90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
13. apr 2011

@kubkovka a ja nemám pravdu? 😝

petaboo
13. apr 2011

@suezana fúúúha tažký kaliber fernet a xipsy 😀
Ja si pohodu nespájam s jedlom ani pitím 😀

suezana
13. apr 2011

@petaboo so sexom 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

suezana
13. apr 2011

@petaboo veď ani ja by som si nespájala....to moje telo pýta 😠 aj sa bránim najprv ale nakoniec podľahnem.... 😅

Inak viem si predstaviť aj inú pohodu 😵 😵 😵 😵 ale na to by som potrebovala veeeeeľa peňazííííí 😲 😉 😀 😀 😀

petaboo
13. apr 2011

@kubkovka veru tak pokoj v duši na prvom mieste 🙂

petaboo
13. apr 2011

@suezana sex pre mňa pohoda nie je xixi, to je na takú krásnu činnosť prislabé slovko 😉
pohoda je ... normal tažko vyjadriť, pre mňa tisíc vecí, slnko, voda, tixo, les, pocit po cvičení 😀 ...

kubkovka
13. apr 2011

@suezana no veru mas, a hlavne ked cely den lietam okolo deti a nie takym sposobom ako by som chcela, ze by sme sa sli prejst alebo take nieco, ale len periem, varim, prebalujem, krmim, upratujem, umyvam riad a tak......a ked vecer konecne klud, tiez by som si dala nieco dobre a vychutnala si to.........

petaboo
13. apr 2011

@suezana no tak potom máš slabú vôľu a možno je to jedlo len za niečo náhrada, prepáč nexcela som sa dotýkať a ani urážať Ajm soríí 😉 Bo veľo žien ako tak počúvam "niečo zajedá" ...
Abo len blbý zvyk.
sorry za priamosť.
🙂

suezana
13. apr 2011

...dokelu.... ale mne sa fakt so slovom pohoda spája dobré jedlo...pocit niečoho voňavého, chrumkavého.... 🤐 🤐 🤐 asi pôjdem na hypnózu, nech mi upravia podvedomie 😲 😅

suezana
13. apr 2011

@petaboo určite ma neurazíš, ja som neni taká 😉 ja mám radšej priamo a pravdivo 🙂 a určite máš pravdu 😒

kubkovka
13. apr 2011

@petaboo no ja si myslim, ze si jedlom kompenzujem to, ze vela veci v zivote nejde ako si predstavujem, ale tak potom mam obdobie, ked som spokojna, stastna a jedlo velmi nepotrebujem.......

suezana
13. apr 2011

Prečo aj dnes blbne to fórum? Je 8.52 a už sú tu príspevky 8.56 😕

petaboo
13. apr 2011

@kubkovka no a zase sme pri tej psyx. pohode.
toto je asi tá najťažšia vec akú si udržať 😀
ja som už zopár rokov xvála bohu ťažko postihnutá dobrou náladou, xixi len pre info antidepresíva neužíívam 😀

petaboo
13. apr 2011

@suezana neni sme zvieratká čo najradšej papajú spia a sexujú, no to posledné máme spoločné to beriem 😀
myslím, že sa týmto máme odlišovať od zverí že máme robiť šecko možné a papať len ked je treba.
Všetkými smermi treba pozerať a ked oddyx či pohoda tak nie papať ale ozaj relax 😎

suezana
13. apr 2011

@petaboo keď ja najradšej papám 😀 😀 😀 😀

...babuľky, kde ste? ja mám dnes ovocko, potrebujem podporu 😀 😀 😀 😀

mimika4408
13. apr 2011

@suezana tu sooooom 😉 , cauko, co potrebujes zjest????...pridam sa 😀 😀 😀 😀

mimika4408
13. apr 2011

ja mam dnes dievcata bielkoviny, len pred chvilou som si dala obed , vcera som robila taku cinu a odlozila som si masko na dnes. veru mi ani bohvieako nesadlo 😒 a k tomu som mala salat a kusticek chleba (nakolko bola masko so stavou).
doobeda som sa podujala vytriedit veci v satniku, tak som bola zamestnana a na jedlo som nemyslela. maleho sa mi podarilo dat spat len o 14tej a ako som sadla tak uz len na jedlo myslim ☹

suezana
13. apr 2011

@mimika4408 😀 😀 😀 chrumkám sušené banány 😉 zatiaľ som zjedla ráno balíček sliviek, na obed brokolicu, teraz káva....a už to so mnou ide dole vodou - po káve neviem prestať 😝 ale tak banániky sú sladké...hádam ma to prejde....a dnes ma asi dobre prečístí 🤐 tie slivky mi robia riadnu šarapatu 😀 😀 😀 😀
a ty? ako?

suezana
13. apr 2011

Ja dnes taký super pocit - veľmi chcem dodržať ovocko a zajtra si vychutnať mäsko kuracie 😵 😵 😵 😵 po ovocnom tak inak chutí 😅 😵

mimika4408
13. apr 2011

@suezana to bude cesta do skolky pre malu 😉 ako na raketovy pohon 😀 😀 😀 😀 . ja som vcera vecer ked tu tak blbol ten net citala niektore temy tu na MK....teda poviem ti, niektore mamicky by mali byt spisovatelky 😉 bratia Grimovci, Andersen a vsetci tvoritelia telenoviel mozu ist do prdele 😀 😀 😀

mimika4408
13. apr 2011

@suezana vsak jasne, ze inak chuti po ovocku 😉 ked mas prazdne bruskoooo 😒

mimika4408
13. apr 2011

haloooooo
@suezana co ta prehnalo???? 😀 😀

suezana
13. apr 2011

@mimika4408 malá je už doma, berávam ju na obed, lebo im učiteľka ochorela, a po obede ich delia do iných tried... neprehnalo, ale chvalabohu, že som doma len sama 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

mimika4408
13. apr 2011

@suezana jaaaj tak dnes v skolke sa nespalo 😉 ...pozor na Chrumka aby si ho nevydymila 😀 😀

suezana
13. apr 2011

@mimika4408 😀 😀 😀 😀 😀
no, už som zbaštila celý sáček banánov 😖 šťastie, že som nekúpila dva 😒 lebo som nad tým rozmýšľala 🙄 no neni som ja koza?

mimika4408
13. apr 2011

@suezana a aky velky bol ten sacek??? 20dkg alebo 50dkg?? 😉

suezana
13. apr 2011

@mimika4408 100 gramov... ale výborné boli...už hovorím malej, či si nedáme grep 😅

suezana
13. apr 2011

... ale ráno 150gramov sušených sliviek 🤐 😀 😀 😀

mimika4408
13. apr 2011

@suezana grep je fajn, ten lubim aj ja....vcera som kupila hrozno,jahody aj banany a konecne paradajky zo slovenska 😉 taaaaa vôna 🙂 konecne uz ta zelenina zacina mat chut

mimika4408
13. apr 2011

@suezana tie slivky uz mas v kanalizacii 😀