90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
29. jan 2011

Ozaj - Ahojte 🙂 som doma z oslavy a zhrešila som 2 kúskami torty 😵 ale nedala som si večeru a pokračujem 😎

kubkovka
29. jan 2011

@dadurka no dufam, ze nie, to by bolo teda fakt hnusne.......

jankabambulka
29. jan 2011

prosím baby- nemáte náhodou recept na taký koláčik- robí sa vraj hlavne na vianoce - je to košíček (také krehké cesto) a plnené asi salkom zmiešaným s maslom a poliate napr. čokoládou,...
moooc vás prosím kto má , hoďte mi to do IP ---moooc ďakujem

suezana
29. jan 2011

@jankabambulka ja ti ho hodím rovno upečený nechceš? Mám v chladničke 😀 ale recept neviem.

kubkovka
29. jan 2011

@suezana no tak to by som brala........

jankabambulka
29. jan 2011

@suezana aj ja ale mooc prosím zisti mi ho - deti budú mať 3roky v apríli a cyhstám si recepty ...

kubkovka
29. jan 2011

@jankabambulka ty uz si chystas recepty? no teda, moj obdiv, ja zhanam tak tyzden pred oslavou

jankabambulka
29. jan 2011

juuj zlatko ale my sme obr rodina - len nás detí je 5 😀 + rodičia , deti mojich súrodencov, deti čo majú kamarátov....

cumelila
29. jan 2011

@jankabambulka ...poslala som Ti do pošty receptík..ale ta orechova plnka sa da nahradiť aj salkovou/salko uvariť a vymiešat s maslom/..len sa to skor pokazi ako ta orieškova plnka..
ja velmi rada pečiem 🙂 vcera som robila vynikajuci tvarohovy do formy a odolala som 😀 😝

jankabambulka
29. jan 2011

@cumelila ja tiež veľmi veľmi veľa pečiem ale doteraz priznám sa nik mi nedal ten recept, na mmb sú všeliaké ale ja mám njradšej osvedčené - nakoľko teraz nechcem robiť popredu skúšať ho lebo by som neodolala. a le videla som na mmb napr, že dávajú do salka nie heru ani malso ale ceru!! tak to som jakdá nikdá nepočula

kubkovka
29. jan 2011

@jankabambulka no tak to ano, ale ja som taka nejaka neporiadnica v tomto......

kubkovka
29. jan 2011

@jankabambulka podla mna do plnky sa hodi maslo........hera alebo cera? to asi nie

jankabambulka
29. jan 2011

veď to ale asi v 3bola písaná cera . ja do krémov dávam výlučne maslo a veľmi veľmi zriedka heru

kubkovka
29. jan 2011

Dobru nocku dievcata

cumelila
29. jan 2011

@jankabambulka ..ja zasadne do každej plnky len maslo...a jeje to mame tému...mňamkovú takto na noc 😀

suezana
29. jan 2011

@jankabambulka jani, tak nemusím zháňať? alebo chceš porovnať? ale moja mamka plnku robí len svoju, nie tú dobrú salkovú 😉
@kubkovka dobrú noc 🙂

suezana
29. jan 2011

ja som hladnáááá 😅 pomooooooooc 😝 😀 ale fakt, ani voda nepomáha, musím ísť spať ☹

dadurka
29. jan 2011

@suezana no stavka neviem ci to je stavka skor dohoda...nieco za nieco...obaja si odopierame veci ktorym tak radi podliehame...

dadurka
29. jan 2011

@kubkovka no to by bolo...by som ho zadrhla.... 😉

kubkovka
30. jan 2011

Dobré ránko, takže dnes návšteva svokrovcov..........už sa "teším", budú mať zajaca na fazuli a fašírky...........a ja som si spravila mix zo zbytkov, do zeleninovej rozmixovanej polievky som hodila udusenú kyslú kapustu, nevyzerá to ktovie ako, ale tak hlad je sviňa 😀 😀 😀

borabora666
30. jan 2011

dobre rano....tak papula mi viacej napuchla...jak nas vezla sanitka na kontrolu,ten sanitkar tam pustil klimu...mam podozrenie,ze z toho som chora....vcera mna zacala boliet aj spodna prava celust a ucho.....ucho ted necitim,ale celust ma boli a je napuchnuta.....mam problem do seba nadzgat banan....myslim,ze ta voda zajtra sa mi nozaj podari

kubkovka
30. jan 2011

@borabora666 no neprijemne veru, nech ti to coskoro prestane

borabora666
30. jan 2011

http://www.aktuality.sk/clanok/181284/zemetrase... to je sranda...tu vcera bolo zemetrasenie...ja som od ostrihomi len 30km,tak som to musela poriadne citit a ja o tom nic neviem.... 😲 😲 😲

llumka
30. jan 2011

ahojte, ja som vcera nedietovala, jedla som vsetko ajajaj ani neviem co mi bolo a vecer prisiel menzes, nevadi 😅
dnes znova pekne drzim, zatial som dala jablko skoricou, este si dam ananasovy kompot, je otvoreny, treba zjest

vcera som kupila baklazan a cuketu boli v akcii, nemate nejaky dobre recept na baklazan? mam dnes vitaminy

borabora666
30. jan 2011

@llumka ahoj...gabika tu tusim nekde pisala recept na baklazan,pozri par stranok dozadu....ja osobne som ho jeste ani nejedla.......

dadurka
30. jan 2011

krasny slnecny den prajem!!

dadurka
30. jan 2011

co dnes papate?mate dnes niekto uh?

jankabambulka
30. jan 2011

@dadurka ja mám škorby-.hranolky a uhľáč zajtra vynechávam a ide zelenina a potom vodový 😝

borabora666
30. jan 2011

@dadurka ja papam az v utery...dnes ovocko,zajtra voda
@jankabambulka jani,jaktoze vynechavas????

jankabambulka
30. jan 2011

@borabora666 lebo voda by ma čakala v stredu, ale to budeme cestovať do tej bratislavy a ja cestovanie neznáša,je mi zle, a ak sa nenapapám tak odpadávam. aod tej blavy musíme skrz miška,...
tak som sa rozhodla, že lepšie bude ak vynechám uhľáč zajtra a dám si ovocko a v útorok vodu -to idem len do žiliny s ním na neurológiu a v stredu môžem kľudne na ra=najky ovocie a na obed ako sa budeme vracať bielkáč