90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
7. jan 2010

ahojte dievcat! tak coto tu dneska nikto nebol? vcera nieco haproval kôn tak som uz nenapisala...dnes ovocny den! prave papam mango a je dost tvrde ale je mi to jedno🙂 dnes mam pocit ze mam mensie brucho take neprezrate...juuuj taka som rada....🙂 ja sa budem vazit az po tyzdni cize za tri dni...uz som aj zvedava🙂

pekny dnik

lucijja
7. jan 2010

siminks> no veru vyzera to tak, lebo vcera uz spala iba raz. Dala som ju o jedenastej a spala do pol druhej. Tak obedovala az o druhej a do vecera mi pekne vydrzala. Iba som musela dat zopar chrumiek o piatej. 😀 Ale zato sa mi v noci o desiatej zobudila a bola hore do jednej. Mam pocit ze si precvicovala vsetko co sa do teraz naucila. Vsetky slabiky, slovicka, zvuky... 😀 Ale v pohode, lezala potme, nikoho nepotrebovala len si rozpravala. 🙂 A cestoviny s orechami a cukrom nie su ziadny prehresok v UH den prosim ta, tak sa neboj, vsetko je v pohode. 😉

ja mam dnes UH. Rano som vytiahla poslednu hrusku z pivnice a na obed si idem spravit cestovinky. Mnaam... 🙂

bystricanka
7. jan 2010

ahojte

ja mám dnes škroby. Spravila som si zeleninové rizotko. 🙂 Inak však by som si mohla v tento den spraviť aj šampinonové rizoto. To by som skôr zjedla ako zeleninové 😅

morenka....ja sa odvážim teraz v sobotu. Teda tiež po týždni. Ale mám pocit, že som také kilečko zhodila. ALe uvidíme na váhe. Ci nakoniec nebudem prekvapená 😝

lucka...a s čím si dáš cestoviny? Lebo mne napadá len s kečupom. Neviem čo by som tak k nim mohla. 😒 Teda viem...dala by som si syrovú omáčku 😀 ale to nemôžem 😝

bystricanka
7. jan 2010

a inak je 12h., tak prajem všetkým dobrú chuť k obedíku 😵

lucijja
7. jan 2010

bystricanka ja som si ich dala s takou kupovanou omackou bolonskou. Normalne v Jednote ju maju a je vynikajuja. Sampioniky som si udusila na troske olivoveho oleja, kydla tam omacky a pretlacila cesnak...strasna dobrota...Este si niekedy nasekam olivy navrch. 🙂

rinuska
7. jan 2010

ahoj,
ja sa normálne zle cítim, , ked sa najem , asi prestanem jesť celkom 😀 ja som si dala len takú hnusnú pizzu mrazenú malú , zoškrabala som z nej syr-ale tak som sa na nu tešila 😎
cvičenie som ešte nezahájila , ani sa nevážila
pa

ivella
7. jan 2010

ahojte,pripajam sa k vitaminovemu dniku,zatim jedno jablko a jeden pomaranc spolu rozmixovane s 0.75l vody,,pomaly som to usrkavala a pripadam si straaaase najedena.kava predomnou uz druha,liter caju v sebe...no ked to tak citam,docela dost 😀
ale dusim detom zemiaciky a chytaju ma chute,no snad odolam(ved obycajne zemiaky,no nieee 😀 😝 )
ani ja necvicim,nemozem sa donutit,stale to odkladam,aj som skusila jeden drep a bola som narobena 😀 😀 tak som si povedala ze toto teda nie,potrebujem energiu na nocne vstavanie.
ale poobede idem von a to bude-jednou rukou tlacit kocik po snehu a druhou tahat sanky so synom--posilnovna jak vysita 😎

lucijja
7. jan 2010

hehe ivella, uz ta vidim ako sa brodis snehom... 😀

baby neviete mi poradit ci existuje odpruzeny golfac? alebo aspon golfac s nejakymi rozumnymi kolesami a nie tymi malymi muňkami? 😒

lucijja
7. jan 2010

ivella, vstavate casto v noci?

kathrin6
7. jan 2010

Ahojte neviete mi niekto poradiť čo sa dá niekde na nete zohnat druhá časť knihy 90 dňová diéta. Jednotku mám a chcela by som si prelistovať aj dvojku. Raz som ju už držala a pekne som schudla len potom som sa trošičku prestala kontrolovať a kilečná išli hore. Vopred ďakujem za typ na knižku.Pekný dník.

morenka
7. jan 2010

Takze mam za sebou stacionar, jedno mango a uz skoro liter vody...zatial hlad akutne necitim...da sa to vydrzat...na obed si asi opeciem zeleninku ale este neviem co prve schmatnem🙂 idem si dat kavicku a idem sa vzdelavat🙂
asi som tu jedina co som student?co? 🙂 nevadi....

lemge
7. jan 2010

ahojte,no ja mam vitaminovy den za sebou.chvalabohu.tieto dni budem mat asi najmenej rada 😖 ani som nebola taka hladna ako unavena a slabsia.no ale dnes uz su bielkoviny,obed za mnou-parada.robila som pangasia s citronom a kminom llen tak na prirodno s varenou cviklou a zeleninkovy salat.

kathrin,skus hodit do googla-ci to uz si hadam aj skusala?
bystricanka, k tym cestovinam ma napadlo:na oliv.oleji oprazit cibulku,prisypat cerv.papriku,Gustin-kukur.skrob na zahustenie + nejaka zelenina,cesnak.masko by bolo k tomu este lepsie 😀 niesom si ale celkom ista ci sa ten gustin v tomto dni moze 😕 -ale zas,ved je to len jedna lyzicka 😉

kathrin6
7. jan 2010

lemge - to uz som skusala,ale nic mi nenaslo tak som tu skusila tu ci nahodou niektora nemate tu druhu cast elektronicky nahodou

lemge
7. jan 2010

ja mam skroby zajtra,a uz mam aj navarene.zajtra nemusim byt pri sporaku 🙂 robila som polievku z jacmennych krupov s cervenou fazulou.dnes som malu s nou krmila,nedalo mi spodok lyzice neobliznut 😀

morenka
7. jan 2010

napadlo ma ako je to s kukuricou...napriklad v konzerve...viem ze je to skrob ale je to aj zelenina....hm?

nadka001
7. jan 2010

caffte, ja som dnes spravila slize s rajcinou a mrkvou..zapecene v trube..a s bazalkou.. nie je zlee.. v pohode (aj ked si viem predstavit aj lepsi obed 🙂))))) )
na veceru mozem kolacik, spravim si makove slize 🙂) tak sa tesiiim 😉

lemge
7. jan 2010

ja prave pijem caro a s mliekom!mozno trochu prehresok ale to mlieko si aspon v jeden den dam 😝
nadka,uz si mi spravila chuuutky.pozajtra robim makove aj ja 😵

lucijja
7. jan 2010

kathrin6: hod mi mailovu adresu do IP a ja ti ju poslem. 😉

morenka
7. jan 2010

Zeny! ja som taka hladna!!! ani nie hladna ale tak by som sa najedla do sytosti!!!! spravila som si orestovanu zeleninku a celkom ma to aj naplnilo ale energia ziadna....normalne som slaba...tak som si teraz dala 4figi co ich nemusim ale ine susene ovocie nemame doma tak musim takto...uuuu....je to drina vydrzat ovocny den!!!drzte palce...este ze je uz pol siestej 🙂....den sa chyli ku koncu🙂

rinuska
7. jan 2010

ja som si dala lyžic 😝 u medu , lebo som mylslela že skončím , taká príšerná slabota ma prepadla a potom som sa dorazila kuskusom a cuketou - uff , už je to lepšie
😀 a ked otvorím chladničku a tam mužové šunky , klobásky , slaninky 😅 , bojím sa , že jedného pekného dňa neodolám 😎 , tak si každú chvíľu predtsvujem ako sa tou klobásou napchávam 😀 a potom zjem celú čokoládu a zas sa vrhnem na niečo slané a potom kávu s kilom cukru , jaaaaj , to boli časy 😀
držte sa

sasilinka
7. jan 2010

Ahoj holky,
neprocitala jsem celou diskusi, ale taky bych potrebovala zhubnout asi 20 kg, ktere jsem nabrala po lecich. Byla jsemcstrasne vyhubla, mela jsem deprese, byla jsem vyhubla a tak mi dali Esprital, po kterem je chut k jidlu a ja pribrala moc. Ted ho neberu a zhubnout porad nemuzu. Mate nejakou radu?

morenka
7. jan 2010

rinuska, takze niesom sama? ja sa tiez toho bojim ze neodolam a najem sa dosytosti veci ktore nemozem ale velmi by ma to mrzelo!!!! uz len zopaaar hodiiin...musime vydrzat...

sasilinka vitaj! tak sa daj na na su dietu!🙂

rinuska
7. jan 2010

nie morenka , musíme vydržať , verím , že čím dlhšie budeme dietu držať tým menej bude chuti na klobásky a čokolády, tiež by ma veľmi mrzelo, keby som sa neovládla - to je ako s drogou , keby som sa najedla , tak v tom budem pokračovať najmenej dva tt - že potom začnem 😒 chce to disciplínu 😠

morenka
7. jan 2010

tak tak treba disciplinu ale niekedy mi na ramene sedi taky maly certik a sepka mi: ochutnaj, ochutnaj! ved len troska...! a stoho troska by bolo vela🙂 treba disciplinu...musiiiimeeee to vydrzat...!!!!!🙂

ivella
7. jan 2010

vydrzte dievcence,ziadne prehresky,lebo ak zacnem citat ze niekto co pojedol,otvorim aj ja chladnicku--poznam sa.no ak vsetky idu a 100%,svedomie mi to nedovoli 😉
bola som voku a docela sa mi lahko islo aj s mojimi nakladmi,tak som akurat vyzimena,nie utahana...a chytaju ma chute,ale dam kavu..
lucijja,vstavala som raz v noci,ale ako nam padol polrok,neviem,ci zubami alebo cim,ale teraz tak 4x,no ma prehodeny cely rezim,,tak sa tesim ze od pondelka pojdeme do starych kolaji.
sasilinka,na 20kil je tato dietka ako sita 😀 😀 zajtra zacinas s nami?ze? 😀 😀 😀

ninimimi
7. jan 2010

ahojte! tak čo ako vidím niektoré sú vytrvalé a snažia sa napr.lucijja 🙂 ja sa chcem tiež pomaly pridat ale stále mi chodí po hlave tá atkinsonová dieta tak uvidíme pre ktorú sa rozhodnem.naskor musím kúpit knihu alebo viete niektorá poradit či to držala 🙂))

sloto
7. jan 2010

ahojte je tu niektora ktora drzi tuto dietu a popi tom i koji? mam 11 mesacnu dcerku a chcela by som schudnut. uz som tuto dietu drzala a schudla 8 kil ale to bolo pred tehotenstvom este a neviem ci sa na to dat alebo nie, alebo pockat kym dokojim

nadka001
7. jan 2010

caves ja kojim..ale strasne malo, odsvam si kazde tri hodinky iba tak 20-30ml ☹ .. drzim to vyse tyzdna a odsavam stale rovnako.. nijak sa mi to nezmenilo..akurat na vapnik beriem tabletky, lebo tu je malo mliecnych vyrobkov a v bielkovinovy den si na veceru davam jogurt alebo tvaroh aj ked na obed mam maso.

nadka001
7. jan 2010

ja som trosku dnes zhresila 🙂.. mak sa moze aj cestoviny, ale plny tanier sa tiez moze ?? 🙂))))))) mal byt jeden kolac.. to asi nie..ale inak dodrziavam 😉

emimka
7. jan 2010

ja som dnes mala škroby, dala som si ryžu s lečom, mňam. Zajtra robím pizzu, tak sa teším. aj fornetky budú možno. 🙂
ninimimi o atkinsovej neviem len čo som čítala, že nieje zdravé sa takto stravovať, ale túto dietu držím len 2 týždeň a naozaj sa cítim lepšie, zásadne sa nevažím, ale cítim že brucha už niet,ešte tak to najhoršie boky a stehná. ☹