90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
1. mar 2011

@zuzkakach soja je uhlohydrat

mimika4408
1. mar 2011

@suezana podla knihy soja je uhlohydrat 😉

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 v knihe je tofu - zaradený na bielkovinový deň 🙂

mimika4408
1. mar 2011

@suezana ale tofu je jak syr..a to je bielkovina 😉 ale bôby soja je uhlohydrat 😉

zuzkakach
1. mar 2011

@mimika4408 moja nechcela si napisat skroby..... lebo ze uhlohydrat to urcite nie aku mas knihu, lebo podla mojej su to skroby... 🙂

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 tak super - a bôby to je to, čo predávajú v obchode - že sójové kocky, rezance a drť?

zuzkakach
1. mar 2011

mozno nakoniec prideme nato ze soja je ovocie 🙂 🙂 ale teraz vazne podla tej knihy o diete je to skrob a moja kamoska a aj brasko drzali tu dietu a cez skroby jedli stale len sojove platky a granulat a nadherne schudli a drzi im to dodnes 🙂

suezana
1. mar 2011

@zuzkakach
@mimika4408 ozaj hneď druhý recept v knihe je, že vyskúšajte ryžu so sójou 😕 super - to som si nevšimla, tak už viem, čo si urobím zajtra 😎 takže škroby 😉

mimika4408
1. mar 2011

@zuzkakach ano prepac 😉

suezana
1. mar 2011

Ja tak robím koložvársku kapustu - ryža, zemiaky, kyslá kapusta a namiesto mletého mäsa som dávala sójovú drť - jupííííííííííííííííííí mám obedík na zajtra, aj mm to ľúúúúúúúúúbi 😎 😎 😎 😎

mimika4408
1. mar 2011

@suezana 😒 😒 to nevim...ja take nepapam...ja som v knihe kukla a tam je to napisane....ze tofu je bielkovina a skroby:fazula, hrach,soja,sosovica, cicer,ryza alebo zemiaky....

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 no ja zatial pohoda a to vyvaram same dobroty.........u mna plati nic do huby nedat a bude dobre

mimika4408
1. mar 2011

@suezana kukla som 😉 ja budem mat zajtra bielkoviny takze mäsko 😵 😵 ...ja som taka mäsozrava 😉

nata_
1. mar 2011

@perla200
@kubkovka ahojte dievcata, dnes mam tiez vodu, no natlacila som si do mineralkovej flase koliesko limetky...a uz som asi aj hladna:( posledne styri dni som uzobavala kadeco, lebo tu mam mamu na navsteve a doniesla vsetko od kolacov, cez pagace, fasirky....ach jaj..hned kilo bolo hore 😠 ....ale dnes chcem vydrzat....MUSIM....za tie prehresky posledne....tak si drzme palce...idem pratat, nech nemyslim na jedlo.....

ingridka22
1. mar 2011

@kubkovka, ja tiež zatiaľ len pijem, hoci chúťky mám na kadečo, ale nedám si nič 🤐 tak uvidíme, u mňa bude kríza podvečer, to sa poznám 😖

mimika4408
1. mar 2011

dievčatá čo je solčanka????piše sa to v recepte na palacinky plnené šampinomni 40.dietny den

ingridka22
1. mar 2011

@nata, to sme tu viaceré, ktoré budú robiť doma veľké upratovanie 😵 aj ja musím niečo robiť, aby som nemyslela na jedlo 😉 tak nech sa darí 😵

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 vydržis 😉 , treba nech pomoze cela rodina...syn postrazi dceru a ty sup s muzom do kina 😉

kubkovka
1. mar 2011

inak aj ja by som najradsej niekam zdrhla, ale kde dam deti????

ingridka22
1. mar 2011

@mimika4408, ja som v kine nebola sto rokov 😢 jaaaj, kino - popcorn - cola 😀 😀 😀 už som si vymyslela ďalšiu robotku okrem upratovania bytu, pivnice a žehlenia 😉 musím mm nachystať papiere pre účtovníčku, to sa zahrabem večer do šanónov a budem hľadať všetky možné doklady 😵 a o večernú zábavu mám postarané 😉

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 no aj ja tu mam nachystane papiere, ale najskôr idem dat prat a zotriet dlazku

ingridka22
1. mar 2011

@kubkovka, ja som teraz poslala deti do obchodu a tiež idem rýchlo umyť podlahy 😎 aspoň spálime pár kalórií 😉

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 no teda, zasluzila by si si aj ine rozptylenie ako sa mm v papieroch hrabat 😉 😀 😀

perla200
1. mar 2011

no tu som....síce beznalady ale som🙂 no ja držím tak napoly....teda nič som este dnes nežuvala🙂 dala som si kafe aj čaj.... a tu vodu s citronom a jablkovým octom.... to som si zarobila do 1,5 literky🙂 a JA? idem spať....proste si s malou lahnút nech to mam rýchlejsie za sebou.... ale som na seba zatial hrdá celkom....a to som varila ako chapete ochutnavala som mäso a ked som zistila že je mäkké tak som to vyplula do koša - to je zodpovednosť čo? 😀

kubkovka
1. mar 2011

@perla200 no super, sikovna si, som pysna na teba.......ja som tiez varila a ochutnala som, ci je to dost slane......ale nezula som 😀 😀 😀

mimika4408
1. mar 2011

@perla200 no to je teda ozaj velke sebazaprenie 😉 chvalim!!!! to je dobre, ze mala spi poobede, ozaj ti to rychlejsie ubehne.

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 no podlahy umyte, uz pojdem pre maleho, len pustim este pracku

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka nezula len cuckala 😉

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka kde mas maleho?

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 aj mne mala spi, ale zato martinko je uz hore