90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ralka
14. apr 2014

baby pridate sa niektora somnou od zajtra na 3dnovu dietu je sa tam len ovocie a kazde 3hodiny a slubuju zhodit denne 1kilogram pleas pridajte sa a bude sa lahsie chudnut 😀

slavka86
15. apr 2014

@ralka 3 dni = 3 kila, to zial moj problem nevyriesi

slavka86
15. apr 2014

Dobre ranko, jeden den je za mnou. Hor sa do dalsieho. Snad bude tento na 100 % dodrzany, lebo vcera som si po cviceni musela dat druhu veceru ale len taku chabu ( padik syra a dve redkovky) a v noci 3 posne piskoty. Dnes som na ranajky zvolila pomaranc a jabko posypane skoricou a 2 vlasske orechy nech to fajne chrume. No a na lacno ako vzdy tepla voda s citronom, skoricou a klincekmi. Dumem co bude na obed, asi ryza s lecom abo co 🙂 vy wko baby???

suezana
15. apr 2014

@slavka86 ja si myslím, že tá druhá večera bola fajn - ostala si v rámci bielkovín - si dobrá 😉

ja dnes dám ryžu so zeleninou, dnes mám väčšie odhodlanie - už som deťom urobila palacinky a nedala som si ani štipkuuuuuu 😎

suezana
15. apr 2014

@slavka86 pýtaš sa na tú sladkosť večer - to aby nás asi udržalo v pocite, že si môžme dať aj sladké a hriešne 😅 😅 alebo preto, že na druhý deň nasleduje ovocný 😀 😀

lovacka
15. apr 2014

ahojte cice
chybala som vam?
uz som doma z Prahy....ludia sice som necvicila v nedelu ale po Prahe sme urobili minimalne 10km chodze.chodili sme od rana do 6 vecera do kopcov kade tade 😝

zebatox
15. apr 2014

Ahojte dnes mam bielkoviny a skusala som zelerove hranolky a k tomu grilovany emcian🙂 mnam ...

zebatox
15. apr 2014

@slavka86 po prvych 4dnoch uz budes v pohode so stravou mne niekedy na ranajky staci aj kava a inokedy som aj 5rozky zjedla🙂

suezana
15. apr 2014

môj dnešný obedík 😉

lydka84
15. apr 2014

ahojte dievcence, no ako pokracujete ???? 🙂 🙂 🙂 🙂

matamisi
15. apr 2014

@lydka84 ahoj .... ja velmi zle =-O nejako sa neviem nakopnut.... dnes som chcela vodny den ,ale nezvladla som ...zjedla som zopar suseneho ovocia-datle,figy a slivky a vela nutely 🤐 robila som dcere chcleba nutelovy rano a vecer a ja to neviem bez toho aby som neoblizala nozik,ale tento krat som nozikom vyjedala nutelu 😅 ach som strasna... a este k tomu mam nenormalnu svalovicu,vcera som vyskusala od jill NMTZ 🙂 idem si teraz banish zacvicit nech tu svalovku vytrasiem,dufam,ze to zvladnem 😲 a ty ako?

lovacka
15. apr 2014

ahojte,
jaj mam % level dva...to je aky masaker?nemalasom botasky tak sa mi tazko cvicilo zajtra sa uz pripravim 😀
zajtra ovocicko ah jo

lydka84
15. apr 2014

@matamisi ahoj no som mimo diety aj cvicenia...... zacalo to predkramovymi chutami pokracovalo kramovymi a momentalne som chora... takze 2 tydzen necvicim a co sa tyka jedenia hruza a des 😠 😠 😠 😠 😠 😠 neviem sa dat do laty v kuse som hladna 😖 😖 😖 😖 😖 ..... ach jaj uz to nechavam do velkej noci tak a potom ide tvrdy rezim lebo sa mi to vobec ale vobec nepaci co sa teraz so mnou deje ..... 😢 😢 😢 😢

lydka84
15. apr 2014

@lovacka a co cvicis???

suezana
15. apr 2014

ahoj kočky, tak ja som zvládla dnešok 😵 😵 jeden prehrešok - slané tyčinky 🤐

catherrine
15. apr 2014

@lovacka ze ten level 2 je ako pises masaker ledva som lapala po dychu a spotena som bola ze az no makacka je to duffam ze to aj bude stat za to xi..ja zajtra skroby.... 😀 😀 😀 😀

lydka84
15. apr 2014

@suezana sikulkaaaa, nabuduce radsej orechy tie mozes z kazdeho druhu a e to tak isto mnamka....ale mali by byt nesoleneeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎

suezana
15. apr 2014

@lydka84 hm, mám arašidy, ale to sa nedá pri žehlení 😅 😅 😉

lydka84
15. apr 2014

@suezana vsetko sa da ked sa chce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
15. apr 2014

@lydka84 ako mám pri žehlení lúskať nelúpané neslané arašidy haaa??? 😕 😕 😅 😅 😅

lydka84
15. apr 2014

@suezana no skus ich rozbijat zehlickou, mozno ti to pojde rychlejsie ako luskanie 😀 😀 😀

suezana
15. apr 2014

@lydka84 sranďáčka 😝 😝 😀 😀 😀

..... dala by som si niečooo 🤐 🤐 🤐

lydka84
15. apr 2014

@suezana pohar vody a spať 😉

suezana
15. apr 2014

@lydka84 veru, dnes som nejak málo pila 😒 😒

lydka84
15. apr 2014

@suezana na to pozor pitny rezim je velmi dolezity pre telo 😉

suezana
15. apr 2014

@lydka84 idem si dať 😉

matamisi
15. apr 2014

@lydka84 tak sme na tom skoro rovnako 😲 rychlo sa vyzdrav a o tyzden zacnes na 100percent 😉

slavka86
16. apr 2014

Vcera boli sacharidy. Cely den mi to slo ukazkovo ale prckom som robila jablkove lievance...no nedaj si. Vecer man problem s pevnou vôľou a sim nervozna z toho, ze sa memozem normalne najesť :( pitny rezim pictivo dodrziavam. Denne dam aj 2,5 litra (voda, caj, bujon). Dnes uhlohydraty. Normalne sa neviem dočkať sladkej vecere. Predtym sa ale rizkopem v posilke na H.I.I.T.ku, potom odmena a budem vecer vysmiata jak leco ;D

slavka86
16. apr 2014

Baby kolko ste schudli za prvy mesiac a z akej startovacej vahy?

petta87
16. apr 2014

ahojte baby 🙂 tak ja som včera zhresila 😠 dala som si čierne pečivo 😠 sahnevam sama na seba
dnes pozeram na vahu a 2 kg dole za dva týždne , neviem ako vam ale mne to ide straaaasne malo v tento mesiac ale to zas mozno preto ze idem len z 62kg dole neviem
dnes UH mam tak si dam asi pizzu s brokolicou a večer tri kopce zmrzliny 😀