90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
13. jan 2011

@lucia99 tak to si presne ako aj ja...ja som to tiez drzala s mamou a tiez schudla vyse 40kil,len me stacilo tych 12kg mojich a ako som prestrala ja,tak aj ona a vratilo sa jej to vsetko zpatky,presne tiez za obzerstvo,no ja som si to udzala az do tehotenstva,to znamena volaky 6rokov

suezana
13. jan 2011

@kubkovka ďakujem 🙂 ja si to tiež myslím, nechcem robiť otroka diéty, ale chcela som vedieť, čo vy na to 😉

gabika11
13. jan 2011

ahojte, ja mam dnes UH, ale som nestihla kvoli navsteve nic okrem caju vypit asi Do 13,30 tak kysne mi cesto na pizzu, a dam ho do rury, az ked dam maleho spat, tak som zjedla kusok leca pripraveneho na pizzu z celozrnnym pecivom, a uz som si dala aj sladke kusok torty a mini muffin...a trosku chipsov, takze asi mam 70 kg znova 😒
ale zajtra mam vitaminovy, tak si urobim pecene jablka, dajte recept prosim ake su tie pecene jablka cierneho petra? Sa mi mari, ze zaôliate pomarancovym dzusom a posypane skoricou? Ja pomarancovy dzus nemam ale mozem si bud odstavit pomarance alebo dat jablkovu stavu, tu doma mame.
Zajtra idem aj na spinning, tak neviem ako budem vladat....ale hadam to nejak vydrzim....

ivella
13. jan 2011

tiez si myslim ze zamena dni az tak nevadi,bolo uz aj horsie..

kubkovka
13. jan 2011

No ja chcem po diete pokracovat, mam aj knihu 90 dni potom, tak uvidim

kubkovka
13. jan 2011

Tak pizza zjedena, aj ked teda urcite nie cela.........a vecer kusok torty, co som robila pre ocina k vcerajsim narodeninam....mnamiky

suezana
13. jan 2011

@gabika11 áno jablká zaleješ , alebo lepšie podleješ pomar. džúsom a dáš piecť na 180C, ale tú škoricu som si dala ja, on to nespomínal myslím 🙂

gabika11
13. jan 2011

kocky, tka pizza je v rure konecne, pri tom mojom nespavcovi, co mu lezu zuby sa neda velmi vyvarat... jednu mam so spenatom a druhu s lecom a polku s kuracim maskom na paprike a poriku....aj ked som vyskusala babkin ryzovo tvarohovy nakyp, mnamka mnamkova, este ze mam ten den, ked mozem sladke....hahaha 😀

kubkovka
13. jan 2011

@gabika11 no teda, ty stihas, ja uz som pizzu zjedla, aj ked teda iba cast, za chvilku si dam torticku

cipsinka
13. jan 2011

Ahojte dievcence 😉

Tak zajtra nas cakaju vitaminiky akurat som sa cestou z prace zastavila pre vyzivy a tekvicove semiacka a moj zajtrajsi obed je: nakrajany banan obliaty bananovou vyzivou posypany semiackami 😉 😉 😉 Teraz som si dala suchare,lebo som bola hladna lebo som maly obed zjedla 🤐 🤐 🤐

gabika11
13. jan 2011

@cipsinka aj ja mam vitaminky, a urobim si pecene jablka, snad stihnem...
konecne som pizzu skusila, no celkom dobre vysla, len je vlemi chrumkava, tkau az nemusim, ale vysla som z cviku, davno som nepiekla pizzove cesto 😀

kubkovka
13. jan 2011

@cipsinka aj ja mam zajtra vitaminy, mam na obed zeleninovu polievku, dnes som uvarila.......a inak neviem, na co budem mat chut

llumka
13. jan 2011

ahojte, vcera som mala skroby, mala som pecene zemiaky s oprazenou cibulou mnamky, dnes som mala v plane cestoviny s hribovou omackou, ale nakoniec som kupila z pandy opekane rezance so zeleninou, to bola fajnovka a velka porcia 😝 , a o chvilu si dam croisant a suhajdu namiesto cokolady.

kubkovka
13. jan 2011

@llumka to su ake rezance, ze opekane?

llumka
13. jan 2011

@kubkovka to su take tenke cinske ci vientamske rezance, oni to robia uvarene este opekaju na panvici su tam aj struhane mrkvy a nejaka zelenina, daju k tomu aj nejaku omacku a kapustovo mrkvovy salat, taku velku porciu asi za 1,50€ , su naozaj vynikajuce, ja by som jedla kazdy UHL. den 😀

kubkovka
13. jan 2011

@llumka no to je super cena, ale to tu v PD asi nezozeniem.......ach jaj

gabika11
13. jan 2011

@llumka to znie dobre teda, ale ja kym sa dostanem niekam von aj s davidkom tka to si radsej nieco ukuchtim doma... 😀
kocky, len sa vsetky drzme, a nepolavme, ved na vysledky sa tka dobre pozera 😅 a dufam, ze tym kontrolovanym stravovanim ozaj zhodime, to co chceme, ved koniec koncov nehladujeme, len rozmyslame, co dame do ust a nehadzeme jedlo halabala do zaludka 😀

llumka
13. jan 2011

@kubkovka, myslela som ze ho maju vsade, takto vyzeraju http://www.obedovat.sk/bratislava/restaurant.fo...

kubkovka
13. jan 2011

@llumka no neviem, ci to tu niekde zozeniem, aka je to kuchyna, cinska alebo azijska?

jankabambulka
13. jan 2011

babenky tak ja som to dne pos,,,,la úplne a teraz neviem či nanovo ísť alebo ako ???
skrátka zjedla som z lístkového cesta tyčinky asi 10ks + 2ks perníka , prse kuracie ako je ten motýlik tak tú jednu časť a asi polievkový tanier surovej kapusty 😔 😨 čo včul - pototo som to , ja viem ale nedalo sa odolať 😠 teda dalo, ale nie zatiaľ pri mojej slabej vôli ☹

kubkovka
13. jan 2011

@gabika11 krásne myslené, a pravdivé........

borabora666
13. jan 2011

BAMBULKO,JA BY SOM POKRACOVALA NORMALKA DIALEJ,KED SI MALA DNESKA BIELKOVINNY DEN ,TAK CHOD ZAJTRA NA SKROBY...CO MYSLITE BABY???

kubkovka
13. jan 2011

@jankabambulka normalne ides dalej, toto sa aj mne stalo par krat a aspon mi to obnovilo metabolizmus 😀

kubkovka
13. jan 2011

@borabora666 úplne stopercenty suhlas

ivella
13. jan 2011

janka,urcite pokracuj,,,,,lebo ak zacnes nanovo ,tak to takto moze pokracovat do" aleluja" (súdim podla seba)
mna pomaly prechadza hlad,prve tri dni najhorsie,,vecera bola miesto zeleniny zemiaky a puerh cajik
zajtra planovane slize s makom,no tie rezance mi tu chodia po rozume,tak rozmyslam ze vyberiem z cinskej polievky a uprazim doma,aj cinska mrazena zelenina sa najde,tu zboznujem

zibi
13. jan 2011

@lucia99 to je paraada 🙂 super 🙂
no ja som dnes mala len zeleninovu polievku so zemiakmi ..nechcelo sa mi robit placky lebo sa ucim na skusku 🙂 zajtra cestoviny..tak uviim co vymyslim 🙂 🙂
tak pekny vecer kocky a zajtra zasa do boja 🙂 ja teda uvidim ako mi to pojde 🙂

suezana
13. jan 2011

@jankabambulka nebuď smutná, aj ja som to dnes pohnojila ☹
mala som ovocný deň a tak stráááášne som potrebovala niečo slané, že som pomohla krpcovi s tuniakom z konzervy+kúsok žemle 🤐 🤐 🤐 🤐
ale hovorím si, že to bolo okolo 18hod. a odvtedy nič, len voda s citrónom a brušáky 😅
inak prvé tri dni som si stále hladkala brucho, že ako sa zmenšilo 😵 a dnes je aké nafúknuté 😠 asi som to s tým ovocím prehnala 😕
Mám doma knihu Chudnime v spánku a tam tiež odporúčajú ovocie jesť do obeda, že večer už nie. A ja som po večeroch schopná zjesť na kilá 😒

cipsinka
13. jan 2011

Baby akurat som dotancovala hip-hop no ako dovi to je ina makacka 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
13. jan 2011

@jankabambulka urcite chod dalej,pekne si pokracuj v skroboch za to,ze si jeden den pohnojila to neznamena,ze aj zajtra pohnojis 😉 😉 😵 😵 😵 😵

cipsinka
13. jan 2011

@suezana inak s tym ovocim sme na tom podobne ja keby si o siedmej nedam mandosku asi skolabujem tie musim churumkat stale 😕 😕 😕 😅 😅 😅