90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 veru, ochutnala som na spicku lyzicky.......ale tak ani nie som hladna, ani som to moc nechcela nastartovat, ten moj zraci mechanizmus

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no predsa v spalni.......ale este neplace, ale uz je hore

mimika4408
1. mar 2011

ja si ohrievam tu kapustovu polievku 😒

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka ved prave...najhorsie to zacne byt prvym sustom ☹

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no ved preto je pre mna vobec nic do ust nedat......ale tak zatial nie som hladna, pohoda

ingridka22
1. mar 2011

@mimika4408, dobrú chuť k obedu 🙂 ja si počkám do zajtra 😒 zatiaľ len pijem a chodím na wecko, to je otrava 😖 aspoň dnes si môj pitný režim príde na svoje, lebo inokedy viac jem ako pijem 😖

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 dakujem 😒 ... dnes by ta teda ozaj tvoje ladvinky pochvalili 😉

mimika4408
1. mar 2011

volala som mame, poobede sa tam chceme zastavit a ona , ze peciem hanacke kolace 😖 ...ja sa jej pytam, to su tie okruhle a v strede natlaceny mak, lekvar a tvaroh???? vraj aaano 😒

llumka
1. mar 2011

ahojte, naliala som uz 4 pohare vody a par lyziciek polievky, iba som ochutnala ci je dobra, zatial nie som hladna ale je mi zima, a mam nejake chute ale vydrziiim

babenky drzte sa , my to zvladneme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ingridka22
1. mar 2011

@mimika4408, ja ich volám moravské koláče... tie sú božské, mňam mak, tečú mi sliny... to je aká provokácia 😨

ingridka22
1. mar 2011

@llumka, aj ty dnes voduješ? 😀 ja pijem aj čaj, holú vodu striedam s čajom, hoci by som nemala, ale kým len pijem, je to ok... už mám v sebe takmer 2 litre tekutín...

llumka
1. mar 2011

@ingridka22 ano aj ja mam dnes voduuu, zatial pijem len vodu, ak bude na nevydrzanie dam caj

kubkovka
1. mar 2011

@llumka no inak zima bola aj mne prvykrat pri vode, dnes nie je, asi zato, ze sa viac hybem

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 veru, pokusenie ☹ ...normalne aj rozmyslam ci tam vobec ist 😒 ...musim vydrzat ten vitaminovy, lebo minuly som zhresila lebo sme boli na oslave

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 no ja mam caj tiez v zalohe, ze ak by.........

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no nemohla si ist vcera????

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka u nas dnes krasne svieti slniecko 😉 to by sa aj okna dali umyvat ale asi si ich odlozim este na ten vodovy den aj ja 😀 😀

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka ze???? ved kto vedel.....to ju tiez len rano tu moju mamu napadlo, vraj ich videla v obchode a hovori, ze ona 80centov za taky mini kolacik neda..... 😒

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no okna by sa zisli umyt aj mne, ale to ma este kopec casu.....to niekedy cez vikend, ked bude mm s detmi........dala by som si taky kolacik, ale dnes nie......

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka mne je fuk kedy...ja mm nemam nikdy ☹ ..no a ked pride tak nebudem predsa okna umyvat 😉

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no to je jasne.......

ingridka22
1. mar 2011

dievčatá, ešte som sa neutopila 😀 zatiaľ som ok, celá família je už nakŕmená a ja som nič neochutnala ani po malej nedojedla ani nič 😉 ale do večera ďaleko 😖 poobede príde kamoška s malou, to si dáme kávu a potom ich pôjdeme v rámci prechádzky odprevadiť 😵 zatiaľ nemám hlad, dúfam, že to nezakríknem 😕

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 sikulka, vidis ide to 😉 ...to je dobre, ze pride kamoska, poklebetite trosku, budes mat spolocnost a den ubehne ako nic 😉

ingridka22
1. mar 2011

@mimika4408, zatiaľ to ide, šikulka budem až večer v posteli, keď už budem vedieť, že som jedlu odolala 😉 dnes to musím vydržať, veď keď aj ostatné dievčatá len pijú, čo sa na ne vykašlem? 😀 😀 😀 @perla200, spíš?

suezana
1. mar 2011

Ahojte, držkajte sa - ste super 🙂
ja už obedík za sebou - nebudem vám radšej opisovať 😀 ale konečne mám pocit spokojnosti po jedle 😉
Ja dnes idem s malou do "divadla" na EláHop 😅 kto sa pridá? 😎

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 mas pravdu, ved musi byt spolupatricnost 😉 ...so mnou tu nikto nefici na rovnakom dni 😒 , tak aj tu vodu budem mat tazsiu 😢

mimika4408
1. mar 2011

@suezana jeeeej kultura 😀 a kde to bude? moj maly by asi nikde neobsedel...ja som uz velakrat rozmyslala aspon o kine ale ved ani pri telke on neobsedi, hyperaktivny 😒

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 aj na mňa sa všetci vykašľali, keď som mala vodu 😢 😔 ale zvládla som ju 😉

mimika4408
1. mar 2011

@suezana silna vôla byt lepsi ako ostatni 😉

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 u nás v kultúrnom stredisku, či ako sa to volá - sú tam také sedadlá ako v kine - smerom dohora, ale pomedzi ne široké schody s kobercami, takže také malé detičky aj tam sedia, aj sa prejdú, ale keď zhasnú, väčšina sa bojí odísť od mamy 😀 a niektoré sa ja rozplačú a musia ísť domov 😅 Ale dnes hrajú čin-čin, takže hádam plač nebude 😉