90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
28. máj 2014

@nasa.zuzka snad ta niecim inspirujeme a nieco nam pridas aj ty cim nas inspirujes 😉

lovacka
28. máj 2014

takze obed navareny.....opecena tekvica na to syr platkovy na to spargla syr a ukoncene brokolicou a syrom 😝 k tomu si dam cottage cheese...este si to ale asi budem musiet rozdelit na de porcie lebo som toho akosi vela urobila 😀 nech sa neprezeriem.
ja dnesny den na 100%len este neodcviceny ak neratam korcule cca 5km

lydka84
28. máj 2014

@lovacka a preco neratas korcule ????

lovacka
28. máj 2014

@lydka84 tak lebo to nie je Jill....a akcvicim shred tak dnes este nie je odcviceny....a mne sa korcule ani nezdaju ze nejako pri tom palim tuky...tam ides tak ides 😀

lydka84
28. máj 2014

@lovacka SA TI JILL ZAPACILA A ASI SA TAK NA NU NEVEDELA NAKOPNUT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
28. máj 2014

@lydka84 tak ja to skor casovo tazko spajam 😅 dnes som prisla domov s malym hned sme sli vonku domov sme prisli o pol 8 este varit na zajtra zvlast mne zvlast mm malmu veceru dat spat a este cakam kym zaspi a idem na to...ale zomieram stale pri tej dvojke jednotku som mala po 5 dnoch zmaknutu lavou zadnou tuto nemam sancu ani do posledneho dna to dat na 100% 😝

lydka84
28. máj 2014

@lovacka neboj trojka bude este lepsia 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
28. máj 2014

@lydka84 to ma zenie dopredu 😀 😀

nasa.zuzka
28. máj 2014

kocky cvicite zaroven s touto dietou? bo ja vobec necvicim..:/

lydka84
28. máj 2014

@nasa.zuzka vacsina sme casom zacali aj s cvicenim ale ja az po prvom mesiaci aby som telo nezosokovala moc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nasa.zuzka
28. máj 2014

🙂

lovacka
28. máj 2014

@nasa.zuzka ja som cvicila 1.mesiac na orbitreku kazdy den takmer....druhy mesiac som pridala JILL a treti som flakala teraz som 4 mesiac a cvicim JILL a boba a brusaky robim ale nejako co ja viem som sa zastavila na vahe a za ten onen neide dole....dnes som ale sla na 100% a zajtra musim dat tiez.....mala by som vynechat sladke jedla lebo tie som prvy mesiac vobec nejedla teraz si stale cosi dam a to je cista katastrofa 🙄

lovacka
28. máj 2014

idem cvicit ale pridem 😀 nieze pojdete spat 😀 😀

zebatox
28. máj 2014

@lydka84 no toho sa bojim ze ked prestanem budem tam kde predtym :/ ja stale dookola uz 7rokov drzim tuto dietu s dvoma porodmi a tak stale vaha isla hore dole najmenej som mala 82 minuly rok v lete aj to asi len tyzden 😀 no je to naj dieta pre mna lebo ja take nemusim ze to a to musim zjest na ranajky a tak...

lydka84
28. máj 2014

@zebatox chapem mne sa tioez apci najviac skusala som macingovu detox a jedalnicek na 5200KJ , ale toto sa mi najviac osvedcilo ..... len clovek potom podlahne je kade tade a dopadne to katastrofalne .....

lovacka
28. máj 2014

@zebatox trapime sa cely zivot co 😀 😀 😀

catherrine
28. máj 2014

No ahojte ale ste sa rozpisali dnes to tu znova nejako zijeeee xi tak pridam aj ja dnesny den na 100% zajtra bielkoviny netusim este co ale asi nieco zo syrom to bude....a dnes Jiiô a bob odcvicene uff makackaa 😀 😀 😀

catherrine
28. máj 2014

@zebatox dakujem urcite skusim a aky pomer jablk a ovsenych vlociek davas tak na jednu porciu?

catherrine
28. máj 2014

@catherrine a neni to velmi mokre ked to upecies??

catherrine
28. máj 2014

haloo je tu niekto?? Varite vsetky dobroty na zajtra alebo cvicite?? aleboooo 😝 😝 😝 😝

lovacka
28. máj 2014

docviceneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

lovacka
28. máj 2014

@catherrine veru este som cvicila 😝 nestihala som ked som prisla domov z prace lebo sme sli vonku s malym a potom som varila tak az teraz som cvicila...dala som len Jill a brusaky ale tak som bola na korculiach tak hadam sa to vkompenzovalo 😀 😀

catherrine
28. máj 2014

@lovacka ale urcite ano tebe sa nezda ale aj korcule urcite robia dobre tvojej postave neboj.....ja som to dnes dala ale mam pocit ze budem chora skriabe ma v krku a necitim sa moc dobre fnuk dala som si stamprlik chili medoviny aj ked sa to nemoze ale snad pomoze na hrdlo....

lovacka
28. máj 2014

@catherrine tak minimalne nohy urcite sa formuju ale tak som vdacna za to ze mozem na nich vybehnut...bola by som aj viac korculovala len maly uz chcel ist domov tak som nemohla ....je neskutocne kolko sa musime natrapit aby sme schudli 😠 a priberieme ani nevieme ako 🙄 je to strasne nefer....na figu robia tolko potravin ked si ich musime potom odopierat

lovacka
28. máj 2014

@catherrine daj si paralen na noc

catherrine
28. máj 2014

@lovacka toto si napisala uplne presne je nefer a niekto moze zjest co chce a ja tusim aj z vody priberiem xxiixii

catherrine
28. máj 2014

@lovacka urcite si dam paralen grip..no u mna to vzdy zacina hrdlom a zajtra budem kychat a bude ma hlava boliet fnuk

lovacka
28. máj 2014

@catherrine ja ani vodu nemusim pit a priveriem 😖 naozaj ja priberam zo vsetkeho hadam aj za susedu 😔

lovacka
28. máj 2014

mm ma sesterku a ta zje pizzu celu sama....nic nepriberie moze jest kolko chce....ja si dam tri kusky pizze=1kg navyse 🤐

catherrine
28. máj 2014

@lovacka ja som na tom veelmi podobne fnuk no ale tak musime bojovat dalej