90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
30. jan 2011

@jankabambulka aha,tak to uz chapem.....to by bolo naozaj na ho... keby si mala len vodu....ja praveze planujem zajtra ostat doma,ale mozno budem muset skocit do mesta.....neviem co je lepsie....ci doma,kde je plno jedla,alebo v meste ked nema clovek energiu

luciaanna
30. jan 2011

@jankabambulka , ďakujem za receptík, niekedy vyskúšam...

luciaanna
30. jan 2011

Včera večer som bola na návšteve u známych a dnes u svokrovcov na obede (doniesla som si svoj obedík ), neznášam, keď musím vysvetľovať, že držím diétu a stále dookola: "nie, ďakujem, naozaj si nedám ten obrovský koláč a nie, ďakujem, ten chlebíček vyzerá super, ale neprosím si...."
Ako to riešite vy?

luciaanna
30. jan 2011

A najviac na svete zbožňujem, keď ma všetci začnú presviedčať, že načo držím diétu, keď to vôbec nepotrebujem 😝 😝 , ako dobre vyzerám...(a na mne nalepených 10kg navyše... 😒 )

llumka
30. jan 2011

idem si dat kapustu zostalo mi este zo vserajska
baklazan si odlozim na utorok, mam vtedy bielkoviny asi si dam s mletym masom, uvidim co najdem v recepte

borabora666
30. jan 2011

@luciaanna ja nikde nechodim...tak to mam vyriesene....😀 ale lutujem vas,ktory chodievate..... ☹ ☹

kubkovka
30. jan 2011

@luciaanna no tak nieco ako ty vcera som zazila ja dnes u svokrovcov........nie,nebudem kolac, nie, nebudem kapustnicu, lebo je v nej maso, nie, nebudem vecerat..........ale manzel bol super, povedal im, ze neponukajte ju, ona si nevezme, ked povedala, ze si nevezme 😀

suezana
30. jan 2011

@luciaanna mňa veľmi prekvapili na oslave 50. teraz - urobili špeciál mäsko pre mňa na prírodno 😵 tiež som mala strach, že ma vysmejú a nie 😅 ale to možno preto, lebo bol vývar a nabrala som si (bez rezancov) a potom mäso a k tomu zelenina - tak to brali, že jem, len delím...ale neskutočne mi voňali zemiačiky ☹ 😀

suezana
30. jan 2011

@kubkovka tvoj muž super 😀 no verí ti 😎 a my sme dnes boli plávať - nahovorila som ho, bolo super. Potom ešte na nákupy, kúpila som si jogurt na večeru - ja som už zomierala od hladu ☹ prišli sme domov, na stole nedojedená torta - fakt len kúsok, čo malá nechala, tak som si to vzala, že to dojem....baby, môj muž skočil a vzal mi to ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😠 😖 že nie, dal mi jogurt, že to mi musí stačiť 😝 moje dieťa vyskočilo, že mi to dá, ale muž, že nie 🙄 tak som zjedla jogurt, sušené slivky a potom, keď som umývala riad, tak som to aj tak dojedla 🤐 strááášne mi vytrávilo v bazéne ☹ a zistila som, že to neni dobré mať obed a potom až večeru, lebo sa neviem dojesť 😲 musím dať aj olovrant.

kubkovka
30. jan 2011

@suezana no taky olovrant nie je zly..........a tvoj manzel to berie vaznejsie ako ty 😀 😀 😀

suezana
30. jan 2011

@kubkovka mne to veru vôbec nebolo smiešne 😠 ja som chcela tortuuuuu 😢 😀

kubkovka
30. jan 2011

@suezana no to ti verim, ale mne to teda smiesne je......

suezana
30. jan 2011

@kubkovka on sa hrozne teší, že chudnem, aj včera v noci a dnes ráno som bola pochválená 😵 a keď som sa išla večer sprchovať, malá hovorí: maminka ty máš takú krásnu malú riťku...aj ja idem udržiavať diétu ako ty 😀 😀 😀 😀 a ja jej hovorím, ale udržiavať diétu znamená, že nemôžem jesť sladkosti.... mali by ste vidieť ten pohľad, ako sa jej to spracovávalo v hlave... 😀 😀 😀 ako počítač, keď točí, točí, točí a nič 😀 skrátka neprijalo 😀

marketka1
30. jan 2011

Ahojte 🙂 rada by som sa k Vám pridala do témy.
Od utorka chceme spolu s mm držať túto diétu a chcela by som poradiť nejaké receptíky čo ktorý deň papáte 😉

kubkovka
30. jan 2011

@suezana no ved to je super, ked aj rodinka ta podporuje

suezana
30. jan 2011

@marketka1 ahoj 😉 aj s mužom? super, to budeš mať výbornú podporu. Sice aj ja mám, ale len slovnú 😝 drž, drž a on vkuse vyťahuje a robí mi chute 😲

Takže začínate bielkovinový deň: ja som si na prvý urobila grécky šalát - milujem to, ale môžeš aj rôzne mäsko so zeleninou - množstvo je hlboký tanier, na večeru polovica. A na obed k tomu čistý vývar - bujon 3dcl - mne to veľmi chutí a jeden krajec chleba. Na večeru už nie, ale to asi vieš 😉

kubkovka
30. jan 2011

@marketka1 no tak to vam bude veselsie.........no bielkoviny mas lahky vyber, maso, alebo syr, alebo omeleta.........a kooooooopec salatu

suezana
30. jan 2011

Ja som si na jeden bielkovinový deň na obed urobila cesnakové hrianky so syrom 😵 dobrý tip,nie? 😎

kubkovka
30. jan 2011

@suezana no ty mi teda robis chute, ja na ovoci a zajtra voda..........no tak idem rychlo do postele, nech som zajtra aspon vyspata, ked uz budem hladna 😀 😀 😀

suezana
30. jan 2011

Ja mám zajtra škroby - takže pečené zemiaky pravdepodobne a cibuľa - neviem prečo mi cez túto diétu chutia také výrazne čuchové potraviny 😕
@marketka1 a odporúčame všade pchaj kyslú kapustu - výborne prečisťuje 😒 podaktorých 😀
Ja som dnes na odporúčanie vytiahla z pivnice odšťavovač a idem robiť zajtra - tu je tip: 3mrkvy, 3 petržleny, a malá cvikla - na detox, na trávenie (wc 😅 ) a aj protirakovinové účinky. To by mali byť moje raňajky.

suezana
30. jan 2011

@kubkovka dobrú noc 😉 tak zajtra nebudeme spomínať zákusky, torty, ani nič... 🤐

marketka1
30. jan 2011

o.k. ďakujem@suezana @kubkovka no kým sa zabehnem tak Vás asi ešte trošku pootravujem.

dadurka
30. jan 2011

dnes som to zvladla bez prehresku... 😎

suezana
30. jan 2011

@dadurka super 😉 a aký si mala deň?

suezana
30. jan 2011

@marketka1 a koľko plánuješ schudnúť? ak môžeš 😉

dadurka
30. jan 2011

@suezana ja si tiez myslim ze super...uh takze spagetky mnam mnam a vecera zakusok mnamka este vacsia...

suezana
30. jan 2011

Ja som dnes zhrešila kúskom torty, čo som dojedla malej z tanierika 🤐 , ale hodinu som plávala v chladnej vode, tak som hádam spálila kalórie 😝 😀

suezana
30. jan 2011

mala som bielkoviny

dadurka
30. jan 2011

neviete niekto prosim vas co pomaha na kurie oka? mamina ma a nic jej nepomaha uz sa nemozem pozerat na to ako sa trapi ☹

suezana
30. jan 2011

@dadurka už ti zisťujem 😉 aj moja mamka to mala a ona to žiletkou vyrezávala 😖 moja nočná mora z detstva 😝