90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zibi
29. nov 2010

@kubkovka ale co si neprehanaj....kazdy ma z coho schudnut a je horsie ked si stihla a naraz priberies..hned to kazdy riesi...a tak a este su aj take hlupane co ti to rovno do tvare splechnu...a dakedy nervy uz nemam ...na to..

zibi
29. nov 2010

@borabora666 moja neboj to pojde dole..to si fakt po porode 7tyzdnov dost malo..uviidis pojde to dole :D no tie prve dva tyzdne su hrozne potom si uz clovek zvykne a sa ti to aj v mozgu zafixuje..ono sa na to treba pozerat tak..ze ako nedietujes ...len nejes s prilohami ..ved je to dobre ze kazdy den jes neico ine...napr. kuracina so salatom, rizoto, cestoviny...ja som na ovocny den si davala stale na obed salat lebo by osm nevydrzala ...a ked aj nedrzis dietu tiez nejes stale to iste...tak sa na to treba pozerat tak ..fanzazii sa medze nekladu ..drz sa

kubkovka
29. nov 2010

@zibi aky salat si robievas vo vitaminy?

kubkovka
29. nov 2010

@borabora666 a kolko teraz vazis? ja som vazila po porode 95 kg, teraz mam 85, ale tak ide to tazsie, asi aj kvoli kojeniu.....ty kojis? recepty nemam, ale nejake dievcata ich maju, snad poslu

borabora666
29. nov 2010

@zibi ja jsem kdysi držela dělenou,tak je to něco podobné,jen sympatictější,že je tam vic kategorií,tak snad to půjde dobře

borabora666
29. nov 2010

@kubkovka ja teď mám 97...a chci 70...mám po druhém porode a nejde to tak jak po prvním....ne,už nekojím....bohužel

kubkovka
29. nov 2010

@borabora666 no ja by som tiez chcela 70, ale to bude az v druhom kole, teraz by mi stacilo ist na 80kg, ale neviem, ci sa mi to podari.........a princip diety mas? ja mam v elektronickej podobe len zaklad diety

borabora666
29. nov 2010

jasne,princip mám,uz jsešm dostala i email s receptikama....takze od zitřka jdu do toho s vámi:D

kubkovka
29. nov 2010

@borabora666 tak vitaj, tesime sa

eyya
29. nov 2010

babule ahojte ako vam to ide ja ako om stym sekla mam ine vycitky svedomia ☹ uz sa nasa rod. situacia dostava do relativneho normalu tak sa ku vam na daky ten tyzden asi pridam kde sme skoncili? napiste mi uspechy hodim do tabulecky 😉

zaciatok 27.9.2010
agika1982
eyya
ingritka22
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
monkula
ninka123
sisa2
st2
yanni
zibi
zuzula25
zaciatok 4.10.2010
claudica
zaciatok 20.9.2010
kubkovka

zibi
29. nov 2010

@kubkovka no ja si robim uhorku, cibulu, paraadajku, redkvicku, olivy, ladovy salat a este co ma napadne...a zalejem olivovym olejom, sol, peper a nedavam nic ine..mne to tak chuti a ked mam bielkoviny...tak si dam fetu syr, alebo obycajny syr, aelbo tuniaka do toho a tak ...uplne obycajny..a dnes ked som mala cestoviny som si dala uvarene cestoviny...ked j ena vyber viac zeleniny tak si dam aj inu..🙂 podla sezozny

zibi
29. nov 2010

zaciatok 27.9.2010
agika1982
eyya
ingritka22
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
monkula
ninka123
sisa2
st2
yanni
zibi zaciatok 16.9. 2010 - 6kg
zuzula25
zaciatok 4.10.2010
claudica
zaciatok 20.9.2010
kubkovka

kubkovka
30. nov 2010

@eyya aciatok 27.9.2010
agika1982
eyya
ingritka22
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
monkula
ninka123
sisa2
st2
yanni
zibi zaciatok 16.9. 2010 - 6kg
zuzula25
zaciatok 4.10.2010
claudica
zaciatok 20.9.2010
kubkovka -6,5 kg

claudica
30. nov 2010

@eyya ahoj, vitaj späť...teším sa, už nás tu bolo akosi málo...no ja neviem kde sú teraz kočky, ja som začala toho 4.10. a mám dnes vodu - už druhú, už len jedna bude 🙂 Mali sme ťažké obdobie, teda ja určite, takže váha stojí, ale aspoň som nepribrala 😀 Tak prikladám tabuľku:
zaciatok 27.9.2010
agika1982
eyya
ingritka22
lulupopo
magimary
majca424
marianca
mexx
monkula
ninka123
sisa2
st2
yanni
zibi zaciatok 16.9. 2010 - 6kg
zuzula25
zaciatok 4.10.2010
claudica -6,5 kg
zaciatok 20.9.2010
kubkovka -6,5 kg
a @borabora666 - vitaj medzi nami - spolu to ide lepšie, uvidíš
😉

claudica
30. nov 2010

Kočky, včera tie vitamíny sa mi podarili, vydržala som celý deň bez prehreškov - mala som len mandarinky - dve a jeden banán, veľa nesladeného neochuteného zeleného čaju a čaju rooibos - a podarilo sa. Dnes mám vodu, tak to hádam nepokazím, som odhodlaná vydržať 😵 😅

borabora666
30. nov 2010

@claudica držím palce...měla jsem ju při dělenné stravě a v den nejvetších vybavovaček,takže se mi to povedlo....na jídlo nebyl čas myslet 😉

adamko05
30. nov 2010

@claudica super... si šukulka a dnes držím palce, isto zmaknes 😉

ahojte

ja si dnes dam UHL, ste ma "naštvali" tak správne, že ešte do Vianoc to dobojujem... dam si kapustne fliačiky, mam kapustu už udusenu v mrazaku, tak to bude bez roboty skoro... len vyberiem a vyvarím cestoviny... ale neviem, či do Vianoc nevypustím vitamíny, alebo či ich nedam len občas... ked sa budem "citit" 😀 ... no uvidím

práve pijem kafčo... čosi vody už mam v sebe....

@borabora666 vitaj a držím palce, nech si "poctivejšia" ako my tu niektore.... 😀

kubkovka
30. nov 2010

@claudica no sikovnica si, krasne, jasne, ze vydrzis......drzim palce

kubkovka
30. nov 2010

@adamko05 no ja dnes neviem, mam este posuchy ale mam aj chut na spagety s cesnakom, olivami a kecupom, asi si urobim tie........a vitaminy ja asi nebudem dorziavat, lebo sa mi to nedari, jednoducho si dam nejaky obed, radsej ako vecer pchat do seba vsetko, jedno cez druhe.........a zas mam dni, ked nemam na nic chut, vtedy dam asi vitaminy

borabora666
30. nov 2010

@adamko05 díky.....no to nevím....uvidíme...začínam dnes s 97kilama..můj cíl je 70kg..idkyž to za těch 90 dní nestihnu,budu se snažit se tomu aspoň co nejvíc přiblížit....a už jsem to málem pokašlala a nalila si mléko do kávy...ještě že jen málem 🙂

adamko05
30. nov 2010

@borabora666 mliečko do kavy si kludne daj 😉

borabora666
30. nov 2010

to můžu????nebo to už je prohřešek 🙂 aspoň teda co jsem četla pravidla

borabora666
30. nov 2010

já budu mít možná spoustu dotazů na vás,tak snad mi s tím pomůžete...jak mám chápat ten UHL den...mám namysli velikost pizze....jako celé nebo jeden ten trojúhelníček 😅 a tablička čokolády též asi není celá,ne???

monkula
30. nov 2010

@borabora666 vitaj medzi nami..
tablička čokolády, tým sa myslí jedna kocka..
veľkosť pizze, normálna, nie trojuholníček... 😉 ale bez šunky - bielkoviny. takisto aj syr je bielkovina, tuniak je tiež bielkovina ,takže len pizza so zeleninkou..

AHOJ VY OSTATNé ,JA VáS ZANEDBáVAM, DIéTU Už TIEž VEľMI NEDODRžIAVAM, ALE MáM TOHO VEľA, sorry caps 😅 ani neviem, koľk ovážim, vybila sa mi baterka vo váhe 😀

borabora666
30. nov 2010

@monkula díky za osvetlenie....no mám plno energie a odhodlání....uvidíme kolik mi to vydrží 😀

monkula
30. nov 2010

@borabora666 prajem ti ,aby vydržalo čo najdlhšie 🙂 🙂 🙂
A máš krásne deti ,len tak mimo témy.... 🙂

ingridka22
30. nov 2010

ahojte 🙂 @eyya, vitaj späť, u mňa úspechy žiadne, prehreškov milión, a kľudne sa zaraď, dnes máme UH deň 🙂 @claudica, ty si dobrá 😉 keď si zvládla tie vitamíny, vodu isto zdoláš tiež, tomu ver 😉 bojuj 😀 ja som včerajšok pokazila, ale už len trošku 😔 konečne po týždňovom meškaní prišli"moje dni", bolí ma brucho a nemám na nič chuť - aspoň zatiaľ, ale do večera ďaleko - mám v sebe len kávu a čaj... @kubkovka, nie si sama, ja som tiež "sloníča", mám málo cm a veľa kg 😢 a tiež túžim mať 70 😉 ale čo ma teší, že kabát, ktorý som vlani a predvlani nenosila, lebo som v ňom vyzerala ako opuchnutá klobása, mi je volný... nechápem, veď na váhe je to bieda, čo sa úbytku týka 😕 ale potešilo ma to, a aj to, že oblečiem viac vecí, ktoré som nezapla 😵 @adamko05, na zabíjačke chutilo? mysleli sme na teba 😉 a vítam novú členku, @borabora666, bude sa ti u nás páčiť, tu sú skvelé dievčatá 😵 prajem ti veľa pevnej vôle a odhodlania bojovať s kilečkami 😉 majte pekný deň

borabora666
30. nov 2010

@monkula jeeee,děkujííííí 😀 aj ty máš pěkné dětičky....no já už další neplánuju,protože manžel má ještě z prvního manželstvi dvě dcerky,tak už chci konečně ustálit postavu,ať pořád nemusím měnit šatník...

borabora666
30. nov 2010

@ingridka22 děkují...už se mi tu líbí,jste pohodové a fakt díky,že jste mě fajně přijaly....

kubkovka
30. nov 2010

@ingridka22 no 70 je aj moj sen, ale tak az v buducom roku.........ja neviem cim to je, ale uz tyzden ma boli hlava, asi si dam nejaku tabletku aj ked kojim, asi panadol