90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
1. sep 2013

dobry vecer kočky 🙂 tak dneska som bola na slivkach a banane :D xixi :D zajtra opat kuracie pecienky, no ja ich proste milujem..ale uz teraz tu rozvoniavaju, musela som si spravit dneska, az mam zajtra do prace

lovacka
1. sep 2013

pekny vecer prajem,
tak od zajtra nabieham aj ja na tuto dietku...pred svadbou som ju drzala a v pohode som dosiahla co som chcela len po porode sa kila usadili a nie a nie pohnut s nimi.
ja budem musiet aj cvicit, asi vynecham pecivo...a vyvar si asi do prace tiez nebudem nosit.
zatra mam na ranajky melon, potom na obed salat mozzarelovy a na veceru tiez len salat si dam.
v utorok budem ma karfiol so zemiacikmi 🙂este to cvicenie do toho zapojit a idem.
vazite sa v ake dni?aj si vediete tabulku?

dakujem

peggulka
2. sep 2013

@walen dakujem za podporu...ale zvladla som, uplne hravo... 🙂)) dnes bielkoviny, dam si bravcove kare na lece + chlebik 🙂) tesiiim, vcera som si odoprela, dnes sa napapam, aaa este som vcera aj piekla kolacik, a odolala som, porozdavam susedom, a necham si nieco na sacharidovy dnik...

peggulka
2. sep 2013

@lovacka ja som dnes 5. den, tiez mam bielkoviny, tak budeme mat spolocne dni 🙂)) drzim palce, aj tebe aj sebe, aby som to dobojovali do konca..mne bude stacit dat dole 12 kg, ty kolko chces schudnut?? tabulku si nevediem, ale musim sa zmerat a odvazit...vcera som sla na vahu a mala som dole 1,5 kg za 3 dni, no ale to je urcite len voda, takze to neberiem ze som uz schudla 🙂))

perla200
2. sep 2013

ahojte....soms a odmlčala lebo som nemala doma net - tak zpráce vam písem🙂 ako sa mate? darí sa? ja dnes zhresím lebo kedže sa mi nedarí tak som sa rozhodla že idem si dat detox 3 dnový.... takže len neera a potom začnem bielkovinovým dnom

cessy
2. sep 2013

ahojte, ja som dost pokazila a co som schudla, tak myslim ze mam naspat. mam zacat odznova, alebo pokracovat??? asi zacinam od zaciatku, taka som na seba nahnevana ☹ ☹ ☹

cessy
2. sep 2013

@perla200 neeru poznam, tiez som par krat absolvovala tento detox. ale ja si to davam na jar a na jesen. velmi mi to pomaha na atopak, mozem len doporucit

perla200
2. sep 2013

@cessy zacni so mnou odznovu🙂 hej ale ja si to davam ked sa cítim zle a teraz sa cítim zle a prežratá alebo si to davam vtedy, ked sa prežieram a neviem s tým skončiť🙂

cessy
2. sep 2013

@perla200 ok, takze dnes biekoviny

cessy
2. sep 2013

@perla200 lebo podla stareho by som mala mat myslim ze UH

angell2611
2. sep 2013

Dnes cestoviny s kapustou.dala som si malu rozcvicku v zahrade,pri zemiakoch.trest za vcerajsi obed.sice podla dieta ale vela a prinieslo to aj svoju daň.0,3 kg hore.jaaj 😒

perla200
2. sep 2013

@cessy ja ta budem pozbudzovať a ja vo stvrtok si hodím bielkvoiny - dovtedy neera🙂

angell2611
2. sep 2013

@cessy to sme natom rovnako.tiez som dodrziavala dietu potom som naoar dni porusila a skoro všetko islo naspät. 😢 😢

zujka2
2. sep 2013

@walen aj tak super. ja sa dnes teším na koláč. začala som cvičiť. ale uvidíme ako budem stíhať 🙂

perla200
2. sep 2013

@angell2611 ja som chudla pred dvomi rokmi s babami tu a bolo to super, normalne som si musela znovu prečítat svoje príspevky aby som sa nastartovala - takže presne ta chapem - do kelu vtedy sebadisciplín aako hovado a teraz nič..... :((((( ale hlavu hore!!!!

cessy
2. sep 2013

@angell2611 mna to teraz tak hneva ☹ ....my sme boli na takom pobyte, kde by sa dalo krasne pokracovat v diete, ale co si nedam kremes ked tam tak na mna pozera....
aky mas ty dnes den???

angell2611
2. sep 2013

@cessy dneska UH. no ved toto ze tie maskrty tak pekne zmurkaju.

angell2611
2. sep 2013

@perla200 nejak sa velmi netrapim,ze po vcerajsku to islo hore,zajtra vitaminy a zas to klesne.takze v poho.len neviem co za dobrotu si dam vecer.

cessy
2. sep 2013

@angell2611 a ty uz kolko drzis???

ja este neviem aky budem mat vlastne den, do tretej som urcite na ovoci, lebo nic ine som si dnes nezobrala 😒

angell2611
2. sep 2013

@cessy Ja som novačik.asi dva tyzdne aj s prestavkou.to isli dole tri kila. a teraz mam treti den.ale uz verim ze to dodrzim.

cessy
2. sep 2013

a nezacinali sme mi nahodou spolu???? ja som mala uz dole cez 2 kg a teraz sa bojim aj na vahu stupit ☹ ☹ ☹

peggulka
2. sep 2013

@cessy pod so mnou bielkoviny.. 🙂)) mam uz v sebe bravcove na lece, chlebik a dala som si k tomu aj calamadu...hmm...no ale zeby som bola najedena nemozem povedat...vela vela vody pit musim do vecera...

cessy
2. sep 2013

@peggulka 😉
uvidim co najdem doma na jedenie, ale stale zvazujem..., asi budem musiet ist odznova, fakt som to moc pokazila.
prave som dojedla banan, lebo doobeda som neako nestihala

aj vyvarom si zapila???

rakinka
2. sep 2013

ktorý deň ťaháte?

cessy
2. sep 2013

@rakinka ja idem opat asi prvy ☹

perla200
2. sep 2013

@angell2611 tak to je dobre...prehresky su podla mna normalne....

peggulka
2. sep 2013

@cessy eee, vyvar som dnes nemala...musi byt ten vyvar?? ja pijem vodu...

cessy
2. sep 2013

@peggulka myslim ze nemusi. len ked si pisala ,ze si este neni plna, tak ze to by ti trosku pomohlo 😵

peggulka
2. sep 2013

@cessy tak to ano, urcite by mi to pomohlo viac nez voda...ale nemam ho navareny, a nechce sa mi varit..toto som mala este od vcera co som varila na obed 🙂))

cessy
2. sep 2013

@peggulka to je aj u mna problem, preco ho po obede nepijem, lebo ho nikdy nemam spraveny.