90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
22. júl 2012

@domyyy Ja milujem kukuricu. A teraz ide kukuricova sezona. Bude vsadeeeeeeee!!!! 🙂

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 joj moja chlapi su hrozny xixi uz som mu davala aj caje ale on ju ma zatazenu hlavne z coko xixi a je chuducky ,lebo doktor mu predpisal aj lieky na odmastenie pecene lebo ju ma obrastenu tukom xixi ked sa dostane k bomboniere tak padne cela tak sa ani necudujem a jogurty ,slaninka ,klobasa to ma rad xi

lucky14
22. júl 2012

No ja som prave robila muzickovi rezne. Prisli mu na chut. Tak hor sa do toho a uz veceria. A vobec to na nom neni vidiet ze papa co mu chuti a kedy mu chuti. On sa niekedy zobudi v noci a zje Horalku alebo hocico lebo citi hlad. 🙂

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 ja sa tiez tesim mynule som kupila ale mala spapala prvej svoju a potom aj moju ,lebo ja som si ju odlozila na neskor a to ju potom lakalo tak som sa zlutovala a dala som jej ju 🙂 ved este bude potom si dam aj ja ale musim kupit viac 😀 😀 😀

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Ako kazdy chlap moja zlata. Len keby s mu tie vysledky aspon zlepsili ked uz berie tie tabletky. 🙂

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 joj keby sme tak mi zjedli hocičo ,ba by sme vyzerali 😀 😀 😵 ,,ved o 2 tyzdne ide na kontrolu uvidime 🙂

mijadave
22. júl 2012

@ketrinn ja som ich mala stale, podla toho, co viem, mozu sa kazdy den 😉

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Prave preto ja som donedavna zjedla hocico aj ked nikdy som sa nezobudila v noci a nesla jest a preto vyzeram ako vyzeram. Ale uz nie dlho. Ked zacnem s dietkou tak verim ze kileckapojdu dolu tak ako aj vam kockam. 😀

ketrinn
22. júl 2012

@mijadave ok dikes🙂 zajtra si urobim z kasou zemiakovou 🙂 uz sa tesim a ako inac pochval sa vaha ide dole ,lebo mne ne!!

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 kojiš?

lucky14
22. júl 2012

@ketrinn Uz nie. 🙂

mijadave
22. júl 2012

@ketrinn no nejde dole, stojim na 60 a nijak raz nejde dole, no dost som posledny tyzden porusovala, tak sa nie je co divit 😉

ketrinn
22. júl 2012

tak ok mozes dietit xixiix ,zajtra zacinas,drzim palce som zvedava ako ti to pojde dufam ze super!

ketrinn
22. júl 2012

@mijadave joj ja tiez ale rozhodla som sa vysadit kavu,chlieb,a olej budem len dusit ,ako prvu ked som drzala mozno sa pohne ,len teraz otpust u nas tak sa bojim toho žradla 😒

ketrinn
22. júl 2012

kočky idem spinkat,krasne sny ,zas zajtra pap

mijadave
22. júl 2012

@ketrinn moja, ja som nepoucitelna, aj teraz som si dala kusok cokolady, joj, nepoucim sa... sama sa na seba hnevam... co uz, zajtra UHT, tak uvidim, ci sa polepsim.... 😉 dobru nocku, aj ja uz idem na kute, pa

lucky14
22. júl 2012

@mijadave Tak to mas super ze nepriberas aj ked porusujes. 🙂 60kg je uzasne!!!

domyyy
22. júl 2012

keby mám 60kg tak som najhappy! 😉

mijadave
22. júl 2012

@lucky14 to je, ja viem, len chcem este trosku dat dole 😉
@domyyy len pri mojich 158cm to chce este dat trosku dole 😉
a teraz uz fakt idem spat, pa 😉

kacena24
23. júl 2012

@domyyy ufff to by stačilo dokonale aj mne...krásnych 60 kilov 🙂 možem snívať 😠

lucky14
23. júl 2012

@mijadave No to verim. Kazda z nas ma v hlave akusi idealnu vahu a chceli by sme sa tam dostat. Mne bude stacit 65kg a budem stastnaaaaaa!!!! Ale u Teba to uz nie je vela a si v cieli. 😀

domyyy
23. júl 2012

@mijadave mne by celkom stačilo mať aj ten pomer 😅 no nič, musím dietkovať ešte 😵

@kacena24 môj cieľ je mať 65 😉

domyyy
23. júl 2012

baby rozhodla som sa, že tento týždeň sa nebudem ani vážiť..... odvážim sa až budúcu stredu 🙂 budem mať ešte menzes túto a aj to porušovanie bolo strašné tak sa nechcem deptať 🙂

dnes raňajky neviem čo lebo nič doma nemám, idem na nákup 😀 a na obed asi tá rybka 😉

miskakyska
23. júl 2012

@mijadave
@ketrinn čaute babulienky..tak som sa odvážila po cca mesiaci "prežierania"odvážiť a váha sa nepohla..ty kokooos...také prekvapko som veru nečakala...držím pedantne dietu,váha stojí...to ma vie nasrať..teraz som jedla všetko čo nezjedlo mňa a váha sa nehla..no tak potom nežžer...ale,dneska si dám vodu...ako odmenu pre ten moj metabolizmus :o))

ketrinn
23. júl 2012

@domyyy ja dnes nemala tiez nic a do obchodu 3km takze som ranajkovala 3 mensie paradajky a caro a sup na wc 😀 😀 😀 dnes kasa z hubami mnam uz sa tesim akurat som postavila zemiacky na sporak 😉

ketrinn
23. júl 2012

@miskakyska mne stale stoji ,nebudem sa vazit az po vode a hotovo ,snazim sa ako aj z porusovanim ,joj kde su tie casy ked som bola vzorna v diete joj! u nas tento tyzden odpust tak neviem ale budem sa snazit a ked porusim tak urcite len kuskom🙂

lilian365
23. júl 2012

baby,nedala by sa ta kniha poslať mailom??? asi nie vsak?

ketrinn
23. júl 2012

pridavam foto obediku osve udusene huby na bazalke a cibulke pepš,sol,vegetka,potom zamixovane v zemiakovej kasi k tomu uhorka sacharidovy den

ketrinn
23. júl 2012
ketrinn
23. júl 2012

a mozem papat!