90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka dobru chut ti prajem 😉 , ja som si dnes este ani neuvarila, chcem robit ten posuch s cesnakom ale mam tu kozmeticku presne na 13-tu , takze jest by som to predtym nejedla(nech nesmrdim) a studene to nechcem 😒 tak si to urobim ked sa vratim...budem mat sice neskory obed ale dam si vecer neskor veceru 😉

perla200
28. feb 2011

čaute kočeny...
@mexx ty kokso to je fakt neuveritelne dost vela kíl dole.....
no ja vitaminak - idem si hodit vývar z polievky.... na obed....

a upratovat potom prídem🙂

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 dakuje, dobre bolo....a prijemny cas u kozmeticky

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka dakujem 😉 , som zvedava ci si vsimne ten moj ubytok kg 😉

kubkovka
28. feb 2011

@perla200 no pridi k nam upratat, nema kto.......

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 no das vediet, ale verim, ze ano

mimika4408
28. feb 2011

@perla200 tak dobru chut a prijemne upratovanie 😀

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka no dufam 😉 ...ja ani k nasim teraz nejdem aby ma nedrazdilo na vahu sa stavat 😒

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka decka ides dat spat, alebo nebodaj uz spia???

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 mala spi a martinko tu pobehuje v pavuku.........hadam by nespali naraz, no nie? 😀

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka veru 😉 ved zaco si platena na materskej?? 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
28. feb 2011

@mexx kua...aký idol 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

perla200
28. feb 2011

@kubkovka no inak to je asi aj mierne na nerváky že? ked jeden spí a druhý nie??? a potom na striedačku..... no moja spí...ako s tou tabulkou na písanie v ruke a s ceruzkou zaspala....včera sme spali s 7 loptami v postielke a predvčerom chcela živú mačku do postele🙂))

kubkovka
28. feb 2011

@perla200 ja by som spala aj bez macky...........ale tak aspon trosku upratujem, aj ked dnes tu mam taky nejaky blazinec 😲 😲

suezana
28. feb 2011

@mimika4408 je už na kozmetika a ja tu stále bordel ☹ viete, čo som našla v cestovnej taške? Guláš v pohári 🙄 zabudla som naň 😝 ach lenivosť moja ☹ možno nebude pokazený 🤐

llumka
28. feb 2011

ahojte, preva som vas docitala, vy ste tolko pisali, citala som viac ako 15 stran, ufff 😀

tak u mna je to hrozne uz tri dni som stale nieco hresila, co to je so mnou?niekedy viem pekne drzat inokedy nie 😠 😠 😠

ja som zvedava na stredu kolko mi islo dole, a ked ani kilo ani sa necudujem tolko som mala prehreskov

😅

kubkovka
28. feb 2011

@suezana inak dala by som si gulas.........uz davnejsie nad nim premyslam......

ingridka22
28. feb 2011

čaute bosorky, sa človek narobí, kým vás prečíta 😀 ale pobavili ste ma 😵 @mimika4408, už som tu, áno, bola oslava... a tá teda dopadla - teda ja som dopadla ☹ v sobotu som napiekla, mala som škroby, tie som dodržala, akurát to ochutnávanie plnky do zákusku, šľahačky a kadečoho iného som asi prehnala 😕 a nedeľa hrúza des 😢 piate cez deviate, slané, sladké, no katastrofa 😠 dnešok ako tak ide, ale večer je ešte ďaleko a čo bude so mnou zajtra 😨 😕 že voda... to ako vydržím, keď som po víkende rozožratá... ja sa radšej ani vážiť nebudem, až o mesiac 😔 fuj, som nemožná 😠 ☹ 😠 mala by som dostať pokarhanie 🙄 😨

perla200
28. feb 2011

@ingridka22 VODA VODA VODA - čaka nas...šalalalala...

ingridka22
28. feb 2011

@perla200, vieš ako sa tej vody bojím? veď ja nezvládam tie posraté vitamíny, tak ako môžem zvládnuť vodu??? keby ma aspoň niekam do lesa vyhnali na celý deň, alebo niekam veľmi ďaleko mimo domova a chladničky 😖 😨

kubkovka
28. feb 2011

@ingridka22 pridavam sa, ja som tiez rrala cez vikend

kubkovka
28. feb 2011

@ingridka22 vodu zvladnes, lebo nebudes jest vobec

perla200
28. feb 2011

@ingridka22 prestan - začali sme rovnako nepamätás?????? a spolu to aj zvládneme 😀

ingridka22
28. feb 2011

@kubkovka, ty si ma nenechala "v štichu" a tiež si mala prehrešky? jej, aspoň v tom nie som sama... 😵 ďakujem za povzbudenie... nechcete si ma niekto adoptovať na už "len" 60 dní?? 😀 žeby som chudla pod dozorom 😎 @perla200, viem, viem, začali sme spolu, akurát tebe to dolu ide (asi aj preto, že dodržuješ, že?) a mne sa to len vlečie (žeby kvôli prehreškom? 😕 😀 )😖 je to jasné ako facka, musím pridať a začať sa ovládať, bez disciplíny to nepôjde....

perla200
28. feb 2011

@ingridka22 no to iste....ja som mala brutalne prehresky.....aj včera - hlavne..... a fakt ani neviem kedy som mala vzorový den....

ingridka22
28. feb 2011

@perla200, na vzorový deň si veru ani ja nespomínam 😖 do kelu, musím sa prebrať k životu 😲 a začať byť na seba prísna... a potom sa čudujem, že prečo mi to nejde 😨

kubkovka
28. feb 2011

@ingridka22
@perla200 no pekne, kedy ja budem mat dole ze za mesiac 8 kilov? za tento druhy ak budem mat dole kilo, budem rada, ale od vodoveho dna idem poriadne, musim zhodit aspon na tych 75 do konca diety

kubkovka
28. feb 2011

@ingridka22 ja som zatial vzorova dnes.........a vodovy den som mala na 150% vzorovy 😀

perla200
28. feb 2011

@kubkovka ale ja som dala len 5kg dole za mesiac nie 8kg....ale bachla som si odvodnovaciu tabletku lebo ráno prsty napuchnuté ako hovado tak len chodím na wc....zatial dnes sa držím, uvidím čo bude dalej a zajtra voda, to som si kúpila minerálku a čaje....

ingridka22
28. feb 2011

@kubkovka, ja dnes lieskovce, rajčinu, čalamádu, banán.... kombinácia ako prasa... ale aj lyžička ryže z taniera mojej malej a aj tri hranolky.... to som sa asi kopla, čo? inak keby bola tabuľka, že komu to ide najpomalšie, určite vyhrám, veď u mňa sú to ledva 3 kilá 😠 😠 😠 žeby sa nám zadarilo od 30 dňa??? 😉