90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zajo79
1. máj 2009

😔 ved ano...zatial som odhodlana vydrzat, celkom som prekvapena ako je to v pohode, ziadne navaly hladu, energie mam dost - dokonca sa lepsie citim, niesom taka plna.

zajo79
1. máj 2009

lenka, Ty si mala aku vahu na zaciatku?

tara2
1. máj 2009

caute 🙂 tak prvy den mam za sebou bez prehreskov, ale to asi preto ze je prvy ze jo 😀 😀 😀 . Dnes mam skroby, na obed bude rizoto so zeleninou a to ja moooozem 🙂

zajo79
1. máj 2009

😀 tara, asi tak 😀 😀

ale som prekvapena ze to nieje take strasne - aspon zatial, takze celkom som nazhavena ze to takto ide.

lenka0005
1. máj 2009

zajo...občas som už mala aj 75,ale ked som začala som vážila 73,4kg.Minulý rok som diétu začínala so 70-timi kilami skončila som -6,-7 kg,potom som to a aj navyše nebrala späť. 🙂 😉 🙂

zajo79
1. máj 2009

no ved to sa bojim - nenabrat to nazad 😝

nieje problem schudnut,ale si to udrzat, ale to chce celkovu upravu stravy, nielen nachvilu.

rejocka
1. máj 2009

🙂 Ahojte babulky,ja možem túto diétku,len a len pochváliŤ,držala som ju nedávno na začiatku roka a dala som dole 10kg,teraz som momentálne na tej kávovej-dvojtýždňovej,že vyskúšam 😉 ,kamarátka ma nahovorila,ale ak ju skončím budem robiťopať túto,lebo ma to aj bavilo to striedanie dní a tie ovocné a vodové-tak som sa ich bála a nakoniec som ich veľmi dobre znášala,Vidím,že sa aj vám pekne darí a netreba to dodržiavať až tak striktne,malý prehrešok nič nespraví a schudnete aj tak.Niekomu to ide rýchlejšie,niekomu pomalšie,ale schudne každá 😉 😵 ,začalo ma baviť aj cvičenie,len tak pre radosť,keď mám čas,pri Paneláku,či ordinácii 😀 a hlavne bruško išlo dole a to som najviac potrebovala, doležitejšie ako váha sú cm,tie pekne tvarujú,no mám ešte aj ja čo robiť,ale nsebavedomie a chuť mi to super naštartovalo 😀 😅 ,držím Vám všetkým palčeky.

zuzanda
1. máj 2009

ahojte, kočky, tak to len ja som tu také hebedo 😀 😀 😀

zajo2, mať tvoju výšku, ja mám o 10cm menej a o 10kg viac 😀 😀, môj cieľ je dostať sa na váhu 65kg... pri mojej výške je optimálna váha nejakých 60kíl, ale to som mala niekedy na zš 😀

rejocka
1. máj 2009

zajo ide leto potom treba viac zeleninky,ovocia,kamarátka toto robila pred rokom,pekne schudla a udržala,že zaradila do stravy vela vitamínov namiesto sladkosí,aj tie si dala ale s mierou a po 18,00 už len pila,lalebo ovocie-nie banan,mrkvička a ani sa netrápi diétami,len si vyberá.... 😀 a naučila sa jedlo vychutnávať-nie zhltnúť 😀 ,dá sa to udržať neboj

zajo79
1. máj 2009

ovocie sa ma jedavat doobeda a nie vecer, vecer uz len zeleninka..a pri nasom tatinkovi,ktory by chodil len po restauraciach, tam na veceru - hentam na veceru, tak to budem riesit masom a zeleninou a bude to.
Ale uz nato prisiel aj on, on dal tiez dole dve kila, a to mal tych prehreskov viacej a som rada,ze niesom nato doma sama, drzat dietu a pozerat sa ako sa doma niekto napchava 😠 to teda nieje bohvieco.

kavova dieta? a to je aka? idem kuknut...ale moc drasticke dietovanie nieje pre mna, lebo ja rada papam a este kojim maleho,cize jest musim. A v tejto sa je vsetko, i ked je to rozdelene.

zuzanda
1. máj 2009

zajo79, presne aj mne to tak lepšie vyhovuje, ked držíme obaja, napr. dnes nemusím variť 😀 😀 😀 ; máme vitamínky

tú kávovú dietu poznám ako octovú, pije sa tam jablčný ocot, drží sa 2 týždne, týždeň pauza a zasa 2 týždne, pri nej som schudla 7kg, ale všetko sa mi vrátilo aj s úrokami ☹ ☹

tara2
1. máj 2009

kocky tu pisete ze male prehresky sa mozu a mne akurat napadlo ze mam v skrinke Mozartove gule 😅 😅 😅 , ale nieeeeeeeeee nedam si 😀

zajo79
1. máj 2009

tak jedna mozartova gula...doobeda...🙂

ja ich tiez lubim,ked mam chut na sladke, dam si jednu a je to!

ale skor si dam kusok horkej cokolady, najviac lubim chilli, to mi zabera pri krize.

no idem smer Nitra, papaaaa

tara2
1. máj 2009

zajo neeeeeeeeeee to si nemala napisat 😀 😀 😀

tara2
1. máj 2009

tak sa mi podarilo odolat cokoladovemu pokuseniu 😀 , dala som si jednu slivku a isla som radsej s malym na prechadzku a do Tesca na ovocie 🙂

claudee
1. máj 2009

noo tak pekne odolávate 😀 akožéé, ja mám dnes druhý deň, mala som na obed guláš..jasné, že bez mäsa a s kopou zeleniny.
zajtra si chcem naordinovať ovocný deň, pretože sladkostí som uplynulé dva týždne mala až až 😅 takže UHL teraz istotne vynechám.
dúfam, že kilá pôjdu dole, pretože ja vlastne diétujem už skoro 5 mesiacov s väčšími a menšími prestávkami.

lenka0005
1. máj 2009

Ahojte,ja som mala dneska na obedík grilované mäsko s kopou zeleniny,aj som sa prežrala,ale nevadí,nič som neporušila,teraz idem chrumkať mrkvu a pozerať panelák. 🙂 😉 🙂

zajo79
1. máj 2009

😝 Ahojte.

uz sme nazad z futbalu, gulas otrasny - aspon som sa neprezrala, cigansku uz nemali a grilovane klobasky,neboli klobasky, ale take klobaskoo-parky, masne, to nemusim, takze som prisla domov bez zhresenia.
doma som si dala trosku maska, cherry rajcinky a este si dam asi karotkovu stavu a mozno aj pohar cerveneho vina. Ako som tak videla ako vsetci chlastaju a ja kojaca matka a este aj autom

Tatinko mi dnes povedal ze nemam chudnut, lebo stratim cici a ze som akurat....no to nemal, teraz co s mojou dietkou? 😅 skusim vytiahnut moje rifle, oblubene, ked sa do nich o tyzden zmestim tak zacnem uvazovat nad tym ci to nenecham tak... alebo mozno sem-tam nejake prehresenie nebude vadit. Na nedelu mame mat skroby, svokra nas pozyvala na obed, ze bude varene masko - pre nas, ze tak dietujeme, tak asi sa nato vykaslem,namiesto skrobov dam maso.

zajo79
1. máj 2009

tatinko mal asi zachvat uprimnosti pod vplyvom alkoholu...este ze takehoto charakteru, pozeram panelak, tam to bolo ine 😀

tara2
1. máj 2009

lenka - chrumaj rychlo, ved len do 20:00 sa moze jest, nie? 😀

zajo - ja tiez robim vsade sofera, najskor som bola tehotna, teraz kojaca a potom budem mozno zase tehotna a kojaca tak sa zo mna pomaly stane abstinent 😀 😀 😀 , ale uz som sa s tym zmierila, ja alkohol aj tak moc nemusim a ked tak len take sladke lepidla typu malibu a spol...
A tato ti takto povedal? Inak ja ani nechudnem kvoli muzovi ale kvoli tomu, ze sa takto necitim dobre a ze neobleciem svoje veci spred tehu...

zajo79
1. máj 2009

presne z toho isteho dovodu chudnem aj ja..navliect sa do oblubenych veci 😀 viem zeby sa to dalo vyriesit, kupenim novych veci, no ale takym stylom by som to v zivote nedala dole a mala by som o par rokov sto kilov.

tara2
1. máj 2009

zajo presne, mne je luto tych veci...nakupila som si ich kopec ked sme byvali v anglicku a ze by som ich teraz nemohla nosit? 🙄 To nedopustiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

zajo79
1. máj 2009

😀 ja viem ze ked to teraz neschudnem,tak uz to neschudnem.

I ked svokra mi povie ze mam dve deti,tak mam nato narok...a to chcem este jedno babo o rok aj nieco 😀 ale musim, kvoli sebe. 😝

Dnes som videla uzasne saty,rifle a tricka v hilfigeri - tak mam motivaciu, cim skor schudnem,tym skor pojdem na nakup 😝

dididi30
1. máj 2009

no zajo a ty chudnes, tytyty! 😀 a co kojenie ha? 😀

inak ja sa oblecem do vsetkeho co som nosila pred tehu a to som ani necvicila, mne pomohlo kojenie, ale stve ma brucho a to dietka nevyriesi ale cvicenie ☹ 😀 😀

zajo79
1. máj 2009

nebooj, ved praveze sa papa, vsetko, len je to rozdelene po dnoch a vecer som sa nenapchavala uz aj posledne tt.

ak by som mala len naznak ze mam menej mliecka,tak to nechavam tak, ale je to pohoda zatial

dididi30
1. máj 2009

teda u mna funguje , vecer po 6 nejest a kilecka padaju, lenze ja si dam aj po 6,ze reku ked kojim 😅
vies, ono ja som bola aj chora a mlieka som mala dost, sak uz aj mendzes mam a aj tak mam dost mlieka, takze ked sa pravidelne vyprazdnuje, mlieka bude, nie 😉
a sto nove? pod na skype 😀

tara2
1. máj 2009

ja tiez necitim zeby som mala menej mlieka...sa mi prave zda, ze sa napchavam este viac ako predtym len nejem sprostosti ale ovocie a zeleninu, aspon ma maly vitaminy v mliecku 🙂

dididi - tak to ti zavidim, ja som chudla a potom sa to zastavilo a par kil som dokonca zase pribrala 🙄 ale to som jedla piate cez deviate...mala som strasne chute az pazravost to bola 😝 😝 😝

zajo79
1. máj 2009

uz ideeem.

dididi30
1. máj 2009

tara, no toto robim stale, jedno cez druhe , pazrava som a dnes mi mcdonald ruky podaval 😠 😅
ale ja chcem prestat, lenze ako , no 😀

zajo79
1. máj 2009

a este vyhody takejto upravy stravy - chodim na velku kazdy den aj dva krat.

co som niekedy chodila horko-tazko raz za tri dni. 😝