90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
16. jan 2011

baby poslala ste niektora jaajke tu dietu????

kubkovka
16. jan 2011

@borabora666 ja nie, ked si pisala, ze posles 😉

borabora666
16. jan 2011

@kubkovka ja som tiez este neposlala,lebo ju mam na druhe pc....a to som nezapinala,lebo som si myslela,ze uz ju davno nekdo poslal 😲

kubkovka
16. jan 2011

@borabora666 no ok, tak ja jej to mozem poslat, aby si nemusela zapinat druhy pc

borabora666
16. jan 2011

@kubkovka budes zlata...ja idem uspat smudlu maleho

kubkovka
16. jan 2011

@jajkaa ahoj, poslala som, ale ta tabulka bol omyl

borabora666
16. jan 2011

baby teda vy tu na to kaslete.....

suezana
16. jan 2011

@borabora666 nekašleme, len pálime kilá mimo pc 😀 júj aká som hrdinka, keď som si bola dnes zaplávať 😉

Tak, idem rekapitulovať deň: Takže dnes UHľohydráty: ráno káva (s mliekom 🤐 ) , neskôr pomaranč, obed nič ma nenapadlo, tak som len vytiahla z nedeľnej polievky cestoviny písmenká, a po chvíli som si dala mrkvovojablkovopomarančový šalátik, olovrant mandle asi 10 a toto neviem, či som mohla, ale bola som hladná a pomohlo, potom sme šli plávať a na večeru 2 veľké zákusky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 marlenka a trenčanka - vychutnala som si neskutočne a som spokojná 😵 no, čo môže byť?

suezana
16. jan 2011

@jajkaa
@cumelila pridajte sa, ja som sem tiež takto zapadla, len som to išla omrknúť a dievčatá ma hneď stiahli a baví ma to 🙂 Vidím, že vy už viete, do čoho idete, tak sem sa s nápadmi na varenie, keď niečo dobré a ľahké objavíte 😉

borabora666
16. jan 2011

@suezana ja som tiez oprasila dneska moj eliptikal.....a zacnem aj brusaky...ale au au au...to nemam rada,ale treba sa odhodlat.....pozitivni mysleni,to je to hlavni a predstava krasneho stihleho tela na konci cesty.... 😀 😀 😀

kubkovka
16. jan 2011

@suezana no jasne, ze moze byt........ja sa tesim na zajtra na veceru, upeciem si kolacik..........

kubkovka
16. jan 2011

ale inak dievcata neskutocne mi chybaju jogurty........ale tak niekedy sa neovladnem a dam si........ako napr. vcera, ale to boli bielkoviny a tak fajne ma pohnal na vecko, som rada 😀 😀

borabora666
16. jan 2011

@kubkovka ja som si tiez vcera dala...inak nekde som citala,ze to v bielkovinny den moze byt kludne aj tak,ze na obed mas maso a na vecer jogurt,alebo syr,alebo vajce...proste uz nie maso

kubkovka
16. jan 2011

@borabora666 no veru nemoze, to je pri delenej, ale tak raz za cas nam nikto hlavu neodtrhne, ved zijeme iba raz a zas telo tiez vie, co si ma pytat

suezana
16. jan 2011

Takže to urobíme takto: na obed si dáme 2 jogurty a večer polovicu - čiže jeden 🙂 aj mne už hrozne chýbajú...

suezana
16. jan 2011

@borabora666 ja som plánovala stacionárny vytiahnuť, ale bol mm doma a to mám v obyvke, tak počkám a zajtra hor sa do toho, kto sa pridá?

kubkovka
16. jan 2011

@suezana ja nemam doma stroj........ja by som velmi chcela stepper

suezana
16. jan 2011

@kubkovka no ja mám stacionárny vešiak 🤐 mala som požičané to na brušáky - 😝 aj orbitrek 😝 len na to sadal prach....Ja som bola na milion % presvedčená, že, keď to budem mať doma, budem cvičiť...žiaľ cez deň sa nedalo, keď som na to vyliezla, aj malá chcela 🙄 keď spala, túžila som mať pokoj, ak som neupratovala, večer, keď som na tom cvičila, nemohla som potom zaspať, ale vôôôôbec sa mi večer nechcelo, a mala som to v obývačke, čiže som mohla kukať pri tom telku 😲 😲 😲 nič, vrátila som, mám tu len bicykel, uvidím, či sa prinútim 😕

suezana
16. jan 2011

a tiež mi kamoška vravela, že čo necvičím, keď to doma mám, že ona by každý večer... tak som jej ho požičala. Myslíš, že cvičila? Potom priznala, že nemala čas, že po večeroch žehlí a .... a je rada, keď si môže nohy vyložiť pri telke 😉 😀
A veď steper nie je taký drahý, pýtaj od Ježiška 😉

borabora666
16. jan 2011

@suezana ja urcite...povedala som si,ze s dietou som sa zzila v poho a mamm za sebou zajtra dva tyzdne,tak pridam aj cvicenie...kazdy den aspon polhodinku jak dam deti spat

kubkovka
17. jan 2011

@suezana no je to tak presne ako vravis, cez den nemam kedy, lebo deti mi ani naraz nespia, takze ledva stacim uvarit a upratat a oprat......no a vecer ma uz nikto nedonuti.......

borabora666
17. jan 2011

@kubkovka no ja prave vecer...obycajne by som napoisala to iste,ze ma nikdo nedonuti,ale ked nikdo tak ja sama sa musim.... 😀 😀 😀

kubkovka
17. jan 2011

@borabora666 no este keby som mala taky steper ako v posilnovni, tak ano........ale takto co robit? brusaky? skor by som sla niekam von z domu cvicit alebo plavat

borabora666
17. jan 2011

ja bysom von cvicit neisla,nie teraz,nie s touto postavou....ja mam doma z internetu stazenu zumbu a pilates,mam fit loptu a budem robit brusaky.....no nejaky cvicebni plan si spravim,ALE SKOR TEN PILATES...TEN SOM CVICILA jednu dobu a spevnovalo sa cele telo

kubkovka
17. jan 2011

@borabora666 no teda, ty si sa na to riadne dala, to ti schvalujem a teda obdivujem ta..........

borabora666
17. jan 2011

@kubkovka no jsem naozaj odhodlana.....lebo vsetko sa mi trasie.... ☹ ☹ 😀

kubkovka
17. jan 2011

@borabora666 no to aj mne, ale mna to doma samu nebavi

cumelila
17. jan 2011

dobré ránko...tak a krásny den pred nami :D človek ma takú silnejšiu motiváciu ked vidí slniečko a pripomenie to leto a plavky 😉 ...ja cvićím len brušáky a asi si stiahnem zumbu a trošku malú a tata pobavím...a čo máte dnes na obedík??? Ja planujem tofu na cibulke so zeleninkovým šalatikom...aj máte niektorá nejakú fajn stránku s receptíkmi???

kubkovka
17. jan 2011

@cumelila no ja dnes tarhonu so zeleninou.........niekto tu dal stranku, ale uz neviem aka to bola.........

borabora666
17. jan 2011