90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

paula80
13. aug 2011

@lienkalenka40 vitaj medzi nami 🙂

mango
14. aug 2011

@paula80 Jeeeeeeeeeeeeeej super, poriadne ti sla vaha dole 🙂
Peknu oslavu prajem a drz sa, nech odolas dobrotam na stole 🙂
Ja som si dnes na obed zase dala cestoviny, deti a manzel jedli parene buchty... tie si dam na veceru, namiesto sladkosti 🙂 Uz sa neviem dockat 😉

mango
14. aug 2011

@paula80 @perla200
baby zajtra nas caka ovocny den, drzte sa... co si robite na obed? Musim pozriet manual, co si urobit...

mango
14. aug 2011

Dalsie spolubojovnicky zacinaju zajtra 🙂 Super, ze nas bude viac 😉 Drzim palce 🙂

llumka
14. aug 2011

anooo,zajtra zaciiinaeeee
kto zajtra zacina-nezabudnite rano na lacno odvazit a merat

llumka
15. aug 2011

tak babenky moje odvazene????
ja ano,aj som merala
ranajky - 1 nektarinka a hrozno
na obed si dam leco s vajcom

llumka
15. aug 2011

ozaj kedy budete potom vazit?
po druhom ovocnom dni? ci po prvej vode? 😝

borabora666
15. aug 2011

@llumka zlatiiik,odvazena som,len som sa nemerala,to spravim zajtra dnes nebudem mat cas,ale dietku znova zacinaaaam

mango
15. aug 2011

@paula80 tak ako sa dnes dari 🙂
ja rano hrozno a teraz si dam jablka zapecene v rure... vecer ma caka melon
Hned ako sa deti vyspia tak ideme hajde von 😀

mango
15. aug 2011

@llumka
@borabora666 zapisete sa aj do tabulky? 😉

paula80
15. aug 2011

@mango no ja dnes popravde začínam odznova,hanbím sa aj písať,ako som to cez víkend pomrvila,takže 2 dni úplne zle a rozhodla som sa,že začnem tento týždeň odznova s llumkou a boraborou666, takže dnes začínam zas bielkovinový deň,mrzí ma to veľmi ☹

mango
15. aug 2011

@paula80 juuuuuuuuuuuuuuuj, skoda... takze pokracujem sama ☹
Tak sa drzte, zatial sa snazim ako sa len da... musim vydrzat...

llumka
15. aug 2011

babenky tak ako ste zvladli?
prave som mala veceru -1/2 ako na obed leco s vajcom
maly prehresok som dala na olovrant latte cafe od gustika taky bol dobryyy mnaaam
moja vaha 77,7kg
co si date zajtra na skroby? ja este neviem

karolinka25
15. aug 2011

@mango ja ta neopustam neboj, i ked ja som den v sklze a zajtra idem bojovat s ovocim 🙂 uz som vsade vytrubila, ze chudnem, tak musim vydrzat 🙂 ...a mne to vazne treba a velmi

karolinka25
15. aug 2011

@paula80 dolezite je, ze si to nevzdala uplne...drzim palce

mango
15. aug 2011

Konecne mam dnesny ovocny den za sebou 🙂)) Cele poobedie s detmi vonku, takze ziadny prehresok 😵 😵 😵
Zajtra bielkoviny... hmmm, bude mäsko 🙂 sa tesiiiiiiiiiiiiiiim 🙂
Nakoniec vcelku fajn, ze budete o jeden den predo mnou... mozno ma budete inspirovat jedlom 😉

mango
15. aug 2011

@karolinka25 dakujeeeeeeeeeeeem 🙂
Ja som dnes kamoske vravela, ze chudnem inak som to nikomu nespominala... som zvedava na reakcie, ked schudnem... vpodstate sa na ten okamih neviem uz dockat 😀

mango
15. aug 2011

Viete niekto o nej. "udrziavacke" po diete??? Dnes som o tom citala na inom fore...

borabora666
16. aug 2011

@mango mango a kde je tabulka?

mango
16. aug 2011

Tak dnes si dam na ranajky jablka a uz sa tesim na obed 😉
Tu sa mozte zapisat:
https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t...

mango
16. aug 2011

no... nejak mi nefunguje linka...
klikni si na str. 969, tam je linka na tabulku...

mango
16. aug 2011

odtial mi to funguje...
baby tak ja idem robit na obed kackuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂)) mnamky....
Drzte saaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

womankc
16. aug 2011

Ahojte dievčatá, môže mi niekto dať link na túto dietu, / rospisy dní a jedla myslím/ niečo som už našla, ale chcem sa utvrdiť, že je to to čo som hľadala, veľké dík

mana85
16. aug 2011

Ahojte tak že rada by som sa k Vám pridala túto dietu už poznám a naozaj funguje človek nemusi hladovať a hoci som vydržala len 62-3 dni váha sa mi dlho udržala , ale 3 roky od diety a mam na sebe aj úúroky z omeškania skušala som aj ine diety ktore mojmu metabolizmu tiež nepomohli. rozhodla som sa že tento raz to vydržim do konca a budem sa snažiť aby sa jo-jo efekt nedostavil 😉 tak všetkym želám vela uspechov a hlavne vela pevnej vôle do schudnutia...... 😵

borabora666
16. aug 2011

@womankc ked mi das email,poslem ti tu knihu v el,podobe 😉

borabora666
16. aug 2011

@mana85 vitaj medzi nami a aj tebe vela uspechov...my sme znova zacali uz vcera 😀

mana85
16. aug 2011

@borabora666 ahoj dakujem ale tušim si ma prepisala v tabulke ako tak pozeram .....

borabora666
16. aug 2011

@mana85 to faaakt????prepaaaaaac,mozno sme pisali naraz,lebo ja som napisala meno a u datumu mi to zacalo blbnut.....prepaaaaac 😅 😅 😅 😅 napises sa znova????

borabora666
16. aug 2011

@womankc odoslaneeeee 😀

paula80
16. aug 2011

@karolinka25 ďakujem za povzbudenie a máte moj obdiv, že vy sa obe pekne držíte 🙂 ja idem ďalej, snáď to už zvládnem 😉