90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
8. feb 2011

@perla200 nemoze sa to, ved preto si to dam az po diete ako odmenu, ale inak budem dalej pokracovat tak ako sa ma...cize hlavne delit........
a hlava ma bolela iba raz, ale asi tak 2-3 dni

suezana
8. feb 2011

@perla200 mňa nie, málokedy ma bolieva

suezana
8. feb 2011

@kubkovka ja milujem skladané zemiaky s kapustou - najbližšie, keď bude aj mm doma, tak robím - dík za tip 😉

kubkovka
8. feb 2011

Tak idem si urobit kavu, potom zavesim pradlo, malym uz varim obed, mm ma pizzu a segedin a ja hura o 16 hod na nechty

suezana
8. feb 2011

@llumka rezance z pandy?

kubkovka
8. feb 2011

@suezana to su ake?

suezana
8. feb 2011

@kubkovka ja neviem, už to tu niekto dával, aj link, že sú výborné, myslím, že z reštiky Panda - a my ju tu máme, tak by som chcela...

llumka
8. feb 2011

@suezana ano presne

kubkovka
8. feb 2011

@suezana ty nevies, ako sa robia a spravis ich?

llumka
8. feb 2011

@suezana nie su vyborne ale su vynikajuce, ale raz mi mamina kupila z inej pandy nebola az tak vynikajuca, zalezi kto tam vari

suezana
8. feb 2011

@perla200 ten pocit hladu - nie zvyknúť si, ale brať to ako pozitívum, že som hladná - chudnem a nie som zas prepchatá, nadžgatá, spuchnutá a mám zo seba dobrý pocit a nie odpor 😉 ja to mám tak...

llumka
8. feb 2011

@kubkovka neviem oni tam daju taku slanu omacku neviem co to je, skusim najst na nete recept

suezana
8. feb 2011

@kubkovka ja si ich pôjdem kúpiť 😀 😀 😀 😀 nie sú drahé...na tom obrázku to bolo, ja neviem tuším @ivella to dávala, neviem....
@llumka aká je cena?

kubkovka
8. feb 2011

@llumka no to by si bola uplne zlata, ja neviem, ci mi tu mame v PD pandu ☹

llumka
8. feb 2011

@suezana ja som vcera kupila za 1,30€ bola to obrovska porcia ak tomu salat a balne

llumka
8. feb 2011
kubkovka
8. feb 2011

@llumka vdaka, vyzera to chutne, musim niekedy skusit

suezana
8. feb 2011

Takže ja mám tip na UHT - a v ten deň sa budem nachádzať v Leviciach 😕 Kde je tam Panda?

kubkovka
8. feb 2011

@suezana no vy ste dobre baby, a ja co? a kde kupujes tie zemiaky a ake su to?

suezana
8. feb 2011

@kubkovka tie zemiaky robím 😀 uvaríš v šupke vo vode a potom ošúpeš a vrstvíš v jánskom skle s kapustou kyslou +klobása a dáš zapiecť 😉

kubkovka
8. feb 2011

@suezana aha, to poznam, ale nemozem kombinovat........ ☹ ☹

kubkovka
8. feb 2011

Inak baby este stale som dnes nic nejedla, prave pijem taky vlakninovy napoj, ten som mala aj rano

borabora666
8. feb 2011

sue...v leviciach neviem o ziadne pande...ale je tam cinska restika bud vedla sporitelne,vlastne vedla krytej trznice smerom ku kaufu,alebo od kauflandu krizom cez taku luku smerom do mesta na pesu zonu.....vlastne tiez kusok od krytej trznice,ale zozadu

borabora666
8. feb 2011

@kubkovka ...tak mas neplanovany vodovy den?😀 ja som uz podruhe jedla kapustu a na hajzlik stale nic...to je nefer ☹ ☹ 😠 😠 😠

kubkovka
8. feb 2011

@borabora666 nie, ja mam ovocny, aj v knihe pisu, ze je dobre obcas si na vitaminy dat len dzus alebo stopercentnu stavu a mne to viac vyhovuje, takto nie som hladna a ked zacnem nieco prezuvat, tak hladna budem

borabora666
8. feb 2011

@kubkovka aha,jasne.....ja nemam dzusiky,tak kupim a skusim spravit tiez

suezana
8. feb 2011

@borabora666 ďakujem, už som si to pozerala na nete, máte ju tam, len sa z toho neviem vysomáriť 😝 ale je to okolo prioru niekde nie? ja sa prejdem, aj tak sa budeme potrebovať naobedovať...viac ma serinká, že vám to parkovisko tam robia, kde ja dám auto? ☹ aj hlavná cesta je zmenená...sa bojím, že sa dostanem niekde do slepej uličky, alebo prešvihnem dačo,... ☹ nedáme stretko? my chodíme s malou tam do tesca a hypernovy, tam je fajn detský kútik - dáme si kafčo 😉

kubkovka
8. feb 2011

@borabora666 no skus, ja som mala vzdy problem, ze som zacala nieco jest a uz to islo, mala som problem to zastavit a trapila som sa, teraz som uplne v pohode

suezana
8. feb 2011

@kubkovka aj ja mám taký problém - presne.... to máme asi všetky, inak by sme boli štíhle 😀

suezana
8. feb 2011

Mala som práve telefonát. Pozvanie na 40tku 😀 26.2. (bratranec 😉 ) to je výzva 😎 musím sa snažiť. Síce to je rodina s ktorou som sa už dávno nevidela - tí by boli zhrození, keby som tam prišla s mojou novoročnou váhou 😅 ale sestra ma videla na 50.tku....takže ... chudnutiu zdar 😵