90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

llumka
2. jan 2011

ahojte, tak zajtra zacneme , ale som chora, hrdlo, nadcha,hlava a krize boze, neviem ako to zajtra zvladnem, hm

inak som planovala ze budem mat

ranajky= 2 jablka

obed´= pecena ryba a zelenina

a vyvar

vecera= polovica obedu

bolo by dobre keby kazdy pisal ze bude mat, aby sme mali inspiraciu

kubkovka
2. jan 2011

@cipsinka jasne, ze sa vyziva moze
ja tiez zajtra zacinam, budem mat ani neviem co na obed

kubkovka
2. jan 2011

@llumka no fakt neviem, co si dat zajtra, asi si dam syr a zeleninu

cipsinka
2. jan 2011

@kubkovka dakujem pekne,uff som si vydychla aspon nejaka potecha cez ovocny den 😀 😀 😀 😀 Ja zajtra planujem polievocku a tam kuracie prska a zleninka nasla som jeden recept a na ranajky ovocko samoska a na veceru to iste co na obed 😉 😉 😉 😉 Som zvedava dokedy vydrzim chcem zhodit apon 7 kg do konca februara 😝 😝 😝 😝 tak chudnutiu zdar 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. jan 2011

@llumka a inak schvalujem to,ze by kazdy mohol pisat,co bude papat lebo mne za chvilu dojdu napady urcite 😖 😖 😖 😒 😒

zuzana1710
2. jan 2011

ahojte..ja zacinam od zajtra s touto dietou..uz som ju raz drzala minuly rok..vydrzala som po 70 ty den a potom bum...obzerstvo...inak schudla som za tych 70 dni 14 kg a teraz sa pokusim dotiahnut to do konca..len som cakala kym skoncia sviatky...tak hor sa na to ;o))) 😉

zuzana1710
2. jan 2011

ja ranajky-voda minimalne 0,6l-1l,potom asi jedna mandarinka,obed losos a zelenina,vyvar a vecera detto bez vyvaru...

anicka10101
2. jan 2011

Ahojte, tak ja chcem zajtra začať, ale ak vás môžem poprosiť mohli by ste mi niekto na e-mail poslať ak máte nejaké recepty na začiatok, kým prídem na to čo mi chutí a môžem aj papať? ďakujem Vám môj e-mail je anicka1O1O1 @centrum.sk ešte raz ďakujem a pekný večer...:D

ined
2. jan 2011

jeeeeeeeeeej, tak som rada, ze nas bude viac, co zacneme s dietkou 🙂 uz dlhsie nakukavam do tejto temy 🙂 drzim nam vsetkym palce 🙂))

kubkovka
3. jan 2011

@anicka10101 tak mail poslany.......

@zuzana1710 no ty si krásne schudla, mne sa podarilo iba 10 kilov, ale minimalne 3 mam zas naspat.......chcem schudnut aspon 15 kilov a budem sa snazit, a verte mi, ze takto ked nas je viac, to ide omnoho lepsie, ked pridu krizy a podobne........takze ideme do toho

borabora666
3. jan 2011

ok,tak ja sa pridam s mojim jedlom dnes....ale nic zvlasne,skor dojedani zbytkov z noveho roku😀
ranajky: banan a mandarinka
obed: kapustnica
vecera:mensia porce kapustnice....

gabika11
3. jan 2011

Tak ahojte opat 😉
oddnes zacinam s 90 dnovou dietou, takze zacina sa den:
1) a dnes mam bielkovinovy den prave, tak mam este hovadziu polievku, a potom mam upecene kuracie masko na sucho a mam baklazan kupeny tak ho oprazim, ako je uvedene v knihe asi. Cerstvy salat nemam, nemali pekny v tescu, tak bez toho...
ja sa radsej ani nevazim, len uvidim na obleceni a objeme, ked sa to bude posuvat dole, v co dufam, len potrebujem silnu volu nezjest nieco sladke, lebo kazdy den nieco chrumem 😒

gabika11
3. jan 2011

Ja som zacala tu dietu drzat v septembri, a drzala som asi 20 dni, ale potom som nejak nestihala stale pripravovat jedlo kazdy den podla knihy, tak som to vzdala, ale nejedenie doobeda do 12tej mi ostalo, akurat pravidelne rano si zalejem zeleny caj, potom cierny earl grey a pritom zjem banan, ak mam doma a mandarinku, pomaranc alebo grep sweeti, ale ak mam nejake povinnosti doobedu, ako navsteva lekarky s detmi, tak nestiham vtedy nic zjest....
tak moja vaha viac menej stoji stale na jednom mieste, u mna by to slo aj dole, keby som po osmej ako ulozime deti nezjedla nejaky ten chlebik a nieco sladke, to je chyba 😒

lucia99
3. jan 2011

ahojte, tak konecne tu bude rusno 🙂 ja uz som sice na 43dni tak ale aspon tu uz nebudem sama. vsetkym prajem pevnu volu a aby kilecka isli pekne dolu 🙂 🙂
dnes idem prvy krat na zumbu, tak som zvedava ako dopadnem 🙂 . som dost poleno takze to bude zabava 😝 😀 . ja mam dnes skroby tak si dam asi zemiaciky a ktomu podusim niaku tu zeleninku.

zuzana1710
3. jan 2011

@kubkovka ano schudla som,ale 2krat tolko som nabrala ☹ ☹ ☹ a preto to chcem teraz dotiahnut az do konca a pokracovat v trojmesacnom jedeni ovocia na ranajky...v septembri uz nastupujem do prace po MD a musim aspon ako tak vyzerat...

cipsinka
3. jan 2011

@kubkovka vidim,ze mame spolocny ciel 15 kg,super tesim sa 😉 😉 😉

Ja mam ranajky za sebou dala som si zlty melon,dufam,ze to nevadi 😕 😕 😕

cipsinka
3. jan 2011

baby a ked prazite nieco tak na com??Na olivovom oleji alebo masle??alebo??

llumka
3. jan 2011

tak som taka sklamana s obedom lebo mala som mat peceny pstruh,robil to moj svagor / sme u svagra/ a nedopadlo dobre, moj muz vravel aby som nejedla da sa povedat stara ryba.tak som si dala mlete maso v bolonskej omacke a kapustovo mrkvovy salat.dnes uz cestujem domov, neviem co si mam dat na veceru 😕 pomooooc

zuzana1710
3. jan 2011

zajtra skrobovy-ingrediencie:
- malá konzerva šampiónov
- malá konzerva fazuľky alebo 200 g namočenej fazule
- 60 g cibule
- malé množstvo oleja alebo masla
- bylinky na ochutenie

postup:
- na oleji alebo masle do sklovita opražíme menšiu cibuľu, pridáme šampióny nakrájané na kúsky a chvíľu miešame, kým sa nevyparí voda
- pridáme vodu, rôzne bylinky a uvedieme do varu
- pridáme sterilizovanú alebo namočenú fazuľku a spolu povaríme

tip:
- podľa možnosti možeme pridať aj zemiaky

gabika11
3. jan 2011

@zuzana1710 aj mna zajtra caka skrobovy den, ale mam uz spravenu ryzu s hraskom bonduelle, tak budem dojedat toto...

zuzana1710
3. jan 2011

@gabika11 noo aj to je dobry a rychly napad...ked mam varit pre dieta zvlast a pre mna zvlast,tak taketo rychlovice naozaj ocenim 😀 😀

gabika11
3. jan 2011

mozete mi prosim poradit, ci mozem v skrobovy den si robit sojove maso? alebo len soju ako strukovinu? lebo som myslela ze zapeciem uz uvarenu ryzu s hraskom so sojou, ako je v recepte na 2 den, ked su skroby. Ale soju nemam , tak som myslela, ze mozno mozem pouzit sojove maso.

kubkovka
3. jan 2011

@gabika11 no tuto otazku sme tu riesili, mnohe tvrdili, ze je to bielkovina, a ked som si precitala zlozenie, tak fakt ma vysoky podiel bielkovin........
zajtra si spravim mozno ryzu, mozno zemiaky, uvidim, na co budem mat chut.........
@cipsinka prazim na olivovom oleji

cipsinka
3. jan 2011

@kubkovka dik,musim kupit dnes som piekla na masle masko 😉 😉 😉 .

Zajtra SKROBY ;

ROBIm zapeceny karfiol so zemiakmi a zeleninovu oblohu 😉 😉 😉

kubkovka
3. jan 2011

@cipsinka no svet sa nezrutil, ved aj trosku masla mozeme, ked nie je olej..........a ako zapecies karfiol?

cipsinka
3. jan 2011

@kubkovka hej dala som len jednu malinku lyzicku a dusila som to inak na vode akurat som citala,ze kludne sa moze prazit aj na masle tak pohodicka 🙂 A karfiol normalne uvarim vo vode a potom dam do truby ku zemiakom a to je vsetko nasla som recept na MMB 😉

cipsinka
3. jan 2011

a potom k tomu pridam cerstvu salatovu uhorku a ostatnu zeleninku 😉

kubkovka
3. jan 2011

@cipsinka no to znie dobre, ale karfiol je pre mna teraz drahy........

cipsinka
3. jan 2011

@kubkovka no uvidim potom ti poviem,ze co som vykuchtila 😉 😉 😉 Tak karfiol si spravis inokedy 😉 😉 😉

kubkovka
3. jan 2011

@cipsinka no jasne, alebo si zajtra spravim zemiakove placky a k tomu kyslu kapustu...........alebo si spravim halusky s kyslou kapustou pozajtra? neviem veru