90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

olinka19
9. júl 2015

plne suhlasim s dakotou. Uspech je vzdy v zdravom stravovani. Ja dietu nedodrzujem uplne. Dni si menim podla toho kde som a ako sa mi hodi. Kavu pijem napr. len s mliekom. Zato vynechavam krajce chleba, lebo mi nerobi dobre a chudnem aj tak. Sice mozno pomalsie ako ine dievcata, ale ja zase nemam az tak z coho. Dohromady potrebujem schudnut 8 kg a takto sa vyhnem jojo efektu🙂 Nepotrebujem ich mat dole za mesiac. Riadim sa heslom pomaly dalej zajdes. Starostlivo si ale vyberam co jem a to je podla mna hlavne🙂

janet2009
9. júl 2015

Ja som ju tiez prestala dodrziavat, ale od pondelka idem zase na to, alebo na Dukanovu.

dakota14
9. júl 2015

@olinka19 presne tak pomaly dalej zájdeš najlepšie je kilo dve max. za mesiac ja tiež vynechávam krajce chleba a aj ten vývar vždy na to zabudnem a v pohode sa to dá 🙂

narutka
9. júl 2015

@janet2009 mne viac vyhovuje dukanova 🙂 a dari sa-zatial.

lakepake
28. júl 2015

Ja pokračujem tento mesiac to už ide pomalšie ale ide.To som tu ostala sama čo ide od 1.6? Zatiaľ mám dole 9kg chcela som desať a este mam mesiac pred sebou takže to dám. Bola som pred rokom a pol na cambridge diet schudla som 20 potom pribrala 7kg ale táto dieta mi vyhovuje aj keď ju nedodržiavam na 100%.

kajkastrelka81
29. júl 2015

ahoj baby idem sa k vam pridat no od zajtra aj ked nie je pondelok ale vzdy si vravim od pondelka a neviem zacat, tak zajtra. Tuto dietku som uz drzala dva krat a uspesne. Prvy krat som dala dole 14 kg a druhy krat 12 kg. No medzitym tehotenstvo a uplne zle stravovanie takze potrebujem dat 10 dole takze sa pridavam k vam.

olinka19
30. júl 2015

super Kajka sa tesim. Ja som mala za ciel 14. Este mi chyba 8. Ale ja nedodrziavam uplne a budem drzat tak dlho kym nedam dole co treba.🙂 Dnes mam skrobovy den a napadlo ma, ze vam sem hodim recept na polievku co som robila kedze mi strasne chuti.

olinka19
30. júl 2015

Na olivovom oleji malu cibulku, pridam na male kocky mrkvu, hodim cervenu preplachnutu sosovicu a podusim. Prihodim cervenu papriku sol a kari. Podlejem vodou a varim ca 20 min. Kto chce moze v strede varenia pridat zeleninovy bujon. Ja pouzivam BIO. Potom uz len rozmixujem. Detom a manzelovi na koniec pridam za lyzicu kyslej smotany,cerstvu pazitku a tekvicovy olej. Ja samo bez smotany a je to. Varim za kybel a jedia vsetci🙂

kajkastrelka81
30. júl 2015

no ahoj ja som si dnes urobila len prazenicu na troske oleja k tomu paradicky a zajtra si budem varit polievocku zeleninkovu a kedze mam skroby tak so zemiakmi a tom mam aj ako hlavne jedlo lebo tych zemiakov davam viac. Robim si aj brokolickovo karfiolovu polievku a tu zmixujem a potom do nej pridam varene zemiaky je fajna husta a tiez ako hlavne jedlo. Na skrobobvy den som si zvykla robit aj paprikove zemiaky s kyslou uhorkou. No dnes som zatial v pohode dufam to to tak bude pokracovat.

dzejn82
30. júl 2015

Ahojte baby. Dnes mam 7 den dietky a zatial sa citim dobre. Kilecka sa drzia nakolko mam mrchu. Nepotrebujem schudnut vela, no pri mojich zdravotnych obmedzeniach ( intolerancia na lepok a laktozu 😠 ) bude uspech aj 5 kg hehe. Mam otazku: Ak obedujem dajme tomu o 12tej a medzi jedlami ma byt 4 hodinova pauza (pri bielkovinovom dni ) to mam vecerat akoze o 16tej? alebo vam vydrzat do tej 18tej? davate si niektora olovrant medzi tym? 😕

olinka19
31. júl 2015

Ja si davam olovrant nakolko nie vzdy som schopna dodrzat tie casy, ked som v praci a mame stresy. Snazim sa dat nieco neutralne ako napr. hrst orieskov🙂, alebo si davam kludne aj maly salatik.
PS: To si tie obmedzenia vyhrala, a dve naraz tak to potesi. Moja dcera je atopicka, ma alergiu na drozdie, a ADHD, teda sa musime vyhybat vsetkemu moznemu. Je to radost. Aspon maju zo mna radost v obchodoch so zdravou vyzivou 😉

angie099
31. júl 2015

@dzejn82 minimalny odstup (obed, večera) je 4 hodiny (v bielkovinovom dni) ci budeš jesť o 16, o 17, o 18 alebo aj neskor no musíš to stihnúť do 20:00 hod. keďže potom sa už neje .....

dzejn82
31. júl 2015

@angie099 Dakujem 🙂

dzejn82
31. júl 2015

@olinka19 No ano, dalo by sa povedat, ze je to vyhra 😉 Diagnozu mam velmi kratko a tak skusam co mozem a co nie. Niekedy radsej ani nejem iste potraviny lebo neviem co so mnou urobia. Ale pri 90DD sa zatial citim dobre. Uvidime ako to pojde..

olinka19
2. aug 2015

@dzejn82 s intoleranciou sa to da, s alergiou je to horsie. Kazde telo reaguje inac. Sama prides na to, co ti nerobi dobre a co tvoje telo akceptuje. Dolezity je vyber potravin, takze kombinacie potravin co sa 90DD tyka by ti nemali sposobovat problemy. Akurat to mozno trosku pojde do peniazkov kedze tieto vyrobky su cenovo trosku drahsie, ale zase pri diete toho tolko nespapas 😉

weronyy
3. aug 2015

Ahojte ja som dnes zacala, som zvedava...daaavno daavno som uz dala dole 6kg za mesiac(viac ani nebolo treba...no teraz potrebujem 15,uvidime ako to pojde....

reslieza
5. aug 2015

Ahojte..weronyy aj ja som zacala od pondelka tak mozeme spolocne... dam dolu 20 😉

weronyy
5. aug 2015

@reslieza ahoj ja sa chystamna 15

lentilka46
6. aug 2015

ahojte baby, ja plánujem začať zajtra...takže sa k vám pridávam a dúfam, že to spolu potiahneme nejako!!! 🙂

majarute
6. aug 2015

dobrý večer , viem že to tu niekde bolo, ako a kde sa da stiahnuť mobilna aplikacia k tejto diete ??? dakujem moc

reslieza
7. aug 2015

vazievam sa priebezne ...nie len na 29. den (nech mi knizka odpusti 🙂 ) a dnes 2,1 kg dolu.....netusim ci su to tuciky ci voda ale spravilo mi to den ... 🙂

ebby8
7. aug 2015

Baby prosim Vas mozete mi poradit? Mam 26 dni za sebou a iba 2 kg dolu...zacala som na 48 teraz mam 46 :( som z toho riadne smutna. (Par krat som sice zhresila, ale snazim sa ju dodrziavat). Dnes som si aj precitala pár detailov ktore som zle dodrziavala. Napr kukuricu som mala vo vitamínovy den a to su vlastne skroby :( Ked skoncim tuto 90 dnovku
Mozem v nej pokracovat nanovo? Alebo nie? A aka je Duaknova dieta? Lepsia??? V com je rozdiel? Dakujem Vam krasne.

weronyy
7. aug 2015

@reslieza U mna -2,8 tak sa tiez vytesujem ;)

reslieza
7. aug 2015

@weronyy sme jednicky :D

ebby8
7. aug 2015

Baby a v ktore dni napr mozem jest kukuricnu tortilu?? Dakujem

dakota14
7. aug 2015

@ebby8 uhlohydráty

ebby8
7. aug 2015

Dakujem krasne za odpoved 🙂 dakota14

lentilka46
7. aug 2015

@ebby8 ahoj, nepozeraj na kilá, pozeraj na oblečenie...máš za sebou 26dní a jednu konfekčnú veľkosť dolu!!! predsa, ak aj cvičíš, tak svaly sú ťažšie ako tuk...ja by ssom na Tvojom mieste bola rada za tú jednu konfekčnú veľkosť a kilá neriešila, sú baby, kt. sú úplne štíhlunké, nosia 36 oblečenie a majú 65kíl..takže sa teš z úspechu a pokračuj ďalej 🙂 držím palce 🙂

ebby8
7. aug 2015

https://www.modrykonik.sk/profile/lentilka46/ ďakujem krásne za odpoveď. A hlavne za povzbudenie 🙂 Bohužiaľ necvičím. Nemám nato čas a ani sily.. :(

lentilka46
8. aug 2015

baby, prosím vás, v uhľohydrátový deň môžem mať koláčik s tvarohovo-smotanovou plnkou? alebo nie?