viac dari mixovat..cize uz ma opusta pomaly aj ta delena strava....asi sama seba nakopem, lebo ked naberiem naspat...tolko casu a dietovania vide nazmar......snad to pominie ochvilu....ved vsetkych vas tu tie predkramove dni potrapili, zeeee???

yanni
10. aug 2010

@sivocka juj to sa uz aj mne stalo. pisem pisem ako diva a zrazu fsecko fuc 😠

Jaj kramy mi ani nespominaj. Ja väcsinou ani nemam nejake chutky ale posledne kramy to bolo nenotmalne. zozrala by som aj kona keby bol sladky alebo s tatarskou 😀 😀

No ja ani neviem ako to chuti, ja som chubovu na kysla a vobec hubovu polievku este nejedla. ja huby mam celkom rada ale nie v polievke ani v kapustnici. To ja na vianoce navyberam a oblozim cely tanier hubami, no ako na vystavu 😀 😀

Jaaaaj a ta stara rachetla, tak take hadam spinava blondina, nieco jej tam este vykuka ale uz je odedivena, ved je to uz aj stara rachetla, a ta pokozka no neviem, taka nejaka fadna 😀 ale prstenov na kazdom prste aj a naramkov ma aj sa obesit moze na ne. a okolo ist ma strasne vrasky a ono to vyzera ako keby stale hnusne ignorantsky spulila pery. Ale baby, je stihla to vam poviem. Na jej skoro 60 rokov sa musi uznat, no nejedem sa vyjadrovat. Ale to su asi geny dake. A nema ani deti a ani vydata nebola ale nejakeho pichaca asi ma lebo jej kazdy den niekto vola a ona ze ahoj zlatko lubim ta. no az sa mi chce zvracat 😕

@sivocka jaja a ty sa prosim ta nerozozieraj lebo na jesen budes zase rychlejsia s zhadzoanim ked budes mat ppneumatiku aj okolo usi 😀 😀 😀

sivocka
10. aug 2010

@yanni , NESTRAS MA, ze pneumatiku okolo usi...............pomoooooooc.... 🤐 😢 ☹ 😖
ale mas pravdu, mala by som pribrzdit....ale, ale, ale, ale........keby.... 😖 ...hihi

Katka, sak to je uz tetula dozreta....povacsine byvaju osamele zenske take neprijemne a mrzute, to akoby ty si mohla zato, ze je sama....ale aj tak by som sa ja kvoli nej neobmedzovala s jedlom v kancli, ked ona moze, co si ty, odpikavas nejaky trest, ze mas posluchat???? Len sa pekne napapaj a zacni si pridavat aj viac cesnaku... 😀 😀 😀 , som na tetulu zla, ze? no ale podla toho co pises, si zasluzi, ci nie?

yanni
10. aug 2010

@sivocka pneumatika okolo usi, dobre nie? 😀 No ved to je to, ked vsetko tak dobre chuti. Ja uz som mame vcera vravela, ze by som si langos s tou falosnou tatarskou dala. ALe ja by som si uz asi vsetko nezdrave dal. Booooze co clovek musi pretrpiet pre peknu postavicku 😕

No tetula je riadna bosorka. A to nie e len s jedlo. Prave mi vynadala ze ked uz nejdem na telefon (uradne hodiny do 14:30 a potom uz ani telefony dvihat nemusim aj ked tu este trcim) tak mam aspon odkazovac zapnut. Jaaaaj keby som to ja vedela. A s mojim teflonom aj tak nie je nieco v poriadku. Este co tu predomnou zenska sedela tak je jej odkazovat nainstalovany a vkuse to chce nejaky pin odomna no ja sa v tom fakt nevyznam. No seriem na to, v predoslej lancloske som to tiez nemala nastavene a ani moj kolega a´nikomu to nevadilo ze teflon vyzvana. Tej uz ide sa mi zda vsetko na nervy. Tak nech sa obesi, ja za nou revat nebudem. No hnusna som aj ja ale taka krava sprosta. No stara rachetla co k tomu dodat. No nejdem sa ani rozculovat.

Este ked som s nou obcas prehodila par slov, tak mi vravi, ze co stale tak tukam, este aj to jej vadi ked suvisle pisem, No ja to fakt nechapem.

ninimini
10. aug 2010

yanni povedz jej že píšeš na nu všetky možné obvinenia za šikanovanie v práci 😀 😀

yanni
10. aug 2010

@ninimini no normalne staznost na ministerstvo 😀 😀 😀 😀 😀

ninimini
10. aug 2010

no jasne by sa čudovala kolko toho na nu máš 😀

yanni
10. aug 2010

jooooj no ja sa do nikoho nestariem, tak aj mne nech vsertci tu daju pokoj. Som zvedava ako to bude po doolenke. Od 01.10. sa maju pomenit skupiny co ca ludia budu zastupovat a maju sa aj kancle poprehadzovat co sa ludi tyka, tak som zvedava ako to porobia. Sefka uuz pred mesiacom vravela ze bude chodit po kancloch a vypytovat sa ze kto by s kym chcel byt v kancli, co si ropzumeju a tak, ale este stale sa nic nedeje. No tu tu tak, len sa hovori ale nic nedeje.

bea44
10. aug 2010

ahojte.
ja pre zmenu dnes den - blbec. ani som ku vam nenakukla . a idem si teraz prečitat.. yani zas nemala do coho pichnut a sedela na nete 😀 😀 😀
do obeda so bola po lekaroch potom s mm vybavit nejake veci po uradoch / banka O2 atd./ a vratili sme sa domov o 14,30 a uz vo vchode nas cakali susedia, - že ich vytapame 😕 . tak sme utekali hore, a to nie mi. ale ten debil spitacky nad nami. u nas potopa. všetko zatečene. smradlave. voda az v spalni v posteli a skrini. cely hajzel a kupelka plavala. asi 10 vedier vody som vyzbierala. doteraz som pratala a sušila. a prala. uz bol u nas aj poistovak spisat škodu. no dess. prisli hasiči, policajti a cez balkon sa mu dostali dnu. a ten pako cez hadicu do pracky nas vytapal. a jeho nikde 😅
az potom som sa dozvedela, že nas zlaty sused asi isiel na dovolenku. 😠
@yanni takže dnes som nestihla ani volat a rano ti dam vediet že čo a ako.

ninimini
11. aug 2010

bea ty máš ale zážitky 🙂 normálne že film natočit to je ako pako to ti poviem a ako mohol íst na dovolenku a zapnút práčku kto mu to vyvešá pre boha to je už taká ženská otázka nejak mi to nejde do trganie ale aspon sa to može považovat za super tréning

nikanika28
11. aug 2010

Nazdaarek
@bea44 no ty koki....mna by asi porazilo 😠 😠 , to je ozaj skvely napad 🤐 a tiez ma napadla hned ta otazka, kto by mu to vyvesal 😀 . Tak mas o robotu postarane 😖
Ja mam dnes UH, netusim, co idem dnes jest, dajte daky navrh...uz som mala posledne UH dvakrat makove slize a predtym cestoviny na slano....no a na pizzu chut akosi mi nejde..tak coooooo?????? 😅 😅 😅
No a zistila som ohromujucu spravu a sice, ze ta posledna voda ma caka prave na piatok trinasteho ...to nic dobre nevesti 😅 😅 😅

yanni
11. aug 2010

@nikanika28 aaaaaaaaaale ved piatok . je supeeeeeeeeeeeer 😀
a ved si nic nedavaj ked ti na nic neprichadza chut , bdes stihlejsia 😀 😀

bei no ja by som ho asi zavesila za gule do prievanu. ale to nepral, vsak? No hadam nezavrel privod vody do pracky a nejak sa to pustilo, alebo co ja viem co.lebo si ako aj chcem nemozem predstavit, ze by niekto pustil pracku a isiel na dovolenku 😕

Juuuuuj baby mne sa tak nic nechce. By som uz aj domov isla. Nejako ma to tu uz nebavi s touto kravou. Vcera mi normalne odisla chut na tu ryzu, dojedol akoze na veceru brasko. ale nervy som mala riadne, tak som zdruzhgala hned dve horalky 😠 No musela som lebo uz boli po zaruke 😀 a este tie nervy k tomu. Ale uz boli posledne, tak teraz nic nebude z maskrtenia. Mam tam akurat este 2 margotky ale na tie mi vobec nejde chut a ani na venceky. Ale mozno este dakedy tie perniky co tam este mam povyzieram 😕

Inak musim vam povedat, neviem v com to je, ci preto ze sme zenske alebo to robia tie hormony, ale moj brasko je uplny kludas, ten berie tu dietu tak flegmossky. nechapem, ja by som uz zhanala a chodila po byte ako furia. Ten nic, jemu staci jeden banan do obeda a zije. Vcera vecer som bola uz na hgauci vykydnuta j mojej telenovele a on sa vykydol ku mne a takym kludnym hlasko zapotil, ze volako ho hlady obchadzaju. Ale vobec nepovedal ze musi jest. Tak som, ze nech si ide tu moju zvysnu ryzu od obeda zohriat. No ale to bolo tak za naprstok. Sladke ani nespomina a klobasku tiez este nepytal 😝 No uvidime co bude tak po 1-2 mesiacoch. Jaja ozaj a my vkuse skaceme na vahu a ja som ho musela v nedelu dostlacit aby sa odvazil. Toho to vobec netankuje. No kludas 😕 Tak sme dohodli ze kazdu nedelu rano sa odvazi, lebo mna to asi viac zaujima kolko zhodil ako jeho. No ja nevim vasku, to budu asi tiez zenske hormony a nervy 😀

bea44
11. aug 2010

@yanni presne tak. on nepral zabudol, že ked idem na viac dni preč tak odstavim vodu a plym a mia ja ističe vypneme. aby sa nahodou niečo nestalo. debil jeden poondany. 😠 😠
volala som do dpmk maju volne . tak mi potvrd či možem rezervovat 31.8 a 1.9. 1 osoba za noc - cca 7,7 eur. ak si si nerozmyslela

yanni
11. aug 2010

@bea44 bei no hned som si myslela ze zabudol. Ja mam privod vody do pracky urobeny cez sifon na umyvadle, lebo nebola ina moznost a tiez stale zatiahnem kohutik ked doperem, nielen ked idem niekde prec. Nasi ked prerabali, tak otec urobil vyvod priamo zo steny a mama tiez stale zatiahne kohutik. Inak na umyvacke privod nezatvaram nikdy lebo som dostala take instrukcie od montera ze kedze tam je aqua stop nema sa zatvarat lebo vraj by sa tam mohlo nieco poondiat.

Jaaaj Bei jasne, rezervuj mi prosim ta na tie dve noci. Dikes si zlata 😉

yanni
11. aug 2010

baby kde ste zase? tu sa uz nechudne ci ako? No ja mam obed za sebou, tentokrat lepok-zemlu a mozzarelu, podla delenej sa moze. Uz som mala taaaaak dlho chut na nejaky chlieb, tak som si este vcera vecer upiekla zemlu. Vecer neviem co budem, ale asi nic, ideme na jarmok (ak poznate Oktoberfest v Mnichove tak mi tu mame tiez neico take len v mensom) no a asi prideme neskoro, tak to uz bude na veceru neskoro.

Ja uz ani neviem co by som jedla. Inak padaju mi gate, v pase siroke a nejako sa mi okolo riti krutia a kukla som dnes na hajzli v zrkadle, tak mi to tam visi, no hroza. Ale na vahe nic dole. Praveze sa to kilo tam immer hore dole kruti. no ja fakt neviem. Ale este stale sa dost tucna citim. No idem ja chudnut ked vy uz ste sa na to vybodli..... 🙄

bea44
11. aug 2010

@yanni kto vybodol ? čo vybodol ?? žiadne vybodnutie tu nebude 😠 😠
ja som sa dnes postavila na vahu . a1 kg čo v nemocnici zislo je naspat hore. to bol len prazdny žaludok a čreva 😖
kurnik a šopa. mne sa nejak nedari 😨 a pritom davam pozor čo jem 😠 ale ja dost chleby tiskam do hlavy 😕
aj teraz som mala rybku na zelenine a krajec chleba 😎 . a to som prestala kupovat rožky, ze mi musi stačit krajec chleba, / azatial aj staci/ 😅 a na večeru bude len ladovy šalat 😵

sivocka
11. aug 2010

Ahojte, babulky nestresujte sa, mna sa tiez to kilo hore drzi...ale zasa Vy dve, Yanni a Bei, vy ste teda doslednejsie v tom, co hodite do ust ako ja...ale keby sa Vam to nehybalo, z coho by sme chudli od 27.9. ????

Nika, ty uz ozaj v piatok koncis ----ze posledna voda....ja krava, uz som mohla mat o dalsie dve kila menej........preco som to nevydrzala .... ☹ 😢 .....ale, co uz...len ked viem, ze sme spolu zacinali, mohla som to mat za sebou....slaba pevna vola...resp. uz ziadna

Ja sa dnes snazim mat ovocny den, zatial sa napchavam ovocim...snad to uz do vecera dobojujem na nom...akurat som robila chalanom zemlovku a chutnala som tvaroh, ci je dost sladky...no to bolo len par hrudiek...tak hadam si mozem povedat ze mam dnes ovocnickov.

yanni
11. aug 2010

@bea44 som ti ip napisala. diky 😉

no tak nevybodol 😉

No vidis, uz si prestala rozky kupovat, tak za chvilu pridu narad aj chleby 😉 bei ty potom budes ako trieska 😀

Ja zase ani lepok nejem a vidi, níc nejde dole. Aspon na vahe nie. asi by som sa mala zase odmerat. Lebo gate naozaj nejake na riti siroke. Ale na stehnach sa asi nic nedeje.

Ozaj a si si ista ze su tam este creva? Ved my z tohto nasho stravovania nestravovania asi uz ani riadne creva nemame. To su uz len zilky 😀 😀 😀

yanni
11. aug 2010

@sivocka janka no to uz nemozes povedat. to uz je par hrudiek bielkovin 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj som na FB tu tvoju zumbovsku fotecku skukla, no tak ty mi nevrav ze chces este chudnut. Ved si tam ani prutik. To ja mam sunky a boky. Mne sa vdy len cecule stratia a pliecka mam ako 10rocna 😀 😀 😀

kubkovka
11. aug 2010

dievcata, drzala niektora z vas tuto dietu, ked kojila?

bea44
11. aug 2010

@sivocka mas pravdu 😉 bude z čoho chudnut a z vyššej vahy to ide lepšie 😀 😀
@yanni a neviem neviem či mi tie čreva v nemocnici nevybrali 😅 mohli 😠

yanni
11. aug 2010

@bea44 juuuuj ale ja nechcem vzssiu vahu 😕

creva vybrali?no ale crevka potrebujes, ako budes kakat? 😀 radsej potom celz zaludok, to uzhej 😀

bea44
11. aug 2010

@yanni tak to ma nenapadlo 😕 tak cez zaludok eeeeeee. to nie 😅
este ze len srandujeme 🤐 uf uf. ty kokso 😕

yanni
12. aug 2010

@bea44 😀 😀 😀 no to melo znamenat ze radsej cely zaludok vybrat a nie cez zaludok kakandos 😀 😀 😀 Brasko ma na notebooku anglicku klavesnicu nastavenu a ja stale zabudnem ze je tym z-y opacne ako na nemeckej, tak potom pisem take bludy 😀 😀 😀 😀

Ale zaludok si ani len zmensit nemozme nechat, vd mi ho uz aj tak takmer nemame 😕 Vela toho nepojeme.

marianca
12. aug 2010

@yanni
@bea44 no vidíte my sa tu serkáme s diétou a stačí vybrať žalúdok a akéééé by sme boli???? 😀 😀 😀 😀

@yanni inak ja fakt neviem čo ty furt chudneš, veď sama hovoríš, že sú ti už aj gate veľké, veď sa stratíš 😝 😝 😝 😝 😝
@kubkovka ja neviem či tu nejaká baba držala túto diétu keď kojila, ale ja by som to asi nerobila. Sú tam dni čisto vitamínové , to máš ovocko a zelenina a to by bábo bolelo bruško, máš tu vodné dni a to je čistá hladovka....takže neviem...ja si myslím že ee. Počkaj kým malé nebude na tebe tak závislé a začni s tým potom 😉
Inak ja mám dnes bielkoviny a mám chuť na masóóó. doteraz som vždy jedla povačšine syry a jogurty a tak, ale dnes si dám šunku s celozrnným chlebíčkom. mňam 😉

yanni
12. aug 2010

@marianca jeeeeeeeeeeej aspon niekto je tu. ja sa dnes nudiiiiim. volako malo roboty je. No prazdniny, dovolenky, nic sa nejako nedeje.
jaaaaj no ty si dobra. to len jedny gate su mi volne, ale je viac takych do ktorych musim este zhodit 😠 Tie lezia este stale v skrini a ja by som si ich taaaaal rada znova obliekla. Ale co ked v nicht vyzeram ako vypasena jaternicka. To vsetko tie blbe sunky. Inak by to celkom uslo.

kubkovka, no ja by som pocas kojenia tiez nedietovala. Myslim ze to dost obmedzi ked nie mnozstvo tak urcite kvalitu mlieka. Stravuj sa striedmejsie a zdravo a potom ked bejby odstavis tak sa k nam kludne pridaj. My tu budeme urcite roky obsmrdat 😀 😀

@marianca joooj ja som zase mäsozravec. Na zaciatku diety bolo furt mäso, potom asi po mesiaci mi prislo uz aj na jogurtik chut a potom sa to nejako zvrtlo a som viacej mliecne alebo som to miesala. No nemalo by sa ale co uz.
Brasko ma dnes ovocnickov, no chudacik. Ale zajtra budu kuracie cecene na prirodno so zeleninkou, aspon budem mat aj ja do roboty. Inak dnes mam zatial banan, jednu slivku, hrusku a nektarinku v sebe a na obed bude jogurtik. Ale taky riadny smotanovy. No nech mi idu vies kde s ich 0,1 % tuku. To si mozem rovno kocku ladu hodit 😀

yanni
12. aug 2010

jeeeeeeeeeeeej baby uz ste videli, je tu nova funkcia zue vraj "oprav preklepy" 😀 😀 😀 😀 No tak ja ju budem vyuzivat asi stale 😀 😀