90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zibi
4. nov 2010

chudulky ako sa dari?ja dnes skroby..

zibi
4. nov 2010

@magimary magi ty mas deticky v pestunskej?
no aj ja som schudla asi 5kg cize teraz 71 ale si tiez myslim ze by to bolo aj u mna lepsie keby ze som doslednejsia..ale nejako uz nevladzem s tou dietou, zacina mi to pripadat dost jednotvaarne..hm
dnes mam zasa pecene zemiaky :D ale tie mam celkom rada a spravila som si aj hrachovu polievku ..pre mna je problem uhlohydraty ..lebo cestovin mam uz po krk
no a pomaha mi aj cvicienie :D
keby ze do vianoc teda do toho 15.decembra kedy koncim s dietou sa mi podari schudnut aspon 3kg som stastna tych 69
a od januara by osm chcela zacat znova :D

magimary
4. nov 2010

@zibi áno aj, ale nielen 😅
hlavne ich mám v profistarostlivosti, jedného aj v pestu a dvoch porodených 😅 😉 🙂

kubkovka
4. nov 2010

@claudica no super, presne si to trafila, strasne potrebujem vypadnut aj s manzelom aspon na niekolko hodin.....musim nieco vymysliet, zatial bez jedineho prehresku, co sa mi zatial v tomto kole doobeda stavalo malokedy, uz sa tesim na obed a pojdeme von, lebo deti dnes zaspali nejako skoro, uz o 10 hodine

kubkovka
4. nov 2010

@magimary no krasne si to napisala, ja tiez nedojedam po detoch, to mam stastie, len tie chute, hlavne pri vareni manzelovi a dcerke, ale presne ako pises, aj ja potrebujem vediet, co mozem a co nie a nehladovat, aj ked to ide pomalsie, hlavne, ze nepriberam.......no ale uz som sa rozhodla, budem mat dni s vami, dnes skrobovy, lebo ked som bola sama, horsie sa mi chudlo, takto mi staci precitat si vase napady a uspechy a hned som na tom psychicky lepsie, este raz vdaka

kubkovka
4. nov 2010

@zibi skús na UH tarhonu alebo cestovinovu ryzu.......ja cestoviny nemusim, ale toto mi chuti, spravim si zeleninu k tomu, brokolicu na vine alebo mrkvu ako maso a obed je na svete

kubkovka
4. nov 2010

@magimary kolko si schudla pocas tohto mesiaca?

magimary
4. nov 2010

@kubkovka okolo tých 6 kíl 😕 😝 😅
no, teraz už som po výbornom obede, takže možno aj plus kilo 😅 😝 😀

kubkovka
4. nov 2010

@magimary a co dobre si mala?

kubkovka
4. nov 2010

No tak aj ja uz po obede, zemiaky so zeleninou a cesnakova polievka, vyborne.......

adamko05
4. nov 2010

ahojtee

ste sa rozpísali 🙂
ja som práve dojedla, cesnačka a pečene zemiaky s cesnakom 😀 , cesnak môžeeeeem
malí spia, ja idem okna umyvat a hned je den krajší 😵 😵

zatiaľ dnes OK, horšie to bude u našich poobede a zajtra, ale ked nič nevymyslím, dam si u našich cestoviny s orechami a bude... a na večeru koláč, mamina ma vždy, tak to nebude problém, že by nebol, skôr to, že dnes bude kolač 😀 😀

inak, dnes som malo pila, cítim sa unavena, boli sme cele doobedie na navšteve, tak som mala len dva pohare vody a to je žalostne malo 😒

magimary
4. nov 2010

@kubkovka ja som mala zemiakovo-cukinové placky 🙂
a na večeru som si kúpila tie ryžové "polystyrénové" chleby 😝 tak som zvedavá, či ma to dostatočne zasýti 😕😝
a práve pozerám, že najbližší vitamiňak je sobota... 😨 😝 😠
no, neteším sa a už teraz asi viem ako dopadne... 🤐 🙄 😅 (nuž čo, som realistka 😝 😅)

a takú cesnakovohrachovú s opečeným chlebíkom by som si veru dala aj ja 😅

claudica
4. nov 2010

Ja som bola včera večer lenivá, nič som si nevychystala a keďže mám UH-deň, ráno som si cestou do práce kúpila v pekárni taký malý pizza-koláč alebo čo, no ale nic moc, mala som si radšej nejaké cestoviny spraviť 😒
A poobede nemám doma žiaden koláčik ani zákusok... tak možno si kúpim cestou domov nejaký banán v čokoláde, to zbožňujem.
A zajtra vitamíny - brrrr...

lubikaf
4. nov 2010

ahojte chudulky 😉

som tu dva dni nebola, lebo nam nesiel net, ale dietovala som o sto-dvesto, skoro bez prehreskov, a vysledok sa dostavil, dalsie kilo dole, takze jupiiiii 😉 😉 😉 zajtra mam vitaminy, svokra mi dnes poslala vyzivy, co robi pre maleho, tak mam co jest 😉 a na obed si asi spravim nejaku polievku, len neviem este aku, ked tam mozem len zeleninu pohadzat 😒 no uvidim zajtra.

tak pekny vecer 😉

kubkovka
4. nov 2010

@magimary no to si ako urobila placky bez vajca, aby ti to drzalo?

Dievčatá, ja dnes na 100%, som na seba úžasne pyšná, ani som malej neochutnala z pudingu, ani manzelovi z kapustnice a este som bola aj v obchode a nic ma nezlakalo........zajtra UH, rozmyslam o tych cestovinach iba s olivovym olejom a cesnakom, len neviem ako sa to robi......alebo tarhonu a brokolicu

kubkovka
4. nov 2010

@adamko05 vidis, cestoviny s orechami je dobry napad, a s makom nemôzu byt? a co langose, tie asi nemozeme, ze?

Ozaj, mám dotaz, kam zaradiť lístkové cesto????

adamko05
4. nov 2010

@kubkovka lanogoš zajtra môžeš, aj líst. cesto si myslím
ja dnes v pohode, akurat som mala kocku čokolady a teraz ešte dobem oriešky, aj ked by som nemala a mala som dva pohariky alkoholu.... teda potom nie až tak OK.... ale nevadi 😀
na víkend vypekam - marlenka, kremeš.... super... mam malu oslavu, nevidím to vabne, ale možno to zmáknem 😅

adamko05
4. nov 2010

@kubkovka a zabudla som, si jedničkááááááááááááááá... že na 100% ... palec hore, ako sa na skype dava 😉

magimary
4. nov 2010

@kubkovka super! 🙂
ako? no nedržalo to ako kompaktné hmota, skôr ako kaša...
s lyžičkou sme dali kôpky na panvicu a trošku roztreli na placku 🙂
aj po "odstavení" sa trhali, ale chutili nesmierne 😅
a vzhľad mi ani najmenej neprekážal 😅

ja dnes tak na 80%-dala som si na večeru tie ryžové "polystyrény" poliate čokinou 😅 🤐 😝

kubkovka
4. nov 2010

@adamko05 vdaka, musim sa nejako nastartovat.....uz mi bolo povedane, ze som schudla od ludi, co ma dlhsie nevideli, ale tak je to stale malo.....ale potesilo ma to

kubkovka
4. nov 2010

@magimary no to znie tiez dobre, a neviete mi poradit, ako si zajtra urobit cestoviny s olivovym olejom a cesnakom? len poprazit cesnak alebo ako to spravit?

magimary
4. nov 2010

@kubkovka ja keď si robím cestoviny s cesnakom, tak tam vždy šupnem aj trochu brokolice, čo sa vyvarí spolu s cestovinkami a ja to eňo-ňuňo (hoci ja brokolicu nemusím! tuto to sadne ako r..ťka na šerbel 😉 😅 😵 )
je to aj rýchle aj nesmierne chutné...
no, ale ak by si teda nechcela (alebo nemala brokolicu), tak na jemno nakrájať cesnačik a opražiť na oleji a odstaviť okamžite, ako začne červenieť 😉 (potom už by bol horký 😝 ) a celé to šupnúť do cestovín (aj olej s cesnakom) a zamiešať...
teda ja to robievam takto, možno niekto iný iínak 😅 ,
len teda ja pridávam aj tú brokolicu 🙂

kubkovka
5. nov 2010

@magimary no ta brokolica znie dobre, vcera som si kupila, ako to robis s brokolicou?

claudica
5. nov 2010

Ja si cestoviny robím podobne ako magimary, len na ten cesnak keď sa trochu popraží, kydnem šampiňonky, trošku podusím a dám na cestoviny. Niekedy keď mám chuť, pokvapkám kečupom. A keď ešte nestačí, nahádžem na to olivky, ktoré ja zbožňujem a dokážem ich zjesť aj samotné, celý ten menší sakel na posedenie... 😎
Ale dnes mám vitamíny, dnes sa tu zmandarinkoviem....fu -to je výraz 😀
A aby som nezabudla - @kubkovka - blahoželám... 😉

magimary
5. nov 2010

dnes: PIATOK 40-ty deň- 5.11.2010 UHD
---------------------

prajem pekný deň! 🙂
už teraz by som obedovala, ale čas nepustí 😅 😝 🙄 😀
kubkovka, normálka dám vyvariť na ružičky natrhanú / nakrájanú brokolicu spolu s cestovinami...
odstavím a scedím, keď sú hotové cestoviny,
pred dovarením si opražím ten cesnak a potom ho šupnem medzi ocedené brokolicové cestovinky 😉
je to fakt veľmi rýchle, lebo všetko robíš naraz a celý (maximálne chutný obed pre všetkých-aj naokolo) obed - teda
príprava trvá 10min 😉 😵
a teda aj to zjedenie 😅

myslím, že aj s tými šampiňónmi to môže byť skvelé, len ja šampiňóny neľúbim 😉

ja dnes asi dojem tie dve parené buchty, čo mi ostali minule a je po obede 😝 😅

adamko05
5. nov 2010

@magimary my sme jak jedna... tiež hríby nelubim 😅 , aj ked polievku z hríbov milujem, len hriby nejem 😀

pekny den
ja dnes penne alebo špagety s orechami... teraz tlačím arašidy, kava je...
a ešte asi rajčinova polievka, mama ma navarenu... tak si dam... a večer neviem... v mrazaku doma mam kolač, uvidím, kedy prídeme domov

kubkovka
5. nov 2010

@magimary ani ja nemam rada hriby, ale manzel ich zboznuje, tak jemu by som urobila take niekedy.....len co na veceru? no uvidim, dnes zatial ok, ziadne prehresky, nie je kedy 🙂
@claudica dakujem, nejako som nabrala nove sily, aj vdaka vam dievcence

claudica
5. nov 2010

jeden pomaranč sa zaľúbil raz....do Darinky, mandarinky..... 😀
Trochu mi švihá z tohto vitamínového dňa......ale zajtra budem mať prsíčka /teda nejaké už mám.../, také mňamkové s duseným hráškom a mrkvou...už teraz sa teším...už len 24 hodín a mám ich!!! 😀 😀 😀

claudica
5. nov 2010

...a nikto nemá rád hríbiky... ☹ fiha... ja teraz rozmýšľam, čo nemám rada....no nič ma nenapadá...možno iba držky - fuuuj, to skutočne nemôžem.... inak som všežrút. 😀

lubikaf
5. nov 2010

ahojte, ja akurat obedujem 😉 taku polievocku zeleninovu 😉 do obeda som mala len jednu vyzivu a kavu. no len neviem, co poobede, bo vecer idem do skoly, od stvrtej do osmej, asi si tam vezmem jablka, ale sa bojim, ze z nich akurat tak vyhladnem 😝 tak to asi radsej poriesim aj poobede vyzivou 😉

@claudica ja luubim hriby, sampinony su mnamka pre mna 😉