90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gabika11
4. jan 2011

@borabora666 a struhala si rucne alebo si pouzila kuchynsky robot?

borabora666
4. jan 2011

@gabika11 RUCNE...😀

zuzana1710
4. jan 2011

zajtra UH-spagety s pestom.zatial nic mi neprichadza na chut.a vecera zmrzlina 😀

kubkovka
5. jan 2011

@gabika11 ahoj, no s tym vyvarom mas uplnu pravdu, ja si skoro vobec nedavam, ale vcera som nan dostala chut, ale cely som ho nevypila......a ako robis pizzu so spenatom? Lebo ja neviem, co na pizzu, kedze hriby nejem

kubkovka
5. jan 2011

@gabika11 ja som pouzila techniku, rucne sa mi nechcelo, a drzalo to aj tak, ale ked som prvy raz struhala rucne, ale na velkom struhaku, nie na tom drobnom, tak to drzalo omnoho lepsie a lepsie chutilo, takze namaha sa vyplati

kubkovka
5. jan 2011

@borabora666 no ja dnes nakoniec tiez halusky s kyslou kapustou a na zajtra si uvarim zeleninovu kapustnicu, pretoze len na ovoci asi nevydrzim, takze lepsie ako nieco zakazane

gabika11
5. jan 2011

@kubkovka cesto ako na pizzu ale citala som ze zvyknu kupit uz hotove cesto v obchode a na to daju uz len suroviny na zapecenie. Spenat robim klasika, kupim ten mrazeny listovy a uprazim ho na cibulke a oleji ochutim peprom, solou, solcankou a dam este do toho cesnak, a je to mnamka mnamkova tym potirem pizzu a upeciem....

kubkovka
5. jan 2011

@gabika11 dakujem za tip, to si urcite najblizsie urobim, len si musim kupit spenat....

kubkovka
5. jan 2011

a idem robit halusky.....

monkula
5. jan 2011

ja už síce nechudnem, nie, že by som už nepotrebovala, no isté okolnosti moju diétu silno narušili, ale chcem dať tip, brokolica s balkánskym syrom.. Brokolicu si len uvarím, nakrájam nadrobno a zasypem na drobno nakrájaným syrom. a neviem sa toho dojesť.... 😀

lucia99
5. jan 2011

ahojte, je super ze sem pridavate recepty, aspon mam inspiraciu 🙂 . uz sa tesim ked si spravim tie zemiakove placky 🙂 🙂 . ja mam dnes ovocny den tak toho vela neni na vyber, ale co mi strasne chuti tak su plnene zapecene jablka,mnam mnam. teraz som mala len trocha opeceny ananas a k tom som si dala hrozno. zajtra si robim chute na rybicku 🙂

kubkovka
5. jan 2011

@lucia99 ahoj, kolko si uz schudla?

llumka
5. jan 2011

tak prave som dojedla pizzu, mnaaam.bola to kupenna , mrazena, sampionova, bolo tam aj trochu syr,chcela som vybrat nedalo sa ,tak som zjedla, dufam ze to nevadi 😝
na ranajky som mala 1 kiwi. vecer si dam 2 zakusky, tak sa tesiiim 😀
vcera vecer som mala taku chut na sladke ale vydrzala som.
@lucia99 prosim ta mozes mi napisat recept na plnene jablcka, zajtra mam vitaminovy den a dufam ze to zvladnem

lucia99
5. jan 2011

@kubkovka dnes som presne v polovici a teda za tych 45dni som schudla 12,4kg. najprv to islo rychlo co je jasne a teraz sa to uz spomaluje, ale stale to ide smerom dolu 🙂 🙂

llumka
5. jan 2011

@lucia99 velmi pekne ti islo dolu, dufam ze aj mne pojde

kubkovka
5. jan 2011

@lucia99 no krásny ubýtok, ja chcem aspon 15 kilov za celu dietu, drzala som pred vianocami, ale nevydrzala som do konca, tak snad teraz to pojde....
@llumka no ako som videla mrazene pizze, tak ten syr nevadil, lebo urcite ho bolo minimum
a jablka su dobre, aj mne chutili

lucia99
5. jan 2011

@llumka ak mas knizku tak tam je tiez recept.neosupane jablka prekrojic na polovicku, vydlabes jadrovnik a do vzniknutej diery das plnku. je jedno aku plnku si spravis, ja som si naposledy robila takuto: ananas som si nakrajala na male kusky, pridala nadrobno nakrajane jahody (z konzervy) a posekane orechy. mozes pouzit akekolvek ovocie, co mas doma a na co mas chut. naplnila som jablcka plnkou a posypala som ich mandlovymi hoblinkami a dala do rury zapiect. ked ich vytiahnes tak mozes jablcka poliat napriklad stavou z kompotu alebo niakym ovocnym dzusom.

llumka
5. jan 2011

vyzera to chutne

ciernypeter
5. jan 2011

idem chudnut s vami dievcata asi tu som sam ale nevadi...piste co jete budem sa tym inspirovat dik 🙂 🙂

ciernypeter
5. jan 2011

pozdravujem kde ste? 🙂 😒 😀 😵 🙂 🙂 🙂 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😎 😎 😎 😎 😎

zuzana1710
5. jan 2011

ahojte..zajtra vitaminy...robim si zalusk na cely ananas a pomarance ;o)a mozno nejake susene slivky...ale skoncim asi pri tom co pride skor pod ruku z ovocia..alebo nastruhane jablko s mrkvou...uvidime 😀

zuzana1710
5. jan 2011

@ciernypeter no vitaj chlape..drzim palce 😉

marianca
5. jan 2011

@lucia99 ty kokšo to čo ty robíš??????ja som pri prvom držaní schudla za dva mesiace nejakých 6 kg a to som sa vytešovala a ty sem prídeš s takou pálkou, pche no vííííš čo 😝 😀 😀 😀 ale nééé super, len sa drž ďalej 😉
@ciernypeter nazďo, inak môj mužík to drží so mňou, on nechudne nejak extra na kg, ale tiež schudol tak, že si na opasku prirábal štyri dierky, takže veľkostne o nejaké tri čísla 😉
ovocné dni ja tak nejak ignorujem, lebo ostatné dni v pohode držím a ked príde ovocko, žeriem piate cez deviate, takže na štvrtý deň si dám jeden z tých predchádzajúcich, myslím, že je to menšie zlo ak to prežieranie sa 😀
dnes som mala cestovinu s takou rajčinovou omáčkou a na večeru netuším.
Inak kam patria gaštany????mám doma a celkom mám na ne chuť 😉

ciernypeter
5. jan 2011

caute kocky @zuzka 1710dik @ marianka aj ja budem hlasit dierky ,neviem neviem co bude s ovo dnom 😖 😎

gabika11
5. jan 2011

ahojte tka ja som dnes mala 3) den teda UH a urobila som si cestovin s paradajkovo sampinonovou omackou a vecer schrumla jeden fantasia jogurt a nesquick maly pudingos, zajtra ma caka vitmaonovy den a tiez si robim zaousk na tie pecene jablka, ale neviem neviem ako to vydrzim, ja zvyknem tak vecer vyzierat asi 3-4 ks susenych fig, ked nie je na rade sladkost a rano som stihla zjest dva banany a pila som caje na pomarance a mandarinky som pri detickach ani cas nemala.
Na bielkovinovy uz mam v podstate uvarenu hovadziu rostenku, myslite, ze sa to moze?

kubkovka
5. jan 2011

No tak dievcata, zajtra vitaminy, mam uvarenu kapustnicu, tak tu si dam.......ma dobre precisti 😀

lucia99
6. jan 2011

@marianca co robim? dodrziavam dietu a zatial bez prehreskov! 🙂 no mne to ide preto rychlejsie lebo mam vyssiu vahu, takze mam z coho chudnut. samozrejme je ze silnejsie schudnu viac ako tie co tych kil nemaju az tak vela 😉
ja mam dnes rybicku na masle. mnam uz mi tecu slinky 😀

llumka
6. jan 2011

ja dnes
R - banan a polka mandarinky z kompotu
D- vyzivka hruskova
O- pecene jablka, plnene s ovocim
O- 2PL zmes oriesok s hrozienkami
V- ako na obed ale polovicna porcia

k pecenim jablkam chcem dat skoricovy cukor, dufam ze to nevadi 😝

hm, vcera som krmila maleho krupicu,nemohla som odolat tak som dala asi 5 lyzic 😠

llumka
6. jan 2011

ozaj baby ako casto vazite? ja by som chcela az na 29den ale asi to nevydrzim

borabora666
6. jan 2011

@llumka ja to tiez neviem vydrzat...stupam na vahu kazdy den,aj ked by som nemala...ja zas rozmyslam,ze sa na to vykaslem a pozrem len raz do tyzdna,najlepsie by bolo raz do mesiaca,ale to ma asi s moji zvedavosti bohuzial nehrozi