90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
1. mar 2014

@andrea1516 tak ty s takymi zdravotnymi problemami isto opatrne...po akej transplantacii si?
radsej pomalsie a zdravo ako mat nejake dalsie problemy

andrea1516
1. mar 2014

@lovacka ja viem len vies ked to stoji tak si nahnevana ja osobne som ale ako vydim vase vysledky ma to este viac hneva ale dneska som mala aj ja bielkoviny dam dva tyzdne tak ze budem dalej dodrziavat a kazdy den cvicit a uvidim ci sa to pohne ak nie tak idem hladat nieco inne..aj ked sama neviem co lebo tuto dietu som mala najradcej...inac transplantacia pecene ...A tebe sa dari ako?kolkaty den mas?

lovacka
1. mar 2014

@andrea1516 ja mam zajtra vitaminovy den a zacala som presne v nedelu pred tyzdnom...nevazila som sa a ani nemerala asi az po vodovom dni...

andrea1516
1. mar 2014

@lovacka uvidis na veciach ze ty zidu kila je to dobra dieta velmi budes spokojna urcite

lovacka
1. mar 2014

@andrea1516 ja viem uz som ju drzala par rokov dozadu a bola som spokojna tak hadam budem aj teraz...mam vela veci, ktore by som mohla nosit,zial nevojdem do nich 🙄 tak hadam raz ano

lovacka
1. mar 2014

uz sa tesim na pondelok, svokor varil huspeninu to by som mohla v pondelok kedze je to polievka a aj maso, tak na obed si dam s jednou cerelanou zemlickou a octom....fu ze ale tesim sa

lovacka
1. mar 2014

a este ma napadlo ze mam kokosovy olej tak zajtra si na nom urobim banany...minule som robila na masle ale toto bude este lepsie

katie.2906
1. mar 2014

Dievčatá prosím vás, tie čo držíte druhý mesiac, išli vám kilá dolu? Ja mám v pondelok druhú vodu, prvý mesiac OK, ale tento druhý skoro nič. Váhou som rovnako ako po prvej vode. :-/

2momo2
1. mar 2014

@katie.2906 ja mám 2. vodu vo štvrtok a druhý mesiac bol tiež bieda,za prvý mesiac -8,5kg a za druhý iba 1,5kg. Ale viacerí hovorili, že druhý mesiac je zlý a v treťom sa to zasa rozbehne, takže to nevzdávam 😉

lydka84
1. mar 2014

@katie.2906 ahoj ja som po prvej vode mala ubytok 7,6 kg...1,5 kila sa mi vratilo spat do 4 dni od vody a dalsi masiac bol ubytok 4,2 kg..takze ztial dokopy 11,8 kg a kopa cm zacala som cvicit taks a to pohlo v cm ...... ale su baby co dali druhy emsiac dole 1 kg, 2 kg je to velmi indiidualne.....

katie.2906
1. mar 2014

@2momo2
@lydka84

Ja som tiež dala dolu 8 kg za prvý mesiac, ale po vode som 2 kg pribrala. V pondelok mám druhú vodu a zišli mi len 3 kg za druhý mesiac. Takže suma sumárum cca9 kg. Nie že by to bolo málo, ale je to veľmi demotivujúce, ak držím celý mesiac a schudnem kilo. :-/

lydka84
1. mar 2014

@katie.2906 ja som presne to 1,5 kila co som dlaa dole cez voduipribralado 4 dnoch spt, netrap sa s tym a fakt mnoho bab pise ze druhy mesiac je dost stagnujuci tak hlavu hore 😉

moje2deti
1. mar 2014

zajtra mám škroby. nejako mi prišla chuť na niečo ako ryžový nákyp 😉 , nemáte overený recept 😕 ?
ak nie, nevadí, spravím si šošovičný perkelt.. Ďakujem

moje2deti
1. mar 2014

@katie.2906 ahoj, za druhý mesiac mi šlo dole len 0,5 kg 😖 celkovo 7kg, ale úbytok na cm žiaľ celkovo malý, čo ma dosť demotivuje, nakoľko idem z veľkej váhy. dnes začínam tretí, tak hádam sa to pohne.

moje2deti
1. mar 2014

baby a ešte prosím aký je rozdiel medzi udržiavačkou alebo... teraz ma nenapadá, ale dosť často tu o tom píšete čo po 90 dňoch...

lydka84
1. mar 2014

@moje2deti ryzu uvaris s ryzovym mliekom a k tomu ovocicko a jaka mnamka z toho bude 😉

lydka84
1. mar 2014

@moje2deti ono je to tak ze drzis 90 DD a potom davas 90 dni urdziavacku aby si telo zvyklo na zmenu metabolizmu ,,,, a ak chces ist dalej ides zase 90 DD a zase 90 dni udrziavacku .....a tak vraj nepriberies , no uvidime poviem ti ci som nepribrala xixix
a neviem aky rozdiel myslis my sme sa bavili ze ci pojdeme dalej na 90 dni ze z toho urobime 120 dni....alebo tak podla potreby alebo ci dame po 90DD udrziavacku ako sa to radi v knihe

lydka84
1. mar 2014

@moje2deti takto nejako by som to skusila bolo to riadne huste bude ti to drzat urcite po kope aj be vajicka 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/5470/?q=ryža+v+...

lydka84
1. mar 2014

@moje2deti nasla som recept na ryzovy nakyp podla 90DD a normalne rozmyslam ze ho tiez zajtra urobiim 😝 😝 😝 😝 😝 ale ako som pisala ryzu uvarim v ryzovom mlieku a nie vo vode 😉 😉
http://martininakuchyne.blogspot.cz/2012/07/ryz...

lydka84
2. mar 2014

@boldy ahoj no ako dopadla vcerajsia vodicka dnesne vazenie ???????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
2. mar 2014

@marinka58 ahoj teba vidim len ze likujes nase debaty, ale nejako inak eeee tak som sa pohrabala v tabulkach a vidim ze ty si mala s nami vodu, sice prvu ale ze rovnako sme mali .... blahozelam k cm ....pekne ides dole na to z akej vahy ides, ja mat taku vahu ....ach jaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ako ti ide dietka ???? a ako si spokojna po pvom vazeni a merani ????

lovacka
2. mar 2014

ahojte,
tak ja dnes idem skusit si rano dat octovu vodu ze co to uriobi 😀 dufam ze stihnem dobehnut na wc 😀
som zvedava ci vydrzim sa mesiac nevazit 😝
najradsej by som bola keby hned bolo vidiet ale tak za obzerstvo teraz trest 😅

lydka84
2. mar 2014

@lovacka ahoj, preco octovu ??? naj je voda s citronom 🙂 aj po tej budes utekat xixi

moje2deti
2. mar 2014

@lovacka k čomu je dobra octova voda?

moje2deti
2. mar 2014

@lydka84 aha myslela som že či pokračovať mesiac v 90DD alebo udržiavačku 😉
a v čom spočíva udržiavačka?
ja uvidím čo spraví 3tí mesiac a potom buď ostanem na 90DD alebo prejdem na dukanovu

lydka84
2. mar 2014

@moje2deti nie nie 90-tku urcite dokoncime, ved uz ani mesiac to nie je do konca a potom ideme na udrziavacku ...trosku zmeny nezaskodi a hlavne sa odporuca aby si telo zvyklo na iny metabolizmus ....kolko kg chces dat este dole???
udrziavacka je na podobnom principe ako toto len povolnejsia, ranajky vzdy ovocie, a obed a vecera nemiesas potraviny ale nemusi byt obed avecera z toho isteho dna, cize kombinujes tak ze obed bielkoviny a vecera mozes zopakovat biekoviny alebo si dat skroby .... alebo obed skroby a vecera UH .... s tym ze UH vecera je kazdy 5 den a vitaminy kazdy 6 den .....ale to dolezite je ze chlieb mozes uz aj na veceru k zelenine alebo k polievkam a sem tam z casu na cas mozes skombinovat potraviny...co som pozerala recepty tak maso + kukurica, plneny kapustovy list, maso + ryza, pizza s mozarelou, spagety so syrom a tak .....proste z casu na cas (dajme tomu 2 jedla tyzdene) si mozes dat na co mas chut a voda je tam tiez z cas tak to je super potom si to naplanovat podla splnu mesiaca u na cas , raz 😝 😝 😝 😝 😝 ta sa drzi tiez 3 mesiace a ked je to potrebne potom sa zase ide na 90 DD den potom
ak chces posli mailovu adresu, mam to v subore word v PC tak ti to poslem .....este som to neporovnavala s org. knihou ale podla mna to bude to iste co mam knihu doma 😉

lovacka
2. mar 2014

@moje2deti tak pise sa tam ze by sa mala rano vypit octova vola ale vypila som tak asi deci viac nedam 😝 fuj hns...dala som si pomelo ale nedokazem ho zjest uvidim kedyma hlad znova prepadne

moje2deti
2. mar 2014

@lovacka to kde sa píše? ešte som to nečítala ani nepočula... a k čomu je to vlastne dobré?

lovacka
2. mar 2014

@moje2deti v knihe co mam ja stiahnutu este z pred niekolkych rokov...neviem ci to je to iste co mate vy sa pise:Zapamatajte si, ze kazdy den treba zacat pohárom vody, do ktorej mozete pridat lyzicku ovocneho octu a medu. Do večera vypite najmenej 2l tekutin. Jedzte pomaly a s pozitkom

moje2deti
2. mar 2014

@lydka84 chcem dať dole ešte aspoň 10kg, ale nejde o kg, mne ide o cm... a tie mi pri 90DD nejdú takmer vôbec dole, keď som držala dukanovu, zhodila som za mesiac 2 veľkosti, za 3mesiace som išla z 44 na 38-36 ako ktoré oblečenie a dala som dole 12kg. ale tie cm, to bola paráda. ale nedokončila som ju a teraz sa k nej neviem nakopnúť, tak som skúsila 90DD.
a tu pri 90DD ten pocit nemám, mám dole 7kg za 2mesiace, ale iba 2cm na tych problemovych partiách a to je zle 😒
a dakujem za recept na ryžový nákyp, už sa ryža varí 😉