90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 no veru, ja som sa vazila asi po dvoch tyzdnoch, ale to ide z tela von hlavne voda..... 😀 😀

luciaanna
28. jan 2011

A už niekto absolvoval vodný deň? Myslím teda aj v dávnejšom období. Ja mám z neho hrôzu a možno ho aj jednoducho vynechám.... ☹
Ešte kojím a nemyslím si, že by to bolo pre malú dobré, keby som bola celý deň o hlade...Alebo je to iba moja výhovorka?? 😕

marianka0101
28. jan 2011

@luciaanna ak by som kojila, tak by som určite nebola iba na tej vode.

luciaanna
28. jan 2011

@marianka0101 , tak to si ma normálne potešila 😵 , sa mi uľavilo 😝 .

kubkovka
28. jan 2011

@luciaanna asi tak nejako, ja by som tiez nemala vodny den, keby som kojila, ja sice este v noci asi kojim, alebo sa len nalepi na prso a zaspi, ja neviem, lebo ja zaspim tiez.........uz davam umele mlieko, lebo sa mi zda, ze sa mi pomaly straca......

marianka0101
28. jan 2011

Dievčatá, máte niektorá aj tú ďalšiu knihu, ďalších 90 dní?

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 mam, ale nie v pc

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka a aj si ju čítala? mohla by si mi aspoň tak v skratke napísať o čom to je ďalej? Je to vlastne to isté, iba ďalšie recepty, alebo aj nejaké iné pravidlá?

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 no je to to iste, iba zasadne sa tam meni, ze nemusis mat to co na obed aj na veceru......mozes mat na obed bielkoviny, na veceru UH......a su tam aj nove recepty a uz sa mi to nezda take prisne.......lebo je tam napr. vajce aj cestovina

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka aha, lebo ja teda neviem ako na tom budem po tých 90 dňoch, ale čo sa týka váhy, určite mi nebude stačiť, to čo za tento čas schudnem... tak už teraz rozmýšlam, že by som pokračovala. Ale myslím že som niekde čítala, že by mala byť potom mesiac pauza

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka vlastne potom je to ako klasická delená strava, lebo v delenej je to tak, že v 1 deň môžeš rôzne jedlá, len musia byť medzi nimi rozostupy. Tuším keď je mäso tak 4 hodiny pauza, po ovocí myslím stačí 0,5 h, po banáne treba 1 hodinu nič nejesť....

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 nie, ma byt pauza 3 mesiace.......ja chcem tiez potom udrziavat tento system, myslim delenie stravy, uz do konca zivota, lebo inak by som to mala hned spat

kubkovka
28. jan 2011

@marianka0101 no aj ja si to tak myslim, ze princip delenej stravy

marianka0101
28. jan 2011

@kubkovka tak nám teda držím obom palce 🙂 ale aj ostatným samozrejme 🙂

luciaanna
28. jan 2011

@kubkovka
@marianka0101 , baby, obom vám veľmi silno držím palce, aby ste to zvládli a na konci boli spokojné s výsledkom 🙂 😉 . A samozrejme máte aj môj obdiv, ja budem šťastná, ako to vydržím tých 90 dní....

kubkovka
28. jan 2011

@luciaanna vdaka

ivella
28. jan 2011

@luciaanna neboj vydrzis,staci ak budes chodit na mk 😀 😀

kubkovka
28. jan 2011

@ivella a mm uz doma?

luciaanna
28. jan 2011

@ivella , 😀 , kiežby to tak bolo....

julia225
28. jan 2011

@kubkovka ano cvicim doma s dvd :o)
Dnes bielkovinovy, dala som si klobasu 😝 , ale mala som také vycitky, ze som isla na prechadzku s dcerkou na cca 2hodiny ...tak lepsie, na veceru si dam vajicko so syrom a salatik ... uz teraz sa tesim ... vy ste ake bielkovinky mali dnes? a ozaj, ... co idete varit na skroby?
Ja rozmyslam karfiol, sebe nevyprazeny a zemiaky na pyre + salat a kecup ... mnam ... 🙂

borabora666
28. jan 2011

vela ste popůisaly,co som bola mimo...neviem ktora sa pytala na drobca??? nie neni mu nic,len zle dycha a teraz uz teda aj zacina vykasliavat.....horucku si myslim,ze bude mat po manzelovej rodine...vnutornu,lebo nic mu nenameral a dorana sa mi zbudi uplne spoteny...a to mame teplotu v izbe stale rovnaku a obliekam ho tiez na spanie rovnako

borabora666
28. jan 2011

babulky,ide sem navsteva.....ked dozijem vecera,ukazem sa tu....lebo mi je zle....a este musim spravit zakusok a neviem co bude s cvicenim...ci ano ci nie...ved uvidim.....majte sa zatial a drzkajte sa

kubkovka
28. jan 2011

@julia225 no dobry napad na skroby, ja mam dnes skroby a mam zemiakove placky a kyslu kapustu
@borabora666 no tak vela sil prajem

julia225
28. jan 2011

@kubovka a zemiakove placky bez vajicka??? drzi to pokope? to je tiez dobry napad ... :o)))

kubkovka
28. jan 2011

@julia225 ano, bez muky a bez vajca, drzi to

dadurka
28. jan 2011

dakujem za pestru ponuku...no mala som chut na nieco masite nie salatik... na obedik som mala taky mlety reznik a na veceru rybku..mnam ta bola skvela 😉

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka no ja tie placky s kyslou kapustou, na zajtra som si kupila celozrnne zemlicky s feferonovym salatom

dadurka
28. jan 2011

aj ja som mala kapueticku som si udusila k masku..mnamky... a zajtra neviem co budem papat...este mam cinsku kapustu tak si taky salatik s mrkvickou urobim a upeciem zemiaciky alebo ryzu ...uvidime ci sa mi bude chciet zemiaky supat:D

kubkovka
28. jan 2011

@dadurka no ja sa uz tesim na nedelu, vitaminak, co by mi nevadilo, ale ak pojdeme k svokrovcom, to bude pre mna utrpenie

dadurka
28. jan 2011

ja to mam nejake divne ja v pohode vydrzim vitaminovy den ked jem ine tak mam na vsetko chut ☹ a neviem prestat jest