90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenka1408
22. jan 2014

@ketrinn
Ahoj, tak sme na tom zatiaľ rovnako. ja mám tiež za 10 dní dole 4 kila. Len aby nám to išlo takto ďalej. Ale tiež na sebe ešte nevidím, že by som schudla, ani na oblečení sa mi to nezdá.

lenka1408
22. jan 2014

@ketrinn
Opravujem sa, ja za 14 dní - 2 týždne. Som si myslela, že týždeň má 5 dní - som ešte na rodičovskej, čiže mne je teraz jedno aký je deň. už som z toho magor 😀

ketrinn
22. jan 2014

@lenka1408 stava sa ja som tiež doma a ani neviem aky je den xixi minule sa mi stalo že v sobotu som malu budila do školky xixii to bolo smiechu 😀 😀 😀 😀 mamina ved učitelka mi hovorila že zajtra do školky nejdeme až potom mi doplo......,no uvidime ja viem že to zvykne potom stat a ide len 1,.5dole tyždenne ak dobre piješ a dodržuješ ale ja ak zhrešit sladkym tak som za ale len od 8-11 hodiny vtedy najlepšie telo travi cukry ked najdem tie hodiny metabolizmu tak to tu dam kedy ako travi a tak cely system len musim najst takže ked aj vtedy zhreši niekto nemyslim že to bude mat nasledky ale jasne najlepšie je dodržiavat. 😎

zazulkaa
22. jan 2014

Dnes UH, recept sa vydaril, neskôr Vám ho pridám do knihy 🙂 Bolo to fantastické..mňam

andrea1516
22. jan 2014

@zazulkaa vyzera to mnamka prosim recept🙂

lenka1408
22. jan 2014

@zazulkaa
Tak toto vyzerá božsky. Tešim sa na recept a určite to vyskúšam.

vevericka2002
22. jan 2014

@sinqa ved aj tie su dobre... 🙂

zazulkaa
22. jan 2014

@andrea1516 @lenka1408 Recept pridaný do knihy 🙂 Verím, že Vám bude chutiť

andrea1516
22. jan 2014

Baby ja som teraz mala cas sa aobedovat mala som o 1ľmandariku lebo som vedela ze viac nestihnem a teraz my nechuti uple sa my hnusi nieco zjest ...kavu pijem miesto obeda ...

misena741
22. jan 2014

ahojte vsetci tak po 6 mesiacoch roznych diet, vcera som mala polvýročie -36kg.som stastna, obliekla som suknu kt. som nosila ako 18 rocna.v pondelok som mala volny, zvladla som to super, i napriek tomu , ze som bola v pracia cez den a este aj v noci, nakolko sluzim na detskej pohotovosti. vcera v restike zeleninovy salat s masom, vecera uz nic. dnes rano pomaranc na obed pecene zemiaky s kys. kapustou a chlebik. mala som na nho chut.tak a moja 90 dnova dietka sa pomaly konci. ale neopustam vas, pokracujem dalej, urcite este 90 dni+ 90 udrziavaciu. baby stoji to za to, vydrzme a nezerme 🙂 🙂

andrea1516
22. jan 2014

@misena741 gratulujem krasny vysledok...si sikovna velmi a silna ze si to zvladla...mam otazku?ako ty isli kila na zaciatku dole?lebo mne ked som ju orvikrat drzala po 20dnoch som mala cca 5kg dole a teraz sa stich 96eviem pohnut dole vobec a echapem preco ...ale vazne gratulujem ...a cvicis,pitam sa kvoli svalstvu lebo 36kg je velka vaha ci ty to eovislo prsja ruky a tak ?

ketrinn
22. jan 2014

@zazulkaa aj to fantasticky vyzera🙂mnam!

ketrinn
22. jan 2014

@misena741 super !!!!!!!!!!! krasne si schudla 😎

ketrinn
22. jan 2014

no dnes obed kurča z čiernym rožkom a zeleninovy salat 🙂 mala som navštevu takže som zjedla korbačiky takže na večeru nebude nič"cica len voda to za trest ,že si pažrava xixix"

miskakyska
22. jan 2014

@andrea1516 ja taky tak..obed o 16tej a večera sa mi zdá už neskoro o 20tej 🙂 deň má akosi málo hodín 😀
@ketrinn čau ♥ ty si dneska čo dobre ukuchtila? 🙂

misena741
22. jan 2014

@andrea1516 ja som v podstate zacala na podobnej vahe ako ty.na zaciatku som obmedzila len chlieb,sladke avecere.viem ,ze prve kila isli pomaly,potom rychlo a teraz uz zase pomaly.napr.teraz od januara mam dole len 4kg.takze to ide pomaly.a to si myslim,ze som nejako neporusila a aj malo jem.cvicim as 5x do tyzdna rotoped a aj brucho a posilujem.no teraz to troska flakam

misena741
22. jan 2014

@ketrinn dik.

ketrinn
22. jan 2014

@miskakyska no moja nič len z mrazaku som vybrala ten kusok grilovaneho kurčata a mala som navštevu tak som zobala korbače takže na večeru za trest nič!!!!!len voda 😝 ,,zajtra neviem idem po doktoroch tak niečo cestou zobnem neviem ako budem stihat.

2momo2
22. jan 2014

@misena741 naozaj krásny výsledok, odteraz si môj vzor 😉 taký číslo by sa zišlo dolu aj mne. A to si celý čas držala 90 dňovú dietu, či aj nejaké iné diety?

andrea1516
22. jan 2014

@misena741 idem si dat zajtra zmerat kolko vody a tuku mam v tele lebo my to ide velmi pomali..ako viem ze ten kto cvici sa mu menyi tuk na svali a sval je tasi ale aj tak sa my to uz zda az prilis malo co ja chudnem s touto dietov som mala najkrajsie vysledky a teraz juj..ale tebe uzasne isli kila dole ako ja tolko nechcem ale tich 25by bolo najuzasnejsie ale tesila by som sa aj z 20kg ale takymto tempom to bude az ked naprsi a uschne stracam motivaciu :(a hlavne nadcenie

andrea1516
22. jan 2014

@miskakyska ja som zjedla tu mysu salatu so syrom na dvakrat a uz si len caj uvarim ..to si preco tak pozde jedla????

2momo2
22. jan 2014

@andrea1516 úplne ťa chápem s tou motiváciou a podľa mňa sa hlavne často neváž, to nie je dobré. A aj baby tu písali, že podľa toho aký je deň majú často aj váhu zvýšenu. Možno by pomohlo vydržať a vážiť sa naozaj až po vodnom dni, ale max raz za týždeň - 10dní, potom budú možno tie výsledky zaujímavejšie. 😉

andrea1516
22. jan 2014

@2momo2 jaj skusila som uz aj to ale uz som stoho trosku nervozna preto tolkokrat ta vaha :(

mocca
22. jan 2014

... tak ja dnes osmi deň a dole ani gram :/ sakramensky demotivujúce, ale zase cítim na nohaviciach, že nie sú až také napasované a brucho nemám ako v piatom mesiaci :D tak dúfam, že sa niečo deje. Dnes ovocno-zeleninový, tento je pre mňa najťažší, hladnááááá som. Ale za to, predtým,ked osm povedala, že by soms i dala daco dobré tak som mala na mylsi voľačo sladké a teraz by som sa potesila aj brokolici so zemiakmi a syrom :D...

lydka84
22. jan 2014

@majkapetrisova ja som dnes bielkoviny 🙂

lydka84
22. jan 2014

@mocca so syrom na vitaminovy den ??? dobre citam?

kaciatkom
22. jan 2014

Dievcata ja dnes pizzu s hribikmi,articoky a olivy na obed. Večera bola horalka. To bol fajn pocit ...

mocca
22. jan 2014

@lydka84 ...len že by som si dala, samozrejme, že som si nedala, uvarila osm si len cistu brokolicu a bolo vymaľovane :D

lydka84
22. jan 2014

@mocca jaaaj ja ze si si dala

ketrinn
22. jan 2014

@mocca piješ vela? to je velmi podstatne aby sa ti telo naštartovalo🙂 😎