90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

olianko
30. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Tak vcera namiesto brusakov som si dala chipsy 😔 😠 Dnes mam UH den a tesiiiiim sa na celozrnne spagetky s omackou a na veceru? No necham sa prekvapit .....
A tento vikend bude tazky lebo v nedelu ideme na oslavu a ja mam mat ovocny den ....takze uz teraz viem ze zhresim ....
Ale od pondelka idem zas cvicit 3krat do tyzdna.Uz som objednana a neda sa to zrusit- nastastie 🙂

morenka
30. jan 2010

No dievcata ja som to vcera pekne vsetko dovrzala ale od dnes idem normalne aj ked vecer idem na ples a bude tam vecera ale prezijem ved potom ma caka ovocko a potom voda....a potom idem na mesiac bez prehreskou🙂 duuufam....pekny den prajem....

inuska79
30. jan 2010

ahojte kocky!
Pripajam sa k prehreskom!
a velkym, sladke plnene oriesky,sunka, syrove rolky!
Mamca po oslave 50tin doniesla o 21h vsetky misy, tacne s kolacami, tak sme do noci prekladali do dóz,krabičiek...juuuj...masaker...ale tiez...dnes mam UH, zajtra ovocko A VODA.....
ujujjjjjj

lenca13
30. jan 2010

Ahojte 😉my sme u nasich az do pondelka,tiez trochu oslavujeme segra bude mat meniny 😉 tak urcite budu dajake prehresky 😠
Ale za 18 dni mam dole 3 kila 😉

sonya16
30. jan 2010

šak ja už svoje narodky oslavujem týždeň, strašne... 😀 že keď mám ovocný deň, mi to vychádza na "hrušku", ale papať fakt veľa nepapám, len pijem 😉 už aby bol február

rinuska
30. jan 2010

ahoj,
v poslednom čase sa ani mne nejako nedarí , ponaly každý deň nejaý prehrešok , aj ked malý, napr. včera som mala syr , ale večer som si dala pár kociek mäsa z guláša , dnes na škroby trochu makovníka čo poslala svokra -to mi isto robí naschval 😎 mám pred ms tak dúfam , že je to len prechodné 😒 a celkovo som slabá , mám strašnúchuť jesť

lenca13
30. jan 2010

Rinuska urcite to je len prechodne,ja som sa tak citila cez tyzden tiez som mala svoje dni 😖

lubikaf
30. jan 2010

ahojte, ja mam dnes ovocie, mi to pripada, ze strasne tie 3 dni rychlo ubehli a uz musim byt zase iba na ovoci, ale zatial sa drzim 🙂

lucijja
30. jan 2010

caute, tak ja dneska tiez prehresky jak svina. Neviem co sa deje. Nedokazem sa kontrolovat. Na ranajky pohar dzusu a o jedenastej 1,5 rozka. Bieleho!!! Ja krava... 😠 Na obed sampiony ala ejbyk (mnamka...) a po obede hrst chipsov. No som ja normalna? A to este neviem co bude na veceru, lebo sampioniky sa zjedli... 😒 A to nemam ani pred svojimi dnami. Ale rano som o dost viac cvicila ako bezne, tak ci som z toho nejaka divna...neviem... 😖

ejbyk
30. jan 2010

...ahojtie zienky/hriesnice 😀
Jedine moje prehresky su alkohol 😉 a v posledom case som si zvykla zobat slane tycinky!!! tiez by som si jedno aj druhe mohla odpustit!!! a ani necviciiiim...i ked teraz sem tam chodime lyzovat, korculovat, teraz som sa vratila z bobovacky! taka stara koza na boboch, ale fajn bolo 😀

lucijja: som rada ze sampiony chutili...ja som sa ich nevedela dojest.

Pekny vikden a malo prehreskov. menej ako malo aspon 😉

lemge
30. jan 2010

ahojte.no svoje dni mam aj ja este aj dnes 😖 a zajtra mam VODU!
mam tu na vikend mamu s tetou,predomnoou sa mihaju pecene buchty plnene nutelou,vcera som neodolala 😅 ,dnes sa zatial drzim,papam ovocie.na veceru si dam uvareny karfiol 😉

v pondelok sa budem vazit a merat.nieco uz slo dole,kupovala som si podprsenku,a musela som si odmerat obvod:mam -8cm dole z prs 🙂 🙂 tesiiiiiim.

sonya16
30. jan 2010

no ja som dnes zobrala malú na sánkach a šli sme do obchodu, takže niečo dúfam zišlo 😅 a potom som vzala lopatu a dala sa do odrňania snehu, aby mi aj tam niečo odišlo, večer príde návšteva, musím mať nejakú rezerve 😀

lucijja
30. jan 2010

sonya: 😀 😀 😀

bea44
30. jan 2010

😀 😀 😀 😀
ani som dnes nechcela pisat !!!aby som vas nenakazila 😒 a vy ste vačšina dopadla rovnako ako ja dnes 😀
ked som dočitala , tak som neodolala 😠
dnes - akože ovocie, odhodlanie velke 😎
rano mm zahlasil, ze sa ide k jeho mame 🙄 no to so už vedela ze je zle 😖
este zerano som mala len banan.
aaa teraz : cca 11,00 / aby sme nahodou do obeda nepomreli! / šunka, salama , chlieb
o 13,30 - obed - vyvar s cestovinou , rezen, zemiaky 😒
a o 19,30 sme dorazili domov a dorazila som sa aj ja : orechove rozky , čo nam svokra nabalila 😖
ved som ich musela zniest zo sveta, aby ma nepokusali 😝
nooo ...a vitamíny za mnou 😖 ozaj a to som nepisala ten alkohol, vlastne vino ! 😲
mam pokračovat ??????
a teraz su vase prehrešky ako by neboli ...... 😉

a este mi poradte: aky den mam zajtra ?? normalne bielkoviny ?? alebo sa tvarim že boli dnes?

bea44
30. jan 2010

ale zabudla som na jeden + bod.
celý den, s prestavkami som odhrnala sneh, a upratovala,
mozem to pocitat ako cvicenie 😀 😀 😀

lucijja
30. jan 2010

chichi..a my sme vecer este boli na pizzu a vino!!! 😀 😀

sonya16
31. jan 2010

ja som si večer dali štyri chlebpíčky, a to tiež som mala ovocko. Víno je vlastne ovocie v tekutej forme - hrozno 😀 Malý celú noc vystrajal, dnes som rozbitá a snehu kopaaaa, svokrovci nemajú elektrinu, kto vie, či dnes nebudú s nami 😒

babulka123
31. jan 2010

ahojte baby , moze sa listkove cesto ked ma byt vecer pizza?

sonya16
31. jan 2010

malý už teplota 38.7, paráda, zajtra s ním ide mm k lekárke, ešte jedna taká noc a môžu ma odviesť ☹ môže to byť zo zúbkov? Aj hnačkuje s sople mu ťaháme každú chvíľku. No dá sa držať taký čas diéta? 😀 Od nervov by som zjedla aj seba 😅

emimka
31. jan 2010

ahojte, tak som úspešne po vode. 🙂 Poviem vam bolo to kruté, taký hlad, ale dala som si poobede džus s vodou riedený a za celý deň len voda a voda a 5 kolieskov sušených banánov, to nie je až taký prehrešok, lebo inač.... by som skapala. 😝
Ale teším sa išla som z vahy 66kg, a teraz mam 61, toje pre mňa úspech pretože ja ani nechcem rýchlo chudnúť, ale na to že som stále na prehreškoch je to fajn. Ešte tak mesiac vydržať a to mi stači, no uvidím. 😉

lucijja
31. jan 2010

emimka: super vyslekok, gratuliiiiren. Urcite sa vytesujes... 🙂 Ja keby mam 61kg tak uz som spokojnejsia ako spokojna. 🙂 No uvidime kam sa dostanem.

baby: dnes som si vymyslela dobry obed. Robila som si pecene zemiaky a muzovi k nim vyprazany syr a tatarsku. Tak som uvazovala co by som si ja k nim dala, vyhrabala som chladnicku a: podusila si sampiony va vacsie kusky nakrajane, pridala kukuricku, hrasok, feferonku, nechatal tam trosku stavy a do toho primiesala dve lyzicky horcice. No mnamka nenormaaaalna k tym zemiacikom. A pritom ziadne porusenie a luxusny obedik. 😵

bea44
31. jan 2010

emimka : gratulacia 😵

ja som sa rozhodla ze dnes pokračujem škrobovym dnom/ po tom slavnom včerajšku / 😖

na obed pečene zemiaky a ktomu kysla kapusta 😎
a večer este neviem ale asi to iste. 😝 alebo si namiesto kapusty podusim zeleninu 😒
super som sa najedla 🙂

/ inač u nás kalamita/ sneži v kuse 🙄 , všetko zatrepane snehom, teraz odhazuju okolo aut, tí čo zajtra planuju cestu do roboty, ja zatial 2x vonku so psom 😔 chudak zapadol do zaveja 😖 musela som ho domov niest na rukach 😀 . aj ja som sa brodilka po kolena 😀 😀 😀 super rozcvička 😉

lemge
31. jan 2010

caute.no ja som dnes na vode.ale predchvilou som to uz nezvladla,hnevam sa na seba a hanbim. 🙄 zjedla som buchtu.nemala som ziadnu energiu,v bruchu krce.myslela som si ,ze to zvladnem,no precenila som sa 😖
urcite si zo mna prikad neberte 😝 no co uz.zajtra si dam normane bielkovinovy.

eminka,blahozelam 🙂 a klobuk dole nad zdolanou vodou!

lucijja
31. jan 2010

lemge: kasli na buchtu a pi dalej. A zajtra merani a vazenie! Sme zvedaviiiiii... 😉

lubikaf
31. jan 2010

lucijja dobry typ na obed, doteraz ked som mala skroby tak som si vzdy dala iba ryzu so zeleninou, ale hento urcite vyskusam.

babulka123 ja som jedla aj listkove cesto ked som mala uhlohydraty.

babulka123
31. jan 2010

lubi.. dakujem.. ja som si sprvaila take ze listokove cesto na to kecup s roztlacenym cesnakom a nato paparika, a paradajka.. docela dobre..
nabuduce ale kupim cesto na pizzu.. skusim

inuska79
31. jan 2010

caute!
po tak hroznom prehreskovom víkende zajtra voda!
karton Lucky nakupeny, odvazena som, lebo som bola u starkej a ta ma 30rocnu najlepsiu váhu!
Ubytok stale po tolkych prehreskoch -5kg, tak super motivacia , aby sme pokračovali dalej!/a este som necvicila/

tak morenka ide sa zajtra na vodu!

morenka
31. jan 2010

Dobrý večeer!!! tak vidim ze niesom sama co tu hresi...ja akoze onicom posledny dva dni a som s toho nestastna...prestavam sa ovladat a to ma velmi hneva...zajtra voda a povedala som si ze ju musim na 1000%dodrzat a dalsi mesiac bez prehreškov!!!!!! velmi ma to deprimuje tak to musim napravit aby som mala zo seba len radost....vsetky zacneme novy tyzden s novým štítom🙂

inuska79 zajtra iddeme do toho!!!! ved sme nejake zeny čo vydrzia...ved v utorok sa najeme🙂

lemge
31. jan 2010

ahoj morenka,inuska.drzim vam na zajtra palce,budem na vas myslet. 😉 a verim ,ze to tak nedovrzate ako ja,o buchte som uz pisala-dalej ani nepokracujem co nasledovalo 🤐
zajtra pisem vysledky 😉
dobru noc vsetkym..

zuzanaca
31. jan 2010

baby 😀 😀 😀
Som rada, že vás mám 😀 .