90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
17. sep 2008

a ty si tiez z martina? lebo ty nemas v pase napisane odkial si 🙂

maryx
17. sep 2008

áno tiež som z MT, akosi som si to nevšimla že to tam nemám 🙂

lucxy
17. sep 2008

to fakt, no ked si dam na tvoj pas tak vobec nemas kolonku byvam v okrese 🙂

maryx
17. sep 2008

musím to napraviť 😉

lucxy
17. sep 2008

no uz to tam mas, ok, chvilku tu nebudem idem si zacvicit 🙂

maryx
17. sep 2008

ok, ved potom môžeš aj IP, tak zatiaľ čau

alka875
17. sep 2008

ja mám dnes ovocie,ale zatiaľ je to v pohode ,už som vypila 3 kávy a asi 1.5 l čaju ,už aby bol večer moja ideálna hmotnosť by mala byť od 50.6 do 62.9 takže s chuťou do toho min 7 kíl a max, koľko pôjde 😖

luciap
17. sep 2008

Ahojte, tak ako sa vam dnes darilo? Ja mam dnes bielkovinovy den, mala som bravcove maso so zeleninou. Na veceru som to nevydrzala a dala som si aj kusok mozarely. A to nehovorim o tom mnozstve suseneho ovocia a o riadku horkej cokolady, co som dnes spraskala ☹ . Zajtra budem mat francuzske zemiaky.

aniel
17. sep 2008

takže moje miery
oh-99
pod prsami-83
op-79
ob-100
os-54
ol-36
obvod paže-29

anaret
17. sep 2008

miresta, dík za opýtanie, mám sa fajn, snažím sa "udržiavať", bojím sa však, že sa pomaly " rozožeriem" a budem tam, kde som nechcela byť... a hlavne to, že prichádza zima, vtedy človek má väčší sklon k papaniu...

doobeda si dávam len ovocie, na obed sa snažím deliť, no večere to istia tmavé rožky s hocičím...a občas si dám aj sladkosť...som zvedavá ako sa to prejaví...

anaret
17. sep 2008

no ale úprimne Vás všetky obdivujem a fandím Vám, ste super, keď ste sa opäť na to dali ...

aniel
17. sep 2008

anaret -aj my ti fandíme ,aby si to zvládla 🙂

anaret
17. sep 2008

aniel, dík...

polarka
17. sep 2008

Vitamínový den
V tomto dni konzumujte iba ovocie. Kombinácia ovocia moze byt akakolvek. Ak vám to vyhovuje, mozete jest rozne druhy ovocia, ak nie, zjedzte len jeden druh. Dovolené je čerstvé aj susené ovocie, oriesky, i semená. Najzdravsie je ovocie cerstve a neolupane. Dovolene su aj kompoty, varene ovocne kase, ovocne polievky, ale aj pecene ovocie. Mozete pouzivat i umele sladidlo. Ak vam ovocie nechuti, kombinujte ho s cerstvou zeleninou
Vodny den
Jedenkrát mesacne musite mat vodny den, a to kazdy 29ty den. Vodny den musi nasledovat za vitaminovým dnom, za nim nasleduje bielkovinový den. Pocas vodneho dna pijete iba vodu
Voda je tekutina, ktora je zavazna aj vo vsetkých ostatnych dnoch diety!

DEN IV

Ranajky: mango, alebo salka čerstvych jahod ...
Desiata: pohár ovocneho alebo zeleninoveho dzusu
Obed: Zapečené ovocie
Do misy na zapekanie polozíme mesiaciky pomaranca, na kolieska banan, 2 kivi, 2 ringloty a salku malin. Vsetko zalejeme stavou z jedneho pomaranca. Z kúska folie alobalu vyformujeme pokrievku. Pecieme v rure 7minut pri 190 stupnoch. Moze sa pouzit aj ine ovocie
Olovrant: 6 jadier vlašských orechov, salka caju
Vecera: roztlaceny banan posypany orechmi
Nechutí Vám?
Možno Vam bude chutit sladkost, ktoru pripravite z 10susenych marhul, 10 zomletych mandli, 1PL ovocneho dzusu alebo sirupu. Vsetky suroviny vymiesajte na zrnitu kasu. Masu rozotrite na papier na pecenie, na hrubku asi 1cm, a nakrajajte na lubovolne útvary. K tomu caj

http://kucharka.madness.sk/zdravie-v-ovoci.php

http://www.byliny.sk/ovocie/ovocie.php?stranka=...

http://www.dobrarada.sk/?id_menu=18534&firmy_sl...

http://wanda.atlas.sk/moda-a-krasa/vlasy/207043...

majte sa krasne,vaha mi stoji uz asi treti den na 86,5,v podstate 3 tyzden -3,5 kg,som spokojna,len mi chyba cvicenie,zatial prac.hektika,budte zdravi a veseli! 😀 😉

aniel
18. sep 2008

POLARKA-DíK,žE TAKTO NA NáS MYSLíš

miresta -chýbajú mi aj tvoje receptíky 🙂

aniel
18. sep 2008

luciap-mne do samého večera dobre,ale večer som zjedla asi štyri parené buchty a to bolo asi veľa 😝 😀

alka-ja som myslela,že si začala s nami,že máme rovnaké dni? 😉

lucxy-dobré ráno 🙂

lucxy
18. sep 2008

dobre ranko 🙂 akurat pijem kavu a spravila som si caj puer ha rose 🙂

aniel
18. sep 2008

ja si idem tiež uvariť puer.Dnes máme ovocko,tak s tým čajíkom ma asi pekne preženie na královský trón 😀 😀 😀

maryx
18. sep 2008

dobré ráno, tak ja mám už kavu za sebou a aj pomerný hlad, len sa mi do toho ovocia moc nechce ☹

aniel
18. sep 2008

marix-ja som teraz dojedla jahody zmiešanés rzbezlami a výživou,ale som tuším viac hladná ako keď som išla raňajkovať. 😀

maryx
18. sep 2008

aniel, veď práve preto radšej nejem, lebo sa obávam toho efektu 😀 najem sa až ked budem moooooc hladná, nech aspoň mám ten pocit že ma to zasýtilo 😅

aniel
18. sep 2008

no neva už ma to prechádza ,budemvééééééééééééééééééla piť a o dve hodinky budem lúskať dyňové jadierka 🙂

lenka0005
18. sep 2008

ahoj aniel,čo myslíš sú dyňové jadierka nejak kalorické???Lebo ja ich jem stále,už som na ne závislá. 🙂 😉 🙂

aniel
18. sep 2008

ja myslím,že v ovocnom dni sa môžu,ale asi vo veľkom množstve nie a pozor na žlčník.Jednu bývalu kolegyňu z nich riadne pobolieval 😉

lenka0005
18. sep 2008

ja ich jem stále každý deň a veľa,veľa,mám to takú náhradu za cigarety a aj,ked ma chytí hlad,tak na oklamanie. 🙂 😉 🙂

luciap
18. sep 2008

Dobre rano vsetkym, ja mam dnes skroby a uz od rana sa neviem zastavit s jedenim. Na rano som si dala kusok tmaveho chleba so sojovou pomazankou, tofu a paradajkou. V robote som pridala susene ovocie, no proste ten den zacina uzasne ☹ . Vcera vecer som tiez trpela hladom, tak som si nakoniec davala knekebrot s tofu. Ja mam pocit, ze sa moja snaha blizi ku koncu, ze sa uz neviem spacifikovat tak, ako som to dokazala na zaciatku.
Lenka0005 - ja som takto zavisla na susenom ananase, co tiez nie je ziadna vyhra.

Aniel - drzim palce, aby ta hlad obchadzal, aj ostatne, ktore mate dnes ovocko.

lenka0005
18. sep 2008

ale beriem to tak,že lepšie ako si dať kus chleba.A ten ananás skúsim aj ja. 🙂 😉 🙂

aniel
18. sep 2008

ananás,mňamky-škoda ,že nemám doma 🙂

lenka0005
18. sep 2008

Ja pijem v ovocný deň vždy ananásový džús,to mám taký rituál. 🙂 😉 🙂

aniel
18. sep 2008

ja mám najradšej čistú vodu,ale teraz ,keď sa ochladilo pijem aj čaje 🙂