90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 to snad neee ako ...odtial potial zas 🙂 ja tiez sledujem niektore co take jedla si robia ako ze ...halo sak drzime dietu ....

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 ako teoreticky chlieb je z muky ....ale asi by mal byt domaci kde si si ista ze si nedala do kvasku mlieko a nie je tam vajce a co ja viem co vsetko ide do chleboveho cesta ...................toto je blbe ze su potraviny kptre nie us v knihach zaradene a da sa o nich velmi polemizovat .... tak ale urcite ulety su fakt uz moc xixi

andrea1516
19. jan 2014

@lenka1408 super tak ked tot skoncim pojdem aj ja a to je my ovela lepsie ked nejem jedlo dokopi ale osobitne sa my to paci dakujem krasne

1veroncek1
19. jan 2014

@lydka84 no hej ale zas to az tak nevadi podla mna ked nezjes polku chleba 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1 ako ja si chlieb davam na bielkoviny aj skroby respektive tmave pecivo ...nie stale ale tam kde mi pasuje urcite ano ...aj dnes k tomu kelu mi to pasovaloooooooo

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
No nie si sama, aj ja mam s uhlohydratmi problem, lebo tiez cestoviny moc nemusim. Ale dala si mi typ na tie cestoviny (rezance) s makom. A orechove su tiez super. Len ja som zvyknuta davat aj cukor a teraz ako? Bez cukru to nie je ono. Mohla by som si to osladit ovocnym cukrom? Co myslite? Ale na veceru si chcem dat pecene buchty, co som robila včera, tak sladke na obed a sladke na večeru, no neviem, čo vymyslim. 😉

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408 ked tam das lyzicu ja normalneho cukru tak sa nic nestane alebo na orechove by mohol ist aj med

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
Inak tiez som mala kelovy privarok a isla som sa s nim zadrhnut. Take ja mozem. Ja som si ho trosku zahustila rozpucenymi zemiakmi. Tak to robievam, aby to nebolo riedke a kedze nemozme muku, tak to robim takto.

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408
ja som to zahustila zemiakovym skroboma cervenou paprikou...no rozpravka ... 😉

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408 rezance s makom su hotoveeeee 😝 😝 😝 😝

1veroncek1
19. jan 2014

no, prave som upiekla bublaninu s lesnym ovocim, mandarinkami a bananmi na zajtra na veceru uz sa tesim 🙂

lydka84
19. jan 2014

@1veroncek1
ja som tiez rozmysla ze nieco upeciem ale neviem neviem ci by som z toho uz dnes nejedla a nezjedla pol plechu 😝 😝 😝 😝 takze asi sa zastavim v cukrarni cestou domov-..... alebo si dam tie mini mrazene veternicky 😉

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
@1veroncek1
Vy ste teda sikovne 🙂

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408
vies ako to je ak nenavarim dnes tak zajtra v praci hladujem

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
Tie su super. Myslis tie z lidla? Ja tam zajtra idem, tak si kupim aj ja do zasoby.

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
Chapem. Ja som na rodicovskom, tak to je ine.

mocca
19. jan 2014

tak ja dnes prazenicu so zeleninovým šalátom, na zajtra zeleninové rizoto a utorok sa tešííííím fliačky so sladkou kapustou a na večeru sa odviažem zmrzlinou mňáááám

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408 ak sa pytas na veterniky tak ano tie z lidlu su bozskeeeee 😝 😝 😝

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408
no ja si tak uzivam varenie cez viendy prave som dens zhodnotila ze od kedy teraz drzim 90 DD tak ma zase bavi varit a vyzivam sa v tom 😀 😀 😀 😀

lydka84
19. jan 2014

@mocca
a to si po tej prazenici vydrzala 4 hodiny najedena ??? a z kolkych vajicok?

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
Tak to je super. Mna zasa bavilo varit a piect aj predtym, len ma zasa nebavilo dietovat samej, ale s vami ma to bavi.kvoli vam som sa na tuto dietu dala. Jedna druhu podporujeme, vymiename si recepty a tak.

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408 ako ja peciem od 12 a varim asi od 16 ( budem mat 30) ale nejako to omrzelo a nechcelo sa mi najedla soms a cop bolo doma ale teraz treba variz pomaly na kazdy den tak som sa zase do toho epkne dostala......... a spolu to veru ide lepsie.... nove napady ršcepty clovek skusa uz s atesim na dalsi vikend ze budem moct experimentovat..po praci s ami moc vymyslat enchce tam idem skor na chutne a jednoduche na pripravu .....

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
Ja tak podobne ako ty, ale ja budem mat 28. Ja sa snazim v tyzdni robit tiez take rychle jedla, ale kvoli malemu. Musim navarit pokial cez obed spi, lebo musim byt vacsinou s nim. On si to vyzaduje a ked si ho nevsimam, tak mame cely dom hore nohami, hlavne v kuchyni mi vsetky skrinky vyhadze. A z toho mam potom riadne nervy. Cec vikend, ked je doma aj manzel, tak rada vymyslam aj nove a zlozitejsie jedla. Takze asi tak. 😉

lydka84
19. jan 2014

@lenka1408 takze + - to mame rovnake.-....prave hladam nejaky recept s arasidovym malsom kupila som ho davnejsie ze si sem tam dam ale pomaly mu skonci zaruka aja som ho ani len neotvorila....tak googlim ze narobim nejake susienky z neho 😝 😝 a budem vyjedat na UH dni

mocca
19. jan 2014

@lydka84 ešte stále som z nej prežratá 😀, kedže som si dnes pospala všetko sa mi to posunulo, takže obed prišiel na rad o stvrtej... bola zo štyroch vajíčok, s tým, že večer teda z dvoch, ale stále som sýta tak som to vzdala 🙂 Ono tá praženica bola voľba najmä kvoli víkendu, lebo cez týžden vymýšľam jedlá, ktoré sa dajú zohriať v robote v mikrovlnke. na další bielkovinový sa teším na varenu brokolicu s nastruhaným vajíčkom natvrdo mňam

lydka84
19. jan 2014

@mocca to sme na tom rovnako tiez tak varim ci vikend a je to dobre ked je to z pavice alebo cez tyzden jedla prihriate v miktovlnke....ja budem mat grecky sala mam vela zeleniny aj syru tak to musim spracovat 😉

lenka1408
19. jan 2014

@lydka84
@mocca
Ja si spravim pstruhy. Od kedy drzim tuto dietu, tak som ryby nemala.
Ked uz ste pri tych vajickach, tak ja som si minule robila omeletu - 2 vajicka som si zmiesala s 20 dkg zeleniny (sampinony, hrasok, redkovka). Bola z toho riadna omeleta na cely tanier a tiez ma to riadne zasytilo. Ani pecivo som k tomu nejedla. Vecer z 1 vajca + 10 dkg zeleniny. Mňam mňam. 🙂

1veroncek1
19. jan 2014

hm ze vetercnicky mnam tak to som nejedla ale 5 rokov , skoda ze tu v lidli to nedostat, iba na slovensku...a tu bublaninu som si pekne odlozila na zajtra na vecer a aj do mraziaku na dalsi UH den a o zytok sa s radostou postaral priatel 🙂

majkapetrisova
19. jan 2014

noo dnes som mala UH...trošku som porušila, keďže sme boli partia v Tatrách a dali si v čokolatérii bielu čokoládu a na Spišskom salaši bryndzové halušky...ale stálo to za to 🙂 lebo turistika bola super 🙂 a aspoň niečo som spálila, čo zjedla 🙂 nebudem sa preto trápiť! aj zajtra je pekný vitamínový deň 🙂 😀

mocca
19. jan 2014

@1veroncek1 och veterníčky slintám ako Pavlov pes 🙂