90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mexx
29. okt 2010

Mary... 😀 😀 😀 Co ty tu o mojej vode... 😀

monkula
29. okt 2010

@mexx Maťka, Tebe tie deti nejako rýchlo pribúdajú 😵 😵 😵 😵
minulý týždeň boli dve.. 😵
Ale vieš, že som rada 😵

magimary
29. okt 2010

@mexx , to ty hovoríš, ako o vode, ja hovorím, že to sú tuky, nie voda, čo išli dole!!! 😅 😀

mexx
29. okt 2010

No vidite, sak ja sa vlastne furt mozem vyhovarat na poporodne kila. 😀 Tak mozno to s tou vodou zvazim. 😅 😀

magimary
29. okt 2010

@mexx 😀 😀 😀

zibi
29. okt 2010

baby caute tak hlasim dalsie kg dole:D som aj prekvapena pamaly desat dni nic a naraz kg dole
😉

zibi
29. okt 2010

@magimary juj zajtra tiez bielkoviny hm..no dam si asi aj ja bud prazenicku alebo hemendex mnam dobry typ megi :D

zibi
29. okt 2010

agika1982.............................
bea44.....................................
eyya........................................ -4,5 kg
ingritka22.............................. - 3 kg
janka5861............................
lulupopo...............................
magimary............................. -6,5 kg
majca424.............................
marianca..............................
mexx...................................... - 12 kg
mia85....................................
monkula................................ - 5,1 kg
miki060707..........................
ninka123...............................
predsaja................................
sisa2......................................
st2.......................................... -5 kg
yanni...................................... - 2 kg
zibi.......................................... - 5kg
zuzula25................................
zaciatok 4.10.2010
claudica................................. -3 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka.............................. - 4,5kg

adamko05
30. okt 2010

ahojte.. halooo
práve idem papat, vyhralo file.... vy čo dnes?? 🙂

lubikaf
30. okt 2010

@adamko05 ja som dnes mala granadir, hmm len tie zemiaky tam nejak nepasujuuuuu 😒 😒 no co uz 😝
teraz som si spravila kafco a vecer si dam nejaky kolacik, len este neviem aky. budem muset behnut do tesca, mam to len par krokov, takze pohoda 😉

adamko05
30. okt 2010

@lubikaf granadir???
to by som ja nemohla, lebo ja robím aj s maskom.. takže to je bielkovina, škrob a UHL spolu... a to nieee
ale dnes "prehreškujem", po file aj jogurt bol a tearz par tyčiniek, čo si deti dali, som im"šlohla" 😠 😠 😠

lubikaf
30. okt 2010

@adamko05 granadir s maskom? to ako robis? to som este nepocula. ja poznam este kapustove fliacky, ale s masom ee.

adamko05
30. okt 2010

@lubikaf kapustove fliačiky su kapustove fliačiky.. a grandír je granadír, to su u nas dve rozdielne jedla

a granadír je u nas - vyvarene fliačky, uvarene zemiaky a bud párka na kocky nakrajana a opečena, alebo dake mesko, aj z polievky hovadzie ked mi zostane, vyberiem, opečiem, pridám párku, ked je malo, aleb dietnu salamu.... deti to miluju, MM aj ja tiež 😝

lubikaf
30. okt 2010

@adamko05 aha, no my aj granadir volame fliacky, tak preto 😒 ale ten tvoj recept znie velmi dobre, niekedy to skusim uvarit rodinke 😉

zibi
30. okt 2010

@adamko05
@lubikaf
no aj ja sa zapojim..
ja poznam len granadir so zemiakmi, cestovinou - ako na fliacky...tie kocky..to hadam netreba hovorit :D a s cibulkou na paprike..
a fliacky len s kapustou
ale je mozne ze niekto si to vylepsi aj s maskom.. 😉 ale origos granadir je len so cestovinou a zemiakmi nie? 🙂

zibi
30. okt 2010

no ja mam dnes teiz prehresok lebo som zjedla gulas od svokry aj s zemiami a zajtra ma vola na obed ze svieckova no nechodte do kelu 😝 tak neviem co bude a ako bonus k tomu upiekla aj kolac..no svokrusa moja teeedaaa 😅

zibi
30. okt 2010

a este musim podotknut ze som vyfasovala klobasy z diviny..no jeden sa moze zblaznit tak som ich supla do mrazaku 😉

ingridka22
30. okt 2010

čaute babule, ako víkendujete a diétujete? ja som včerajšie vitamíny pohnojila, celý deň som bola na ovocí, hrozienkach a arašidoch-tých v "škrupinke" a večer som to zaklincovala kúskom oravskej slaniny, plátkom šunky a syra... no, čo dodať, to bola asi príprava na dnešné bielkoviny, nie??? 😀 a dnes? varila som fazuľovú polievku s klobásou a údeným - tú si dám zajtra, ale bez mäsa, a klobásu a údené som si zjedla dnes, mňam, no aká diéta 😀 a piekla som koláč, ale toho som sa zatiaľ nedotkla 😉, akurát, že som pooblizovala varešku od čoko-polevy a @zibi, robila som sviečkovú, na ktorú máš ísť zajtra k svokre 😀. akurát ja som tam dala veľa zeleniny, ničím som ju nezahustila a nedala som ani smotanu, čiže šťavu môžem aj ja 😉 . no, moje chudnutie cez víkend je bieda, už sa bojím ďalšieho váženia 😖 a vy ostatné ako sa držíte???

adamko05
31. okt 2010

ahojte
včera som šla tak na 70% iba, ešte aj kusok perníka som večer dala, ale nevadí... dnes idem naplno (snad 😀 )
zatiaľ čaj, kava.... a už ma čaka ryža a k tomu iba štava s maska, čo budu mat chlapci (masko na hrášku a mrkvičke,ideálna štavička) a k tomu mrvovy šalat.... a mam ryžkovu polievku so zemiakmi, možno si aj tej dam.. dnes komplet obed asi... a celkom v rámci možnosti diety 😀
a zajtra to vidím na tarhotu s tou istou štavou, čo dnes... to som to dobre vymyslela 😀

zibi
31. okt 2010

no takze dnes na skroby svieckova 😖 zajtra mam cestoviny tak si dam knedlik a kus svieckovej stavy kaslem na to ze je tam smotana
baby ja to drzim pomaly uz 45dni a zacina to byt pre mna jednotvarne..minule som na vitaminy bola taka slaba ze mi doslo az zle pomaly
ale aj tak no kg islo dole aj ked pomaly
rozmyslam ze to do toho 15decembra dobojujem 😉 a potom si dam mesiac pauzu a skusim znovu na tri mesiace..ale uz bez ovocneho dna..ako delenu stravu a tak :D mne uz z tych ovocnych dnoch preskakuje jemine 😉
no a estre dnes som si na veceru dala zvysok gulasu ale len so zemiakmi a asi tri styri maska som zjedla..ale som dosla na to ze dajako mi chybaju prilohy a ziviny ..no dufam ze som si neprivodila anemiu z tej diety..ono to vyzera ze jete vsetko ale je to aj tak dost jednotvarne po case hm

kubkovka
31. okt 2010

Ahojte dievčence, ja pár dní úplne zle všetko........tak od zajtra snad už len dobre, nejako nemám psychických síl

mexx
31. okt 2010

Mne tiez tento vikend z toho dost sibe. 🙄 Doobeda som pojedla okrem ovocia aj nejake keksiky, obed zemiaky so salatom, ale na veceru som si k tomu svihla aj maso. 😝 Inac sa citim strasne nafuknuta. 😖 A uz druhy den ma mata nie ovocny den, ktory sa mi pomaly hnusi, ale zajtrajsie uhlohydraty. Ja fakt netusim, co si dam. Na pizzu chut asi nemam (tiez mi to pripada take, ze zas), ked si predstavim cestoviny, toci sa mi zaludok, buchty tiez nic moc...no ja neviem. Teraz si hrdinsky myslim, ze po dnesnom objedani zvladnem v pohode dva vitaminove dni po sebe, miesto toho zajtrajska. No ale uvidim... 😔

magimary
31. okt 2010

dnes: NEDEĽA 35-ty deň- 31.10.2010 ŠKRO
---------------------

@mexx , 🙄 neviem, ale podľa mňa sú dva vitamiňaky za sebou nezvládnuteľné (teda pre mňa určite 😝 )
aj ja sa pridávam do klubu víkendových prehreškov 🙄 😝
včerajšok tak na 50% (dala som si už na raňajky chleba 🤐 , chlapci mi tu robili chute), dnes na 70% (dala som si u mamy koláčik 😨 🤐 ) 😝 😖 🙄
no, hrúzis...
zajtra sa ešte teším (ale cestoviny už ani za svet, asi bude nejaká pizzka),
ale pozajtra radšej ani nepomýšľam, lebo je mi hneď nevoľno...

a tiež som nafúknutá (neviem, či nemám už aj ovu) a necítim sa vo svojej koži... 🙄

adamko05
31. okt 2010

tak, pridávam s do klubu, neee veľke hriehy, len dva keksíky, ale aj tak 😠
zajtra dam na obed tarhonu a štavu z dneska a na večeru robím toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2422

@mexx daj zajtra na obed rajčinovu polievku, alebo behni do obchodu daky pagač oškvarkovy, či ani to nie??
ja som UHL mala veľmi rada v minulosti, teraz enviem, šak dietu držím zajtra iba 14 dni, zatiaľ sa mi neobjedlo, aj ked občas je chut na ine, teda na ine nie, na SLADKE... to je moja SMRT ☹ ☹ ☹

adamko05
31. okt 2010

ja na vitamíny musim kupit karfilol... na obed si opečiem, to môžem 😝 😝
a potom mam v pláne špenat.... to bude na dva dni s vajkom a potom so zemiakmi 😝

adamko05
31. okt 2010

dnes musím bicyklovat.... včera som zaspala 😒 , ale dako mi blbne bicykel.... uplne že zadrha.. sa nadrem aj na najlahšom... tak neviem, čo s nim je 😒

mexx
31. okt 2010

No ja neviem, sak uvidim zajtra. 🙄 Sa tiez citim jak pred vstupom do nejakej fajnovej choroby, alebo ci mi zas nejak predmrchovsky posibava... 😖 Momentalne som najedena, takze si viem v pohode predstavit aj dva dni len o tekutinach, ale sak ked pride hlad, nebudem taky hrdina... 😅

magimary
31. okt 2010

@mexx no, ja si tiež myslím, že príde hlad a svet bude hneď čierny 😝 😅 😀
ja neviem, čo mne je, ale tiež to cítim na nejakú chorobu (zatiaľ len v hrdle 😝 ),
ale zase také chúťky ako mám 😠 😠 😝 (so žiadnou chorobou určite nesúvisia! 😠 )...
raz mám chuť na sladké...keď si to dám, zase to musím zajesť slaným a potom mám zase chuť na sladké!!! 😨 🤐 😲 máš dosť?!? lebo ja áno...
idem si radšej umyť zuby, lebo do noci ma ešte niečo "zvedie" 🙄 😝 😠

mexx
31. okt 2010

Toto je inac moj tazky problem uz dlhsiu dobu (pritom predtym sa mi to nestavalo) - ze ked si dam nieco sladke, musim to zajest slanym, inac mi je uplne blee. Naopak zatial nemusim, po slanom je to v pohode. 😅

adamko05
31. okt 2010

@mexx tak rada znie.. iba slane 😀 😀
ja mam na sladke chut skoro stale (aj ked teraz som par dní pekne odolavala), ale to bolo aj pred tym, aj teraz a myslím, že to bude aj pokoj...je to tak 30 ročny problem 😀 😀