90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lemge
13. jan 2010

sloto,nestresuj sa,asi si uz schudla,ked sa ti zda ze ich mas mensie 😉 ,ved papas vyvazenu a zdravu stravu 😉neboj,mliecko nestratis,hlavne bud v pohode.pisala si ,ze kojis aj 4krat za den,tak mliecka mas urcite habadeeej. 😉
ja malu kojim od 10 mesiacov len 2krat denne,aj teraz tak isto a mlieko mam furt,a verim ze aj bude.a o tebe uz vobec nepochybujem,mas ho isto viacej ako ja 😵 bud silna🙂)

s tou sojou by to aj mna zaujimalo,mam nakupene 5 balickov sojeveho masa a neviem ako si ho pripravit 😕

lucijja
13. jan 2010

lenca, super ze si sa objavila medzi nami...a kolko si schudla v minulosti a kolko chces dat dole teraz? 🙂

ejbyk: podla mna mozes aj ryzu aj soju aj zeleninu. V skrobovy den som nevidela ze by sa rozdelovalo este na nejake "podskupiny" ako bielkovinovy. 😉

lenca13
13. jan 2010

Vtedy som schudla 7 kg,a teraz by bolo dat dole aj 10kg no ale neviem ci sa to podari

lemge
13. jan 2010

lucijja,ja si nemyslim ,ze s tou vodou to bude az take tazke 😉 ved kazde 4 dni mame taku predpripravu na vodovy,ked pojedame len ovocie🙂)

ja kazdy den celim nastraham pokusenia,ked davam malej papat,neodolam a spodok lyzice obliznut si noedpustiiiim 😀

lenca,a 7 kg ti islo z akej vahy???ak to nie je tajne,napis 🙂

xerikax2
13. jan 2010

lenca a nepribrala si to naspät ak ano kolko a za aku dobu? 🙂

lenca13
13. jan 2010

Tak bolo to z vahy 71 kg,a postupne som to pribrala naspat asi tak behom roka

morenka
13. jan 2010

Ahojte dievcata, tak konecne som sa dopravila domou!!! som riadne unavena kedze som stavala o stvrtej,...Zatial som zjedla len dva jablka ale uz som poriadne hladna tak som si dala vyvar kym sa mi upecu zemiacky v trube...som zvedava ake to bude...dala som si zemiaky, mrazenu mexicku zeleninu, sampiony, pretlak a znova zemiacky....no uvidime co stoho bude ale uz som brutalne vyhladnuta....inak jednu skusku mam za B a druhu este budem vediet vysledky🙂

pekny dink prajem

sloto
13. jan 2010

ja som prvy krat schudla 8 kil z vychodzej vahy 68 kil, teraz chcem dat dole 10 🙂 no uvidime, budem vdacna aj za 8 🙂 teraz bola moja vychodzia vaha 70.
lemge len sa bojim ze budem mat z prs dve susienky vysusene potom 😖 dufam ze nie 🙄

nadka001
13. jan 2010

sloto, lenca drzali ste to 90 dni ?
Morenka.. gratulujeeem ! 🙂 ucit sa s prazdnym zaludkom..tak to je nieco hehe..
to kuracie masko so spenatom bolo dobre..akurat som si dala viac vody a mala som to redsie..+ polku grahamoveho rozteka som mala
s tou sojou ste ma nabudili..asi si ju spravim zajtra zapecenu so zemiakmi, hribikmi.. dam si tam aj gyros korenie a bude to ako maso 😉 .. moze byt ?..podla mna to moze byt.. inak soju davaju aj so spagetami..tak asi moze byt aj UH aj Skroby

dada2007
13. jan 2010

ahojte kočky...chcela by som sa ,,odhodlať" na 90-dňovku 😅 😅 alebo už som nalomená??? 😅 ...máte nejaké materiály alebo stránky??? aby som vedela presne ako to funguje....nejaké rady, pravidlá, poznatky... 😉
moooc dík

sloto
13. jan 2010

nadka nie ja som to vtedy drzala asi 60 dni? uz presne neviem.

lucijja
13. jan 2010

dada: ahoj, posli mi mail do IP, poslem ti knihu v elektronickej forme... 😉

dada2007
13. jan 2010

lucijja...díííííííík 😉

nadka001
13. jan 2010

takze nemam zemiaky..budem robit iny recept 😉
ryza , kysla kapusta, hribiky z konzervy, soja v marinade a spravim si taku kolosvarsku 😀
uz sa tesim..potom dam vediet ake to bolo 🙂

lenca13
13. jan 2010

Drzala som ju asi tak 50 dni 😉
Mozem napisat vyborny recept na grecky salat,mam ho odskusany 😉

sloto
13. jan 2010

lenca daj 🙂

rinuska
13. jan 2010

ahoj ,
dnes po mäsku oveľa lepšie , na obed som dojedla kurča zo včera , ale také bolo suché , žý mi nešlo dole krkom 😅 a večer som si urobila rybu - to môžem? na obed mäso a večer rybu, alebo by sa malo na večeru to čo na obed?
a čo sa týka tej kávy, ja tiež pijem s mliekom , toho sa ani ja navzdám, je to teda oveľa menej mlieka , ako som si dávala , len taký cvrk a tiež si dávam troooooooošilinku tmavého cukru, len pár omrviniek 😀 , no hlavné je , že to ide aj tak, čo som rada , lebo to by bol problém káva bez mlieka

morenka
13. jan 2010

Tak dala som si do tela! 30minut na stacionari! uuuf....ale mala som chut zhresit mama robila krupicu ale odolala som!!!! myslitte ze na uhlohydraty by som si mohla dat miesto zakusku a tych inych veci pohar krupice? ci velmi nie?...pekny vecer zelam!

sasilinka
13. jan 2010

Ahoj,
tak dnes jsem po ovocnem dni nalomena. Od vcera jsem dost unavena. Mate taky unavu? Dnes jsem vecer snedla cokoladovou figurku, chybi mi energie. Zhubla jsem za 5 dni 2 kg. Mozna to jde moc rychle, nevim.

sasilinka
13. jan 2010

ovocnyjsem mela vcera

lucijja
14. jan 2010

sasilinka, nejde do moc rychlo, ide to akurat. Prve tri kila idu najlahsie... 😉 A co na energiu? Skus musli tycku, alebo kavu s mliekom a cukrom...

lucijja
14. jan 2010

ja mam dnes skroby. Idem si robit zase polievku fazulovu so sojovym mliekom (tentokrat ju nepresolim 😀 ) a dam si do nej aj kukuricku... 🙂

emimka
14. jan 2010

ahojte, ja som mala včera ovocný d. a v pohode, už som akoby naprogramovaná, naozaj to asi len tie prvé 2 týždene sú najhoršie, zvyknúť na to, ale potom to už ide. 😉 Ja mam najviac strach, že tie kilečka potom rýchlo naberieme naspäť, snaď nie. ☹ ☹ lebo to potom musime držať dietu celý život a to by bolo oničom. 😝

ejbyk
14. jan 2010

to doobednie po ovocných ranajkách je najhorsie. včera ked som sa naobedovala, a ked som prisla domov po praci som ani nejaka hladna nebola, ale tak dala som si veceru a fakt som bola ze plna. Zistila som že ja som vzdy v podstate jedla malo, ale boli to zvacsa hluposti, alebo cely den nic a potom od hladu som zhltla celu chladnicku...teraz je to o pravidelnosti a ja som skoro az prejedena. I ked doobeda je kriza 😖

morenka
14. jan 2010

Dobre ranko! Tak ja dnes uhlohydraty a som rada lebo tento den mam najradsej! zatial som si spravila cajik potom si dam jablcko a na obed planujem spagetky...mnam!

Pekny dnik zatial prajem🙂

sasilinka
14. jan 2010

Lucijja:
dekuji, asi to byla nejaka krize. Ale byla jse opravdu bez energie, sotva jsem neco udelala, priserna unava. Dnes me desne boli hlava uz od probuzeni. Snad to je jen prechodne. Ted si jdu uvariz zeli a brambory. Mozna mi nesedi, ze beru jeste dvoje leky, tezko rict. Musli tycinky si koupim dobra rada, dekuji ahoj.

lucijja
14. jan 2010

sasilinka: to je v pohode. Ja som taku krizu mala niekde okolo 10-12teho dna... 😒 Musli tycky nie su take kaloricke a dodaju vela energie. Lepsie malicky prehresok ako uplne sa na to vykaslat. 😉 Drzim palce...

lucijja
14. jan 2010

inak baby ta fazulkova polievka....mnaaam...povarila som na drobno nakrajane zemiacky, pridala bielu fazulku z konzervy, kukuricu a priliala sojove mliecko...K tomu krajcek chlebo - no hrozne som si pochutia... 🙂

lenca13
14. jan 2010

Ahojte dnes mam ovocny den,zatial v pohode snad do vecer vydrzim 😉

lucijja
14. jan 2010

lenca, jasne ze vydrzis. 🙂 Kukla som ti do albumu, kraaasne deticky mas... 😉