90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
27. jún 2012

Caute. Ja mam dnes UH. Na obed cestoviny s rajcinovou omackou. Vcera som to zvladla ale celu noc ma bolela hlava. 😒 Uvidim dnes. Chcela by som sa vas len spytat aky mate asi stravovaci rezim. Ja ranajky okolo 7:30, obed 12:30 a vecera 19:30 musim sa priznat ze som vecer uz dost hladna ale viem ze keby sa naveceriam skor pri telke ma prepadne mlsna. Co by som si tak mohla dat medzi obedom a vecerom kedze tam mam 7 hodinovu pauzu??? Kazda rada bude ocenena. Diky. Krasny den.

domyyy
27. jún 2012

@lucky14 ja raňajkujem neskôr.. medzi desiatou až jedenástou, obedujem okolo jednej-druhej a večeriam o piatej.... ale takto to tebe určite nevyhovuje....ja neskoro raňajkujem a skoro večeriam 😒

lucky14
27. jún 2012

@domyyy Tak to je super ze to tak zvladas. Fungovat od piatej bez jedla do druheho dna do desiatej. Isto preto sa Ti dari tak chudnut. Uvidim ako zvladnem dnesok. Uz som sa nevedela dockat obeda. Tak super mi to rozvoniavalo a este lepsie chutilo. Tak teraz az vecera. Teraz sa citim ze to bude lahke ked mam spokojne brucho ale uvidim. Keby sa mohlo aspon nejake ovocie. Ale co uz. Treba sa zapriet na ceste k vysnivanej postavicke. Ha ha. 🙂

domyyy
27. jún 2012

@lucky14 môže byť, že preto 🙂 ale včera som dietu vážne porušila ☹ prišla mi rodinka z dovolenky a priniesli mi burek... je to z listkového cesta plnené syrom a ja som neodolala... včera som mala bielkoviny tak ma to nahnevalo, ale nevadí... tie kilá pôjdu aj tak dole!! 🙂 ja si zajtra urobím tiež cestoviny s rajčinovou omáčkou už sa tešíím 😉 a na večeru si čo dáš? 🙂

lanczi
27. jún 2012

caote babule,neviete nahodou ze ovos sa moze ktory den jest? dakujem 🙂

sajmonkaf
27. jún 2012

@lucky14 skus si dat večeru skor,ja jem tak max do 17 hod a potom len pijem vodu alebo čaj.

sajmonkaf
27. jún 2012

@lanczi podla mna na uhlohydraty.

domyyy
27. jún 2012

a ozaj baby ja denne pijem cca 4-5 litrov vody.... preto ani tolko nezjem....

lucky14
27. jún 2012

@domyyy No na veceru mam odlozenu polovicnu porciu z obeda ale mam aj tortu co priniesla Jakubkova babka v nedelu. Odvtedy odolavam. Uvidim. Vcerajsok uz skoncil. Cas sa neda vratit spat. Tak len hor sa do chudnutia dnes. ha ha ha

domyyy
27. jún 2012

@lucky14 daj si tortu... daj si niečo sladké lebo potom ťa to bude mátať v iné dni 🙂 ešte sa aj rýmuje to čo si mi napísala 😀 dnes poctivo držím 😉 idem dať robiť zemiaky 🙂

olga0251
27. jún 2012

@lucky14 tak na tu veceru si daj tu tortu bez tej polovicnej davky z obeda trosku si pomlsaj 🙂 lebo zajra mas ovocnickov dnes mozes aj nanucik 😀 🙂

babylux
27. jún 2012

@domyyy ok,dik ja som si spravila zemiaky na pare,ktomu cuketu tiez na pare ,posypala bylinkami a dala trocha zapiect.

olga0251
27. jún 2012

@lucky14 kludne si daj tu zeleninu alebo jeden kus ovocia lepsie tak ako hladovat 😒 🙂 ja som to zo zaciatku tak robila a preto som chudla 😉 a veeela pi vodicky 😀 ☹ 😉

sajmonkaf
27. jún 2012

@domyyy asi by som presedela cely den na wc 😀 😀 😀

lucky14
27. jún 2012

@sajmonkaf Bolo by super keby som vydrzala od 5 nejest ale ja sa poznam. Urcite by som to nevydrzala. Uz mame taky rezim ze po tom ako mame maleho v postielke a spinka tak prideme na rad my s vecerou. Tu si vychutnam a nie je to az take hrozne vydrzat pri telke. Aj ked moj drahy maskrti niekedy to veru chce vela sebazapierania. Skusim si aspon zo zaciatku dat nejaku tu uhorku alebo rajcinu okolo 3-4 a uvidim. Ak kilecka nepojdu dolu budem musiet sprisniet. Vody pijem doooooost. 🙂 🙂

lucky14
27. jún 2012

@domyyy Ak si myslis ze ta torta je presne to co mi pomoze asi si ju dam. Ha ha ha. Zajtra ovocicko. Uz sa aj tesim lebo milujem ovocie a mam zasoby. Myslim ze toho mozem kolko chcem. Uvidim ako my to pojde prezit len na ovoci. Este som to nikdy v zivote neskusala. Inak ak si k tzm rajcinam do omacky na cestoviny pridas cuketu a potom rozmixujes dochutit oraganom je to skvele. Super ze dnes si znovu o krocik blizsie na ceste k postavicke Tvojich snov. Moja pevna vola je poctivo testovana musim sa priznat. 🙂 🙂 🙂

lucky14
27. jún 2012

@olga0251 Super. Lebo ja ked otvorim chladnicku tak sa to jedlo ku mne prihovara. Ale trpezlivost ruze prinasa. Aspon sa tak hovori. V mojom pripade dufam ze odnesie aspon 20 kil. Casom - viem ze to trva pribrat tak to bude trvat aj schudnut. Ozaj Tebe sa ako dari? Uz si skoro v cieli? 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
27. jún 2012

@lucky14 no ved aj ja som predtým dala maleho spat,a potom hura do chladnicky,ale povedala som si že nemozem,a potom mi to ani nevadilo,čo jedia doma ostatni.aj oslavy som dokazala pretrpiet,musis sa zaťať a uvidis,že to pojde.uz po týždni by si mala citit rozdiel.A vody pijes dost?to je velmi doležite.

kacena24
27. jún 2012

ahojte babenky,mne to maso vážne nechutí,nemáte nejaky receptík na bielkovinový deň bez masa? ja Vám to len žujem a žujem a rozmýšľam,kedy to konečne prehltnem....asi mi šiši,ale to je hrozný deň :D ak nejaké receptíky poznáte,budem rada,ak napíšete...vopred Vám ďakujem 🙂

lucky14
27. jún 2012

@kacena24 Ahoj. Tak to si aj ja pockam co Ti babenky napisu. Som vegetarianka a moj prvý bielkovinový den som si dala parky sojove horcicu a krajec chleba a zeleninový bujón. Nabudúce chcem skúsiť marinovat tofu v jednej lyžičke oleja a grilovacieho korenia. Opečiem a dam si k tomu grilované rajčinky a krajec chleba. Chlieb by mi chýbal keby som ho celkom vynechala. Ja mám zajtra prvého ovocníčka tak uvidím. Dúfam že vydržím. 🙂 🙂 🙂

lucky14
27. jún 2012

@sajmonkaf Vody pijem dost myslím že dosť. Asi 3 litre. Niekedy mi uz ani nechce ísť dolu krkom. Uvidím ako sa mi bude dariť v takom časovom ramci akom som začala a ak to nepôjde tak budem vedieť že v tom je chyba. Dnes som si na večeru dala maličky kúsok torty a slané oplátky./mám ich tak velmi rada - domáce/ Teda tie som asi nemohla keďže tam je mlieko. To ma napadlo teraz. Budem vedieť do budúcna. Aj Ty si niekedy dáš zákusok alebo iba polovičnú porciu obeda? Zaujíma ma to lebo tak super chudneš že či v tom je nejaký háčik alebo len nasleduješ knihu. Keby sa tak dali ústa zamknúť. 🙂 🙂 🙂

olga0251
27. jún 2012

@lucky14 prave podla knihy mas treti den na veceru kus torty alebo tri kolaciky alebo tri kopceky zmrzky ak nemas rada sladke tak mozes slane kolace 😝 😉 takze si nic zleho neurobila 😀 😉 🙂

olga0251
27. jún 2012

@lucky14 prave podla knihy mas treti den na veceru kus torty alebo tri kolaciky alebo tri kopceky zmrzky ak nemas rada sladke tak mozes slane kolace 😝 😉 takze si nic zleho neurobila 😀 😉 🙂

lucky14
27. jún 2012

@olga0251 Yeay!!!! To si ma potešila. Aspoň sa teraz necítim tak previnilo. Dakujem. 🙂 🙂 🙂

kacena24
27. jún 2012

@lucky14 no veru aj ja som už nedočkavá,lebo maso mi moc nechutí....neboj zajtra zvládneš bez problémov 🙂

miskakyska
27. jún 2012

@kacena24 ja som mäso nejedla vôbec..môžeš jesť miesto mäsa syry,tvaroh,škvarenicu,ryby

kacena24
27. jún 2012

@miskakyska ok dakujem,uz som rozmyslala aj tak,ze zeleninu a tu posypem syrom a dam zapiect,napr brokolicu...to by mohlo byt nie?

miskakyska
27. jún 2012

@kacena24 dievča zlaté,keď dáš fantáziu do pohybu nebudeš vedieť čo si skôr ukuchtíš :o) môžeš kooopec zeleniny a na to bachnúť aj vyprážený hermelín(ak máš rada) na to kvapku drezingu...a kde máš fotooo?

miskakyska
27. jún 2012

Babky ja som pomaly mesiac po diete..stravujem sa normalne,ba až pažravo,nevážila som sa ako som skončila,som nafuknuta,taká o ničom..taká pomylena :o) skočím večer na váhu a dovidopo...ššok ako blbec..že 2kg dolu..som z tym aale vobec nerátala,.ts take prekvapko,však ani nezaspím :o)

sotia
27. jún 2012

@miskakyska dobráááá si.....